دانلود فیلم The Dawn 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم The Dawn 2019 بدون سانسور

فیلم The Dawn در ژانر(های) درام, معمایی, هیجان انگیز, ترسناک, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. The Dawn به کارگردانی Brandon Slagle, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Devanny Pinn, Stacey Dash, Ryan Kiser, David Goryl, Heather Wynters, Teilor Grubbs, Jonathan Bennett, Brandon Van Vliet, Ali Daniels, Punnavith Koy, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-14 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Dawn 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام معمایی هیجان انگیز ترسناک
امتیاز :
4.1/10
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
TV-14
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در پایان جنگ جهانی اول , یک زن جوان برای زندگی در یک صومعه فرستاده شد و شیاطینی پدرش را به ستوه اورده بودند و…

Following the murder of her family at the hands of her father in the wake of World War I, a young woman is sent to live in a convent. However, the demons that plagued her father follow, reawakening the nightmares of her past.

IMDb
4.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Dawn 2019

در پایان جنگ جهانی اول , یک زن جوان برای زندگی در یک صومعه فرستاده شد و شیاطینی پدرش را به ستوه اورده بودند و…
یک زن جوان در پی قتل خانواده اش به دست پدرش در زمان جنگ جهانی اول، برای زندگی به یک صومعه می رود. با این حال، شیاطینی که پدرش را دیوانه کرده بودند به دنبال او می آیند و کابوس های گذشته اش دوباره زنده می شوند

جهت دانلود فیلم The Dawn 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس از مرگ خانواده اش ، زنی به صومعه ای فرستاده می شود که در آن بزرگ می شود و راهبه می شود ، و هنگامی که تصمیم می گیرد آرزوی خود را که به طور کامل در پارچه مقرر شده است ، انجام دهد ، با این وجود حملات عجیب و غریب و چشم اندازهای عجیب او صحبت کرده است که اتفاق بسیار شوم تری برای او رخ داده است که باید با آن کنار بیایید.

این یک تلاش ژانر کاملاً آهسته سوز بود. یکی از بزرگترین جنبه های این فضای قوی و لذت بخشی است که در صومعه وجود دارد و در اینجا وجود دارد. با صحنه های دویدن آنها در اطراف کلیسا که سعی در درک چشم اندازها دارند ، یک تجمع کاملاً لذتبخش در اینجا وجود دارد که حاوی این نوع لمس اتمسفر جامد در مورد چگونگی حضور در آنجا مسائل گذشته وی است. اینها به خوبی کنترل شده و لحظات تعلیق لذت بخشی را به وجود می آورند که نشان می دهد نوعی از وقفه یا روانشناسی در حال وقوع است که وضعیت را توضیح می دهد زیرا پیامد هر دو بر اساس آنچه اتفاق می افتد کاملاً ممکن است زیرا ما قادر به تشخیص تفاوت نیستیم. تا کاملاً دیر همچنین ، صحنه های اکشن آشکار ماوراural طبیعی یا فیزیکی چیزهای زیادی برای دوست داشتن دارند. قتل عام خانواده که منجر به طبیعت یتیم او می شود صحنه های وحشیانه و وحشتناکی از او در بیرون بردن اعضای خواب به حالت وحشتناک یک صحنه اکشن محکم برای شروع این کار است ، در حالی که دیدگاه های مختلف و وقایع فوق طبیعی که او را آزار می دهد آغاز می شود تا تأثیر عمیقی روی چیزها بگذارد. با صحنه های شوم تر این صحنه شامل اجمالی از جن گیری است که علیه او انجام می شود و منجر به جن گیری واقعی می شود که باید در کلیسا انجام شود که یک امر سرگرم کننده و فوق العاده است که تفاوت زیادی با بقیه فیلم دارد ، یکی خیلی چیزهای زیادی راجع به آن دوست دارد. برخی از مشکلات برای حل این مشکل وجود دارد. از جمله بزرگترین عوامل محدود کننده ، گام برداشتن تا حدی کسل کننده است که می تواند برای برخی افراد خاموش باشد. با توجه به این که فردی خویشتن دارانه تر و متمایل به روانشناسی است و جزئیات طبیعت غرق در آنجا را نشان می دهد ، این به راحتی می تواند موردی باشد که در آن چند حمله شیطانی و چشم اندازها با یک سرعت رخوت رخ می دهد. اوقات مداوم در اعتراف ، دعا کردن با سایر راهبه های نظم داده شده ، یا اندیشیدن در مورد اینکه زندگی او چه باید بکند ، به ازای آن طبیعت هیجان انگیزتر انجام می شود ، دقیقاً مانند سرعت سنجیده ای که در آن بازی می کنند و احساس دراماتیک تری نسبت به صراحت ارائه می دهد. وحشت با سکانسهای ماوراuralالطبیعه تنها سرنخی برای این امر در غیر این صورت است. اشکال دیگر در اینجا روابط تا حدودی عجیب و گاه گاه ناموزونی است که او با دیگر راهبه ها دارد و احساس نمی کند در گذشته رخ داده باشد. دوست اصلی که وی در صومعه دارد به نظر می رسد از طرف یکی از دوستان قابل اعتمادی باشد که بتواند احساسات خود را به او اعتماد کند یا در مورد خصوصیات گذشته خود راجع به آن صحبت کند ، اما در معاشرت دیگران ، او تمایل دارد سخنان تسلیم آمیز را برای او بیان کند که احساس ناراحتی می کند. درباره آنچه که مربوط به دوره زمانی است ، چیز کمی وجود دارد ، تقریباً توانایی تشخیص اینکه او فکر می کند خودش دیوانه شده است. پذیرفتن باور دیگران در مورد او بر اساس عکس العمل هایش به جای صحبت کردن در مورد مشکلات خودش ، بسیار ساده تر بوده است ، که فقط کافی است این مسئله را اندکی پایین بیاورد.

