دانلود فیلم The Monuments Men 2014 (مردان تاریخی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم مردان تاریخی 2014 با زیرنویس فارسی

فیلم مردان تاریخی در ژانر(های) جنگی, درام, تاریخی, اکشن, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفته است. The Monuments Men به کارگردانی George Clooney, در کشور(های) آلمان, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Matt Damon, Cate Blanchett, George Clooney, Bill Murray, John Goodman, Hugh Bonneville, Sam Hazeldine, Jean Dujardin, Bob Balaban, Holger Handtke, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, آلمانی, روسی, فرانسوی, هلندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 52/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Monuments Men 2014 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنگی درام تاریخی اکشن
امتیاز :
6.1/10 30% 52/100
کشور :
آلمان ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی آلمانی روسی فرانسوی هلندی
سال :
2014
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم درباره گروهی از مردان است که در جریان جنگ جهانی دوم از طرف دولت رزولت مامور می شوند تا به آلمان رفته و چند قطعه هنری ارزشمند را بدست بیاورند و به صاحبان اصلی شان بازگردانند…

Based on the true story of the greatest treasure hunt in history, The Monuments Men is an action drama focusing on seven over-the-hill, out-of-shape museum directors, artists, architects, curators, and art historians who went to the front lines of WWII to rescue the world’s artistic masterpieces from Nazi thieves and return them to their rightful owners. With the art hidden behind enemy lines, how could these guys hope to succeed?

IMDb
6.1/10
30%
m
52/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Monuments Men 2014

مردان تاریخی درباره گروهی از مردان است که در جریان جنگ جهانی دوم از طرف دولت رزولت مامور می شوند تا به آلمان رفته و چند قطعه هنری ارزشمند را بدست بیاورند و به صاحبان اصلی شان بازگردانند…
فیلم مردان تاریخی 2014 ، داستان گروهی از حرفه ای ترین افراد دولت متفقین را روایت میکند که در زمان جنگ جهانی دوم برای بازپس گیری اشیایی که آلمان ها از کشورشان خارج کرده اند و به غارت برده اند عازم آلمان می شوند. رهبری این گروه که بر عهده فرانک استوکز (جورج کلونی) است ، گروهی متکشل از جیمز ، ریچارد ، والتر ، کلود و پرستون را نیز به همراه دارد. آنها نقشه ای برای پیدا کردن آن اشیای هنری و فرستادن آنها به کشورشان را دارند ولی نقشه هایشان خراب می شود و سر از خط مقدم در می آورند …

جهت دانلود فیلم The Monuments Men 2014 (مردان تاریخی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"مردان بنای یادبود" یک فیلم سرگرم کننده ، به سبک قدیمی است و احساس خوبی دارد. من با الهام از تئاتر بیرون آمدم. فیلم کامل نیست اما هدایای آن بیش از نقص آن است.

"مردان یادبود" داستان گروهی از متخصصان هنری است که در طول جنگ جهانی دوم توسط نیروهای مسلح آمریکا استخدام شدند تا اطمینان حاصل شود که میراث هنری اروپا در جنگ از بین نرفته است.

هیتلر پیش از آنکه فیور شود ، نقاش بوده است. جوزف گوبلز داستان نویس بود. اسپیر معمار بود. لنی ریفنشتال ، فیلمساز ، به همان اندازه که در گسترش نازیسم فعالیت کرد ، همان تعداد نیرو بود. نازی ها فقط به قتل عام انسان ها نپرداختند. آنها کتابها و نقاشی ها را سوزاندند. آنها بسیار سخت کار کردند تا هنر "انحطاطی" را نابود کنند و هنری را که شایسته خود می پندارند ، بالا ببرند. نازی ها هنر کشورهای دیگر را غارت و ذخیره کردند. درست روز دیگر ، 6 فوریه 2014 ، هنری که نازی ها از لهستان سرقت کرده بودند به کشور خود بازگردانده شدند. در ژانویه ، 2014 ، کنگره جهانی یهود خواستار آن شد که آلمان کار بهتری را در زمینه بازگرداندن هنر انجام دهد.

یک فیلم طولانی از جنگ جهانی دوم در مورد تیم های بین المللی و همه ستاره متخصص وجود دارد که برای رسیدن به یک هدف متحد می شوند: "The Great Escape" ، "The Guns of Navarone" ، "Kelly's Heroes" "دوازده کثیف" ، "طولانی ترین روز" ، "پلی خیلی دور". و البته جورج کلونی پیشکسوت فیلم های "اقیانوس ها" است.

