دانلود فیلم The One 2001 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم The One 2001 با زیرنویس فارسی

فیلم The One در ژانر(های) اکشن, علمی تخیلی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2001 به روی پرده رفته است. The One به کارگردانی James Wong, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jet Li, Jason Statham, Carla Gugino, Delroy Lindo, James Morrison, Dylan Bruno, Tucker Smallwood, Harriet Sansom Harris, Dean Norris, Ashlyn Gere, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 25/100 می باشد. برای دانلود فیلم The One 2001 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن علمی تخیلی هیجان انگیز
امتیاز :
5.9/10 14% 25/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2001
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم درباره ی پلیسی حرفه ای به نام گابریل می باشد که سعی دارد با همزاد خود که با استفاده از تکنولوژی سفر کوانتومی بین دنیاهای موازی سفر می کند و خویشتن های موازیش را از بین می برد ، مقابله کند. اما…

A sheriff's deputy fights an alternate universe version of himself who grows stronger with each alternate self he kills.

IMDb
5.9/10
14%
m
25/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The One 2001

داستان فیلم درباره ی پلیسی حرفه ای به نام گابریل می باشد که سعی دارد با همزاد خود که با استفاده از تکنولوژی سفر کوانتومی بین دنیاهای موازی سفر می کند و خویشتن های موازیش را از بین می برد ، مقابله کند. اما…
«گابریل یولا» (لی) یکی از مأموران سابق آژانس کارآگاهی MVA سر به یاغی گری می گذارد و با استفاده از تکنولوژی سفر کوانتومی، بین دنیاهای موازی سفر می کند و خویشتن های موازی اش را به قتل می رساند. او با هر قتلی قدرتی بیش از پیش کسب می کند و حالا باید به هر ترتیبی که شده جلویش گرفته شود...

جهت دانلود فیلم The One 2001 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


شباهت های The One با فیلم "ماتریکس" برادران واچوفسکی بسیار زیاد است.

1. واقعیت چیزی نیست که به نظر می رسد 2. اگر سرعت کافی داشته باشید ، می توانید نسبت به یک گلوله حرکت قابل توجهی داشته باشید ، بنابراین در "زمان گلوله" حرکت می کنید. 3. در یک مرحله ، شخصیت جت لی به نظر می رسد که می میرد ، و سپس برمی گردد برگشت (این اسپویلر نیست ، نگران نباشید) و در کاری که قبلاً انجام می داد بهتر می شود (سریع حرکت کردن ، سریع فکر کردن ، کارهای سریع ، اساساً ... سریع بودن)

داستان این نیست در اصل همان "ماتریس" نیست اما هنوز هم برای راحتی بسیار شبیه است. اما پس از آن ، این یک داستان بد نیست. مفهوم این است که 125 جهان وجود دارد (جمعاً چند منظوره ... بسیار خوب) و همه آنها واقعیت های متناوبی هستند. در یکی ، ال گور رئیس جمهور است (کاش من در آن شخص وجود داشتم) ، و در دیگری جورج بوش رئیس جمهور بود. در یکی ، جت لی یک روان جنایتکار است که دائما سرش را تکان می دهد و در دیگری جت لی یک افسر پلیس است. ساده ، آره؟ نه ساده نیست.

اگر بتوانید "خود" جایگزین خود را در جهان دیگری بکشید ، انرژی او در میان بازماندگان در سراسر مالتی ورس توزیع می شود. این امر تا قبل از شناخته شدن یک شخص (که پلیس بین المللی است ... آژانس تاسیس شده برای نگه داشتن شکل کشتی در چندبرابر) به اشتباه "خود" جایگزین او را می کشد و سپس می فهمد که قدرتش بیشتر می شود. او (جت لی) که این را تجربه کرده است ، روانی می یابد و به هر 123 جهان باقی مانده می رود و خودش را می کشد ، و انرژی آنها را می گیرد. هرچند او با 124 امین خود دیدار می کند. وقتی به آن فکر می کنید کاملاً اصلی است ، اما هنوز هم ماتریکسی برای راحتی وقتی می خواهند انقلابی در واقعیت ایجاد کنند در فیلم The Oneی پر از صحنه های گلوله ای بسیار مهم است.

