دانلود فیلم The Eiger Sanction 1975 (مجوز آیگر) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم مجوز آیگر 1975 با زیرنویس فارسی

فیلم مجوز آیگر در ژانر(های) اکشن, ماجراجویانه, درام, ساخته شده و در سال 1975 به روی پرده رفته است. The Eiger Sanction به کارگردانی Clint Eastwood, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Clint Eastwood, George Kennedy, Vonetta McGee, Jack Cassidy, Heidi Brühl, Thayer David, Reiner Schöne, Michael Grimm, Jean-Pierre Bernard, Brenda Venus, اشاره کرد. رده سنی فیلم Approved و زبان(های) فیلم انگلیسی, ایتالیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 61/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Eiger Sanction 1975 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن ماجراجویانه درام
امتیاز :
6.3/10 68% 61/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی ایتالیایی
سال :
1975
رده سنی :
Approved
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

A classical art professor and collector, who doubles as a professional assassin, is coerced out of retirement to avenge the murder of an old friend.

IMDb
6.3/10
68%
m
61/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Eiger Sanction 1975


جهت دانلود فیلم The Eiger Sanction 1975 (مجوز آیگر) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در حالی که دارم این نقد را می نویسم، هنوز 100% مطمئن نیستم که ارتباط بین لزوم بالا رفتن از کوه آیگر و تحریم عمل کردن بر روی یک قاتل حرفه ای (کسی که در پشت قتل وحشیانه ای که فیلم را باز می کند) به دست آورده ام. ... و می دانید چه، فکر نمی کنم حتی مهم باشد: این دو موقعیت در یک عنوان کاملاً جذاب با هم ترکیب می شوند و سکانس های اکشن مربوط به کوهنوردی آنقدر مؤثر هستند که مانند بهمن بر فراز کوه آلپاین، تمام کمبودهای کوچک را از بین می برند. بزکوهی.

سخت است باور کنیم که این سومین بازی تپنده، ساخته یک کارگردان باتجربه نبوده است (ایستوود قبلاً فقط سه فیلم ساخته بود) اما در گذشته، فقط بازیگری مانند ایستوود می توانست این کار را انجام دهد. جرات به چالش کشیدن خود را به چنین سفر پرمخاطره‌ای داشت و تنها همان مردی که کارگردان بود جرات می‌کرد او را دنبال کند. و بنابراین، ایستوود هرگز از خطر عقب نشینی نکرد و از هرگونه پس زمینه مات یا سایر جلوه های ارزان قیمت خودداری کرد، پیاده روی کرد و از کوه بالا رفت. این روش ایستوود است، هدف این نیست که تماشاگران را راضی کند، بلکه خودش را به اندازه چالش‌هایش جوان است... و به همین دلیل است که ایستوود هنوز در دهه 90 زندگی‌اش اجرا می‌کند.

موضوع «The Eiger» Station" این است که ساخت و ساز و همچنین دنباله صعود طولانی انجام می شود، اگرچه هر دو می توانند متعلق به فیلم های مختلف باشند. ایستوود را به عنوان یک پیشرو جالب ایندیانا جونز معرفی می کند: او یک استاد عینکی خوش تیپ و کوهنورد حرفه ای است و دانشجویانش علاقه زیادی به او دارند. مشکوک شدن به یک کار پوششی نیازی به یک نابغه نیست، اما شنیدن چنین حقایق ناخوشایندی در مورد هنر برای توده‌ها نیست، بلکه برای افرادی است که قادر به قدردانی از آن نیستند، جالب است، او آدم بدی است و «راست شلیک می‌کند». ". او همچنین بهترین ویژگی های یک مرد را دارد: جذابیت و درستکاری. وقتی او لطف دانش‌آموزی را که برای A هر چیزی می‌دهد رد می‌کند، می‌گوید نه.

