دانلود فیلم The Legend of Drunken Master 1994 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم 醉拳二 1994 بدون سانسور

فیلم The Legend of Drunken Master در ژانر(های) اکشن, کمدی, ساخته شده و در سال 1994 به روی پرده رفت. The Legend of Drunken Master به کارگردانی Liu Chia-Liang, در کشور(های) هنگ کنگ ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jackie Chan, Anita Mui, Ti Lung, Liu Chia-Liang, Andy Lau, Felix Wong, Hoh Wing-Fong, Ram Chiang, Bill Tung, Ken Lo, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم cn, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 74/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Legend of Drunken Master 1994 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن کمدی
امتیاز :
7.6/10 83% 74/100
کشور :
هنگ کنگ
زبان :
cn
سال :
1994
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک رزمی کار جوان باید میان احترام گذاشتن به خواسته ی پدر صلح جویش، و یا درگیر شدن با خارجی هایی که منابع با ارزشی را از مردمش می دزدند، یکی را انتخاب کند…

Returning home with his father after a shopping expedition, Wong Fei-Hong is unwittingly caught up in the battle between foreigners who wish to export ancient Chinese artifacts and loyalists who don't want the pieces to leave the country. Fei-Hong must fight against the foreigners using his Drunken Boxing style, and overcome his father's antagonism as well.

IMDb
7.6/10
83%
m
74/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Legend of Drunken Master 1994

یک رزمی کار جوان باید میان احترام گذاشتن به خواسته ی پدر صلح جویش، و یا درگیر شدن با خارجی هایی که منابع با ارزشی را از مردمش می دزدند، یکی را انتخاب کند…

جهت دانلود فیلم The Legend of Drunken Master 1994 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


توصیف افسانه استاد مست تقریباً غیرممکن است. این بسیار زیاد است ، بسیار زیاد است ، و از بسیاری جهات ارائه می دهد ، شما واقعاً نمی توانید تجربه را توصیف کنید. افسانه استاد مست به عنوان بهترین فیلم جکی چان و بدون شک بهترین فیلم هنرهای رزمی تاریخ است. درست است متعصبان بروس لی ، در ردیف بیشتر / بدون شک همه فیلم های لی قرار دارد. مطمئناً لی قدرت و قدرت داشت. اما نه گروه بازیگران چان را داشت و نه لی درگیری هایی داشت که بتواند در تمام 105 دقیقه این دیوانه کونگ فو درگیر استاد مست شود.

با یک نقشه مناسب ، بازی خوب و شوخ طبعی برای همراهی با این جنب و جوش دیوانه وار ، Legend of Drunken Master یکی از فیلمهای نادر کامل رزمی است که بیش از آنکه فقط به درگیری بپردازد. راستش را بخواهید ، هنوز یک فیلم کامل رزمی وجود ندارد. چه بازی بد آن ، چه یک طرح ضعیف ، تمرکز بیش از حد بر روی اکشن ، یک داستان عاشقانه بی معنی که به آن پیوسته باشد ، و چه ماده ای بیش از حد بالا ، یک فیلم هنرهای رزمی وجود ندارد که ارزش آن را داشته باشد که با بهترین فیلم ها در آنجا باشد دوران مدرن Jui Kuen II (همانطور که آنها آن را در خارج از کشور صدا می زنند) نزدیکترین بسته به بسته کامل است.

ما فیلم را با جکی چان به عنوان یک کودک جوان سخت و قابل کنترل به نام وونگ شروع می کنیم آویزان فی که به طور تصادفی از قاچاقچیان انگلیسی مهر می گیرد. قاچاقچیان ، همچنین در کار زیاد مردان چینی در کارخانه ای شبیه نوعی عرق فروشی برده مانند ، می خواهند مهر را پس بگیرند. در این بین ، تکنیک مبارزه جنجالی وونگ ، بوکس مست ، با عدم تأیید پدرش روبرو شده است و می خواهد او از استفاده هرگز خودداری کند. بوکس مست نیز رقابت زیادی دارد و از دیگران در جامعه دوری می کند. هرج و مرج به محض این که انگلیسی ها و دژخیمان آنها فهمیدند که چه کسی مهر و موم کرده است ، دنبال می شود و عهد می بندند که برای بازگرداندن آن و گسترش ترس در جامعه هر کاری انجام دهد.

