دانلود فیلم The Conjuring 2013 (احضار) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم احضار 2013 بدون سانسور

فیلم احضار در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2013 به روی پرده رفت. The Conjuring به کارگردانی James Wan, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Vera Farmiga, Patrick Wilson, Lili Taylor, Ron Livingston, Mackenzie Foy, Joey King, Hayley McFarland, Sterling Jerins, Kyla Deaver, Shanley Caswell, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 68/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Conjuring 2013 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
7.5/10 86% 68/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2013
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دو محقق مسائل ماورالطبیعه به نام های اد و لورین میخواهند عامل تسخیر یک خانه روستایی و وحشت زیاد ساکنان آن را کشف کنند

Paranormal investigators Ed and Lorraine Warren work to help a family terrorized by a dark presence in their farmhouse. Forced to confront a powerful entity, the Warrens find themselves caught in the most terrifying case of their lives.

IMDb
7.5/10
86%
m
68/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Conjuring 2013

دو محقق مسائل ماورالطبیعه به نام های اد و لورین میخواهند عامل تسخیر یک خانه روستایی و وحشت زیاد ساکنان آن را کشف کنند

جهت دانلود فیلم The Conjuring 2013 (احضار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ژانر وحشت مانند کمدی می تواند یک جانور بسیار ذهنی باشد ، به همان اندازه که شخصیت خاص خود را روی صندلی تئاتر می اندازد ، اثر خود را در صنعت و اجرای آن پیدا می کند یا از دست می دهد. اگر چیزی برای کسی ترسناک نباشد - کسی که کاملاً اعتقاد دارد این مسأله است - آنگاه یک حرکت ترسناک در هدف اصلی خود شکست خورده است. سپس ما چیزی مانند The The Conjuring از جیمز وان داریم ، یک بازگشت با مهارت و اعتماد به نفس که می تواند فشار کششی بالای حواس ما را حفظ کند ، باعث ایجاد ترس های پرش حیاتی ، یک عنصر قوی انسانی و همه توانایی های فنی گسترده شود. این نوع فیلم های ترسناک شجاعانه اما محروم است که شما را مجبور می کند علاوه بر اثربخشی کامل قصد ترسناک آن ، عناصر دیگر را نیز تجزیه و تحلیل کنید. به علاوه ترسناک است به جهنم.

The Conjuring یک فیلم ترسناک مدرن ماورا الطبیعه مدرن را به پایان می رساند که با نام Insidious خود وان در سال 2010 آغاز شد و توسط شرور نابسامان سال گذشته ساخته شد. با احضار ها ژانر ثابت کرده است که این یک منطقه مرده ، اکنون ذاتاً کلیشه ای سینما است و این تلاش شاید بهترین کار از هر سه باشد. پس از شکستن صحنه به طرز چشمگیری با روند Saw ، کارگردان با تریلر انتقام Death Sentence و عروسک ماوراالطبیعه سکوت مرده (که اتفاقاً بسیار کمرنگ است) قبل از اینکه دوباره به صدا در بیاید ، کمی در انحراف خلاقیت در نگاه اکثر مردم قرار گرفت. با موذی فوق الذکر برای The Conjuring به نظر می رسد وان همه چیزهایی را که یاد گرفته است گرفته است - همه چیزهایی را که به نظر او موثر رسیده است - جمع کرده و آنها را به طرز نفیسی و با شعله ور شدن جدید برای راه اندازی مونتاژ کرده است.

The Conjuring الهام خود را از پرونده ای از اهریمن شناسان مشهور و محققان ماجراجویانه وارنس ، تیم زن و شوهر که سفرهای دیگر الهام بخش فیلم هایی مانند ترسناک آمیتیویل است ، گرفته است. در اینجا آنها به ترتیب توسط پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا بازی می شوند که اکنون هر دو به طور منظم ژانر هستند و در Insidious و فصل 2 آتی که امسال برای آقا و یتیم و پیش نمایش تلویزیونی روانشناسی Bates Motel برای Farmiga در نظر گرفته شده است. همه ما دیده ایم که گروه دردناک کشیش ها ، جن گیرها ، روانپزشکان و هر کار آجیل در این بین در ساعت یازدهم برای نجات یک خانواده تحت تعقیب وجود دارد ، اما نحوه برخورد با آنها در The Conjuring یکی از بزرگترین نقاط قوت فیلم است .

