دانلود فیلم The Last Son 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم The Last Son 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم The Last Son در ژانر(های) وسترن, اکشن, ماجراجویانه, درام, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. The Last Son به کارگردانی Tim Sutton, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sam Worthington, Machine Gun Kelly, Thomas Jane, Heather Graham, Emily Marie Palmer, Kim DeLonghi, Danny Bohnen, Scotty Bohnen, Alex Meraz, James Landry Hébert, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Last Son 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
وسترن اکشن ماجراجویانه درام
امتیاز :
4.6/10 13%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Sam Worthington stars as Isaac LeMay, a murderous outlaw who learns he is cursed by a prophecy: one of his children will kill him. To prevent this, he hunts down each of his estranged children including long-lost son Cal (Colson Baker). With bounty hunters and Sheriff Solomon (Thomas Jane) on his tail, LeMay must find a way to stop his children and end the curse.

IMDb
4.6/10
13%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Last Son 2021


جهت دانلود فیلم The Last Son 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


درست زمانی که فکر می‌کردید همه وسترن‌ها حماسه‌هایی هستند که هیچ غافلگیرکننده‌ای ندارند، اپرای اسب‌های بی‌نظیر تیم ساتون، کارگردان «دانی‌بروک» با نام «آخرین پسر» با همبازی سم ورتینگتون، توماس جین و هدر گراهام، نشان می‌دهد که این ژانر هنوز گیج‌کننده است. بالا یک دختر نوجوان در طول روایت صوتی مقدماتی خود، این فرض را خلاصه می کند. "ایزاک لی می در دشت های بزرگ و سرزمین های غربی پرسه می زد و با فاحشه ها و بچه های پسر در سراسر سرزمین می چرخید، بدون اینکه به نتیجه ای فکر کند. او شغلی پیدا کرد که شاین را برای ارتش پاکسازی کرد و این زشتی این وظیفه بود که او را به ویرانی تبدیل کرد. در جنایات، رعد سفید رئیس شاین او را نفرین کرد که توسط نسل خودش کشته شود. آیزاک که تسخیر شده بود، یکی یکی فرزندانش را ردیابی کرد و آنها را کشت، قبل از اینکه با او همین کار را کنند." اگر این روایت کافی نبود، ساتون و گرگ توماس، نویسنده سال اول، آن را در صحنه اول تکرار کردند. وقتی که قهرمان ژولیده و نامرتب ما، آیزاک لی می (سام ورتینگتون از «آواتار»)، وارد سالن چادر می‌شود، باربر به این هالک ریش‌دار بلندقامت با کلاه دربی و کت پوست خرس با شک نگاه می‌کند. با این وجود، او یک شات ویسکی چاودار برای او می ریزد. "شایعه این است که مردی از دشت‌ها به اطراف می‌رود و خویشاوندان خود را می‌کشد. می‌گوید که به اینجا برگشته تا دانه‌هایش را از روی زمین پاک کند. این شایعه را می‌شنوید؟ این مرد یک کلت دسته عاج را حمل می‌کند، بسیار شبیه به کسی که شما هستید. حمل کردن." باربر با یک تفنگ ساچمه ای اره شده، دو لول و دوازده گیج، هر دو لوله را در LeMay می آورد. "ویسکی را تمام کن و برو." در یک حرکت اعتراضی، لمی چاودار را بیرون می‌ریزد و بدون هیچ حرفی می‌رود.