این طرح پیشگامانه نیست ، اما چیزی متفاوت از فیلم متوسط ​​رزمی است. گرچه هنوز حاوی مضامین خانوادگی ، عزت ، احترام و عزت موجود در اکثر فیلمهای چینی این سبک است ، اما حفظ هنر چینی مفهومی است که غالباً مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این وجود ، این کار م worksثر است ، زیرا می بینیم که ارزشهای سنتی چینی ها توسط مکانیسم های مدرن تر اروپایی ها مورد تهدید قرار گرفته اند. یک مسئله مهم در مورد افتخار نیز وجود دارد ، زیرا پدر وونگ از نظر اخلاقی با بوکس مست مخالف است و هنگامی که حتی کمی به اعتبار وی آسیب برسد از آن متنفر است. بازیگری که با تنش میان چان و خانواده اش همراه است ، گاهی اوقات کمی زیاد است ، اما در بیشتر موارد کار را درست می کند.

جکی چان یکی از معدود بازیگران / بازیگران زن در تاریخ سینمای مدرن است که هم می توان جدی گرفت و هم سبک. ما چان را در کنار بازیگوش خود می بینیم ، خصوصاً وقتی که مست است. اما ، لبخند را بردار ، ژست گرفتن او را تماشا کن ، و از او خواهی ترسید. دیدن این نگاه در چشمان او درست قبل از شروع یک درگیری بزرگ می تواند لرزه در ستون فقرات شما ایجاد کند ، زیرا می دانید که او به راحتی عقب نخواهد رفت و از هر تکنیک لازم برای بیرون آوردن شما استفاده خواهد کرد. ظاهر فیزیکی او دقیقاً ترسناک نیست ، اما چابکی و توانایی شگفت انگیز او در تعادل و شلاق زدن دسته ای مجنون از مشت و لگد باقی مانده است که باید توسط هر کس دیگری در آنجا مطابقت داشته باشد. بهترین چان در اینجا از نظر بازیگری ، استفاده از وسایل و کونگ فو است. اجازه ندهید استفاده او از وسایل جانبی شما را فریب دهد ، او می تواند بدون استفاده از اشیا in به یک پیروزی وحشیانه دست یابد. تعداد کمی از فیلم های جکی چان این را ثابت می کند ، اما استاد مست دارای سهم خود در جنگ است و هیچ چیز دیگری در آن شناور نیست.

این دعوا همان چیزی است که چان بیشتر به خاطر آن شناخته می شود و درگیری در جایی است که فیلم به فک برتری دارد - افت سطح از اولین مبارزه ، شامل شمشیر و امتداد از زیر قطار به خانه ای مجاور ، تا جنگ نهایی که بیش از 10 دقیقه بدون اغراق ادامه دارد. استاد مست شما را وا می دارد ، شما را در لبه صندلی خود نگه می دارد و شما را وادار می کند که تقریباً متعجب به عقب برگردید. هالیوود حوصله کافی برای صرف چهار ماه صرف یک مبارزه را ندارد ، به همین دلیل در فیلم The Legend of Drunken Master های اکشن مانند فیلم هایی که در اینجا مشاهده می شود ، دعوا نمی بینیم. جدال آخر ، شامل یک کیکر کاملاً آموزش دیده و چان در مست ترین مرحله خود ، به راحتی یکی از بهترین مبارزات تاریخ است - آنقدر خوب طراحی رقص ، زمان بندی دقیق و بسیار عالی انجام شده است ، که شایسته جایگاهی در یکی از مدرن ترین ها است بزرگترین دستاوردهای فیلم با بالا بردن سطح برای نسل های بعدی ، آخرین مبارزه سرعت ، چابکی ، شوخ طبعی ، ترکیب ها ، حرکات سریع و مانع های باورنکردنی را در هم می آمیزد. در حقیقت ، همه درگیری های قبلی همان کار را انجام می دهند ، اما این مورد دیگران را شرمنده می کند.

