دانلود فیلم The Conjuring 2 2016 (احضار ۲) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم احضار ۲ 2016 بدون سانسور

فیلم احضار ۲ در ژانر(های) ترسناک, معمایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفت. The Conjuring 2 به کارگردانی James Wan, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Patrick Wilson, Vera Farmiga, Madison Wolfe, Frances O'Connor, Simon McBurney, Sterling Jerins, Lauren Esposito, Maria Doyle Kennedy, Benjamin Haigh, Patrick McAuley, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 65/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Conjuring 2 2016 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک معمایی هیجان انگیز
امتیاز :
7.3/10 80% 65/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

احضار روح ساخته‌ی «جیمز وان» (James Wan)، ماجرای یکی از پرونده‌های مهم «اد و لورین وارن» (Ed and Lorraine Warren) به بازی «پاتریک ویلسون» (Patrick Wilson) و «ورا فارمیگا» (Vera Farmiga) را به تصویر می‌کشد. اد و لورن وارن بازجویان اتفاقات ماوراءالطبیعه و نویسنده‌ی پرونده‌های مهم جنگیری هستند. در The Conjuring 2، اد و لورین وارن دوباره در نقش بازجویان اتفاقات ماوراءالطبیعه بازمی‌گردند. این دو به انگلستان می‌روند تا درباره‌ی فعالیت‌های یک پولترگایست در «انفیلد» (Enfield) تحقیق کنند و …

Lorraine and Ed Warren travel to north London to help a single mother raising four children alone in a house plagued by malicious spirits.

IMDb
7.3/10
80%
m
65/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Conjuring 2 2016

احضار روح ساخته‌ی «جیمز وان» (James Wan)، ماجرای یکی از پرونده‌های مهم «اد و لورین وارن» (Ed and Lorraine Warren) به بازی «پاتریک ویلسون» (Patrick Wilson) و «ورا فارمیگا» (Vera Farmiga) را به تصویر می‌کشد. اد و لورن وارن بازجویان اتفاقات ماوراءالطبیعه و نویسنده‌ی پرونده‌های مهم جنگیری هستند. در The Conjuring 2، اد و لورین وارن دوباره در نقش بازجویان اتفاقات ماوراءالطبیعه بازمی‌گردند. این دو به انگلستان می‌روند تا درباره‌ی فعالیت‌های یک پولترگایست در «انفیلد» (Enfield) تحقیق کنند و …
خانم و آقای وارن به شمال لندن سفر می‌کنند تا به مادری همراه با ۴ فرزندش، برای رهایی از شر ارواح و شیاطین کمک کنند …

جهت دانلود فیلم The Conjuring 2 2016 (احضار ۲) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم ها به راحتی می ترسم. من هرگز نتوانسته ام از "پینوکیو" دیزنی عبور کنم. "The Conjuring 2" یکی از کم ترسناک ترین فیلم هایی است که من تاکنون دیده ام. چندین بار با صدای بلند خندیدم. فکر می کردم خیلی مسخره ، سنگین ، پوچ ، بیش از حد بالا باشد.

من در طی یک صحنه در واقع ترسیده بودم. پاتریک ویلسون ، به عنوان یک محقق فرانسوی و ادوارن ، کماندوی ضد شیاطین کاتولیک ، در زیر یک خانه حومه ای به آب ایستاده می رود. همه می دانند هرکسی که در یک محیط داخلی به آب ایستاده وارد شود ، دچار برق گرفتگی می شود. افسوس ، تنها تهدیدی که وارن با آن روبرو است طرح مقوایی یک ماده استاندارد است که پشت سرش غلتیده است. بو

فاکتور ترسناک دیگر: Franka Potente ، بازیگر آنیتا گرگوری ، محقق بازرسی غیر طبیعی ، چند سال دارد. در سال 1998 در "Run Lola Run" پتانته تجسم جوانی بود. حالا ... او در چهل سالگی است. ترسناک.

من صادقانه نمی دانم جیمز وان فیلمساز برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کرد. آیا او واقعاً قصد داشت یک فیلم ترسناک بسازد ، یا اینکه سعی داشت یک متا تفسیر درباره چگونگی فیلم های ترسناک شلاکی بسازد؟ امیدوارم دومی ، زیرا این همان چیزی است که به آن رسیده است. لطف صرفه جویی در فیلم The Conjuring 2 حضور ورا فارمیگا است ، بازیگری که لیاقتش خیلی بهتر از این است ، اما مانند استرلینگ در میان فرومایه می درخشد.

