دانلود فیلم The Invitation 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم The Invitation 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم The Invitation در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Invitation به کارگردانی Jessica M. Thompson, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Nathalie Emmanuel, Thomas Doherty, Stephanie Corneliussen, Alana Boden, Hugh Skinner, Kata Sarbó, Scott Alexander Young, Virág Bárány, Sean Pertwee, Elizabeth Counsell, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 45/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Invitation 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
5.4/10 21% 45/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان یک زن جوان که مورد محاکمه قرار می گیرد.

After the death of her mother, Evie is approached by an unknown cousin who invites her to a lavish wedding in the English countryside. Soon, she realizes a gothic conspiracy is afoot and must fight for survival as she uncovers twisted secrets in her family’s history.

IMDb
5.4/10
21%
m
45/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Invitation 2022

داستان یک زن جوان که مورد محاکمه قرار می گیرد.

جهت دانلود فیلم The Invitation 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نقش اصلی زن قومیتی که می گوید "این سفیدپوست ترین مردی است که تا به حال دیده ام." اخلاق دوگانه مضحک است. نقش اصلی زن قومیتی که می گوید "این سفیدپوست ترین مردی است که تا به حال دیده ام." این اخلاق دوگانه را تا به حال دیده‌ام مضحک است. نقش اصلی زن قومیتی که می‌گوید «این سفیدپوست‌ترین مردی است که تا به حال دیده‌ام». سیاه ترین زنی که تا به حال دیده ام، اخلاق دوگانه مضحک است.

جهت دانلود فیلم The Invitation 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در واقع خط داستان خوب بود. اما فیلمنامه و کارگردانی افتضاح بود.

البته چند نظر اجباری در مورد ما بریتانیایی ها که همه کلمه بزرگی هستیم و غیره

دختر تراشه ای روی شانه اش داشت. خجالت آور و شرم آور.

خیلی باور نکردنی...و من در مورد بیت خون آشام صحبت نمی کنم، این باورپذیرترین چیز در مورد آن بود. چیزی که نبود این بود که چگونه عمل کرد. رفتار او فقط مسخره بود و چیزی را زیر سوال نمی برد... منظورم این است که تا روز سوم نپرسیدم که عروس کجاست. حتی در مراسم حمام عروس. صادقانه بگویم. دو خون آشام زن در واقع خوب بودند، اما من نمی توانم بیش از 1 برای افتضاح بودن بدهم.