سه شخصیت اصلی «آخرین پسر» مانند گرگ‌ها به دنبال یکدیگر هستند. آیزاک لی می دیوانه شده و در حال نابودی فرزندانش است. پس از خروج از بار، با لیونل، یکی دیگر از پسران متعددش روبرو می شود و او را با خونسردی به ضرب گلوله می کشد. برادر دوقلوی لیونل، کال، نفر بعدی در لیست آیزاک است. وقتی کال متوجه می شود که آیزاک به مادرش، آنا (هدر گراهام از "شب های بوگی") حمله کرده و انگشت شست او را بریده است، قسم می خورد که انتقام می گیرد. کال در اشتهای پرخاشگر پدرش برای خشونت شریک است. پیش از این، کال و دو شریکش یک هواپیما را ربوده بودند. تفنگ گاتلینگ ارتش ایالات متحده کالیبر 58، با قابلیت پرتاب 400 گلوله در دقیقه، پدربزرگ مسلسل معاصر است. از آن برای سرقت از بانک استفاده می کنند. بعداً، کال در یک شادی سادیستی، گروهی از سربازان سواره نظام گمنام را در اطراف چادرهایشان قتل عام می کند. جالب اینجاست که رپر ماشین تفنگ کلی هم نقش کال و هم لیونل را با شخصیت های کاملا متفاوت ایفا می کند. شخصیت سوم، یک افسر سواره نظام ایالات متحده، ستوان سولومون (توماس جین از "مجازوبگر")، به دنبال شرورهایی است که تفنگ گاتلینگ را دزدیده اند. در نهایت، سلیمان از آنا در مورد مکان کال می پرسد. به طور طبیعی، از آنجایی که پسرش چشمان اوست، آنا نمی‌پذیرد که کال یک دیوانه قاتل باشد. سرانجام اسحاق با یکی از دخترانش روبرو می شود. او با وسوسه کردن او، اسلحه شش خود را به مگان (امیلی ماری پالمر از "لانسکی") می دهد، اما او نمی تواند به او شلیک کند. به طور باورنکردنی، آیزاک یکی از خود را پیدا کرده است که نیازی به کشتن ندارد! واضح است که مگان او را تهدید نمی کند. در حالی که او در جستجوی دزدان اسلحه گاتلینگ است، ستوان سولومون مهارت های خود را به عنوان پیشاهنگ استخدام می کند تا اسحاق گریزان را ردیابی کند. بعداً متوجه می شویم که اسحاق شش پسرش را حذف کرده است. آیزاک خرافاتی که به شدت تحت تأثیر نفرین وایت تاندر قرار گرفته، بدخواهی خود را به گونه ای حفظ می کند که گویی یک جنگ صلیبی مقدس است.

وسترن جدی و سرراست ساتون به همان اندازه فیلم کلاسیک «نابخشوده» (1992) برنده اسکار کلینت ایستوود است. «آخرین پسر» در دقیقه 96، تماشاگران را به سواری می برد که هیچ وسترنی با یک شرور دیوانه و بزرگتر از زندگی که غیرقابل نابودی به نظر می رسد، نرفته است. آیزاک لی می در کشتن فرزندانش موفق می شود و هیچ مردی به اندازه کافی مهیب به نظر نمی رسد که بتواند خانواده کشی او را خنثی کند تا زمانی که کال به چالش کشیده شود. تقریباً تمام بازی‌های شلیک شده با گلوله در میان عظمت تاریخی زمین کوهستانی مونتانا فوران می‌کند. همه چیز به نظر می رسد که به جای صحنه های صوتی استودیویی، در مکان های دوردست لنز گرفته شده است. پوشاک و معماری برای آن دوره دقیق به نظر می رسد. استفاده از تفنگ گاتلینگ به‌عنوان وسیله‌ای برای طرح داستان، خاطرات تقریباً سایر وسترن‌های اسپاگتی اروپایی دهه‌های 1960 و 1970 را تداعی می‌کند. آن وسترن های مرتد از اسلحه گاتلینگ برای افزایش تعداد بدن استفاده می کردند. در «جوزی ولز یاغی» (1976)، کلینت ایستوود با اسلحه گاتلینگ، دشمنان خود را هم شکست! در ضمن، «آخرین پسر» هیچ گاه خودانگیختگی ندارد. مراقب صحنه‌های خشونت ناگهانی، گرافیکی و با درجه R باشید که ساتون با ذوق و شوق هیجان‌انگیز دارد. امیلی ماری پالمر برای بازی خود در نقش مگان جوایز برتر را دریافت می کند. سام ورتینگتون در زیر سبیل های فراوانش در نقش آیزاک تقریباً غیرقابل تشخیص است، در حالی که توماس جین دلسوزانه ترین بازی را ارائه می دهد. در نهایت، "آخرین پسر" با افشاگری خیره کننده ای در مورد سرنوشت ایزاک به پایان می رسد که برای برخی فراموش نشدنی خواهد بود.