چیزی که ماتریکس داشت ، صحنه های زمان گلوله بود. به تعداد بسیار کمی محدود شدند ... فکر می کنم می توانستم آنها را در یک دست بشمارم. ضربه ترینیتی با بازوی شکسته به پلیس ، مسابقه نمایندگی عامل اسمیت و نئو در مترو (مأمور اسمیت: "تو خالی." نئو: "تو هم همینطور") ، نئو گلوله های مامور جونز را گول می زند ("فقط انسان").

واقعیت این که این صحنه ها به تعداد محدودی محدود بود این بود که آنها ST با STYLE ساخته شده اند (به جز موج دارها ، که هنوز هم نمی توانم بدانم ... شکستن سد صوتی؟). آنها شگفت انگیز بودند ، بدون هیچ دلیلی برای ناباوری. کسی می تواند از آن فیلم بیرون بیاید و فکر کند ، "مطمئنا ، اگر من می توانم به اندازه کافی سریع حرکت کنم ، بدون اینکه یک روانشناسی کامل و کامل باشم ، می توانم از گلوله ها طفره بروم.

صحنه های زمان گلوله در" The One " خیلی زیاد است ، به این معنی که بعضی از آنها از دیگران بهتر هستند. بعضی از آنها وقتی او به دیکن فراست در پارک شلیک می کند ، به طرز عجیبی یادآور قسمت "بلید" قسمت اول (وسلی اسنایپس) است. در مجموع ، صحنه های مربوط به زمان گلوله اصلاً بد نبودند ، اما بعضی از آنها کمی ترسیم شده بودند.

همچنین چند صحنه وجود دارد که در آن جت لی ارتفاع هایی را می پرد که انسان های عادی نیستند قرار است بتواند. فیلمسازان هنگام ساخت صحنه هایی که بازیگران کارهایی را انجام می دهند که انسانهای عادی نمی توانند انجام دهند ، واقعاً باید کمی فکر کنند. آنها باید از خود بپرسند "چرا یک مرد نمی تواند 10 متر در هوا بپرد؟" ساده است. پاهای یک مرد عادی نمی تواند سرعت اولیه لازم برای رسیدن به چنین قد را به او بدهد. لطفا فیلمسازان آقا و خانم از شر سیم ها خلاص شوید. سیم ها باعث نمی شوند که مردم انگار دارند می پرند. این باعث می شود که انگار شناور هستند! و این موضوع نیست! من به Crouching Tiger Hidden Dragon اعتقاد دارم که قرار بود آنها شناور شوند ، اما اگر جت لی مجبور باشد از سطح جاده به اندازه کافی بالا برود تا بتواند خود را به یک چراغ راهنمایی برساند ، پاهای او آنقدر قوی هستند که سرعت اولیه لازم برای رسیدن به چنین سرعت را به او بدهند. قد! اگر شما مجبورید یک فیلم را با جلوه های ویژه تهیه کنید (و The One برای جلوه های ویژه اساساً "مهندسی" شده است) آن را درست انجام دهید. آنجا بود که فهمیدم جلوه های ویژه کمی خاموش هستند. جت لی شناور بود. من افراد شناور را دوست ندارم.

برخی از تأثیرات واقعاً خوب بودند. من باید آن را به آنها تحویل دهم. آنها باعث شدند شخصیت های او گاهی واقعا قدرتمند به نظر برسند. صحنه ای که او با خودش می جنگد قطعاً تلاشی ستودنی است. به نظر من کاملاً واقعی بود. سعی می کردم با دقت به جت لی که رو به دور از دوربین است نگاه کنم ، اما آیا فقط من بودم یا به نظر می رسید که آنها دقیقاً یکسان هستند؟ تقریباً همیشه می توانم در فیلم The One ها به یک دوتایی اشاره کنم ، اما در این یکی نه. چیزهای خوب.