"مردان یادبود" کمی فیلم تیمی WW II ، کمی اقیانوس ها است. به اعضای تیم نشان داده می شود که زندگی روزمره خود را وقتی جورج کلونی حاضر می شود و آنها را ثبت نام می کند ، ادامه می دهند. مردان تاریخی بر اساس یک پروژه واقعی ساخته شده است و مانند بهترین حکایات اعضای تیم آن پروژه بازی می کند. این یک سری ویکت است که به طور منسجمی به هم پیوسته نیستند. بعضی از ویکت ها برای من مشخص نبود. چرا مت دیمون شب ناگهان با هواپیمای دو هواپیما بر فراز پاریس پرواز می کرد؟ این صحنه زیبایی بود اما من نمی فهمیدم که چگونه در بقیه طرح ها جای می گیرد. چرا مترجم آلمانی-یهودی ، سام ، ناگهان یک سرباز زخمی را به یک واحد جراحی متحرک ارتش منتقل کرد؟ اون سرباز کی بود؟ مطمئن نیستم.

سایر پرچم ها واقعاً گیرنده ، متحرک ، بی پروا و / یا خنده دار هستند. مردان تاریخی با به تصویر کشیدن تلاش قهرمانانه یک متخصص هنری انگلیس برای نجات میکل آنژ مادونا از بلژیک ، مرا به نفع خود جلب کرد. گریه کردم. من الهام گرفتم.

یک صحنه خنده دار ، ترسناک و بیمارگونه وجود دارد که یک دندانپزشک آلمانی آلرژیک آلمانی دندان های بیل موری را با پتک و انبر چکش می زند در حالی که باب بالابان در مورد چگونگی بی گناهی شرط بندی تمام آلمانی ها اظهار نظر تحریک آمیز می کند - نه .

یک صحنه قدرتمند وجود دارد که آمریکایی ها را برای صرف شام به یک خانه آلمانی دعوت می کنند و متوجه می شوند که نقاشی روی دیوارهای اتاق ناهارخوری برای تولید مثل بسیار خوب است.

فیلم معیوب است. ویرایش آن متغیر است. عجله دارد. من این حس را پیدا کردم که زمان کافی برای ساختن پیوند با یکدیگر برای اعضای بازیگر اختصاص داده نشده است. قرار است جان گودمن و ژان دوژاردین اعضای تنگ تیمی باشند ، اما من هیچ شیمی واقعی بین آنها ندیدم. تقریباً به اندازه کافی زمان لازم برای ترسیم شخصیت های بازیگران تمام ستاره یا نمایش ساده نیست. من به راحتی می خواهم درباره همه چیز روی صفحه نمایش ، از قطعه قربانگاه گنت گرفته تا فرمان نرو هیتلر ، اطلاعات بیشتری کسب کنم. من می خواهم ببینم که تخریب هنر توسط فرمان نرو در زمینه خودکشی های دسته جمعی در پایان جنگ قرار گرفته است. خودکشی هیتلر حتی در "مردان یادبود" ذکر نشده است.

سام ، GI ، به عنوان مترجم آلمانی استخدام می شود. یک تماشاگر متوسط ​​سینما ممکن است تصوری از یهودی بودن سام نداشته باشد. سام می گوید: "من اهل North Newark هستم." چه تعداد از علاقه مندان به سینما می دانند که نورث نیوراک محله یهودیان بوده است؟ سام می گوید که پدربزرگش در آلمان اجازه ورود به موزه را نداشت و با ممنوعیت شوخی به دلیل "خیلی کوتاه بودن" شوخی کرد. دلیل واقعی ممنوعیت وی یهودی بودن او است ، اما فیلم هرگز این را به صراحت بیان نمی کند.

این تصور را داشتم که کلونی فیلم خود را برای افرادی با دامنه توجه کوتاه که می خواهند کم عمق ترین درمان موضوع را داشته باشند ، می سازد. این خیلی بد است ، زیرا با کمی مراقبت مهربانانه تر ، مردان تاریخی می توانست یک فیلم عالی باشد تا یک فیلم خوب.

