دانلود فیلم The Last Thing He Wanted 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم The Last Thing He Wanted 2020 بدون سانسور

فیلم The Last Thing He Wanted در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفت. The Last Thing He Wanted به کارگردانی Dee Rees, در کشور(های) بریتانیاایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Anne Hathaway, Ben Affleck, Rosie Perez, Willem Dafoe, Edi Gathegi, Mel Rodriguez, Onata Aprile, Toby Jones, Carlos Leal, Ben Chase, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 35/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Last Thing He Wanted 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز
امتیاز :
4.3/10 5% 35/100
کشور :
بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی اسپانیایی
سال :
2020
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در این فیلم براساس رمانی به همین نام نوشته جون دیدیون، ان هتوی نقش النا خبرنگار سرسختی را در آمریکای مرکزی بازی می‌کند که مشکلات زیادی با پدرش دارد، اما در نهایت مجبور می‌شود به عنوان دلال اسلحه جایگزین او شود. او که حالا به عضو مهمی در یک بازی خطرناک تبدیل شده، توسط مقامی دولتی (با بازی بن افلکئتحت تعقیب قرار گرفته است و ….

At the turning point of the Iran-Contra affair, Elena McMahon, a fearless investigative journalist covering the 1984 US presidential campaign, puts herself in danger when she abandons her assigned task in order to fulfill the last wish of her ailing father, a mysterious man whose past activities she barely knows.

IMDb
4.3/10
5%
m
35/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Last Thing He Wanted 2020

در The Last Thing He Wanted براساس رمانی به همین نام نوشته جون دیدیون، ان هتوی نقش النا خبرنگار سرسختی را در آمریکای مرکزی بازی می‌کند که مشکلات زیادی با پدرش دارد، اما در نهایت مجبور می‌شود به عنوان دلال اسلحه جایگزین او شود. او که حالا به عضو مهمی در یک بازی خطرناک تبدیل شده، توسط مقامی دولتی (با بازی بن افلکئتحت تعقیب قرار گرفته است و ….
آخرین چیزی که او می‌خواست ، فیلمی جنایی و رازآلود محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی دی ریس می‌باشد. داستان راجع به خبرنگاری سرسخت است که در آمریکای مرکزی زندگی می‌کند. او که مشکلات زیادی با پدرش دارد ، در نهایت مجبور می‌شود به عنوان دلال اسلحه جایگزین…

جهت دانلود فیلم The Last Thing He Wanted 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


همین امشب من "آخرین چیزی که او می خواست" را به همراه خانواده ام تماشا کردم - دو خواهر و برادر کوچکتر (16 و 18 ساله) و مادرم (60). هر چهار نفر ما آن را دوست داشتیم. همه ما بعد از اتمام کار با خوشحالی درباره آن صحبت می کردیم. من مبهم شنیده ام که نظرات بدی را دریافت می کند ، اما در واقع هیچ موردی را نخوانده بودم. اکنون من در IMDb هستم و همه این بررسی های یک ستاره را می بینم. من تصمیم گرفتم فقط برای ارائه نظر خودم یک حساب کاربری بزنم.

دنبال کردن The Last Thing He Wanted سخت است. این چیزی است که همه در اینجا عنوان می کنند. اما به نظرم می رسد دنبال کردنش چندان سخت نبود. این فقط به اندازه پیچیده "خواب بزرگ" یا "مراسم تشییع در برلین" است که دارای رتبه بندی پایین نیست.

این باعث می شود فکر کنم The Last Thing He Wanted مخاطبان خود را پیدا نکرده است. من فکر می کنم بسیاری از مردم به دنبال صحنه های اکشن به اینجا آمده اند و از The Last Thing He Wanted دیالوگ محور (که از روی یک رمان اقتباس شده) خسته شده اند. به نظر من فیلم بسیار پرتنش و مهیج بود ، به طوری که صحنه های اکشن با تشدید هیجان انگیز تنش همیشگی همراه بود. اما اگر گفتگو شما را قلقلک ندهد ، در وهله اول احتمالاً تنش زیادی را احساس نخواهید کرد.

و گفتگو چیز بزرگی است. شک ندارم بدون داشتن زیرنویس قادر به درک فیلم ها نبودم. شخصیت ها سریع صحبت می کنند و به بسیاری از نام ها (مکان ها ، افراد و سازمان ها) مراجعه می کنند. انتظار می رود که شما با این سرعت سریع آتش سوزی همراه باشید. انصافاً این فقط یکی از مشکلات اقتباس از یک رمان است. حرف های زیادی وجود دارد و اگر بازیگران آهسته تر صحبت می کردند ، هرگز نمی توانستند کل داستان را در یک فیلم جا دهند.

