دانلود فیلم The Invention of Lying 2009 (اختراع دروغ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم اختراع دروغ 2009 بدون سانسور

فیلم اختراع دروغ در ژانر(های) کمدی, فانتزی, عاشقانه, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفته است. The Invention of Lying به کارگردانی Ricky Gervais, Matthew Robinson, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ricky Gervais, Jennifer Garner, Jonah Hill, Louis C.K., Jeffrey Tambor, Fionnula Flanagan, Rob Lowe, Tina Fey, Stephanie March, Ruben Santiago-Hudson, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 58/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Invention of Lying 2009 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی فانتزی عاشقانه
امتیاز :
6.4/10 56% 58/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2009
رده سنی :
PG-13
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم در مورد نویسنده ای است که در دنیایی زندگی می کند که دروغ گفتن معنا ندارد. و اکنون او با کارهایش دروغ را برای مردم اختراع می کند و مفهوم دروغ را عرضه می کند...

Set in a world where the concept of lying doesn't exist, a loser changes his lot when he invents lying and uses it to get ahead.

IMDb
6.4/10
56%
m
58/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Invention of Lying 2009

داستان فیلم در مورد نویسنده ای است که در دنیایی زندگی می کند که دروغ گفتن معنا ندارد. و اکنون او با کارهایش دروغ را برای مردم اختراع می کند و مفهوم دروغ را عرضه می کند...

جهت دانلود فیلم The Invention of Lying 2009 (اختراع دروغ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من کمدی های این چنینی را دوست دارم. آنها به بودجه های کلان و شوخ طبعی کم پشت و تکیه نمی کنند. آنها بذله گویی تنهایی می کنند. "اختراع دروغ" (2009) در مورد آنچه عنوان در مورد آن گفته می شود. این در جهانی اتفاق می افتد که دروغ گفتن به راحتی وجود ندارد. همه می گویند آنچه که دقیقاً در ذهن آنها است تمام مدت. به عنوان مثال ، هنگامی که مارک بیلیسون (ریکی Gervais) آنا (جنیفر گارنر) را برای اولین قرار ملاقات انتخاب می کند ، او بلافاصله به مارک می گوید که او کوتاه ، جذاب نیست و چشم به راه این تاریخ نیست.

این یک جهان پر از مردم با اعتماد به نفس است. شک و تردید وجود ندارد. ساده لوحی نیز چنین نمی کند ، زیرا در جهانی که هیچ کس دروغ نمی گوید ، هیچ چیز ساده لوحانه ای نیست. اگر چاق و لال هستید ، هرکسی به شما فکر می کند چاق و لال نامیده می شود.

و بنابراین مارک بیلیسون را در طول برنامه روزمره غم انگیز او دنبال می کنیم. او از کار خود به عنوان نویسنده فیلم در یک شرکت سینمایی اخراج شده است که فیلم های بلند مردمی را می خوانند که تاریخ را می خوانند ، زیرا داستان کاملاً دروغ است. منشی او (تینا فی) اعتراف می کند که هر روز که برای او کار می کند متنفر است. او به ملاقات مادرش در یک خانه سالمندان می رود که در اصطلاح دیگر آن را "مکانی غمگین که پیرمردهای بی خانمان می میرند" می نامند. و سرانجام صاحبخانه او را بیرون می کند.

هنگامی که مارک به بانک می رود تا آخرین 300 دلار حساب خود را بیرون بکشد ، جرقه های مغز او پرواز می کنند. او به دروغگوي بانك دروغ مي گويد كه در واقع 800 دلار در حساب خود دارد. او پول را به او می دهد و مارک با قدرت کشف جدید خود بیدار می شود. او دروغ را اختراع کرده است.

مارک در یک صحنه خنده دار قدرت جدید خود را بر روی دوست بارفلی خود و یک متصدی بار آزمایش می کند و ادعا می کند که دوچرخه و تعداد زیادی ادعای خشن دیگر را اختراع کرده است. متصدی بار و ملاقه هر کلمه خود را باور دارند.

جالب ترین جنبه اختراع دروغ پیامدهای آن در دین است. هنگامی که مادر مارک در "مکان غمگین…" در حال مرگ است ، به پسرش اعتماد می کند که از هیچ بودن مرگ می ترسد. اکنون ، مارک که قادر به دروغ گفتن است ، به مادرش می گوید که وقتی او بمیرد ، در مکانی خوب با عمارت خودش و هرکسی که دوست داشته باشد ، خواهد بود. در حقیقت ، مارک مفهوم بهشت ​​را ایجاد می کند. یک پزشک و پرستار این توصیف را شنیدند و با ایمان به او ، کلام وحی مارک را منتشر کردند و به زودی او به پیامبری بین المللی تبدیل شد. کل این پیش فرض هیستریک و در واقع تا حدودی خرابکارانه است.

