دانلود فیلم The Fighter 2010 (مبارز) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مبارز 2010 بدون سانسور

فیلم مبارز در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2010 به روی پرده رفت. The Fighter به کارگردانی David O. Russell, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams, Melissa Leo, Mickey O'Keefe, Dendrie Taylor, Jack McGee, Bianca Hunter, Erica McDermott, Jenna Lamia, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 79/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Fighter 2010 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.8/10 90% 79/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2010
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فیلم ، داستان زندگی میکی وارد ، بوکسور ایرلندی را بازگو می کند که به کمک برادر ناتنی و مربیش توانست ، افتخارات زیادی کسب کند و…

Boxer "Irish" Micky Ward's unlikely road to the world light welterweight title. His Rocky-like rise was shepherded by half-brother Dicky, a boxer-turned-trainer who rebounded in life after nearly being KO'd by drugs and crime.

IMDb
7.8/10
90%
m
79/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Fighter 2010

فیلم ، داستان زندگی میکی وارد ، بوکسور ایرلندی را بازگو می کند که به کمک برادر ناتنی و مربیش توانست ، افتخارات زیادی کسب کند و…
فیلم مبارز 2010 ، داستان بوکسوری به نام میکی وارد (مارک والبرگ) را روایت میکند که قصد دارد با تلاش و کوشش های فراوانش که زیر نظر مربی و برادر ناتنی اش دیکی اوکلاند انجام می دهد، قهرمان بوکس سبک وزن در مسابقات جهانی شود و …
داستان زندگی «میکی وارد»، بوکسور ایرلندی ساکن بوستون آمریکاست، که به کمک دیکی اوکلاند، برادر ناتنی و مربی خود توانست عنوان «قهرمانی بوکس سبک وزن جهان» را از آن خود کند.

جهت دانلود فیلم The Fighter 2010 (مبارز) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این The Fighter براساس داستان واقعی صعود بعید به نام میکی وارد بوکسور "ایرلندی" از میان صفوف به عنوان سبک وزن سبک وزن WBU (اتحادیه جهانی بوکس) ساخته شده است.

داستان میکی یک فیلم ورزشی معمولی است اگر نه برای حضور برادر ناتنی اش دیکی ، یک مربی بوکسور تبدیل شده به زندگی که به دلیل اعتیاد به ترک و جنایات کوچک مرتبط با آن زندگی پیچیده شد.

برادر ، با بازی کریستین بیل ، داستان را جالب کرده و از نظر احساسی شارژ می کند. بیل از پوست شخصیتش می ترکد ، و با انرژی خود هر قاب را شعله ور می کند (گاهی اوقات نقش خود را به عنوان پسر با انرژی بالا در امپراتوری خورشید یادآوری می کند). همانطور که در کتاب مکانیک ، بیل وزن زیادی را از دست داد و خود را برای برادر بزرگ و معتاد به ترک ترک کرد. او 100 درصد قانع کننده بود.

شخصیت بیل ، دیوی ، هر بار که وارد اتاق می شود یا در خیابان قدم می زند از شخصیت خود بیرون می زند. شما می دانید که او یک فرد اعتیاد آور به مواد مخدر است و می دانید که او قصد دارد زندگی برادر خود را بهم بزند ، اما برادر او را دوست دارد و به او وفادار است ، بنابراین شما می خواهید که دیوی از مشکل خود بالاتر رود.

یکی از بهترین صحنه های بیل در ایوان جلوی خانه ای که شارلین ، دوست دختر میکی (با بازی امی آدامز) در آن زندگی می کند ، گرفته شد. دیکی پس از هشت ماه زندان پاک و هوشیار ، یک تن چمدان به آن ایوان حمل می کند. او مردم را آزار داده است. او همسایگان را به هم پیوند داده است. او به جز مادر و برادر ناتنی اش همه را ناامید کرده است. کل شهر لاول ، ماساچوست از دیکی به عنوان بوکسور ("افتخار لوول") یاد می کند اما آنها همچنین معتاد بودن وی به ترک را به خاطر می آورند ، بنابراین هیچ کس آماده نیست که باور کند وی در طی هشت ماه زندان خود از این اعتیاد عبور کرده است.