جت لی بازیگر بدی نیست. هنوز نمی توانم بگویم او بازیگر خوبی است. تعریف من از یک بازیگر خوب تام هنکس یا دنزل است ، اما دوباره ، تام و دنزل به طور معمول از گلوله طفره نمی روند و حتی اگر این کار را می کردند ، برای نقش هایی مانند کسانی نبوده که بخاطر بودنشان مورد ستایش قرار می گرفتند بازیگر خوب کیانو ریوز از گلوله ها طفره رفت ، اما خوب ... او بی بیان است. لی بد نبود او نوعی چهره دارد که می تواند یک لحظه واقعاً شیطانی شود و سپس واقعاً بی گناه به نظر برسد ، بنابراین این واقعیت که او هم در نقش شخصیت شرور و هم در نقش شخص خوب بازی می کرد همه چیز را بهم ریخت.

سازندگان نیز فضای زیادی برای دنباله باقی مانده است ، زیرا واضح است که در The One به مهمترین س wasn'tال پاسخ داده نشده است: چه اتفاقی می افتد که 124 نفر از آنها بمیرند و فقط یک نفر باقی می ماند؟ فقط امیدواریم که جت لی در ادامه کار شناور نباشد.

من به The One ، با یک جت لی شناور ، چند صحنه شات گلوله بار ، یک صحنه خوب و پر از موتور - می دهم (مبارزه با مردم را فراموش نکنید اگر می توانید 123 نفر از خودتان داشته باشید ، موتورها بهتر کار می کنند) ، بازی خوب ، داستان خوب و این وسیله کاملاً شگفت انگیز دستی که به صفحه ای دایره ای باز می شود ، 7/10.

جهت دانلود فیلم The One 2001 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"یولاو" (جت لی) افسر سابق "سازمان چند منظوره (MVA)" است كه وقتی فهمید وقتی یكی از همتایان موازی خود در جهان های متناوب ، انرژی آنها در جهان های موازی به همتایان خود توزیع می شود ، از قدرت مست می شود. به دلیل این کشف ، او با قدرت و چابکی فوق العاده به یک قاتل جمعی تبدیل شده است. قربانیان او همتایان موازی او هستند و هرکدام تنوعی از زندگی خود را سپری می کنند.

وی پس از محکومیت به زندگی در "جهان هادس" به جرم قتل 123 نفر از 124 همتای جهان موازی ، او فرار می کند و از فن آوری استفاده می کند "MVA" برای فرستادن زندانیان به "جهان هادس" برای شکار همتای موازی زنده مانده خود ، یک کلانتر منطقه لس آنجلس به نام "جورج لاو" (همچنین با بازی لی).

اکنون ، قانون "وقتی" یولاو "دوستان / همکاران" همسر "و همسرش (کارلا گوگینو) را هدایت می کند باید نام خود را پاک کند تا باور کند کسی که آنها می دانند از جراحات وارده در اولین برخورد همتایان خود باعث شده است که وی عمل کند از شخصیت او همچنین باید به یک مأمور "MVA" کمک کند تا "یولاو" را قبل از اینکه "قانون" را در شرایط فاجعه بکشد ، دستگیر کند.

جهان های موازی دستگاهی است که برای داستان علمی-تخیلی استفاده می شود تا زمانی که من طرفدار این سبک بوده ام و قبل از اینکه به دنیا بیایم. The One تلاشی عادلانه در نشان دادن تفاوت های بین جهان های مختلف انجام می دهد. بدیهی است که جهان های موازی حداقل "قانون" از جهان خارج نیست زیرا اخباری که از تلویزیون پخش می شود مبنی بر اینکه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در حال رونمایی از طرحی برای مراقبت های بهداشت جهانی است. هنگامی که ما برای اولین بار با "یولاو" ملاقات می کنیم ، او به دنبال همتای خود می رود که زندانی است در زندان در جهانی موازی که ال گور رئیس جمهور ایالات متحده است. این همتای که لی هم بازی می کند "بی قانون" نام دارد. وقتی "قانون" وارد تصویر می شود واقعاً در The One علمی تخیلی زیاد نیست. کسانی که به دنبال "یولاو" می روند یک تپانچه با تکنولوژی پیشرفته و برخی از فناوری های منحصر به فرد را دارند ، اما این در مورد آن است. برخی جلوه های ویژه وحشی نیز دریافت می کنید.