اما سرانجام فیلم دنده عوض می کند و بیشتر به یک کمدی رمانتیک ابتدایی تبدیل می شود که مارک سعی دارد قلب آنا را بدست آورد بدون اینکه مجبور شود او را با دروغ دستکاری کند. او البته مارک را نمی خواهد زیرا مناسب ژنتیکی برای فرزندان او نخواهد بود. آنا برد کسلر (راب لاو) خوش تیپ و خودشیفته را ترجیح می دهد. در حالی که این خط داستانی هنوز خنده دار است ، اما من طرح مذهبی را بیشتر ترجیح می دادم و آرزو می کردم کاش آنها آن را عمیق تر دنبال می کردند.

"اختراع دروغ" در حال دستیابی به موضوعی است ، هرچند که آن را صریحاً بیان نمی کند. به جای تجزیه و تحلیل تأثیرات منفی یا مثبت دروغ ، واقعاً مطالعه لایه های مختلف حقیقت است که در همه چیز نهفته است. مسلماً ، من داستان عاشقانه را دوست نداشتم ، اما درک آنا از اینکه واکنش واقعیت عمیق تر از واکنش های اولیه و سطحی است را تحسین کردم. آنا هرگز کشف نمی کند که دروغ چیست ، اما متوجه شد که حقیقت تغییرناپذیر نیست. با تغییر ما حقیقت تغییر می کند. در مقیاس یک تا کازابلانکا ، اختراع دروغ "اوه ، خدا!" (1977). اختراع دروغ بیشتر شبیه یک قسمت کمدی از منطقه گرگ و میش است تا یک کمدی معمولی. من همیشه وقتی فیلم عمیق تر از حد لازم است ، مهم نیست ، مهم نیست که چقدر ممکن است حفاری اضافی جزئی باشد. "اختراع دروغ" به خوبی انجام شده ، لذت بخش و خنده دار است. در پایان فیلم شما می دانید که چرا بسیاری از بازیگران مشهور بازیگران مشهور وجود دارد. همه می خواهند به یک کمدی مثل این کمک کنند. ریکی جرویس قدرت ماندن خود را به عنوان بازیگر ، نویسنده ، کارگردان در انگلیس ثابت کرده و اکنون به نظر می رسد که در حال کار بر روی آمریکا است. به او می گویم "Godspeed".

جهت دانلود فیلم The Invention of Lying 2009 (اختراع دروغ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اوه عزیزم! من امید زیادی به این کمدی ریکی Gervais داشتم. او هرگز خودش را در فیلم The Invention of Lying ثابت نکرده است ، اما در اینجا او مشغول نوشتن ، کارگردانی ، تهیه کنندگی بود. او مفهوم عالی و خنده داری ارائه داده بود. این شانس او ​​برای درخشش بود.

متأسفانه چراغ در انتهای این تونل قطاری است که ما را پایین می کشد.

مانند بسیاری از کمدی های "مفهوم بالا" این مفهومی در جستجوی ناامیدانه و بیهوده یک نقشه است ... و برخی از خطوط جالب تر.

این هیچ فاجعه ای نیست. چند بیت خنده دار وجود دارد. این به خوبی شروع می شود (یا حداقل پس از توضیح پنهانی گمراه کننده صدا درباره تنظیمات اصلی طرح) اما شوخی که همه نه تنها نمی توانند دروغ بگویند (دروغ وجود ندارد ، می بینید ، از این رو عنوان - واضح است ، درست است؟ پس چرا صدای بیش از حد توضیح ریکی ، چرا ، اوه ، چرا!) اما داوطلب حقیقت است ، مهم نیست چقدر خشن ، در هر موقعیت به سرعت نازک می شود. او حدود 20 دقیقه از این فرصت خارج می شود و برخی از افراد بهتر از دیگران از پس این کار برمی آیند. عجیب اینکه غالباً بازیگران مستقیم (مانند جنیفر گارنر) هستند که این نقش را بهتر بازی می کنند و کمدین ها (مانند تینا فی) که بیش از حد به نظر می رسد خطوط محاسبه شده ای را برای خندیدن تحویل می دهند - و بنابراین نمی کنند. من فی را دوست دارم اما هر خط از آن برای من اینجا جا افتاد در حالی که گارنر جهنم خود را فروخت. شاید این کمتر بازیگران کمدی هستند که بیشتر در شخصیت و جهان خود را از دست می دهند و سعی در خنده ، خندیدن ، فقط اعتماد به فیلمنامه و ... ندارند. من نمی دانم اما اینجا بارها و بارها قابل توجه است.