من فکر می کنم این قدم زدن واقعاً تحسین برانگیز بود. اکثر اقتباسهای بدیع یا دارای پرشهای زمانی گنگ هستند که اطلاعات مهم را از دست می دهید ، یا دارای صحنه هایی به سبک خلاصه هستند که در آن همه گفتگوی جالب برای ترک اطلاعات مربوط به داستان قطع می شود ، یا دارای صحنه هایی هستند که بسیار طولانی تر از آنچه باید انجام می شود. "آخرین چیزی که او می خواست" در یک کلیپ قرار می گیرد ، واقعاً از یک چیز به چیز دیگر عجله دارد. اما هر نکته در واقع در هر صحنه بسیار خوب بیان می شود و عجله آن بسیار هیجان انگیز می شود. شما زمانی برای توقف و فکر کردن ندارید که زندگی شما در معرض خطر است و نمی دانید به کی اعتماد کنید. در پایان خواستار تمرکز زیادی از بیننده می شود. فکر می کنم خانواده ام خیلی لذت بردند زیرا ما آن را به نوعی یک بازی می دیدیم. ما چیزهایی را به یکدیگر نشان دادیم و سعی کردیم بین چیزها ارتباط برقرار کنیم.

من می توانم بازبینیانی را درک کنم که با کمال تعجب متوجه شدند که اینجا فعالیت زیادی وجود ندارد و گفتگوی سریع باید تمرکز زیاد این فنجان چای همه نیست. اما من این شبهه مخفیانه را پیدا کردم که مردم فقط از اینکه The Last Thing He Wanted همه چیز را درباره پیشینه تاریخی بیان نمی کند ناامید شده اند. این مرا ناامید می کند زیرا پیشینه تاریخی یکی از موارد ضروری در مورد فیلم است.

برخی از فیلم ها با ABC شروع می شوند زیرا می دانند مخاطبانشان اطلاعات زیادی در مورد موضوع ندارند. به عنوان مثال ، فیلم هایی مانند "هتل رواندا" مانند مقدمه ای برای موضوع خود هستند. این تصور نمی کند که شما اطلاعات زیادی در مورد نسل کشی رواندا دارید. می خواهد در این باره به شما بگوید.

اما اگر همیشه از اصول کار شروع می کنید ، هرگز به جایی نمی رسید. بعد از اینکه همه اصول را آموختید ، بعضی اوقات چیزهای مهم برای گفتن وجود دارد. این نوع فیلم "آخرین چیزی است که او می خواست" است. انتظار می رود تا حدودی با زمینه سیاسی آشنایی داشته باشید.

و باور کنید ، شما می خواهید در مورد زمینه سیاسی اطلاعات بیشتری کسب کنید. زیرا این موارد زمینه زندگی امروز خود ماست. The Last Thing He Wanted اساساً درباره چگونگی رفتار آمریکا به عنوان یک ابرقدرت است - چگونه در داخل رفتار می کند و چگونه با دیگر کشورهای جهان رفتار می کند. نحوه عملکرد امروز آن خیلی متفاوت نیست. اگر سعی می کنید کمی از زمینه یاد بگیرید و سپس هنگام تماشای The Last Thing He Wanted ها آن را در ذهن داشته باشید ، خیلی زیاد یاد می گیرید که خیلی مهم است! البته ، من نمی توانم تضمین کنم که شما آن را دوست دارید. اما این اطلاعات در نوع خود ارزشمند است.

اساساً زمینه The Last Thing He Wanted درگیری دولت ریگان در آمریکای مرکزی و کارائیب است. جنگ سرد هنوز ادامه داشت و گروهی از ساندنیست های چپ در نیکاراگوئه به قدرت رسیدند. ریگان با این دولت مخالفت کرد و از "کنترا" های ضد ساندیست حمایت کرد. او این کنترا ها را با اسلحه و بودجه تأمین کرد و همچنین علناً به نفع آنها صحبت کرد. مسئله این است که Contras ، به نقل از ویکی پدیا ، "درگیر یک کارزار منظم ترور" بودند - اینها فقط شهروندان آزادیخواهی نبودند که با چپ گرایی مخالفت می کردند ، بلکه ارتشهای وحشی بودند. در همان زمان ، دولت ایالات متحده در السالوادور ، گرنادا (جزیره کارائیب) و بسیاری از مکانهای دیگر در جهان به روشهای مشابه درگیر می شد.