خط پایین: از دست دادن The Legend of Drunken Master یک فاجعه است ، به خصوص اگر از یک فیلم خوب رزمی لذت ببرید. این بار فقط چان نیست که فیلم را می سازد. ما بازیگران خوبی از شخصیت ها و مبارزان ، یک طرح مناسب و معقول داریم و بر خلاف اکثر فیلم های اکشن امروز ، هرگز به یک سطح باورنکردنی نمی رسیم. این چان در بهترین حالت مطلوب خود است. و این کارگردان معروف Chia-Liang Liu در بهترین حالت است. تقریباً یک بسته کامل از نظر کیفیت و ماده ، Legend of Drunken Master به همان اندازه که می توانید به کمال هنرهای رزمی نزدیک شوید ، نزدیک است. و بزرگترین فیلم هنرهای رزمی در تمام دوران باقی مانده است.

جهت دانلود فیلم The Legend of Drunken Master 1994 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تولید Raymond Chow-Golden Harvest با اکشن ، شوخ طبعی ، کشش و لگد زدن سریع. این کار با یک رزمی کار جوان به نام وونگ فی هونگ (نقش جکی چان قرار است نیمی از سن بازیگر هنگام فیلمبرداری باشد) با پدر صلح طلب خود به خانه بازگشت (ریه تی تنها هشت سال از جکی چان بزرگتر است) که پسرش را بازی می کند) بعد از یک لشکرکشی و در یک قطار با یک جنگنده متخصص باسابقه ملاقات می کند. پس از آن ، او درگیر احترام به دستورات پدرش یا بازداشت یک دسته از خارجی های جاه طلب از قاچاق اشیای گرانبها است. در همین حال ، وونگ از سبکی از جنگ با نام "بوکس مست" ، یک نوع مبارزه عجیب و جذاب آگاه بود. متأسفانه ، پدرش با آن مخالف است ، چه رسد به بوکس مست. سرانجام ، فی هونگ نه تنها باید در مقابل بیگانگان بی احترامی قرار بگیرد ، بلکه باید بر مخالفت پدرش نیز فائق آید. سرگرمی ، کمدی و سرگرمی در این داستان مهیج فراوان است ، و در نتیجه با درگیری های طولانی و تماشایی در ستاد دشمن گروه موسیقی تند و زننده به رهبری یک سفیر خارجی به همراه اراذل شرور اوج می گیرد.

کمدی اکشن هنگ کنگی کامل از مبارزات بیش از حد بالا ، هیجان ، هیجان ، شیرین کاری های مبتکرانه ، سیلیکون ، بسیاری از دعواها اما با شوخ طبعی فراوان و زبان. The Legend of Drunken Master دلهره آور مملو از ماجراجویی ، دسیسه ها ، اکشن های متوقف شده و کار شیرین کاری است ، در واقع فیلمبرداری هفت دقیقه مبارزه در پایان فیلم تقریبا چهار ماه طول کشید ، جکی چان اظهار داشت که فیلمبرداری یک روزه به طور معمول سه فیلم تولید می کند ثانیه های فیلم قابل استفاده. جکی چان بعنوان یک مرد ارتشی که با گروهی از اشرار شرور مبارزه می کند ، درجه یک است و مانند همیشه بدلکاری های خود را می کند ، همانطور که نشان داده شده است. طبق معمول ، شیرین کاری های خارق العاده ، باورنکردنی و لمس های مختصر مختصر. تصویر بهتر از فیلم های قبلی چان ساخته شده است. خط داستانی با سرعت روشنایی گاهی کند می شود ، اما سکانس های اکشن عصبانی آن را جبران می کنند. فیلم Spotlights شامل درگیری های دیدنی ، از جمله مرزها و جهش ها ، درگیری های چشمگیر و غیرقابل پایان ، مبارزه نهایی نفسگیر بین جکی چان و دشمنان است. جکی چان در واقع دو بار روی ذغال های داغ سوزان خزید ، احساس کرد اولین بار که این کار را انجام داده "ریتم مناسبی ندارد". علاوه بر این سکانس های خوب خوب دیگر در سبک طاقت فرسا. این یک فیلم اکشن قابل قبول است که با فیلمبرداری بسیار خوبی از سکانس های تماشایی متمایز شده و شامل شوخ طبعی مطلوبی مانند نوشته های قبلی است. جکی چان معمولاً به عنوان مگی چونگ و میشل یئو با بازیگران بدنام زن و شوهر تشکیل می دهد. در این سفر جکی دوباره به بازیگر معتبر چینی آنیتا موی ، که در نقش مادرخوانده خود بازی می کند ، یک ستاره خوب عمل می کند ، اما متأسفانه او زود در اثر سرطان درگذشت. هر دوی آنها چندین فیلم را مانند ¨ Mr. Canton and Lady Rose¨ و ¨Rumble Bronx¨ با هم بازی کردند.