یک عنصر خطرناک (برای برخی از مخاطبان آمریکایی) که شامل ایجاد سهوی دین اوست و نتیجه مارپیچ آن نیز سرگرم کننده است ، اما به عنوان یک ایده خنده دارتر از اجرای آن است. استقبال بیش از حد از آن.

همچنین برخی از نمایشهای دینامیت وجود دارد ، از جمله دو مورد که فقط با حضور خود من را می خنداندند. یک مناقصه نوار که به Gervais و لوئیس C.K. عالی می پیوندد. در یک صحنه ، هم حضور او خنده دار است و هم تحویل دینامیتش. من نمی خواهم بگویم که چه کسی آن را بازی می کند ، زیرا اگر شما قصد تماشای فیلم را دارید این یکی از نکات جالب در مورد من بود.

همانطور که یک بازیگر معمولی جدی نسبتاً جدی دیگر بود (اگرچه او بعنوان یک پلیس راهنمایی و رانندگی یک سمت کمدی نشان داده است). باز هم فقط حضور او از لحظه راه رفتن روی صفحه نمایش خنده دار است و صدا (باعث می شود که بلافاصله او را نشناسید) او را از خود دور می کند.

صحنه ای با دو قاعده اضافی جالب است اما احساس می کنید از مکان در فیلم The Invention of Lying ، تقریباً مانند یک فکر بعدی که برای طرفداران وفادار انجام می شود ، بازی می کند.

در میان دیگر رهبران ، گارنر پیروز می شود ، همه چیز خود را به لوئیس CK می دهد بسیار خنده دار است ، اما جونا هیل کم استفاده می شود و هرگز به نت های بالایی که در "خنده دار" به دست آورد برخورد نمی کند ، در حالی که تینا فی آن را به ارمغان نمی آورد (و من او را می خواستم) و راب لوو در به روزرسانی شخصیت جهانی وین خود شکست می خورد .

اما در نهایت این به احساسات فرو می رود و از قاطعیت یا درام واقعی برخوردار نیست. این اغلب مانند یک رشته ایستاده یک خطی است که به دستگاه های کششی گسترش می یابد (زیرا هیچ فیلم دروغی وجود ندارد ، یک بازیگر خوب کریستوفر مهمان به عنوان مثال - خواندن کتاب روی دوربین) که یک بار کار می کند اما بعد بارها و بارها تکرار ، ضرب و شتم به تسلیم. ایده هایی مانند استفاده از دروغ برای ایجاد احساس بهتر در افراد ، به همین ترتیب یک بار برای تأثیرگذاری و کمدی مورد استفاده قرار می گیرند اما بعد از آن بیش از حد بازی می شوند.

و قبل از اینکه بدانید در یک فیلم درباره درک دیگران گیر می کنید و با نگاهی فراتر از سطحی که با هر تعداد دستگاه می توان به آن دست یافت ، موضوع دروغ را بی اهمیت می کند!

این مفهوم مانند بروس متعال فقط می تواند فیلم را قبل از این که متوجه شوید تقریباً علاقه ای ندارید ، بدست آورد شخصیت ها ، هیچ طرح قابل تشخیصی وجود ندارد و ما می خواهیم بدون عبور از یک درام قابل لمس یا دستیابی به هرگونه عزم ، به سمت احساسات گرایی پیش برویم.

ناامید کننده تنها کلمه مناسب است.

جهت دانلود فیلم The Invention of Lying 2009 (اختراع دروغ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من باید آن را به ریکی جرویس بدهم - این یک فیلم بسیار هوشمندانه است. بازی او کاملاً دوست داشتنی است و اصالت زیادی در فیلم The Invention of Lying وجود دارد. با این حال، در عین حال، من فکر می‌کنم که بینندگان باید از قبل هشدار داده شوند - به نظر می‌رسد فیلم برنامه‌ای دارد که ممکن است خیلی‌ها را آزار دهد.

