دانلود فیلم The Hangover Part III 2013 (خماری: قسمت سوم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم خماری: قسمت سوم 2013 با زیرنویس فارسی

فیلم خماری: قسمت سوم در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2013 به روی پرده رفته است. The Hangover Part III به کارگردانی Todd Phillips, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, John Goodman, Mike Epps, Jeffrey Tambor, Melissa McCarthy, Heather Graham, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 30/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Hangover Part III 2013 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
5.8/10 20% 30/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2013
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

اینبار خبری از عروسی و مهمانی مجردی نیست ، اما گروه بعد از اینکه به جاده می زنند، با ماجراهای جدیدی روبرو میشوند...

This time, there's no wedding. No bachelor party. What could go wrong, right? But when the Wolfpack hits the road, all bets are off.

IMDb
5.8/10
20%
m
30/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Hangover Part III 2013

اینبار خبری از عروسی و مهمانی مجردی نیست ، اما گروه بعد از اینکه به جاده می زنند، با ماجراهای جدیدی روبرو میشوند...
پس از اتفاقات دو نسخه قبلی فیلم، آلن ( زک گالیفیاناکیس ) افسرده شده است، چراکه او وارد سن 42 سالگی شده است و اوضاع خودش را آنقدر نابسامان می بیند که دیگر نمی تواند به زندگی ادامه دهد؛ چراکه او نه شغلی دارد و نه زن که بخواهد در دردهایش با او شریک شود. از این رو مادرِ آلن ( ساندرا کیوری ) از سه دوست صمیمی آلن، یعنی داگ ( جاستین بارتا )، فیل ( بردلی کوپر ) و استو ( اِد هلمز ) درخواست میکند که به او کمک کند. آنها داگ را به یک مرکز بازپروری می برند ولی آنها با یک دزد تفنگدار به نام مارشال ( جان گودمن ) برخورد میکنند که …

جهت دانلود فیلم The Hangover Part III 2013 (خماری: قسمت سوم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من قصد ندارم آن را بپوشانم: خماری: قسمت سوم بوی بد می دهد. این مجموعه کمدی پس از شوخ‌طلبی فیلم اصلی 2009، با یک مورد شدید عاقبت از بین رفت. قسمت دوم کاربن کپی در اکثر موارد کهنه بود، اما به لطف کلی خنده دار بودن آلن از نظر اجتماعی زوال عقل زاک گالیفیاناکیس، خنده های زیادی داشت. با این حال، این قسمت تقریباً به طور کامل عاری از طنز است. نوشته‌ها به طور فزاینده‌ای متکی به کاریزما طبیعی سه ستاره اصلی شده است - با طرح داستانی که در اینجا پر زحمت و تنبل است - و چاو (کن جونگ) تحریک‌کننده، ضعیف‌ترین حلقه در بخش اول، به‌طور غیرقابل توضیحی زمان بیشتری را در صفحه نمایش می‌گیرد و پرده گوشمان خون شود. اگر یک قطعه سرگرم‌کننده در بالای هتل سزار پالاس لاس وگاس و بهترین بازی در طول تیتراژ پایانی نبود، من این یک ستاره را انجام می‌دادم. من ناامیدانه امیدوار بودم که این سریال دوباره شکل بگیرد و با صدای بلند تمام شود، اما متأسفانه آخرین ماجراجویی گروه گرگ به سختی ناله می کند.

جهت دانلود فیلم The Hangover Part III 2013 (خماری: قسمت سوم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


زک گالیفیاناکیس اکنون بسیار آزاردهنده است. وقتی این شروع شد، ما داشتیم به او می خندیدیم، اما اهانت او اکنون خسته کننده است. آنها باید شیطنت های او را از پستی به حماقت ساده تنزل می دادند. می دانم که تاد فیلیپس آن را ذخیره می کند تا آلن در خماری: قسمت سوم رشد کند. اما خیلی دیر شروع شد.

به نظر می‌رسد بردلی کوپر و اد هلمز در حال انجام کار هستند. دلمان برای خالکوبی صورت تنگ شده است. آنها باید کاری برای جایگزینی آن انجام می دادند.

کن جونگ در واقع در حال انجام یک کار جدی است. در دو مورد اول، او پسر بد دوست داشتنی بود. از همان لحظه اول به عنوان مرد برهنه در کامیون ماشین، فکر کردیم که او نمی تواند آسیب زیادی وارد کند. اما در این یکی، او آسیب واقعی به گروه وارد می کند.

جان گودمن در حال انجام یک شخصیت جدید مارشال است. او یک آدم بد جدید است که می خواهد آقای چاو را به خاطر دزدیدن طلاهایش بگیرد. بنابراین او داگ را می رباید تا گروه را مجبور کند که آقای چاو را برای او بگیرند. این نسبتاً جدی است و آنقدرها هم خنده دار نیست.

خوب بود که دیدم آلن بالاخره بزرگ شد و با آقای چاو برخورد کرد.