در ایوان ، میکی ، با دانستن اینکه چمدان را با خود حمل می کند ، می خواهد شارلین را جذاب کند و چیزهایی را برای برادرش وصله کند. شارلین اما با بی اعتمادی کامل به دیوی دامن می زند. او عاشق میکی است و بارها و بارها دیده است که دیکی زندگی میکی را بهم ریخته است. در ایوان ، او به تازگی از میکی دور شده است زیرا او اصرار دارد به دیکی وفادار باشد. به هیچ وجه متقاعد نمی شود که دیوی تغییر کرده است.

او نسبت به هر کلمه ای که از دهان دیکی بیرون بیاید تردید دارد ، اما دیکی در تلاش برای غلبه بر چمدان های خود و متصل کردن ، تمام ایستگاه ها را بیرون می کشد. با او کارها را برای برادرش درست کند.

جسم غیر منقول با نیروی مقاومت ناپذیری روبرو می شود. این یک صحنه خوب است.

امی آدامز در مبارز به همان اندازه شگفت انگیز است. او به عنوان یک بازیگر رودخانه است. حتی زمانی که شروع به فرماندهی فیش حقوقی بزرگتر کرد ، او همچنان به ساخت فیلم های مستقل ادامه می داد و برای آن فیلم های مستقل نمایش هایی را ارائه می داد که باعث بهتر شدن آنها شده بود. او هرگز از چالشی شانه خالی نمی کند. در این نقش او یک بارمن دنیایی را بازی می کند که علی رغم بورس تحصیلی کامل در پرش از دانشگاه ، از دانشگاه دور شد. به عنوان یک ورزشکار ، او می تواند با میکی درک کند.

در تحلیل نهایی ، این ایمی آدامز است که باعث می شود شیمی بین شارلین و میکی کار کند. وقتی صحبت از ظرافت های رمانتیک می شود ، والبرگ می تواند به اندازه بن افلک چوبی باشد. امی آدامز در این نقش مانند یکی از رقاصان خوب Dancing With The Stars است که باید با شریکی کار کند که ممکن است یک پست یا یک کنده درخت باشد. در حالی که والبرگ هیچ تحرکی ندارد ، عملکرد ایمی آدامز بسیار بالا می رود و از لحاظ احساسی صحنه ها را به هم نزدیک می کند.

مبارز دارای ابعادی است و عمق زیادی از بازیگران پشتیبانی دارد.

مادر با اعتقاد ملیسا لئو بازی کرد. او یک خانه خانوادگی را اداره می کند که توسط هفت دختر بزرگ احاطه شده است و به نظر می رسد همه یا در خانه زندگی می کنند یا زیاد به ملاقات مادرشان می روند. خواهران یک عروسک هستند ، به نوعی شبیه گروه کر یونانی روی کاناپه اتاق نشیمن هستند. خواهران بسیار دوست داشتنی از میکی متنفر هستند. من آنها را دوست داشتم زیرا چیزی شگفت انگیز در مورد خواهران وجود داشت.

راکی ​​، گاو نر خشن ، علی ، کودک میلیون دلاری و مرد سیندرلا همه فیلم های جنگی هستند که تماشاگر را به جایی که جنگنده می رود سوق می دهند. جای تعجب نیست میکی ، همانطور که انتظار دارید ، تلخه را از او کتک می زند. او از طریق رتبه مبارزه می کند. او شوت خود را به یک عنوان می رساند و در برابر بوکسور بهتری وارد رینگ می شود تا برای یک قهرمانی جهان رقابت کند. ژانر ورزشی همیشه در یک مسیر شکست خورده حرکت می کند و همیشه ما را به مکانی شادتر می برد. هر فیلم ورزشی این داستان داستانی را تعریف می کند. شما از این ژانر لذت می برید زیرا رسیدن به آنجا باعث لذت بردن فیلم های ورزشی می شود.

مبارز از این واقعیت سود می برد که این فقط یک فیلم ورزشی نیست بلکه یک داستان خانوادگی و فدیه است. شما خانواده مهم هستید ، اعتیاد بی نظیر نیست. The Fighter یک فیلم خوب است و چیزهای زشت زیادی برای غلبه بر آن وجود دارد.