اختراع دروغ بسیار شبیه یک افسانه مدرن است و شروع می‌شود. در جایی درست مثل زمین، به جز اینکه اینجا مردم همیشه صادق هستند. و در حالی که فوق العاده به نظر می رسد، اینطور نیست، زیرا مردم نه تنها حقیقت را می گویند، بلکه هیچ مکانیزم فیلترینگی ندارند - اگر فکر می کنند، فقط آن را می گویند. اغلب اوقات، مردم بسیار ظالم و کاملاً خود محور هستند. در میان این دنیای ناخوشایند جرویس است - مردی خوب اما کمتر دیدنی که تنها است و در شرف بیکار شدن است. بدتر از همه، بسیاری از مردم به او می گویند که از او متنفرند و از رفتن او خوشحال می شوند -- بالاخره این یک دنیای 100٪ راستگو و بسیار بدبینانه است.

به این دنیای عجیب و غریب چیزی کاملاً ناشنیده می آید - چیزی که هیچ کس نمی تواند آن را درک یا قبول کند. جرویس زمانی که یک قیامت اتفاق می‌افتد به کف رسیده است - ناگهان توانایی دروغ گفتن به او داده شد. اگرچه این عالی به نظر نمی رسد، اما می تواند اینطور باشد، زیرا او قمار می کند و مردم کازینو همیشه وقتی می گوید برنده شده است (حتی زمانی که نبرده است) او را باور می کنند و افراد به طرز شگفت انگیزی به راحتی قابل دستکاری هستند.

br/> پس از کسب ثروت در کازینو، او تصمیم می گیرد تا شغل خود را پس بگیرد. او نویسنده فیلم‌های مستندی بود که شامل یک راوی است که در مورد رویدادهای گذشته می‌خواند - آنها مفهوم داستان را نمی‌فهمند، زیرا این یک حقیقت نیست! بنابراین، جرویس یک اثر تخیلی دیوانه‌وار را می‌سازد که شامل بیگانگان و نینجاها می‌شود و همه به طور طبیعی آن را باور می‌کنند - و او به‌عنوان یک فیلمنامه‌نویس یک موفقیت بزرگ است. سپس، او شروع به تلاش برای به دست آوردن علاقه عشق خود، جنیفر گارنر می کند. این بخش از فیلم کمی ضعیف است، زیرا اگرچه او زیباست، اما 100% خودخواه است و تصور اینکه هر پسری او را بخواهد، مهم نیست که چگونه به نظر می رسد، دشوار است. به همین دلیل، اگرچه می‌دانید که فیلم درباره این است که او او را برنده می‌کند، اما واقعاً برای برقراری ارتباط با این موضوع مشکل دارید.

در میان کمپین او برای برگرداندن او، یک چین و چروک بزرگ ایجاد می‌شود. . مادرش در بیمارستان در حال مرگ است. او می ترسد، زیرا ظاهراً در این دنیا هیچ خدا یا زندگی پس از مرگی وجود ندارد، زیرا آنها می دانند که وقتی شما بمیرید، تنها چیزی نیست. با این حال، جرویس دلش شکسته است که مادرش بسیار ترسیده است - بنابراین او یک دروغ بزرگ در مورد زندگی پس از مرگ می سازد - چیزی که تقریباً ایده یهودی-مسیحی از بهشت ​​است. سپس، وقتی دیگران در مورد این موضوع می شنوند، کل سیاره متوقف می شود - آنها همچنین باید در مورد این زندگی پس از مرگ بشنوند که هرگز حتی به آن فکر نکرده اند. سپس، در وحشت، جرویس آنچه را که در ابتدا گفته بود، زیبا می کند - مفهوم یک مرد نامرئی در آسمان را معرفی می کند که هم به ما پاداش می دهد و هم ما را عذاب می دهد. این دیدگاه بدبینانه نسبت به دین قطعاً پرهای بسیاری از مردم را به هم می زند (به شرطی که پر داشته باشند) و اکنون می فهمم که چرا دوست خوبم، یک ملحد، در وهله اول فیلم را به شدت توصیه کرد - فیلم خوبی بود و من را به چالش می کشید و پیش فرض های من به این ترتیب، من به‌خصوص آزرده نشدم، اما می‌توانستم ببینم که نویسندگان به نظر دین را تحقیر می‌کنند -- یا حداقل برای من اینطور به نظر می‌رسد. با این حال، فیلم باعث شد فکر کنم، بسیار بدیع بود و بازی توسط Gervais دوست داشتنی بود. ارزش دیدن را دارد - فقط آگاه باشید که یک دستور کار دارد.