علاوه بر مشکلات اخلاقی مرتبط با حمایت از کنترا ، همچنین روشهای ناپسند دولت وجود داشت. این به هیچ وجه یک کار مستقیم نبود - CIA و سایر سازمان های دولتی تقریباً کاملاً مخفیانه عمل می کردند و بسیاری از معاملات سایه با اقدامات اعلام شده توسط دولت ریگان درگیر می شد.

این پویایی اصلی "آخرین چیزی است که او می خواست" است. چیزهای سایه دار اتاق پشتی را نمی توان از آنچه دولت رسماً انجام می دهد جدا کرد. شخصیت آن هاتاوی ، النا ، روزنامه نگاری است که مواردی را که دولت می خواهد مخفی بماند ، مستند می کند. در اوایل فیلم ، شخصیت بن افلک با یک شخص واشنگتن دیگر در مورد اینکه آیا "اجازه" می دهد که روزنامه نگاری خود را در آنجا ادامه دهد ، بحث می کند. شخص دیگر فکر می کند این امر کمک خواهد کرد تا اوضاع در نیکاراگوئه ناپایدارتر به نظر برسد و در نتیجه عملیات آمریکا در آنجا قانونی شود. شخصیت افلک ، Treat ، فکر می کند که بیرون آمدن حقیقت خیلی خطرناک است.

س questionالی که در کل فیلم وجود دارد این است که چه کسی می خواهد چه کسی را بدست آورد؟ وقتی النا (هاتاوی) شروع به درگیر شدن در عملیات قاچاق پدرش می کند ، نمی داند چه کسی به Sandinistas متصل است ، چه کسی به Contras متصل است ، چه کسی فقط می تواند از راه مواد مخدر درآمد کسب کند و چه کسی ارتباط به دولت ایالات متحده برای افراد مرتبط با دولت ایالات متحده ، ما باید تعجب کنیم ، آیا آنها می دانند النا یک روزنامه نگار است و به این موضوع اهمیت می دهد ، یا آیا او فقط به دلیل قاچاق موضوعیت دارد؟

اساساً انگیزه های همه کاملاً است با اوضاع سیاسی آن زمان گره خورده است. اما ، بیایید واقعی باشیم ، جهان چندان تغییر نکرده است. این دقیقاً نوعی برخورد بلندمرتبه با سایر کشورها است که از لحاظ تئوری به هر حال حاکمیت دارند و همین امر باعث می شود چین ، روسیه و سایر کشورها نسبت به پذیرش رهبری ایالات متحده بی پروا باشند. اگر ایالات متحده اینگونه با نیکاراگوئه رفتار می کند ، چرا آنها با چین یکسان رفتار نمی کنند؟

این نیز همان نگرشی است که منجر به جنگ (دوم) عراق شد. اکنون ، من به سختی لازم است به شما یادآوری کنم که جنگ عراق دلیل بزرگی است که باعث می شود مردم امروز نسبت به سیاست اینقدر بی روح باشند. مردم را در مقیاس گسترده ای دروغ گفتند ، و درگیر جنگ پرهزینه و دردناکی بر سر آنچه مهم نبوده است. این احساس هم به جمهوری خواهان و هم به دموکرات ها احساس ناتوانی و بدبینی (یکی از مواردی که به انتخاب ترامپ کمک کرد) است. علاوه بر این ، اعتبار آمریکایی هرگز بهبود نیافته است و حسن نیت بین المللی برای آمریکا بسیار کم عمق شده است.

خوب ، این درس کوچک تاریخ من است (و من ادعا نمی کنم که در هر یک از افراد متخصص هستم این چیزها) اما این به قلب آنچه امروز مهم است می رسد. دنیا هنوز به روشی که در "آخرین چیزی که او می خواست" کار می کند و برخلاف یک فیلم ، نمی توانید فقط یک ستاره به آن بدهید و تنظیم کنید.

جهت دانلود فیلم The Last Thing He Wanted 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خوب ، بنابراین The Last Thing He Wanted بمب گذاری می کند. ظاهراً مردم از آن متنفرند. اما ، می دانید ، اکثر مردم نمی گویند که آنها دوره را دوست ندارند ، آنها می گویند که آنها نمی توانند آن را دنبال کنند. من می توانستم فیلم را دنبال کنم و خیلی دوستش داشتم. من می خواهم این بررسی را صرف تلاش برای ارائه پس زمینه (بدون اسپویلر) کنم که به داستان کمک می کند منطقی باشد. امیدوارم با اندکی پیش زمینه ، مردم بتوانند آن را درک کنند و ممکن است به اندازه من از آن لذت ببرند.

