دانلود فیلم The Funeral Home 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم La funeraria 2020 بدون سانسور

فیلم The Funeral Home در ژانر(های) ترسناک, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. The Funeral Home به کارگردانی Mauro Iván Ojeda, در کشور(های) آرژانتین, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Luis Machín, Celeste Gerez, Camila Vaccarini, Hugo Arana, Graciela Bonomi, Isabel Iglesias, Pablo Peverelli, Rafael Antonio Sola, Susana Varela, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Funeral Home 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک
امتیاز :
4.6/10
کشور :
آرژانتین
زبان :
اسپانیایی
سال :
2020
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم The Funeral Home در خصوص برناردو می‌باشد وی یک گورکن است. همچنین برناردو به شست و شوی مردگان در خانه‌ای که در آن زندگی می‌کند، می‌پردازد. در قسمتی از خانه، وی مشغول کسب و کار خود است و در قسمتی دیگر، خانواده‌اش مجبور به زندگی در میان تابوت ها هستند. به اعتقاد بسیاری از مردم، تابوت های خالی مکانی فوق العاده برای ....

Bernardo is an undertaker. He runs his mortuary business in the same house where he resides. In the front, he has his clients. And in the back, his dysfunctional family lives amongst coffins, wreaths, and the mischievous but nonviolent ghosts that visit on a daily basis. But when a malevolent entity enters the scene, it wreaks havoc on the already fractured household.

IMDb
4.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Funeral Home 2020

داستان فیلم The Funeral Home در خصوص برناردو می‌باشد وی یک گورکن است. همچنین برناردو به شست و شوی مردگان در خانه‌ای که در آن زندگی می‌کند، می‌پردازد. در قسمتی از خانه، وی مشغول کسب و کار خود است و در قسمتی دیگر، خانواده‌اش مجبور به زندگی در میان تابوت ها هستند. به اعتقاد بسیاری از مردم، تابوت های خالی مکانی فوق العاده برای ....

جهت دانلود فیلم The Funeral Home 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


متصدی یک دهکده کوچک که با بقیه اعضای خانواده ناکارآمد خود زندگی می کند، متوجه می شود که زندگی آنها مورد تهاجم ارواح ناآرام افرادی است که می خواهد برای استراحت ابدی آنها آماده کند، اما وقتی متوجه می شود که یک سری از جنجال ها در اطراف خانه آنها وجود دارد، سعی می کند. برای اینکه بفهمد چرا باید خانواده اش را نجات دهد.

این یک تلاش محکم و البته کمی ناقص بود. این یکی با فضای سرد و سردی که در اینجا وجود دارد بسیار مورد پسند قرار می گیرد که می تواند ایده های کاملاً وحشتناکی را در اینجا به نمایش بگذارد. آشنایی آهسته با ارواح در خانه و آنچه که آنها سعی می کنند با خانواده انجام دهند بسیار خوب است، زیرا آنها زمان کافی را صرف مقایسه استرس موقعیت با نحوه تلاش آنها در زندگی می کنند. از فعالیت شبح وار موجود در خانه ناراحت شده است. هنگامی که آنها از طریق شیطنت‌های مختلف poltergeist در اینجا تشدید می‌شوند، از نگاه اجمالی آن‌ها از بیرون که به اتاق‌ها نگاه می‌کنند یا سعی می‌کنند درها را بشکنند تا به سمت آن‌ها برسند، دانستن اینکه این حملات به چیزی چشمگیر ساخته می‌شوند بسیار سردتر است. این در نیمه دوم اینجا بسیار لذت بخش تر می شود، جایی که حملات ماوراء طبیعی به طور کلی بسیار خنک تر و چشمگیرتر هستند. از آنجایی که حملات با حمله به مادر در داخل حمام اعتبار بیشتری پیدا می کنند که نشان دهنده شروع سرگرمی با تعاملات مربوط به رسانه روحی است که سعی می کند به آنها کمک کند تا بفهمند چه اتفاقی دارد می افتد. این صحنه‌ها اکشن را با سرعتی ثابت‌تر و لذت‌بخش‌تر انجام می‌دهند که شامل دلیل واقعی تسخیر و اینکه شیاطینی که آنها را تعقیب می‌کنند واقعاً چه هستند، پس از انجام تعقیب و گریز بسیار سرگرم‌کننده در اطراف خانه که منجر به علاقه‌مندی‌های زیادی شد. همه این‌ها دارای گریم‌های قوی در ارواح و چند قتل وحشیانه هستند، به طور کلی توصیه‌های زیادی وجود دارد. این یکی مشکلاتی داره مشکل اصلی در اینجا اتمسفر آهسته سوز است که اکشن ارواح را کاملاً خنک می کند زیرا آنچه در طول این صحنه ها اتفاق می افتد آنقدر آرام است که همه چیز کاملاً رام به نظر می رسد. این یکی تمایل ندارد بین هیچ یک از برخوردها یا حملات مختلف و نحوه زندگی آنها در خانه تفاوت قائل شود، بنابراین هیچ چیز فراتر از ظاهر ناگهانی روح و احساس نابجایی به دلیل این پیشرفت، برجسته نیست. منجر به صحنه‌هایی می‌شود که بدیهی است به دلیل فقدان کلی اکشن با تمرکز آشکار در نیمه اول روی درام خانوادگی زندگی در خانه، اتفاق زیادی رخ نمی‌دهد. این موضوع دوم را در اینجا به ارمغان می آورد که در آن واقعاً دشوار است که به هر یک از اعضای خانواده یا مسائل آنها که جالب یا اصلی به نظر نمی رسند اهمیت دهیم. با یک دختر نوجوان عصبانی که هنوز به خاطر از دست دادن جدید پدرش ناراحت است و از ترتیبات جدید زندگی بین همه ایراد می گیرد، شوهری که از خوش شانسی برخوردار است و به نظر می رسد بیش از هر چیز به کار اختصاص داده شود و مردی ساکت است. مادری درونگرا که هر وقت باید حرفش را نمی زند، درام خانوادگی ابتدای فیلم کمی سخت است که با این سرعت دلخراش شروع به کار کنیم. همراه با یک پایان گیج کننده که با توجه به اکشنی که قبلا انجام شده، چندان منطقی به نظر نمی رسد، اینها هستند که این یکی را عقب نگه می دارند.