به دلیل جلوه های ویژه ، The One با سه گانه بسیار مشهور "ماتریکس" مقایسه شده است. شما در The One دو جلوه می گیرید که شباهت زیادی به جلوه های دیده شده در فیلم The One های "ماتریکس" دارد. یکی از مواردی که بلافاصله تشخیص خواهید داد این است که "Yulaw" گلوله ها را در حرکت آهسته گول می زند ، درست مثل شخصیت های فیلم های "The Matrix". با این حال ، مقایسه در اینجا پایان می یابد.

صحنه های مبارزه سریع هستند و به خوبی رقص می شوند. وقتی "یولاو" و "قانون" در جایی که صورت لی را روی صورت یک دوتایی قرار می گیرد که صورتش برای جلوه سبز رنگ شده است ، کمی جلوه صفحه سبز می گیرند. صحبت از صحنه های جنگ ، یکی از راه های تشخیص تفاوت "Law" و "Yulaw" تکنیک های هنرهای رزمی آنها است. لی برای هر شخصیت از هنرهای رزمی متفاوتی استفاده می کند.

وقتی صحبت از کمد لباس می شود ، عوامل "MVA" تنها کسانی هستند که لباس منحصر به فردی دارند. زره بدن آنها بسیار آینده نگرانه است ، اما به نظر می رسد وقتی پلیس اخبار آنچه را که آنها انجام می دهند ، پلیس می پوشد.

بازی های خوبی در The One وجود دارد. لی به دلیل دو شخصیت متفاوت و در عین حال مشابه به راحتی برجسته می شود. با این حال ، فکر می کنم لی در نقش "یولاو" خیلی بهتر از بازی در "قانون" بود. شخصیت های فرعی نیز بسیار خوب هستند ، اما در واقع توسعه نیافته اند.

مورد دیگری که به خوبی توسعه نیافته بود ، رابطه بین "TK" (گوگینو) و "قانون" بود. من احساس کردم رابطه آنها بیشتر از یک زن و شوهر متاهل دوست پسر و دوست دختر است ، این زمانی آشکار می شود که وقتی از "قانون" در حال آماده شدن برای آزمایش MRI است ، از او می خواهد حلقه ازدواج خود را در بیمارستان بردارد. در حقیقت ، کل بازیگران پشتیبانی در دست توسعه است. من همچنین خیلی دوست نداشتم که چگونه بیشتر شکار "Yulaw" توسط "Law" انجام شد و یکی از عوامل "MVA" (Delroy Lindo) به طور تصادفی برای کمک به "Law" حاضر شد تا از مشکلات خارج شود.

موسیقی متن فیلم در The One بسیار خوب است. بیشتر آهنگ ها آهنگ های معروف راک و هوی متال آن زمان هستند. اما ، در یک صحنه کاملاً طنزآمیز که "Yulaw" سعی دارد چیزی را برای شنیدن از رادیو در وسیله نقلیه ای که دزدیده است پیدا کند تا از آنجا دور شود ، آهنگ های کلاسیک تونی اورلاندو و داون و سایر آهنگ های دهه 1950 - 1960 وجود دارد.

اگر چند گزینه اول در دسترس نباشد ، من احتمالاً این را به عنوان اجاره توصیه می کنم. یا اگر مقداری وقت برای هدر دادن زمان دارید ، این مورد را در HBO یا یک کانال حق بیمه دیگر بررسی کنید.