برخی از فرهنگ های عامه پسند و حتی بازخوانی های دانشگاهی جنگ جهانی دوم برای انسان سازی یا حتی تعالی بخشیدن آلمانی ها کار می کنند. "مردان با بنای تاریخی" چنین نمی کند. در ابتدا فکر کردم سام شخصیت آلمانی خوب خواهد بود - آلمانی نجیب "واقعی" که از بدو ورود از نازی ها متنفر بود ، در برابر آنها مقاومت کرد و اکنون به متحدان کمک می کند تا آنها را شکست دهند. اما معلوم شد سام یهودی است. "مردان بنایی" از کلمه "آلمانی" استفاده می کنند در صورتی که یک فیلم آلمانی پسندتر است که از کلمه "نازی" استفاده می کند ، بنابراین تأکید می کند که همه آلمانی ها مقصر نیستند ، بلکه صرفاً یک ایدئولوژی هستند.

"مردان با بنای تاریخی" در میان فیلم های اخیر آمریکایی غیرمعمول است به این دلیل که تمدن غربی و میراث مسیحی را به عنوان چیزی که آرمانشهرها - در این مورد نازی ها - سعی در تخریب آن داشتند ، و افراد خوب را جشن می گیرد با شور و اشتیاق جشن می گیرد. در میان آنها آمریکایی ها - قهرمانانه و شجاعانه جان خود را از دست دادند تا حفظ شود. این یک پیام واقعا چشمگیر است. من نمی دانم که آیا کلونی چپگرا از آن استقبال کرده است زیرا او "مردان با بنای تاریخی" را در مورد هنر می داند ، نه در مورد Western Civ یا میراث یهودی-مسیحی. دو اثر هنری بیشترین تمرکز را داشتند - محراب گنت و میکل آنژ مادونا هر دو آشکارا مسیحی هستند.

جهت دانلود فیلم The Monuments Men 2014 (مردان تاریخی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مردان تاریخی قطعاً وحشتناک نیست اما یک فرصت بزرگ در ساختن چیزی به یاد ماندنی را از دست داد. و نیازی به گفتن نیست که متأسفانه مشکلات زیادی دارد که باعث خرابی بزرگ آن می شود (و داستان جذاب آن). قبل از ذکر مشکلات ، من به نکات مثبت آن اشاره می کنم: بازیگری ، بازیگران ، کارگردانی و تصاویر خوب همه هستند. خوب ... 1) هر چند دقیقه یکبار زور زدن و زنجیرها: آیا این یک نشست تحصیلی است یا یک درام در مورد سرقت هنر نازی ها؟ آنقدر سخت بود که باور کنیم هیچ یک از این شخصیت ها مجاز نیستند بدون نظارت دقیق در اروپا سرگردان شوند ، اما حتی کمتر باورپذیر است که این مردان پس از هر چند دقیقه یک نفره های شوخ را به جلو و عقب بریزند. و مشکل این است که این یک خطوط اغلب در مواقع خطر ضمنی یا تنش وجود دارند که با تسکین کمدی بلافاصله شکسته می شوند.

2) نوای موسیقی / لحن کاملاً عجیب و غریب است در بسیاری از زمینه ها: در صورت جدی گرفتن موضوعی به اندازه WW2 ، داشتن یک موسیقی کمدی شاد و خوش شانس در پس زمینه ایده خوبی نیست. این واقعاً به صورت تنوع در همه جای کشور وجود دارد و هنگام بررسی پیامی که در مورد اهمیت هنر / فرهنگ انسانی و غیره ارسال می شود ، بی جا است. نیمی از زمان انتظار داشتم که یک خط رقص موسیقی برادوی بیرون بیاید و شروع کند با لگد زدن به پاهایشان جلوی صفحه یا حداقل دیدن موشک انداز را که از کنار یک تلنگری نازی عبور می کند.

3) شخصیت های یک بعدی. ما در مورد شخصیت واقعی شخصیت های اصلی بسیار کم می آموزیم بنابراین سرمایه کمی وجود دارد ، به خصوص بین شخصیت ها و روابط آنها. احساس بدی برای شخصیت هایی که نمی شناسید و در شرایط بسیار خطرناک واقعاً احمقانه عمل می کنند سخت است. من همچنین احساس کردم که صحنه های زیادی از فیلم وجود ندارد زیرا ما در اولین ساعت فیلم هرگز شخصیت های اصلی را حتی بهم پیوند نمی دهیم یا گفتگوی معناداری نداریم و انتظار می رود که برای شخصیت هایی گریه کنیم که نمی دانیم و به روابط آنها اهمیت می دهیم ما تاسیس نکرده ایم.

