دانلود فیلم The Long Voyage Home 1940 (سفر دریایی طولانی به خانه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم سفر دریایی طولانی به خانه 1940 با زیرنویس فارسی

فیلم سفر دریایی طولانی به خانه در ژانر(های) درام, جنگی, ساخته شده و در سال 1940 به روی پرده رفته است. The Long Voyage Home به کارگردانی John Ford, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به John Wayne, Thomas Mitchell, Ian Hunter, Barry Fitzgerald, Wilfrid Lawson, John Qualen, Mildred Natwick, Ward Bond, Arthur Shields, Joe Sawyer, اشاره کرد. رده سنی فیلم Approved و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Long Voyage Home 1940 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام جنگی
امتیاز :
6.9/10 100%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
1940
رده سنی :
Approved
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

The crew of the merchant ship Glencairn hope to survive a transatlantic crossing during World War II. Adapted from four Eugene O'Neill one-act plays.

IMDb
6.9/10
100%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Long Voyage Home 1940


جهت دانلود فیلم The Long Voyage Home 1940 (سفر دریایی طولانی به خانه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هر فیلمی که گرگ تولند پشت دوربین باشد ارزش دیدن را دارد، با تاکید بر تجربه بصری. از بلندی های بادگیر (1939) تا روباه های کوچک، توپ آتش، و شهروند کین (همه 1941)، تولند در سه سال (دوباره) استانداردهای بهترین هالیوود را که می توانست انجام دهد، ارتقا داد. این فقط من نیستم که این را می گویم، و البته سینماگران بزرگ دیگری هم هستند، اما اگر سفر دریایی طولانی به خانه ها را دیده باشید، می دانید که استثنایی هستند. من درست وسط این کشش بزرگ می افتم، و جان فورد محترم کارگردانی می کند و به تولند اجازه می دهد کارش را درست از همان سکانس اول انجام دهد.

این یک صحنه محکم، گاهی تکان دهنده، گاهی دراماتیک است. فیلم، حتما اما بخش اول طولانی ترکیبی از کلیشه های مردانه است: نوشیدن، دعوا، و زنانه کردن. همه اینها به نوعی سرگرم کننده است و عجیب و غریب بودن برای فروش فیلم ایجاد شده است. اما هیچ چیز فراتر از اغوا کردن زنان بومی در برخی از سرزمین های دوردست که نامی از آنها برده نشده است، وجود ندارد. رقص و مبارزه با کمال تولند فیلمبرداری شده است، اما به سرعت به مسخره یا کلیشه تبدیل می شود.

توماس میچل یک ایرلندی سرزنده در بهترین فرم خود است و جان وین یک سوئدی غیرمحتمل است و اینطور نیست. از دسته بسیار متمایز نیست، مگر در انتهای آن، زمانی که او یک تکه چوب با لهجه بد است. داستان مجموعه‌ای از سوء تفاهم‌ها و دوستی‌ها است، اما از آنجایی که طرح داستان از چهار نمایشنامه مختلف یوجین اونیل (از 20 سال قبل) ساخته شده است، همه آن کمی ناپیوسته است.

همه این در آن اوج عجیب بین آغاز جنگ جهانی دوم در اروپا و ایالات متحده که هنوز به آن ملحق نشده است. انزوای کشتی همانطور که کاپیتان می گوید در حالی که قرار است با محموله نظامی از نیویورک حرکت کنند، "اگر به آنجا نرسد، از دست می رود. اما ما نمی توانیم."

انزواگرایی بیشتر می شود. رفتار معروف در کازابلانکا دو سال بعد، پس از اینکه آمریکایی ها در حال حاضر در جنگ هستند، بنابراین به نوعی، یک فیلم نام بزرگ مانند این تأثیر بالقوه بیشتری بر احساسات آمریکایی داشت. دیدن این همکاری والتر وانگر/جان فورد/جان وین پس از موفقیت آنها در Stagecoach در سال قبل (تهیه کننده، کارگردان، ستاره) بسیار جذاب است. اما خطرات افزایش یافته و سطح تولید بسیار بالاتر است.

جهت دانلود فیلم The Long Voyage Home 1940 (سفر دریایی طولانی به خانه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


. . . بنابراین LONG VOYAGE HOME به عنوان وسیله‌ای برای کارگردان سرسخت ایرلندی-آمریکایی جان فورد عمل می‌کند تا طحال خود را علیه بریتانیای کبیر خالی کند. با شروع جنگ جهانی دوم، به نظر می رسد کشتی باری گلنکایرن مستقر در لندن تنها کشتی مکانیکی بریتانیایی است که پزشک ندارد. و، آیا نمی دانید، اولین ساعت از سفر به زندگی واقعی دوست فورد و سردار فاشیست وارد باند اختصاص دارد که به آرامی در حال مرگ با درد شدید، در حالی که کاپیتان بریتانیا بطری مسکن کشتی را تا وارد پیر بیچاره نگه می دارد. روح خود را تسلیم کرده است امروزه تصور این که فیلمی با این همه بالشتک خسته کننده می تواند نامزد اسکار «بهترین فیلم» شود سخت است (و این نشان می دهد که بلوک بزرگ ایرلند سال به سال به کرک فورد رأی می دهد). این واقعیت که REBECCA آلفرد هیچکاک لندنی VOYAGE را شکست داد، بر این واقعیت تأکید می کند که بیش از حد "LONG" کلمه اصلی عنوان VOYAGE است. هرکسی که بازی بری فیتزجرالد یا جان وین را در فیلم The Long Voyage Home‌های دیگر دیده باشد، از این که آقای فورد چقدر از این زوج در اینجا به دست می‌آورد، شگفت‌زده خواهد شد. اگر آنها اسکار را برای "بهترین بازیگر ناپدید شدن" می دادند، یکی از این افراد مطمئناً برای VOYAGE آن را دریافت می کرد. در نهایت، پایان داستان نابهنگام فورد که یک حادثه شانگهای در دهه 1700 را به سال 1940 می رساند، برای حتی یک لپرکان هم نمی تواند آن را ببلعد.