"آخرین چیزی که او می خواست" داستانی فوری برای گفتن دارد سیاست ، قدرت و خشونت. این یک جزئیات بسیار دیوانه وار وجود دارد که طاقت فرسا است ، اما همه آنها درست هستند (یا جزئیات ساختگی که به واقعیت نزدیک هستند). نویسنده رمان اصلی ، جوآن دیدون ، مانند شخصیت اصلی روزنامه نگار بود. شما باید به عنوان نوعی افشاگری در مورد چگونگی فعالیت سیاست در دهه 80 و امروز نیز به این رویکرد بپردازید ، نه به عنوان بخشی از فرار.

در دهه 80 ، دولت ریگان به شدت درگیر آمریکای مرکزی بود. و کارائیب. "آخرین چیزی که او می خواست" بیشتر مربوط به نیکاراگوئه است. در آن زمان ، یک دولت چپ ساندنیست در آنجا قدرت داشت. به عنوان بخشی از جنگ سرد ، ایالات متحده از گروهی از "کنترا" ها ، نیروهای مسلح پشتیبانی می کرد که علیه ساندیست ها می جنگیدند. مشکل این است که کنترا ها ، همانطور که در ویکی پدیا می گوید ، "درگیر یک کارزار منظم ترور" علیه مردم بودند.

ریگان در حمایت از کنتراها سرسخت بود. النا (با بازی آن هاتاوی) در اوایل فیلم از او نقل قول می کند ، با اشاره به اینکه او گفته بود "من هم یک کنترا هستم". با این حال ، میزان درگیری ایالات متحده در آنجا بیشتر تحت الشعاع قرار گرفت. CIA و سازمانهای دیگر درگیر انواع و اقسام مشاغل مخفیانه بودند ، از جمله آنچه در نهایت "رسوایی ایران-کنترا" رخ خواهد داد ، چیزی که من در اینجا جای توضیح ندارم.

کل طرح "آخرین چیزی که او می خواست" با این زمینه بازی می کند. با شروع فیلم ، النا در حال تحقیق در مورد قساوت های انجام شده توسط سربازان مورد حمایت ایالات متحده است. او در تلاش است تا پرونده را باز کند تا دولت پاسخگو باشد. در یک صحنه بسیار اولیه ، Treat (بن افلک) ، که فکر می کنم در CIA است ، با نوع دیگری از واشنگتن در مورد اینکه آیا آنها اجازه می دهند به او کار کند یا نه بحث می کند.

مکالمه آنها ما را از سایه سیا و سایر سازمان های دولتی ایالات متحده در این فیلم. آنها می خواهند مکالمه را در آمریکا کنترل کنند تا بتوانند بدون مجازات در آمریکای مرکزی عمل کنند. به عبارت دیگر ، مسئله دموکراسی آمریکا در داخل و سیاست خارجی در خارج از کشور قابل تفسیر نیست. النا خواهان دموکراسی در داخل و پاسخگویی در خارج از کشور است ، و این او را با واشنگتن در تضاد قرار می دهد.

بنابراین ، در طرح اصلی فیلم ، وقتی النا به آمریکای مرکزی بازگشت ، ما در وسط گیر کرده ایم. انواع درگیری ها آیا افرادی که او با Sandinistas ، Contras معامله می کند یا افراد غیرمستقیم هستند؟ آیا آنها با دولت ایالات متحده در ارتباط هستند و اگر چنین است ، آیا آنها می دانند که او یک روزنامه نگار تحقیقاتی است؟ آیا می توان آنها را به سایر دولت های خارجی متصل کرد؟

وضعیت به تصویر کشیده شده در "آخرین چیزی که او می خواست" بسیار مهم است ، زیرا این دقیقاً همین مشکل است که امروز در قلب سیاست قرار دارد. اکنون ، رأی دهندگان در آمریکا از دولتی که به نظر آنها بی پاسخ و غیرقابل پاسخگویی ناراضی است. به همین ترتیب ، جهان به طور کلی از رهبری آمریکا فرار می کند ، بخشی از بی اعتمادی. هر دوی این واقعیت ها را می توان دقیقاً در موقعیت هایی از این قبیل جستجو کرد.

اگر می خواهید در لحظه سیاسی کنونی کمی عمیق شوید ، با دنیای "آخرین چیزی که او می خواست" بیشتر بدانید! حتی اگر هرگز فیلم را دوست ندارید ، درک آن مهم است. هنگامی که از پیشینه تاریخی آگاهی پیدا کنید ، فکر می کنم فیلم بسیار پاداش آور تری نیز خواهید یافت.