I اگرچه بیشتر از فیلم های دیگر بوکس فیلم The Fighter را کنار هم می گذارم ، اما می توانست خیلی بهتر باشد. اگر میکی سه بعدی بیشتر بود ، مبارز می توانست یک فیلم کلاسیک باشد. عناصر در آنجا هستند ، مبارزه و رستگاری. این یک داستان واقعی است که دارای زیر متن زیادی است و این به تنهایی باعث بهتر شدن آن از راکی ​​می شود. متأسفانه ، والبرگ هیچ دنیرو نیست ، بنابراین هیچ گاو خشمگین نیست ، و فیلمنامه تا یک میلیون دلاری نیست.

گفته شد ، جنگنده ارزش دیدن دارد. برای اجرای کریستین بیل ، ایمی آدامز ، ملیسا لئو و بازیگرانی که شخصیت آنها را از ده ها فیلم و نمایش تلویزیونی دیگر چهره خود خواهید شناخت ، آن را دوست خواهید داشت. شما آن را برای قوس احساس خوب ، عشق و رستگاری که در این ژانر تعبیه شده دوست خواهید داشت.

اگر بوکس را دوست دارید ، اکشن را دوست خواهید داشت. کار دوربین در صحنه های رینگ درجه یک و قانع کننده است. در صفحه بزرگ ، شما هر مشت را احساس می کنید.

با این حال ، اگر از آن نسلی هستید که از بوکس متنفر هستند اما جنگ قفس را دوست دارند ، دیگر امیدی برای شما نیست ، ببخشید

جهت دانلود فیلم The Fighter 2010 (مبارز) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بعد از راکی ​​، گاو نر خشمگین ، علی ، کودک میلیون دلاری ، مرد سیندرلا و بسیاری دیگر ، فرد جای تعجب می کند که واقعاً به چه تعداد فیلم بوکس دیگر در جهان نیاز داریم و چه فیلم جدیدی می تواند روی میز بیاورد. در واقع ، با تماشای جنگنده ، نمی توان تعجب کرد که مبارز برای تجدید ژانر و آوردن چیز جدیدی روی میز چه کاری می تواند انجام دهد. متأسفانه ، پاسخ این است "خیلی زیاد". فیلم نامه داستانی کاملاً معمولی از نظر ثروت است که جالب ترین عنصر آن رابطه بین میکی وارد و برادرش دیکی اکلوند است. خوشبختانه ، راسل و شرکت فهمیدند که این قوی ترین جنبه فیلمنامه ای خوب اما معمولی و تا حدودی دارای نقص است ، با برخی از مشکلات در شخصیت پردازی های مسطح و گفتگوی غیر طبیعی. با این حال ، همه افراد درگیر فیلم تمام تلاش خود را می کنند تا از فیلمنامه فراتر روند و در بیشتر موارد ، موفق می شوند.

کارگردانی راسل کاملاً خارق العاده است. استفاده وی از دوربین - که هنوز آن لقی مستقل ، حرکت آزاد و دستی و کیفیت عالی را دارد ، که واقعاً به جو و انرژی فیلم سعی می کند ضبط کند. صحنه پردازی او از صحنه ها خارق العاده است و او معمولاً به بازیگرانش اجازه می دهد از یکدیگر دور شوند ، گاهی اوقات به فیلمنامه می چسبند اما گاهی اوقات با هم صحبت می کنند ، حرف هایشان را قطع می کنند و یک عقب و جلو بسیار پویا ایجاد می کنند که به کیفیت واقع گرایانه بیشتری می بخشد از فیلم و محیط آن است. موسیقی متن فیلم فوق العاده راک محور فقط به این انرژی و جو می افزاید. از نظر آوردن چیز جدیدی به جدول فیلم های بوکس ، راسل از تکنیک بسیار جالبی برای فیلمبرداری صحنه های بوکس استفاده می کند ، همانطور که در دهه 90 تلویزیونهای نمایش در هر صفحه از شبکه HBO نشان داده شد. کیفیت فیلم ارزان ، تنظیمات چند دوربین ، کل بسته. صحنه های بوکس در طول 3 روز فیلمبرداری شده است ، که فقط زمان کافی را برای خدمه در یک مسابقه بوکس و فقط فیلمبرداری آن مثل اینکه یک مسابقه واقعی باشد ، داشته است ، دوربین ها همه چیز را ضبط می کنند ، از جمله اشتباهات و خرابکاری ها و اتفاقات خودجوش و کنترل نشده ای که باز هم به سبک بسیار شل و واقع گرایانه ای که فیلم سعی در ضبط آن دارد ، می افزاید. این یک تکنیک بسیار جالب و منحصر به فرد است که من قبلاً ندیده ام از آن استفاده شود ، و من فکر کردم که این یک رویکرد تازه به صحنه های بوکس است که از زمان Raging Bull بسیار متعارف شده اند.