البته، ما نمی‌دانیم که او فردی مغرور است، بلکه مردی است که به اندازه کافی سکسی است که بتواند آن را انتخاب کند. نوع زنانی که او دوست دارد، و بنابراین او دختر را بدون A، اما با یک ضربه کوچک روی مکان A، اخراج می کند. پس از آن، ناگفته نماند که او یک مامور مخفی دولتی است که سرگرمی اش جمع آوری نقاشی با پولی است که به دست آورده است، و فیلم ما را به قلمرو مجوز آیگر های هیجانی جاسوسی اروپایی در «روز شغال» می برد. اما نویسنده اصلی، تروانیان، رمان خود را به عنوان یک جعل در ژانر جاسوسی آ لا جیمز باند در نظر گرفته است و این نشان می دهد که "رئیس بزرگ" یا "مردی با نقشه" با بازی تایر دیوید او تا حدودی به تصویر کشیده شده است. یک آلبینو آنقدر در برابر نور آسیب پذیر است که در یک نور مادون قرمز زندگی می کند و با صدایی بدشگون با صداهای خس خس نفس صحبت می کند.

ماموریت هملاک تحریم یا خاتمه دادن با تعصب شدید کسانی است که کشته شدند مردی با میکروفیلم که ما را با وضعیت مک گافین خود فریب نمی دهد. ایستوود در قتل اول خیلی خیال پردازی نمی کند، اما کمتر اشاره ای به کمبود الهام دارد تا یک ضرورت برای رسیدن به سطح بعدی. هملاک باید بداند که مردی که آنها کشته اند یک دوست واقعی بود، ماموریت شخصی است، او آن را در ازای دو برابر هزینه معمول خود و یک بیانیه IRS در مورد قانونی بودن خریدهای نقاشی خود می پذیرد. اکنون خلاصه را متوقف می‌کنم.

این نوع فیلم‌ها دشوار هستند، زیرا شما را به نقشه‌های عجیب و غریب می‌برند که در آن توطئه‌گر و خائن می‌توانند یکی از آنها را بسازند، و هرگز نمی‌دانید که دوطرفه بسیار زیادی وجود دارد. چیزی که باید بدیهی انگاشته شود و وقتی مهماندار سکسی به نام جمیما (وونت مک گی) به هملاک نزدیک می شود، هرگز نمی دانیم که آیا این جذابیت او است یا خیانت دخترانه ای مانند جیمز باند. اما باز هم چیزی در مورد حضور ایستوود وجود دارد، می‌دانید که شما هرگز فیلم‌های او را به خاطر پلان‌ها تماشا نمی‌کنید، اما برای لذت بردن از حضور او و تک‌خط‌هایش، از روشی که او اراذلی را که بیش از حد آشنا می‌شود می‌ترساند یا روش او برای تعریف و تمجید از زیبایی ویرانگر. ایستوود می‌داند چگونه از جمیما (خط‌هایی که امشب از رادار عبور نمی‌کند)، درست پس از موفقیتش با "Thanderbolt and Lightfoot" از فیزیک بدنی خود در بالاترین سطح جذابیت خود استفاده کند. و دیدن تعامل دوباره او با جورج کندی به عنوان دوست و مربی خود که او را برای صعود عالی آماده می کند، بسیار سرگرم کننده است.

