دانلود فیلم The Hurt Locker 2008 (مهلکه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مهلکه 2008 بدون سانسور

فیلم مهلکه در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, جنگی, ساخته شده و در سال 2008 به روی پرده رفت. The Hurt Locker به کارگردانی Kathryn Bigelow, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jeremy Renner, Anthony Mackie, Brian Geraghty, David Morse, Guy Pearce, Evangeline Lilly, Ralph Fiennes, Christian Camargo, Christopher Sayegh, Suhail Aldabbach, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, عربی, ترکی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 95/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Hurt Locker 2008 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز جنگی
امتیاز :
7.5/10 97% 95/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی عربی ترکی
سال :
2008
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در خلال جنگ آمریکا و عراق در شهر بغداد، گروهبان دوم ویلیام جیمز (جرمی رنر)، گروهبان جی تی سانبورن (آنتونی مکی) و متخصص اوون الدریج (برایان گاراهتی) مسئولیت خنثی کردن بمب هایی را بر عهده دارند که در تمامی نقاط شهر بغداد قرار داده شده اند. آنه باید از جان خود بگذرند و به خنثی نمودن این بمب ها که ممکن است با کوچکترین ضربه یا تکانی منفجر شوند بپردازند ولی …

Forced to play a dangerous game of cat-and-mouse in the chaos of war, an elite Army bomb squad unit must come together in a city where everyone is a potential enemy and every object could be a deadly bomb.

IMDb
7.5/10
97%
m
95/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Hurt Locker 2008

در خلال جنگ آمریکا و عراق در شهر بغداد، گروهبان دوم ویلیام جیمز (جرمی رنر)، گروهبان جی تی سانبورن (آنتونی مکی) و متخصص اوون الدریج (برایان گاراهتی) مسئولیت خنثی کردن بمب هایی را بر عهده دارند که در تمامی نقاط شهر بغداد قرار داده شده اند. آنه باید از جان خود بگذرند و به خنثی نمودن این بمب ها که ممکن است با کوچکترین ضربه یا تکانی منفجر شوند بپردازند ولی …
در جریان جنگ آمریکا و عراق، گروهی از سربازان آمریکایی، مامور خنثی کردن بمب‌ها هستند. آنها از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند ولی با این حال، موج انفجار می‌تواند هر کدام از آنها را از بین ببرد. گروهبانی به نام «ویلیام جیمز» یکی از همین نیروهاست که نترس و باهوش بوده و همواره از روحیه‌ی بالایی برخوردار است. او با گذشت زمان، متوجه می‌شود که هر ساختمان و خیابانی که در آن قدم می‌گذارد می‌تواند به قلتگاهی برای او تبدیل شود.
در جریان جنگ آمریکا و عراق، مأموریتی به یک گروه از سربازان آمریکایی محول میشود. این گروه که خنثی کننده بمب و مین هستند، در شهری که هر ساختمان، خیابان و هر میدان آن میتواند قتلگاهی برایشان باشد ماموریت خود را آغاز میکنند…

جهت دانلود فیلم The Hurt Locker 2008 (مهلکه) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هیچ چیز بدتر از یک فیلم فوق العاده دست بالا گرفته نیست ، در واقع یک فیلم بد بی نهایت بهتر است. اگر همین حالا لیست فیلم های دارای امتیاز بالا ساخته می شد ، قفل آسیب دیده برنده فراری خواهد بود. به همین دلیل ، محبوب منتقدان ، نمی توانم درک کنم. یکی فرض می کند که برای یک منتقد حرفه ای ، باید یک یا دو فیلم را دیده باشید ، اما در اینجا آنها افرادی هستند که میلیون ها بار امثال این قفل آسیب دیده را تماشا کرده و از آن تعریف و تمجیدهای نامتناسبی می کنند. چیزی ماهی است. مهلکه هیچ اظهاراتی فراتر از آنچه شناخته شده است و توسط فیلم های بسیار برتر گذشته بهتر بسته بندی نشده است. دوست و دشمن بسیار كاملاً توصیف شده اند. در پایان فیلم ، ما بیش از این که شخصیت اصلی یک کار مهره ای است ، که حتی نباید در ارتش باشد ، چه برسد به عنوان یک رهبر از هر نوع ، چیزی بیش از شخصیت های اصلی نمی دانیم.