"The Conjuring 2" ، درست مانند "The Conjuring" اصلی ، براساس یک داستان ادعایی واقعی ساخته شده است. در سال 1977 ، در انفیلد ، انگلیس ، دو خواهر 11 و 13 ساله ادعا کردند که شیاطین را تجربه می کنند. آنها فرزند یک مادر تنها بودند و در یک خانه شورایی ، یعنی یک خانه رفاه دولت زندگی می کردند. تصاویر ویدئویی وجود دارد که ثابت می کند یکی از دختران جعلی است.

هرگز نترسید. اد و لورین وارن ، یک زوج آمریکایی که خود را به عنوان محققان واقعی جنبش طبیعی و جن گیر فروختند ، حاضر شدند.

"The Conjuring 2" در نوستالژی دهه 1970 افتاده است. اینکه حتی چیزی به نام "نوستالژی دهه 70" وجود دارد ، گواه شیطان است. این مردان همه از برگردان های پهن و سوزش سر دل گرگ پوشیده اند. تأکید زیادی بر فن آوری یکپارچهسازی با سیستمعامل وجود دارد ، مانند حلقه بزرگ برای ضبط صوت حلقه ای - نوعی که در واقع می تواند صدای شیطان را ضبط کند ، در حالی که دستگاه های دیجیتال دستی امروزی فقط مشت یکسانی را ندارند.

یک صحنه بیهوده و بیهوده وجود دارد که در آن پاتریک ویلسون ، به عنوان اد وارن ، فرزندان متعصب را با تقلید از الویس پریسلی با خواندن "من نمی توانم کمک کنم عاشق تو شوم" رفتار می کند. با تماشای این صحنه بی پایان ، واقعاً تعجب کردم که با جیمز وان ، کارگردان ، چه می گذرد. آیا او از وحشت ارزان و نوجوان خسته شده است و آیا می خواهد به عنوان یک هنرمند و صاحب حرفه زندگی کند؟

نگاه کردن به "The Conjuring 2" واقعاً دشوار است. مجلس شورای Enfield که گفته می شود خالی از سکنه است از نظر بصری متنفر است. صندلی های آبی ، سلطنتی و نخ دار روی فرش آبی ، سلطنتی و نخ دار وجود دارد. اگر اصلاً سلیقه دارید ، می دانید که با این کلمات جرات می کنم به چه وحشتی متوسل شوم. همه چیز در خانه گله می شود. به نظر می رسد که یک کودک نوپا در ملاس و اگزوز ماشین غلتیده و سپس روی هر وسیله ای شل شده است. و البته خانواده آنقدر فقیر هستند که توانایی تهیه یک لامپ صد وات را ندارند. خانه در طول فیلم در چهل وات نگهداری می شود.

مواردی که ظاهراً ترسناک است: بچه ها از صدای معلولیت بلند می شوند و با صدای عمیق صحبت می کنند. یک راهبه ترسناک ظاهر می شود. اگر تا به حال به مدرسه کاتولیک رفته باشید ، مثل من در این مرحله سخت می خندید. راهبه به قدری به مرلین مانسون شباهت دارد که مطمئن هستم وکلای او تقاضای برش گیشه فیلم را دارند.

برخی از آثار کلاسیک سینمایی در ژانر وحشت وجود دارد. فیلم فرانکشتاین جیمز واهل پاک نشدنی است. فیلم "The Haunting" از سال 1963 یکی از عمیق ترین و نگران کننده ترین فیلم های ساخته شده است. احضار ۲ ها خیلی بیشتر از کیف های ترفندهای جیمز وان است که شامل ارسال یک فرد معلول به یک فضای تاریک است - مثلاً پاتریک ویلسون بعد از اینکه کور شد بخاطر فرار از بخار رادیاتور خراب ، تا آنجا که کسی دچار لکنت شد ، کور شد دوربین برای مدت طولانی در یک نقطه قرار دارد و سپس یک راهبه ترسناک ناگهان وارد قاب می شود. کلاسیک های ترسناک چیزی کاملا تهدیدآمیز و چالش برانگیز در پس این لباس دارند.