در نهایت ، این فیلمی درباره دو برادر و غلبه بر شیاطین و موانع آنها برای موفقیت و رسیدن به هدف مشترکشان است. موفقیت در بازیگری به عنوان یک فیلم مبتنی بر شخصیت ، رمز موفقیت فیلم است و خوشبختانه در این زمینه است که فیلم بیشترین موفقیت را دارد. مارک والبرگ در نقش اصلی میکی وارد کافی است. من هرگز به او به عنوان بازیگر زیاد فکر نکرده ام و فکر می کنم او در مبارز کار "خوب" کرده است. بد نیست اما به خصوص قابل توجه نیست. با این حال ، بازیگران پشتیبانی او همه درخشش دارند و شیمی او با آنها ، به خصوص با کریستین بیل ، واقعاً چیزی است که فیلم را برای من می فروشد. دستاورد بیل چیزی انقلابی نیست. او به طور کامل نمایش را به عنوان برادر بزرگتر و مربی معتاد به ترک میکی ، یک بوکسور سابق ، و سایه ای از خود قدیمی اش سرقت می کند ، با این تفاوت که او هنوز هم می تواند یک مشت منفجر کند و می داند که میکی برای موفقیت باید چه کاری انجام دهد . بیل این نقش را کاملاً مجسم می کند و واقعاً همه چیز را به او می بخشد - چه از نظر ظاهری (گونه های توخالی ، چشمان برافروخته ، طاس) و هم از نظر شجاعت. این یک بازی باورنکردنی از بازیگری است ، یکی از بهترین مواردی که من در طول سال دیده ام. بهترین اثر بیل تاکنون به عنوان بازیگر و کاملاً شایسته تمام افتخاراتی که به ناچار دریافت خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که دو نقش اصلی نقش مکمل زن ، یعنی ایمی آدامز به عنوان دوست دختر سختگیر و لوس ، و ملیسا لئو به عنوان مادر سرسخت. هر دو بازیگر بسیار از فضای راحتی خود خارج شده اند ، همین امر باعث می شود بازی های آنها بسیار خوب باشد. آدامز ، که واقعاً هرگز جنبه سخت خود را مانند آنچه در مبارز نشان می دهد نشان نداده است ، یک کار تماشایی انجام می دهد ، و واقعاً شخصی را ایجاد می کند که از روی شخصیت غیرقابل بازیگری انسانی و قابل بازی است. در مورد ملیسا لئو نیز همینطور است: شخصیت او می توانست کاملاً یک راه شرورانه یک بعدی پیش برود ، اما لئو انسانیت خاصی به شخصیت اضافه می کند که باعث می شود او بیش از حد شرور غمگین به نظر برسد.

در نهایت ، Fighter یک داستان کاملاً متعارف را به روشی جالب و نه لزوماً متعارف تعریف می کند. این فیلمی است که اگر در دست کارگردان دیگری قرار می گرفت می توانست بیش از حد دراماتیزه و سنگین شود (به سیندرلا من بنگرید برای مثال دراماتورژی بیش از حد) ، اما راسل و بازیگرانش بر آن سلطنت می کنند و برای ایجاد یک فیلم فضای بسیار خاص و ایجاد خلق و خوی خاص که به فیلم احساس رئالیسم و ​​یک انرژی پویای بسیار منحصر به فرد می بخشد که با کمک بازی های خارق العاده از بازیگران ، به انتقال آن بالاتر و فراتر از متن معمولی کمک می کند.