جهت دانلود فیلم The Last Son 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در چند مصاحبه، یکی از بازیگران اصلی کلسون بیکر با نام مسلسل کلی، داستان The Last Son را با یک تراژدی یونانی مقایسه کرد. وقتی فیلم را ندیده اید ممکن است مقایسه عجیبی به نظر برسد، اما پس از تماشای The Last Son و پایان تاریک آن، کمی واضح تر می شود که چرا این مقایسه آنقدرها هم که در ابتدا به نظر می رسد دور از دسترس نیست. The Last Son یک فیلم وسترن معمولی شما نیست. در حالی که صحنه و لباس ها به وضوح مربوط به ژانر هستند و شما چند صحنه تیراندازی وسترن تا حدی معمولی (اما نه کلیشه ای) در آن دارید، فیلم بیشتر شبیه ژانر درام یا هنری است و برای افرادی است که از آشنایی با آن لذت می برند. شخصیت‌های مختلف، انگیزه‌ها، احساسات و تعاملات بین یکدیگر را که در The Last Son به شکلی بسیار جذاب برای من به تصویر کشیده شده است، کشف می‌کنند. The Last Son مانند یک کتاب به چند فصل تقسیم شده است و هر فصل دارای شخصیت مرکزی متفاوت یا بیش از یک شخصیت اصلی است. با این حال، هر فصل به هسته داستان می پردازد، پدری که می فهمد توسط یک پیشگویی که می گوید توسط یکی از فرزندانش کشته خواهد شد مورد نفرین قرار گرفته است و بنابراین می خواهد با کشتن آنها قبل از وقوع، به ویژه آخرین فرزندش، از آن جلوگیری کند. پسر کال که فکر می‌کند می‌تواند کسی باشد که پیش‌گویی درباره اوست. کال که اکنون توسط پدرش شکار شده است، در تلاش است ابتدا او را بکشد و بنابراین داستان باز می شود. The Last Son توسط بازیگران بسیار خوبی انجام می شود که می توانند از طریق میمیک ها، زبان بدن و صداهای خود چیزهای زیادی بین خطوط بیان کنند که شخصاً من را بسیار تحت تأثیر قرار داد ، به خصوص در مورد Cal / Colson Baker. اگر چه کسی بنا به دلایلی که در فیلم The Last Son خواهید دید آن را "شیطان" نامیده است، من واقعاً برای او به عنوان شخصیت مشکل دار این داستان احساس می کنم. انتقال احساسات درونی به روشی ظریف‌تر کار آسانی نیست و وقتی موفق به انجام آن می‌شوید شدیدتر به بیننده ضربه می‌زند. حداقل در مورد من این اتفاق افتاد، مهارت های بازیگری او برای من به آن دست یافت. تنها نقدی که دارم، همانطور که دیگر منتقدان قبلاً اشاره کردند، این است که پایان فیلم تا حدودی قابل پیش بینی و حتی در اوایل فیلم است. من شخصاً خیلی دوست نداشتم که در برخی از فصل‌ها تمرکز بر شخصیت‌هایی بود که واقعاً شبیه شخصیت‌های اصلی من نیستند، اما این اتفاقی است که وقتی کتابی را می‌خوانم و داستان تغییر می‌کند برای من اتفاق می‌افتد. کمی دور از شخصیت های مورد علاقه ام برای طرح داستان، این تغییر احتمالاً دلایل خوبی دارد. The Last Son احتمالاً برای افرادی نیست که بازه توجه کمتری دارند، سرعت آن کمی کندتر است و من می دانم که همه حوصله آن را ندارند. این فیلمی است که در یک جشنواره فیلم به نمایش درآمد و احتمالاً می تواند در یک کانال هنری از تلویزیون پخش شود. این یک وسترن پرفروش نیست. اما لازم نیست همه فیلم ها اینطور باشند. برای من The Last Son یک گوهر کوچک است.