رتبه بندی نشده / R : خشونت گرافیکی و زبان.

جهت دانلود فیلم The Dawn 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کارگردان براندون اسلگل وقت خود را صرف تنظیم لحن مالیخولیایی زندگی رز می کند ، چه در خانواده و چه در دوران کودکی بعد از کشته شدن در یک واقعه کاملاً آسیب زا ، در کنار خانواده اش. در حالی که رز در صومعه ای که به آنجا اعزام شده زندگی می کند ، دوربین به آرامی حرکت می کند ، بازیگران به آرامی صحبت می کنند ، و همه این کارها با اطمینان انجام می شود و نشان دهنده سکونی است که او در درون خود احساس می کند ، احساس "یخ زدگی" که او اغلب در اولین بار ذکر می کند و اقدام دوم علاوه بر همه اینها یک امتیاز عالی است که به موارد بزرگتری اشاره می کند. یک بیداری در راه است ... و احساس خطر می کند. سپیده دم سوختگی آهسته یک فیلم است ، با تحسین برانگیز بیننده را با این شخصیت ها به جهان می نشاند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، بیداری در راه است و درست همانطور که به صومعه و ساکنان آن چنگ می اندازد ، تهدید می کند که همه آن را متزلزل خواهد کرد ، بیننده از بازی در فیلم The Dawn باحال خود متزلزل می شود. این یک تکنیک خوب است که به جمع آوری مخاطب و سرمایه گذاری بیشتر بیننده در داستان کمک می کند ، و همچنین احساس حرمت کاذب را ارائه می دهد. گره زدن این همه با هم Devanny Pinn در نقش رز است ، یک بازیگر فوق العاده با استعداد که توانایی احساس شخصیت های خود را در یک سطح عمیق دارد. مانند در خانه مانسون ، سکونت و Crossbreed قبل از این ، پین رز را با اعتماد به نفس بی ادعایی به تصویر می کشد ، و احساسات و اندیشه درونی را از طریق چشمانش به هم پیوند می دهد. این کشمکش درونی همان سطح عمیقی است که پین ​​دائماً از آن بهره می برد و او به دلیل آن بازیگر جذابی است ، هر زمان که در قاب باشد امکان ندارد او را تماشا نکند. از آنجا که Dawn بسیار لعنتی خوب به نظر می رسد ، برخی فریادهای ویژه برای برخی از قهرمانان گمنام گروه فیلمبرداری مناسب است. در ابتدا ، به مدیر انتخاب بازیگر اسکاتی مولن برای انتخاب بازیگر نقش تیلور گروبز در نقش رز جوان ، احترام بگذارید. گرابز آنقدر شبیه یک دیوانی پین جوان است که بلافاصله مشخص می شود گروبز نسخه جوان گل رز است ، حتی بدون اینکه از شخصیت شخص آن مطلع باشد. شباهت خیلی عجیبی نیست و گروبز یافته بسیار خوبی برای فیلم بود. بعد ، طراحی لباس توسط Kaytee Papusza و دکوراسیون صحنه توسط جولیا مور و رنه پیلون واقعاً دوره زمانی پس از جنگ جهانی اول را با جزئیات چشمگیر ایجاد می کند. به طور کلی طراحی تولید کاملاً خوب انجام شده است و به فیلم احساس بزرگی می دهد که با نمره ای که قبلاً ذکر شد مطابقت دارد. طرفداران فیلم های The Conjuring باید از The Dawn راضی باشند و هر کسی که از رمز و راز تاریکی برخوردار باشد ، جایی که خیر و شر در داخل یک شخص خشمگین می شود ، موارد زیادی را نیز دوست خواهد داشت. The Dawn به PTSD ، زندگی با گناهان پدر و مبارزات صادقانه حفظ ایمان با رویکرد ظریف و متفکرانه می پردازد. و هنگامی که او به فن ضربه می زند ، اسلگل پدال را به فلز می گذارد تا در اختیار دوانین پین به طرز وحشیانه ای قرار گیرد.