چیزی واقعاً ترسناک در پشت "The Conjuring 2" و در پشت ترسناک Amityville وجود دارد ، وارن دیگری که باعث سلبریا می شود. در هر دو مورد ، ما در مورد خانواده های شکسته صحبت می کنیم. ما در مورد کودکانی صحبت می کنیم که با پدر و مادر یا پدر و مادر غایب خود رابطه ناخوشایند دارند. Shenanigans مانند وارن واقعیت های واقعی را که باید واقعاً پرداخته شود پنهان می کند. حداقل دو نفر از کودکانی که در خانه آمیتیویل بزرگ شده اند می گویند که توسط ناپدری خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. ما آنقدر مشغول جستجوی شیاطین در آن خانه بودیم که نمی توانستیم بچه ها را ببینند که آسیب دیده اند.

جنبه ناراحت کننده دیگری از احضار ۲ است. من واقعاً از سو James استفاده جیمز وان از کاتولیک ، دینی که احترام او نسبت به آن صفر است ، اما دوست دارد از آن بهره ببرد تا بتواند گیشه های خود را پر کند ، بیمار است. وان دائماً مصلوب ها ، تسبیح ها و لباس روحانیت را به انبارهای آشغال خود می اندازد. اد وارن ، در "Conjuring 2" ، چندین بار به کلیسای کاتولیک اشاره دارد که یکنواخت است. وان اهل مالزی ، کشور اکثریت مسلمان است. او خودش چینی است. من نمی بینم که او در فیلم The Conjuring 2 هایش اسلام یا دین گرایی را تحقیر کند. او می خواهد از هرگونه خطر وحشت واقعی جلوگیری کند.

جهت دانلود فیلم The Conjuring 2 2016 (احضار ۲) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول ، سوال بسیار مهم: آیا The Conjuring 2 ترسناک است؟ مانند ، از صندلی خود بیرون بپرید ، از طریق انگشتان کشیده خود ترسناک تماشا کنید؟ پاسخ مثبت است." به کارگردانی جیمز وان ، حتی کلیشه ای ترین تروپهای خانگی ارواح (و احضار ۲ با آنها دست به گریبان است) کاملاً وحشتناک هستند ، و گرچه فیلم بیش از حد به ترسیدن پرش متکی نیست ، اما آنهایی که از آن استفاده می کند - خوب ، کار می کنند. در سطح مغز مارمولک ، The Conjuring 2 به ترس جهانی از تاریکی در دوران کودکی ضربه می زند و برخی از ساده ترین لحظات آن - مانند یک دختر کوچک که با چراغ قوه زیر پوشش را پنهان می کند - م mostثرترین حالت آن است ، که با طراحی صوتی ماهرانه تقویت می شود و فیلمبرداری غم انگیز Don Burgess.

صحبت از tropes ، همان جایی است که بیت "بر اساس یک داستان واقعی" وارد می شود. پیرنگ اصلی فیلم حول یک واقعه واقعی است که به آن Enfield معروف است. Poltergeist ، یک مورد کاملاً مستند از یک روح فرضی که خانواده هوجسون در شمال لندن را از سال 1977 تا 1979 به وحشت انداخت و ظاهرا از طرفداران کلاسیک بود: دیوار کوبیدن ، تکان دادن تخت ، پرتاب وسایل و حتی اسباب بازی های گاه و بیگاه کودک . و همانطور که ارواح بدخواه اغلب انجام می دهند ، این امر به ویژه یکی از کودکان ، جانت هاجسون 11 ساله (مدیسون وولف) را انتخاب کرد. این را یک توهم جمعی یا یک فریاد ناامیدانه برای جلب توجه کودک آشفته بنامید. یا آن را همان چیزی بنامید که فیلم به صراحت آن را می نامد: شیطان.

با این قسمت ، فیلمهای Conjuring ممکن است از The Exorcist بعنوان مسیحی ترین حق رای دادن ترسناک پیشی گرفته باشند و در جهانی که کاتولیک کلیسا سپر معنوی است و شکارچیان شیاطین اد (پاتریک ویلسون) و لورین وارن (ورا فارمیگا) فوق العاده غلطک های مقدس آن. احضار ۲ در حالی آغاز می شود که وارنز در مورد پرونده معروف آمیتیویل تحقیق می کند ، در طی آن لورین ابتدا با حضور جهنمی روبرو می شود که تا چند سال آینده او را آزار می دهد. او از ترس جان خود ، از شوهرش التماس می کند که هرگونه تحقیقات غیر طبیعی در آینده را که او با اکراه موافقت می کند ، به حالت تعلیق درآورد. تا زمانی که ، یک کشیش از راه می رسد تا ماموریت بعدی خود را به آنها بدهد: سفر به لندن و تأیید صحت گزارش های یک جنایت آلوده به اهریمنی.