بله، این یک پیوند ناب ماچو است، بسیاری از نگاه های مردانه خیره به یک بیمبوهای گذرا، خطوطی به موهای فمینیست‌ها را فر کن و نزدیک‌ترین نقطه به یک آنتاگونیست از نظر گوشت و خون، عامل زنانه و جذاب ملوو با بازی جک کسیدی است. باز هم، فیلم به خوبی پیر نشده است، اما با توجه به اینکه چقدر فیلم The Eiger Sanctionسازی عقیم، بی ادعا و بی مزه شده است، ممکن است این یک تعریف باشد. این بار، جمیما تبدیل به یک تیرانداز بداخلاق نمی‌شود که روز را نجات دهد و هیچ متن فرعی «شهوانی» بین جاناتان و بن وجود ندارد، این یک اکشن خالص مردانه دهه 70 است، پر از تک خط‌های نمکی. و سپس سکانس‌های صعود تماشایی وجود دارد که توانایی او را در غافلگیری و بدلکاری تاثیرگذارتر از آنچه سینمای روشنفکر می‌تواند ارائه دهد، نشان می‌دهد. این وونت مک گی بود که در مورد شجاعت ایستوود گفت: "بعضی مردها حرف می زنند، برخی عمل می کنند. ایستوود یکی از آنهاست." مرگ یک کوهنورد از نقطه ای که ایستوود چند دقیقه قبل از آن در آنجا بود، ایستوود تیراندازی را دنبال کرد، آیا او احساس گناه می کرد برای فیلم بی اهمیت است، شاید اگر فیلم را انجام نمی داد احساس گناه می کرد، و شاید این چیزی است که یک مرد است. "کسی از وقفه ها آگاه است" و شاید راز استعداد یا طول عمر ایستوود (اما هر دو به ندرت بدون دیگری پیش می روند) این است که فیلم های او فلسفه او را هم جلو و هم پشت دوربین تجسم می بخشد.

"ایستگاه ایگر" "، که بین بسیاری از فیلم‌های وسترن و هری کثیف قرار گرفته است، یک جواهر ارزشمند دهه 70 است که امتیازی کاملاً ترسناک از جان ویلیامز دارد.

جهت دانلود فیلم The Eiger Sanction 1975 (مجوز آیگر) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کلینت ایستوود در دهه هفتاد در حال فعالیت بود. او در چند فیلم اکشن مهم بازی کرده بود، به کارگردانی روی آورد و سپس تصمیم گرفت دوباره وارد اکشن شود. وسیله نقلیه ای که او انتخاب کرد THE EIGER SANCTION بود. این رمان که بر اساس رمانی به همین نام از نویسنده تروانیان ساخته شده است، اولین رمان از دو رمان نویسنده در مورد یک قاتل حرفه ای بود که سعی دارد آن زندگی را پشت سر بگذارد. اما موقعیت‌ها مستلزم بازگشت مجموعه مهارت‌های او هستند.

ایستوود نقش جاناتان هملوک، استاد هنر کالج، کوه‌نورد حرفه‌ای سابق و قاتل دولتی سابق را بازی می‌کند. هنگامی که یک پیک برای آژانسی که زمانی در آن کار می کرد توسط یک جفت قاتل، هملاک کشته می شود، توسط رئیس آژانس، اژدهای آلبینو کامل (تایر دیوید) به سراغ او می رود تا از بازنشستگی خارج شود. او این کار را رد می‌کند، حتی اگر قیمتی که آنها حاضرند بپردازند، دو تابلوی نقاشی بسیار نادر و بسیار غیرقانونی است.

وقتی نقاشی‌های هملاک که قبلاً خریداری شده گم می‌شوند، می‌داند چه کسی مسئول است. او یک بار دیگر از اژدها دیدن می کند. دراگون پیشنهاد می‌کند که نقاشی‌ها و همچنین دو نقاشی جدید را به همراه اسنادی که اداره امور مالیاتی از مجموعه می‌داند، در صورتی که هملاک این وظیفه را بر عهده بگیرد، بازگرداند. او موافقت می‌کند، اما وقتی نام پیکی که کشته شده را می‌فهمد، به دراگون می‌گوید که این کار را رایگان انجام می‌داد. قربانی یک دوست قدیمی و رفیق اسلحه بود.

وظیفه ای که فقط هملوک برای آن مناسب است شامل یک کوه نوردی خائنانه است، کاری که او در گذشته انجام داده بود و در آن شکست خورده بود: جبهه شمالی آیگر یکی از دو قاتل مسئول مرگ پیک بخشی از صعود تیم است. آنها تا به امروز هویت قاتل را نمی دانند. اگر هملاک بفهمد کدام یک، باید او را ترور کند.