4) اشرار (حتی بدتر هم هستند :) آدمهای بد (البته نازی ها) نیز ممکن است دور سبیل هایشان بچرخند و دیوانه وار بخندند. آیا باید باور کنیم که حتی "آدمهای بد" در یک موقعیت واقعی تاریخی غیر از دیوانه و شر احساسات دیگری هم نداشته اند؟ و گویا اگر نازی ها به اندازه کافی شرور نبودند ، نویسندگان باید یک طرح فرعی با روس های بزرگ بد در نظر بگیرند ، که اگرچه به ما کمک کردند نازی ها را شکست دهیم ، اما ظاهراً شرورند که می خواهند هنر را برای خود بگیرند. br />
5) فرصت های از دست رفته: بسیاری از صحنه ها پتانسیل زیادی برای هدایت به چیزی جالب ، شدید یا به یادماندنی دارند. آنها هرگز به هیچ وجه تحویل نمی دهند. هر لحظه که اکشن ، درام یا تهدیدی برای خطر / مرگ وجود داشته باشد ، با نوعی تسکین کمیک یا نمایش کاملاً تصادفی که برای حرکت در صحنه بعدی در اسرع وقت طراحی شده است ، حل می شود. گفتن بسیار ناراحت کننده است زیرا هر صحنه با قول آغاز می شود ، سپس شکست می خورد.

6) قهرمانان / عنوان: حتی از صحت مردان تاریخی مطمئن نیستم: اما اگر درست باشد ، قهرمانان حتی نیستند Monuments Men ، اما یک عضو آلمانی زبان ONE (استخدام شده با کلاهبرداری) که فهمید این هنر در کجا پنهان شده است و همان شخص نیز طلاهای پنهان نازی را پیدا می کند. باید به این شخصیت اختصاص داده می شد ، اعضای دیگر احمق هستند. هر مردی که در فرانسه جنگ زده از یک وسیله نقلیه برای ارائه سیگار به اسب خارج شود ، سزاوار تیراندازی است.

7) جشنواره کلیشه WW2 tropes: باز هم فیلم دیگری که "بزرگترین" را نشان می دهد بازدیدهای "WW2" ، با تکیه بر مخاطبان خود ، یک سری ساده لوح احمقانه است که فقط به تصاویر نمادین یا اسامی پاسخ می دهند که از کتابهای دبیرستانی می دانند. "اوه ، ساحل OMAHA! اوه ، جنگ BULGE! اوه ، اسکولینگ هیتلر! اوه پیکاسو! این همه به معنای چیزی است!" .. نه ، وقت آن است که دیگر به میوه های کم آویز نپردازید و چیزی بی نظیر بیاورید.

8) "اگر ما نبودیم شما آلمانی صحبت می کردید" ... این یک خط واقعی فیلم ، به کارگردانی یک زن فرانسوی از یک سرباز آمریکایی. مسئله این است که فقط چند صحنه قبل از اینکه ببینیم یک سرباز نازی آلمانی با آن زن فرانسوی انگلیسی صحبت می کند. بنابراین ظاهراً او نه آلمانی و نه فرانسوی صحبت می کرد ، او انگلیسی صحبت می کرد تا مخاطبان انگلیسی زبان مجبور به خواندن زیرنویس شوند. مسخره های مسخره یکنفره در یک فیلم WW2 هوشمندانه تر کار می کند ، اما قطعاً مردان تاریخی نیست.

9) آخرین مورد: جورج کلونی در نقش دنی اوشن / Prince Charming / قهرمان فضانورد:

من نمی توانم او را در یک فیلم WW2 جدی بگیرم وقتی که کل حرفهای بیهوده را می زند. در یازده فیلم اقیانوس ، بله. او بازیگر خوبی است ، چرا دوباره اینطور بازی کرد که بازی کند؟ این آزار دهنده است و ما را از فیلم خارج می کند ، خصوصاً وقتی می خواهید او را به عنوان یک قهرمان فروتن که به هنر و نه فقط به میزان خونسردی اش اهمیت می دهد ، باور کنید.

جهت دانلود فیلم The Monuments Men 2014 (مردان تاریخی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


زمانی که فاکس قرن بیستم برنامه پنجمین کارگردان کلونی را برنامه ریزی کرد تا فیلم «مردان بنای یادبود» را به اکرانی ولرم در ماه فوریه تبدیل کند، بسیار بد است. اما با توجه به بازیگران ستاره‌اش، یک نتیجه محتمل‌تر می‌تواند یک کار تیمی سرگرم‌کننده مانند هیاهوی OCEAN 11-13 باشد، با این حال، حتی به این هدف کوچک‌تر هم نمی‌رسد.