برای افزودن توهین به آسیب ، آکادمی برکات خود را اضافه کرده و به این عکس رأی داده است ، بهترین تصویر. وقتی آکادمی را بعنوان ارگانی که علاقه بیشتری به اظهارنظر دارد و نه در واقع پاداش شایستگی ، توضیح آکادمی کمی آسان تر است. این بیانیه در اینجا این است که زمان آن فرا رسیده بود که زنی برنده بهترین جایزه کارگردانی شود (استرایزند کم و بیش چنین گفت). گوشت گاو زیادی از کسی در آنجا وجود ندارد اما فقط دادن جایزه به او نشان می دهد که این نشان جایزه شم است ، بنابراین متوسط ​​کار او در این کارخانه ، یک میلیون بار قبل از آن انجام شده و خیلی بهتر ، به شاهین سیاه ریدلی اسکات مراجعه کنید داون (به وقت خودش حتی نامزد بهترین فیلم نیست) ، مجبور شد معتبرترین جایزه را در کل سینما دریافت کند تا به بهترین کارگردان وزن بیشتری بدهد. در واقع تنها جایزه ای که تاکنون اهمیت داشت. به قول Jay-Z ، ما گول نمی خوریم ، آنها به افراد بیشتری احتیاج دارند. آکادمی قبلاً با ارائه بهترین تصویر اسکورسیزی به عنوان جایزه دستاوردها و نظارت های با شکوه گذشته - بهترین گله گاو مورد تحسین منتقدین و راننده تاکسی و گودفلاس که بسیار استادانه بود ، کار خود را آغاز کرد. بعدی این جایزه بود که به یک مسابقه متوسط ​​دیگر به نام میلیونر Slumdog اعطا می شد ، فیلمبرداری که به نظر می رسید مستقیماً از شهر خدا برداشته شده است ، فیلمی که واقعا شایسته بهترین وضعیت تصویر بود ، سالی که جایزه به شیکاگو متوسط ​​رسید. دیگر هیچکدام از این جوایز سینمایی را جدی نخواهم گرفت اما به نفع خودشان این نوع حرکات وقتی شایسته باشند بسیار معنادارتر هستند و بنابراین نمی توانند به عنوان نوعی اقدام مثبت تلقی شوند. هنگامی که آنها تصمیم به پاداش دادن به اولین کارگردان سیاه پوست می گیرند ، امیدوارم اثری را انتخاب کنند که بسیار دقیق مورد بررسی قرار گیرد مانند "مالکوم ایکس" اسپایک لی که باید در سال 1992 این افتخار را کسب می کرد.

در مورد خود فیلم ، احساسات من قبلاً در بالا بیان شد. تنها چیزی که باعث خاصیت آن می شود هر چیزی در صفحه نیست بلکه این واقعیت است که این یک تلنگر جنگی پر از مواد منفجره به کارگردانی یک کارگردان زن است. من آنجا جمع شده ام که تعداد کمی از اینها وجود دارد که به اولین کسی که می آید جلال تاج داده شود. مردم از تعلیق صحبت می کنند. چه تعلیقی؟ شما شخصیت اصلی را دارید که حدود 20 بمب را روی زمین می کشد و او تقریباً بدون آسیب از آن شرایط خارج می شود! نه تنها اینکه او وقت دارد که سیم های مناسب را پیدا کند و قطع کند در حالی که چهره های سایه ای که بمب ها را می کارند با صبر و حوصله منتظر او هستند تا کار خود را تمام کند. اگر بعد از آن به دنبال تعلیق هستید ، پیشنهاد می کنم فیلم های بیشتری تماشا کنید. نه ، این جان رمبو یا آن جوجه Kill Bill است. اساساً یک شخصیت ضد گلوله ، که کاملاً بعید است و به طور مداوم زندگی همه اطرافیان خود را به خطر می اندازد و بسیار متکبر است. تنها دلیل زنده بودن او در آخر این است که ، خوب ، این یک فیلم است و یک فیلم ضعیف است. صحبت از واقعیت پس از آن آکادمیک می شود مگر اینکه در مورد واقعیت در دنیای بیزارو سوپرمن / ساینفلد صحبت کنیم. در دنیایی که من در آن زندگی می کنم ، این فقط یک تلنگر پاپ کرن است که نباید خیلی جدی گرفته شود. این امر نه بینش شگفت انگیزی را در مورد وضعیت انسان منتقل می کند و نه توالی رویدادهایی را توصیف می کند که می توانند با واقعیت مرتبط باشند. قهرمانان جالبی ندارد اما مقوایی مانند چهره هایی که کهن الگوهای آنها مدتهاست در هالیوود تثبیت شده و روایت آن نه تخیلی است و نه ابتکاری. فقط به این دلیل که هر کس و مادرشان بسیار تمایل دارند ، بنابراین مشتاق هستند که آن را با جوایز بشورند ، حتی مورد توجه قرار می گیرد. در غیر این صورت می توانست در لیست طولانی فیلمهای کاملاً فراموش نشدنی ، جنون آمیز ، که شاید در گروه خاصی محبوب باشد ، جایی که همیشه به آن تعلق دارد ، غرق شود.

جهت دانلود فیلم The Hurt Locker 2008 (مهلکه) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به یاد دارم چندین سال پیش "نجات سرباز رایان" را با پدربزرگم ، دامپزشک WW2 ، که در آن روز نیز از حمله به ساحل جان سالم به در برد ، تماشا کردیم. ده دقیقه بعد از فیلم او مجبور شد اتاق را ترک کند ، زیرا صحنه ساحل برای او "واقعی و دقیق" بود. فکر می کنم حرف خودم را زده ام. بیگلو باید از این نوع مثالها درس بگیرد. بازسازی صحنه / جنگ به صورت واقع گرایانه امکان پذیر است.