رتبه بندی نشده/R: زبان گرافیکی، خشونت و برهنگی مختصر.

جهت دانلود فیلم The Funeral Home 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جو همه چیز در La Funeraria است (در برخی کشورها به عنوان The Funeral Home یا The Undertaker's Home شناخته می شود). درست از همان ابتدا، با دوربین و امتیاز با هم در اطراف این ساختمان غبارآلود و به هم ریخته - بخشی از خانه، بخشی دیگر سردخانه - بدون شک این یک مکان وحشتناک است. این هیچ شباهتی به سالن تشییع جنازه ایبیس و ژاکل از خدایان آمریکایی ندارد: پیچیده و رک و پوست کنده بدبخت است.

مردمی که در آنجا زندگی می کنند نیز به نوعی بدبخت هستند. ابتدا با استلا (سلسته گرز) و دختر نوجوانش ایرینا (کامیلا واکارینی) آشنا می شویم: به نظر می رسد استلا از زندگی خسته شده است و ایرینا به سادگی نمی خواهد به آن بپیوندد. تا حدودی به این دلیل که او با اکراه در خانه تشییع جنازه می‌ماند: او هنوز در غم پدر مرحومش است و برای ناپدری‌اش برناردو (لوئیس ماچین)، که خانه و تجارتش اینجاست، احترام چندانی قائل نیست. برناردو نیز زندگی را سخت می‌یابد، به‌ویژه در رابطه با ازدواجش.

جای تعجب نیست که چنین حس عذاب و غم در این مکان وجود دارد: آنها نه تنها روزانه با مرگ و غم و اندوه سروکار دارند. ، اما برخی از رفتگان همچنان در آن مکان حرکت می کنند. رامونا (سوسانا وارلا) زن خردمندی که او می‌شناسد به برناردو اطمینان داده است که این "حضور" کاملاً بی‌ضرر است و با قلمرو همراه است، اما ابتدا ایرینا و سپس استلا آن‌ها را به طور فزاینده‌ای ناراحت می‌کنند. La Funeraria توسط Mauro Iván Ojeda نوشته و کارگردانی شد، اولین فیلم او، و من واقعاً تشدید تدریجی درام را تحسین کردم، هم از نظر تنش داخلی و هم از نظر اتفاقات ترسناک. چیزی که در ابتدا عابر پیاده به نظر می رسید، تا حدودی شبیه ارواح در Extra Ordinary (اما بدون خنده)، ناراحت کننده و سپس کاملاً خطرناک شد. ایرینا کاملاً حق داشت که بترسد - که هیچ کس نباید در خانه خود احساس کند - و تصویر واکارینی تأثیرگذار بود، به خصوص به عنوان کم تجربه ترین بازیگر. ایرینا کسی بود که مجبور نبود آنجا باشد، اما بیشتر از همه تحت تأثیر این مکان قرار گرفت.

موسیقی جرمیاس اسمیت، و در واقع صدا به طور کلی، بسیار مؤثر بود: دردناک، متنوع و به نوعی موفق شد مرا متقاعد کن که همه چیز ترسناک بود، حتی زمانی که خودم هنوز آن را کاملاً آنطور ندیده بودم. تنها مشکل این بود که موسیقی بسیار زیاد بود، به این معنی که وقتی فیلم به نیمه رسید احساسات واقعی خود را نسبت به فیلم از دست دادم و در برگشت قدرت خود را از دست دادم.

علی رغم در La Funeraria چیزهای زیادی برای تحسین وجود داشت، به خصوص در یک سوم آخر، زمانی که رامونا شروع کرد به درک آنچه در پشت "حضور" در خانه نهفته است و رویارویی او با آنها عواقبی را به همراه داشت. این مطمئناً نوع متفاوتی از فیلم خانه جن زده بود، با خاطراتی که به زیبایی روشن شده بود و صحنه های غم انگیز تصاحب.