به هر دو فارمیگا و ویلسون فرصت می دهند که در یک شبح بدرخشند مجموعه قطعه ها - Farmiga در اوایل فیلم ، ویلسون بعد. اما در حالی که هر دو در حالت جنگجوی معنوی قانع کننده هستند ، تصمیم وان برای بازی در رابطه عاشقانه بین این دو کاملاً کارساز نیست. ما می دانستیم که وارنس در فیلم The Conjuring 2 اول یک زن و شوهر خوشبختانه متاهل هستند ، اما داشتن هرکدام از آنها به صورت جداگانه داستان عشق ماورا الطبیعه خود را تعریف می کنند و اد اظهار نظرهای پیشنهادی درباره تنظیمات خواب عجیب به نظر می رسد ، شاید به این دلیل که آنها در مقابل یک متخاصم معاشقه می کنند قبل از نوجوانی که روح او در حال حاضر در مرحله بلعیده شدن توسط گودال است. (از طرف دیگر ، این فقط یک روز دیگر در دفتر وارنس است.) عناصر غیر ترسناک فیلم به طور کلی ناهموار هستند: امتیاز در صحنه های ترسناک بسیار م suddenlyثر است ، وقتی همه چیز شروع می شود ناگهان حلقه های چشم را برمی انگیزد احساساتی شوید ، و یک صحنه از کمدی ناخواسته وجود دارد که در آن صحنه یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 70 فیلم - عنصر دیگری که در فیلم The Conjuring 2 اول کمرنگ شده اما در اینجا پیش زمینه قرار گرفته است - کاملاً احمقانه با تصاویر اهریمنی آن برخورد می کند. (Conjuring 2 نظر جزئیات مربوط به دوره قبلی خود را به اشتراک می گذارد ، بعضی از آنها مضحک به نظر می رسد تا زمانی که در تیتراژ پایانی با عکس های همتایان واقعی خود در کنار هم قرار می گیرند. موسیقی پاپ روی صحنه هیچ چیز ندارد همانطور که گفته شد ، برخی از لحظات واقعاً خنده دار نیز وجود دارد ، مانند یک عکس از خانواده هاجسون که از خانه روان خود فرار می کند پس از یک حمله شدید روانی-روانی که به تلافی مورد علاقه smartasses می پردازد ، "چرا آنها فقط حرکت کن؟" (و برای نمونه ، آنها جابجا نمی شوند زیرا این خانه مسکونی عمومی است و شورای محلی ، که طبیعتاً کاملاً نسبت به کل "شبح" شک دارد ، باید جابجایی را تصویب کند.) همچنین لازم به ذکر است که The Conjuring 2 بیش از دو ساعت طول می کشد ، و امکان تشدید زیادی را فراهم می کند. و در حالی که هر صحنه منفرد منفرد می تواند به شدت انگشت سفید باشد ، اما تا حدود دوازدهمین شوک ، فیلم شتاب خود را از دست می دهد. بنابراین رویارویی نهایی ، هنگامی که اتفاق بیفتد ، از بیش از یک روش تسکین دهنده است. مدت زمان طولانی نیز به وان این امکان را می دهد تا از نظر شیطان شناسی خود غافل شود: شرور اصلی ، یک راهبه جهنمی ، اگر به یاد "عروس سیاه پوش" محرمانه از موذی خود وان باشد ، کاملاً کابوس است. آنچه جذابیت کمتری دارد ، قرار دادن "انسان کج" ، یک هیولای مترسک در کتاب داستان است که تقریباً از نیمه راه شروع به گسترش هرج و مرج Babadook-esque می کند و به عنوان یک دیو با فرض شکلی که برای هاجسون آشنا است توضیح داده می شود. خوب است ، اگر این دو شکل آشنایی نبود که روح قبلاً به وجود آورده است.

وقتی The Conjuring 2 تلاش خود را برای ترساندن مخاطب متمرکز می کند ، به طرز وحشیانه ای موفق می شود. و چرا اینطور نیست؟ وان در این مرحله تکنیک ترسناک خود را قفل کرده است. این قسمتهایی است که از اصول ایجاد و آزاد کردن تنش دور می شود و مانع از آن می شود که از نسخه قبلی خود پیشی بگیرد.