من چند دوست دارم که شجاعانه در عراق خدمت کرده اند ، بیشتر آنها بیش از یک بار وظیفه در پیاده نظام ، نفتکش ، مکانیک تجهیزات و غیره هستند که زندگی آنها را در معرض خطر برای گشت زنی در خیابان ها ، طفره رفتن از شلیک ، شناسایی IED ، در برخی موارد کمک به خلع سلاح و قرنطینه کردن مناطق و پردازش عواقب ناگوار یک حادثه یا بمب گذار انتحاری قرار داد.

گفته می شود ، از پیش نمایش ها و اعتیاد به مضحک مسخره ، من فهمیدم که این یک نگاه ممنوع ، چشم پوشی و واقع گرایانه به زندگی روزمره سربازان آمریکایی به طور خاص ، سربازان فن آوری بمب است.

من متوجه نادرستی ها شدم تقریباً بلافاصله شروع کنید ، هیچ سربازی ماهر در ذهن درستش اجازه نمی داد آن مرد با تلفن همراه حتی شروع به شماره گیری کند ... او بلافاصله مورد اصابت گلوله قرار خواهد گرفت ، واحدهای بمب دست ساز ، که به تنهایی گشت می زند ، سربازی که به تنهایی در مأموریت هوشیاری سرگردان است شب از طریق بغداد خطرناک ، تنها برخی از موقعیت های خطرناکی است که می توانید در آن تجربه کنید برای دیدن ، خطاهای آشکار حتی برای یک ناظر غیر نظامی.

هیچ رهبر تیمی هرگز جان همه تیمش را به خطر نمی اندازد و آنها را در یک شب و قلمرو نامشخص "بر روی یک قوز" فرو می برد ، زیرا احساس می کند هر کسی مستقر / منفجر شد این بمب شبانه مطمئناً در سایه ها تماشا می کرد. در حقیقت ، اگر آنها در همان حوالی بودند ، احتمالاً مدتهاست که آنها با مردم محلی مخلوط شده اند.

هیچ تیمی تحمل بمب "سرکش" را نداشت tech ، که مرتباً از سفارشات و شانس سرپیچی می کند ، کل تیم خود را در معرض خطر ، زمان و زمان دیگر قرار می دهد. به قول دوستان من "می خواستم او را ببندم ** و اول او را به پشت Hum Vee بیندازی." آیا لازم است ادامه دهم؟ خانمها و آقایان ، چه کسی بیشتر از افرادی که واقعاً در آنجا حضور داشتند می داند چه مشکلی در این تصویر دارد؟

بازیگران اصلی برش های کوکی کلیشه ای هستند. من متوجه شدم که به هیچ یک از آنها اهمیتی نمی دهم زیرا آنها از قبل قابل پیش بینی بودن فیلم ها هستند زیرا فیلم کلیشه ای یکی پس از دیگری پخش می شود: انواع بمب ها ، تروریست های سایه ، پزشکی که کشته می شود ، از قضا در حالی که در اولین سفر خود بود به میدان ، عصبانی از سرباز کتاب ، "کارت وحشی" ، قانون خم شدن سرباز ، بی گناه ، شیرین ، نرم سرباز. مکالمات انجام شده برای مرگ و گفتگوهای "به اصطلاح". سرباز "توسط کتابها" با "وایلد کارت" درگیر می شود ، اما در پایان ، او را دوست دارد و به او احترام می گذارد ، با وجود روش های دیوانه وار ، و خود را درک می کند ، او بر ترس خود از تولید مثل غلبه کرده و در واقع ، بچه می خواهد. "وایلد کارت" در سازگاری با زندگی غیرنظامیان مشکل دارد و در یک صحنه کسل کننده متوجه می شود که "یک چیز" را دوست دارد ، که باعث تعجب من شد ، "آیا جنگ او را دوست دارد؟" یا پسرش؟ "

هیچ یک از داستان ها به اندازه کافی عمیق نیستند تا بتوانم آنچه را که برای هر یک از آنها اتفاق افتاده تلخه بدهم. کار دوربین شلخته و ناگهانی است (نه کاملاً به سطح بلر ویچ ، اما به اندازه کافی تحریک کننده) ، اگر کارگردانی قصد دارد وضعیت دوربین واقع بینانه ای را تجربه کند ، فکر می کنم مهم نیست که درامین را هنگام تماشای آن مصرف کنید.

رالف فاینس و گای پیرس نیز بسیار کوتاه مدت به نظر می رسند که ظاهراً مضحکانه افسران انگلیس است (ظاهر آنها ناخودآگاه شما را به تماشای تماشای فیلم بهتر دعوت می کند.) البته آنها توسط تک تیراندازهای تروریستی که تنها ساختار بینایی را اشغال کرده اند.

آکادمی نیاز به یک بازنگری جدی دارد ... برای من کاملاً تکان دهنده است که مهلکه "بهترین فیلم" را از آن خود کرد. خوب است کسی بخواهد فیلمی درباره روز سربازان در عراق بسازد ، اما به خاطر خدا حداقل آن را دقیق بسازید.

2 ستاره - برای Fiennes & Pearce و برای مجموعه ها و مکان ها ... که بهترین چیزهای فیلم هستند.