دانلود فیلم The Hangover Part II 2011 (خماری: قسمت دوم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم خماری: قسمت دوم 2011 با زیرنویس فارسی

فیلم خماری: قسمت دوم در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. The Hangover Part II به کارگردانی Todd Phillips, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, Paul Giamatti, Mike Tyson, Jeffrey Tambor, Mason Lee, Jamie Chung, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, تایلندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 44/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Hangover Part II 2011 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
6.4/10 34% 44/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی تایلندی
سال :
2011
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

بلافاصله پس از میهمانی مجردی در لاس وگاس، «فیل» (کوپر)، «استو» (هلمز)، «آلن» (گالیفیاناکیس) و «داگ» (بارتا) برای جشن عروسی استو به تایلند می روند. برنامه استو برای مهمانی قبل از ازدواج درست از آب در نمی آید و ...

The Hangover crew heads to Thailand for Stu's wedding. After the disaster of a bachelor party in Las Vegas last year, Stu is playing it safe with a mellow pre-wedding brunch. However, nothing goes as planned and Bangkok is the perfect setting for another adventure with the rowdy group.

IMDb
6.4/10
34%
m
44/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Hangover Part II 2011

بلافاصله پس از میهمانی مجردی در لاس وگاس، «فیل» (کوپر)، «استو» (هلمز)، «آلن» (گالیفیاناکیس) و «داگ» (بارتا) برای جشن عروسی استو به تایلند می روند. برنامه استو برای مهمانی قبل از ازدواج درست از آب در نمی آید و ...
پس از اتفاقات نسخه قبلی، اکنون فیل ( برادرلی کوپر )،  استو  (اد هلمز )، داگ (جاستین بارتا ) و آلن ( زاک گالیفیاناکیس ) قصد دارند که خاطرات نامناسب خود را فراموش کنند و به زندگی عادی خودشان ادامه دهند. استیو نیز رابطه اش را با نامزد قبلی اش به هم زده است و اکنون قصد دارد که با دختری جوان به نام لارن ( جیمی چانگ ) که والدینی ثروتمند دارد ازدواج کند. والدین لارن در پایتخت تایلند، بانکوک زندگی می کنند و این چهار دوست باید برای همراهی کردن دوستشان به آنجا بروند و …

جهت دانلود فیلم The Hangover Part II 2011 (خماری: قسمت دوم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من واقعاً خوشبین بودم که وارد تئاتر شوم، انتظار نداشتم به بزرگی فیلم اصلی باشد، اما فکر می کردم هنوز هم فیلم خوبی خواهد بود. اما بیشتر مطالب، چیزهایی بود که از نسخه اصلی گرفته شده بود، فقط بهینه شده بود، و من از گفتن آن متنفرم، اما در واقع برای بخش خوبی از فیلم حوصله‌ام سر رفته بود. برخی از جوک ها/صحنه ها طولانی شد، تا جایی که دیگر آنها را خنده دار نمی دیدم. لحظات خوبی وجود داشت، اما صحنه‌های واقعاً ظالمانه/اصلی که نسخه اصلی را بسیار عالی می‌کرد، بسیار کم بود. برخی از صحنه‌ها به این معنا که برهنگی کامل از جلو وجود داشت، خشن‌تر بودند، اما من کسی نیستم که آن را فوق‌العاده سرگرم‌کننده بدانم. در مجموع برای من مانند یک هش دوباره چیزهایی بود که قبلاً با چند نفر برهنه پرتاب شده بودند، و مثل فیلم اول لذت بخش نبود.

جهت دانلود فیلم The Hangover Part II 2011 (خماری: قسمت دوم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من یکی از طرفداران پر و پا قرص اولین Hangover هستم. خیلی خنده دار بود، اما این عاقبت مظهر تنبلی است. مانند اکثر فیلم‌هایی که درخشان هستند، دنباله‌هایی می‌سازند و تا حدودی تأثیر فیلم اصلی را خدشه‌دار می‌کنند. هیچ علاقه ای وجود ندارد، و تنها هدفی که خماری: قسمت دوم در خدمت آن است، کسب درآمد از موفقیت فوق العاده اصلی است. از بسیاری جهات، خماری: قسمت دوم همان فیلم اصلی است، فقط در بانکوک اتفاق می افتد. خنده ام را نگرفتم. چند بار قهقهه زدم، اما همین. سه نفر بردلی کوپر، اد هلمز و زک گالیفیاناکیس مثل همیشه قابل اعتماد هستند، اما من جذابیت کن جونگ را درک نمی کنم. او خیلی نفرت انگیز است و حتی خنده دار نیست. از نظر من این که به او زمان زیادی برای صفحه نمایش گذاشتند، اشتباه بزرگی بود.

نظرات نهایی: من این را بیش از یک سال پیش دیدم و به دلیلی چیز زیادی از آن را به خاطر نمی آورم. من هنوز دنباله سوم را ندیده ام، اما مشتاقانه منتظر آن نیستم، اگر به اندازه این تنبل باشد