جهت دانلود فیلم The Invention of Lying 2009 (اختراع دروغ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من هرگز تعداد زیادی از ریکی جرویز را تماشا نکرده‌ام و افرادی را می‌شناسم که او را می‌پرستند و بسیاری گفته‌اند که او طنز "ذوقی اکتسابی" دارد. با این حال، من از اولین کارگردانی او از لحاظ سبک و محیطی که ایجاد می کند بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. مفهوم فیلم از نقطه نظر کمدی واقعاً درخشان است. من فقط کاملاً مطمئن نیستم که بازیگران اصلی برای فیلم مناسب بوده اند یا مطمئن نیستم که ارائه مفهوم بسیار عالی بوده است. همچنین باید اعتراف کنم که از صداقت و جدیت جرویس هم در بازی او در فیلم The Invention of Lying و هم در خود فیلم کمی شگفت زده شدم. این بیشتر یک کمدی تاریک بود و من همیشه جروایس را به عنوان یک کمدین برتر در نظر داشتم. در حالی که شما فکر می کنید شیمی بین جرویس و گارنر ناخوشایند و خوب نیست، اما موضوع این نیست. شیمی بین آنها در واقع کاملاً جامد است. با این حال این بدان معنا نیست که هیچ کدام از آنها برای این نقش بهترین بوده اند. شاید مفهوم The Invention of Liing باید ساده‌تر می‌بود، اما من همچنین می‌دانم که مقدار مشخصی از طنز بریتانیایی را به نمایش می‌گذارد و بنابراین کمتر از آنچه انتظار دارید در چهره شما ظاهر می‌شود.

همانطور که گفته شد. ریکی جرویس به دلیل شانس او ​​مارک بلیسون در نقش دست و پا چلفتی نوشت، کارگردانی و در آن بازی کرد. بلیسون همان چیزی است که شما ممکن است آن را یک آدم بدجنس بنامید. اما او تلاش می کند و شما تقریباً بلافاصله با او همدلی می کنید. مشکل این است که حتی وقتی شانس او ​​تغییر می‌کند و قهرمان داستان می‌شود، شما هنوز در قلب احساس می‌کنید که او یک بدجنس است. شما هنوز او را دوست دارید و با او احساس همدلی می کنید، اما واقعاً برایتان مهم نیست که آیا او واقعاً موفق می شود و شاید حتی آن را باور نکنید. جنیفر گارنر در نقش خود بی دست و پا است. او ممکن است بدترین بازیگر فیلم باشد. او این نوع کمدی کم ابرو را خیلی خوب اجرا نمی کند، اگرچه قبلاً یک نوع ساده لوح احمقانه را بازی کرده است. همانطور که گفته شد او و جرویس شیمی خوبی دارند اما او در این قسمت اشتباه می کند. دوست داشتم کمدین ماهرتری در این نقش ببینم. اختراع دروغ همچنین دارای چند نقش کوتاه باورنکردنی و چند نقش کوچک عالی از جمله راب لو (نقش کوچک اما شخصیت فوق‌العاده)، تینا فی (که فکر می‌کنم می‌توانست نقش گارنر را بی‌عیب و نقص انجام دهد)، جونا هیل و جفری تامبور دارد. استعداد کم نبود، بلکه شاید فقط انتخاب نامناسب بود.

اختراع دروغ دارای لحظات تاثیرگذاری، لحظات خنده‌دار و ناهنجاری است که همه نه تنها حقیقت را می‌گویند، بلکه مانع از چیزی نمی‌شوند. به معنای واقعی کلمه، این دنیایی است که در آن هیچ داستان تخیلی، دروغگویی و نگه داشتن چیزها برای خود وجود ندارد. با در نظر گرفتن اینکه این ایده چقدر سخت است که مطمئن شوید طرح را ثابت نگه دارید، جرویز این کار را بی عیب و نقص انجام می دهد. من هرگز فکر نمی کردم ... شما نمی توانید در دنیایی که این چیزها وجود ندارند این کار را انجام دهید. و به همان اندازه که من عاشق یک پایان خوش هستم، باز هم انتظار چیز متفاوتی را داشتم. من فکر کردم که انتهای آن کمی بیش از حد منظم و مرتب با یک پاپیون قرمز است. من نمی‌خواهم به چیزی چنگ بزنم که می‌خواهد پایان خوشی داشته باشد، زیرا آن را دوست دارم، اما همه چیز خیلی خوب با هم هماهنگ است. اگر از طرفداران Gervais هستید، تصور می کنم اختراع دروغ را درخشان خواهید یافت. من حتی متعجبم که تحسین منتقدان بیشتری را به خود جلب نکرد، اما به طور کلی فقط احساس کردم که برای من کمی کند بود و هرگز واقعاً از بین نرفت. هنوز جرویس استعدادی دارد که فعلاً دنبالش خواهم بود. 6/10

فیلم های پیشنهادی