فیلم در فیلم The Monuments Menنامه ساده‌اش با روایتی بی‌هدف بی‌هدف ضربه خورده یا از دست می‌رود، حتی در دوران اوجش، احساس می‌کند که عقب مانده و بی‌معنی. بدیهی است که اجرا در تعریف خلق و خوی کلی تصویر، یک درام جنگی، یا یک کمدی سبک وزن، یا یک مجموعه سرگرمی از دست رفته است، به نظر می رسد که کلونی می خواهد آنها را با هم ترکیب کند، اما به شدت بومرنگ می زند، در نهایت به یک غیرقابل توصیف، تنها در صورتی که معرفت های هنری بتوانند غوغای ضعیفی را بر سر گنجینه های هنری غارت شده ایجاد کنند و ناله کنند که چه تجاوزی توسط نازی های سرکش انجام شده است.

در اواسط دهه 1940، یک گروه ضربت ایالات متحده متشکل از متخصصان هنر و به رهبری کلونی پشت خط دشمن وارد می‌شود تا میلیون‌ها اثر هنری غارت شده را تا حد امکان از نیروهای آلمانی در حال عقب‌نشینی بازیابی کند. که برخی از آنها تاریخی و قابل توجه هستند. با این حال، داستان بدون توجه پیش می‌رود، و حتی نزدیک به پایان جنگ جهانی دوم است، تلفات هنوز ضروری است، جان‌ها می‌توانند به طور ناگهانی از بین بروند، اما در کل آدم تمایل زیادی به اهمیتی ندارد زیرا مغزهای پشت فیلم اجازه نمی‌دهند. هر کسی که به دلیل نمایش چوبی آن از موضوع تاریخی و انتخاب های عجیب و غریب گریزان ویرایش، سیل تلاطم عاطفی را در آن سرمایه گذاری کند.

نمی توان درباره بازیگران هیچ چیز زیادی اظهار نظر کرد، اگرچه بلانشت را می توان برای همیشه در هر فیلمی که در آن حضور دارد، از بین برد، در میان بناهای یادبود مردان، موری و بالابان لذت بخش هستند، گودمن، دوژاردن و بونویل نیمی از آنها هستند. دیمون و کلونی که از صمیم قلب وظیفه شناس هستند، فقط در منطقه جنگی مشغول بازی خانه هستند.

این یک پیام 118 دقیقه ای برای اهمیت حفظ هنر است، ما متوجه شدیم، فقط یک یادآوری، توقف بمباران یک اقدام احتیاطی خوب برای این منظور است، همه میلیتاریست های رادیکال این را بپذیرید!

جهت دانلود فیلم The Monuments Men 2014 (مردان تاریخی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فکر می کنم مردم باید کمی آرامش داشته باشند و یک نفس عمیق بکشند. مردان تاریخی هالیوود خالص است. این یک رویداد نزدیک به پایان جنگ جهانی دوم بود و چرخش خود را روی آن قرار داد. اینکه بگوییم این بدترین فیلم جنگی است که تا به حال ساخته شده است، واقعاً بدبینانه و بدبینانه است. مسلماً، شخصیت ها بسیار سفت هستند و خیلی خوب توسعه نیافته اند. آنها من را به یاد کاریکاتورهای دهه 1940 از فیلم های تبلیغاتی انداختند. با این حال، رویدادی که بر اساس آن ساخته شده است، رویدادی منحصر به فرد در تاریخ جنگ است. در واقع، به شیوه ای پیچیده، علاقه نازی ها به هنر احتمالاً به طور غیرمستقیم عامل نجات آن بوده است. آنها را از انجام حملات توپخانه ای تمام عیار به برخی از موزه های بزرگ جهان باز داشت. در عوض، آنها این شاهکارها (وسیله دیگری برای سرکوب بشریت) را دزدیدند و در معادن نمک و سایر مکان های مخفی ذخیره کردند. تلاش برای کشف و بازیابی این شاهکارها چیزی است که در مورد آن است. البته در واقع این کار توسط حدود 150 نفر انجام شده است نه هفت نفری که در اینجا ارائه شده است. توضیحی برای مخاطبان این است که چگونه پس از یک کشف، به نظر می رسد که گردانی از خودروهای نظامی بلافاصله برای محافظت از هنر ظاهر می شوند. فداکاری نیز وجود دارد که کاملاً ساختگی و بلاعوض است. این یک نوع فیلم قدیمی است که در دوران معاصر ساخته شده است. برای سوار شدن همراه باشید و تصور نکنید که شکسپیر را می بینید.