نقش ¨Wong Fei Hung¨ یک شخصیت تاریخی چینی است که توسط چندین بازیگر بازی شده است ، به عنوان تک هینگ در فیلم The Legend of Drunken Master های متعدد ، همان جکی چان در "میمون مست در چشم ببر" (1978) و جت لی در "یک بار قهرمان سریال چین" ، "دکتر وونگ در آمریکا" و اخیراً سامو هونگ در نسخه اخیر "در سراسر جهان در 80 روز" نیز توسط چان بازی کرد. ¨Jui Kuen II¨ یک فیلم اکشن خوب است که با سکانس های مبارزه ، اکشن پر سر و صدا و بسته های شوخ طبعی احمقانه و همچنین نوشته های بعدی جکی متمایز است. این تصویر موفقیت بزرگی در چین و سراسر جهان به دست آورد. با این حال ، جکی چان در باکس آفیس در اولین بازی خود در آمریکا ، "نزاع نهر جنگ" شکست خورد. چان در طول زندگی طولانی و متنوع خود یک بازیگر و کارگردان سخت کوش است. چان معمولاً به دو بزرگترین تأثیر خود به عنوان چارلز چاپلین و هارولد لوید ادای احترام می کند. او بازی های playingCannoball¨ ، ¨ Protector¨ و “Rumble in the Bronx” را ادامه داد ، تا اینکه موفقیت های آمریکایی را با ¨Shangai Knights¨ ، ¨ Tuxedo¨ ، ¨Arround the world in 80 days¨ و ¨Rush hour¨ سه گانه کسب کرد. ، و "بچه کاراته" اخیر. البته ، بزرگترین بازدیدهای او "داستان پلیس" سریال برنده جایزه اسب طلایی ، یک نسخه چینی اسکار بود ، اولین عنوان "داستان پلیس (1985)" به کارگردانی همان چان ، یک فیلم اکشن عالی بود علاقه مند به ژانر. در زیر داستان olپلیس داستان 2 (1988) pretty نیز بسیار خشن و با لمس های طنز فراوان بود. پس از آن "Supercop¨" یا "داستان پلیس 3ol" و در آخر ، "داستان پلیس IV: داستان جنایت" دنبال می شود. این تصویر توسط تهیه کننده بزرگ آسیایی ریموند چو و تولید Golden Harvest به خوبی تهیه شده است و توسط جیا چان ساخته شده است. رتبه بندی: قابل قبول و قابل قبول ، این تصویر لحظه های پر شور و هیجان خود را اینجا و آنجا دارد ، اما همچنین با لمس های طنز فراوان که بیشتر توسط ستاره چابک آن ، جکی فوق العاده ارائه می شود ، به طرز حیرت انگیزی با آنیتا موی و ریه Ti همراه است. این یک فیلم اکشن مناسب برای علاقه مندان به ژانر و به خصوص طرفداران جکی است.