دانلود فیلم The Falls 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم 瀑布 2021 بدون سانسور

فیلم The Falls در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. The Falls به کارگردانی Chung Mong-Hong, در کشور(های) تایوان (استان چین), ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Alyssa Chia, Gingle Wang, Lee-zen Lee, Waa Wei, Yi-Wen Chen, Guan-Ting Liu, Huang Hsin-Yao, Shao-Huai Chang, Shau-Ching Sung, Liang-Tso Liu, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم چینی ها, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Falls 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.1/10 89%
کشور :
تایوان (استان چین)
زبان :
چینی ها
سال :
2021
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در حین قرنطینه، رابطه بین مادر و دختر تغییر غیرمنتظره ای پیدا می کند.

After having to quarantine together during COVID-19, a mother and daughter are forced to confront their personal obstacles and relationship tensions.

IMDb
7.1/10
89%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Falls 2021

در حین قرنطینه، رابطه بین مادر و دختر تغییر غیرمنتظره ای پیدا می کند.
آبشار ، فیلمی اجتماعی و خانوادگی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی چون مونگ هونگ می‌باشد. داستان The Falls درباره مادر و دختری است که پس از آنکه همه گیری ویروس کرونا آن ها را مجبور به قرنطینه شدن می کند، چاره ای ندارند جز اینکه با موانع شخصی و تنش های رابطه شان رو به رو شوند.

فیلم های پیشنهادی