برای تمرین برای صعود، هملاک به مدرسه کوهنوردی می رود که توسط دوست قدیمی بن بومن (جورج کندی) اداره می شود. هر دو در صعودهای قبلی با هم بودند. او نه تنها به هملاک کمک می‌کند تا برای صعود به حالت طبیعی خود بازگردد، بلکه او را در صعود به عنوان برنامه‌ریز تیم همراهی می‌کند.

یک جایزه به همان مدرسه می‌رسد. مایلز ملوگ (جک کسیدی)، یک متحد سابق از آسیای جنوب شرقی که به او خیانت کرده بود، با اطلاعاتی در مورد تیم وارد می شود. Mellough با امید به تجارت اطلاعات به امید اینکه دیگر از پیامدهای Hemlock نترسد، آماده معامله است. به جای پذیرش، او را در دسر رها می کنند تا بمیرد.

هنوز مطمئن نیستید که کدام یک از اعضای تیم هدفی است که گروه در ایگر جمع می کند. تیم ملاقات می کند و ما با اهداف بالقوه آشنا می شویم. یکی از اعضای مغرور تیم رهبری را بر عهده می گیرد و آنها درباره نحوه برنامه ریزی برای صعود به کوه بحث می کنند. صبح روز بعد آنها با هملاک به راه افتادند که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کدام یک هدف اوست، نداشتند. اکنون او نه تنها با خطرناک‌ترین صعود زندگی‌اش روبرو می‌شود، بلکه این کار را با یک قاتل در تیم انجام می‌دهد. آیا او می تواند بفهمد کدام یکی است و زنده بماند؟

کتابی که مجوز آیگر بر اساس آن ساخته شده بود، پرفروش ترین و شایسته آن بود. به خوبی نوشته شده و مورد استقبال قرار گرفته است، یکی از بهترین کتاب های جاسوسی ساخته شده است. اینکه می‌توانست دلبستگی ستاره‌ای مانند ایستوود را جذب کند، طبیعی بود. تعلیق در فیلم The Eiger Sanction در یک سوم پایانی محسوس است زیرا سکانس‌های صعود نه تنها به خوبی فیلم‌برداری شده‌اند، بلکه ایستوود برخی از بدلکاری‌های خودش را نیز انجام می‌دهد.

ایستوود نیز کارگردانی فیلم را انتخاب کرد و این نشان می‌دهد. چقدر خوب در آن نقش پیشرفت می کرد. این تنها چهارمین فیلم بلند او در آن نقش بود و او کار قابل توجهی انجام می دهد. بازیگرانی که او برای همکاری با آنها انتخاب کرده است، در اینجا فوق العاده است. دیوید که عمدتاً برای کارش در صابون تلویزیونی DARK SHADOWS شناخته شده بود، لحن اسرارآمیزی به فیلم اضافه می کند. کندی بازیگر مرد کارگر است و همیشه دقیقاً همان چیزی را که بازی می کند ظاهر می شود. کسیدی در نقش یک مرد همجنس‌باز نقش ملوگ را بازی می‌کند، چیزی که در دنیای امروز به‌خصوص غیر از رایانه شخصی به نظر می‌رسد، اما به احتمال زیاد حتی الان هم برای ایستوود اهمیتی نخواهد داشت. این یک اجرای توهین آمیز نیست.

این داستان یکی از بهترین کارهای انجام شده است. جهت شگفت انگیز عمل گیر. به طور کلی این یکی از بهترین فیلم هایی است که من با ایستوود دیدم. در باکس آفیس دینامیت نداشت اما تجارت محترمانه ای داشت. باید بیشتر کار می کرد. این یکی از مواردی است که می دانم بیشتر از یک بار تماشا خواهم کرد و در جلوی قفسه نگه خواهم داشت.