گرچه این چیزی است که باید کاملاً بیرون از دروازه آشکار شود (اما هنوز هم چیزی که کسانی که از داستان های وارن الهام گرفته اند فراموش می کنند) ، این داستان به همان اندازه داستان آنهاست که پدیده ها را تجربه می کنند. با دادن تقریباً زمان نمایش به این دو نفره همانقدر که Perron (یک هفت سرباز خانوادگی با بازیگری ران لیوینگستون و لیلی تیلور و پنج دخترشان) وقت می گذاریم ، رشد می کنیم و با این نه نفر درگیر می شویم ، بنابراین وقتی چیزها وحشتناک می شوند ، نه تنها احساس می کنیم به همان اندازه برای هر کس روی صفحه است اما همه قوس رضایت بخشی دارند. چیزی که در اکثر فیلم های ترسناک بسیار نادر است. اگرچه این پویایی مطمئناً از طریق این دو اردوگاه جداگانه - ترسناک و خبره - ارائه نشده است ، اما مردان به دلیل عشق به اتومبیل و همسرانشان و زنان به خاطر چیزهای غیرقابل تصور پیوند می خورند: آسیب رساندن به فرزندان آنها. این یک رویکرد کاملاً استفاده نشده از ژانر است.

اما "صبر کنید ، منتظر بمانید" و اعلام خواهید کرد "این یک فیلم ترسناک است ، صحبت در مورد دختران کوچک را متوقف کنید و ترسناک شوید!" بخشنده ، خواننده ای تا حدودی بی ادب. Conjuring وحشتناک ، متناوب کابوس ، متشنج ، ناخوشایند ، ناراحت کننده و در خالص ترین شکل خود ترسناک است. این نوعی از فیلم است که به شما جسارت می کند که خود را در آغوش نگیرید یا عصبی بخندید به این امید که ذره ای از احساس ترس اولیه را منحرف کنید. اما این احساسات هرگز به صورت دستکاری استخراج نمی شوند و پرشهای پرش به طور م fallingثر از طریق سقوط اشیا b فیزیکی ، ضربه زدن ، کوبیدن و به طور کلی ایجاد صداهای خاموش ، و غیر واضح ، از آکورد موسیقی متن تنظیم می شود.

کار دوربین نیز با استفاده از هر زاویه قابل تصور و حتی برخی از دیدگاه های بسیار چشمگیر و عکس های وارونه چرخش فوق العاده است. این بهترین تلاش کارگردانی Wan است که تا به امروز به راحتی انجام شده است اما هرگز تلاشی که به سبک آن اجازه دهد روحیه را بدتر کند. به طور مشابه استفاده او از صدا هم در امتیاز (که از گزینه های متوسط ​​جوجه کشی شما و هم از نت های تیز و تیز که به وحشت روزهای گذشته بازمی گردند) استفاده می کند و همچنین از صداهای عملی مانند کشش طناب کشیده یا بستن شدید در. باز هم ، همه اینها به تجربه و در نهایت کشاندن ترسهای اصلی اضافه می کند.

مانند اکثر کرایه های این طبیعت ، تنش مهار شده تا حدی ضربه خوبی به فینال می زند ، زیرا ظرافت فدای یک وحشت آشکارتر برای حل داستان می شود. خوشبختانه این تغییر رویکرد به همان اندازه انجام می شود و همچنین می تواند یکی از م sequثرترین سکانس های جن گیری را در حافظه اخیر ارائه دهد - یک پیروزی به لطف طبیعت کاملاً بیش از حد در معرض نمایش و احمقانه بودن این عنصر ، مورد توجه بیشتری قرار گرفت. این پایان کاملی نیست که اعمال قبلی خواستار آن بودند ، اما پایان کار به هیچ وجه به مخاطب توهین نمی کند و هنوز هم ترسناک باقی می ماند (اگر به شیوه ای ابتدایی تر باشد).

شاید بزرگترین تعارفی که می توانم برای The Conjuring انجام دهم این باشد که در واقع سزاوار ادامه است. داستانهایی از وارنس برای گفتن باقی مانده است و بازیگری آنقدر یکنواخت است که بازدید مجدد از این شخصیتها بیشتر از اینکه یک کار خسته کننده باشد بسیار سرگرم کننده خواهد بود. یک فیلمساز ماهر طول می کشد تا مضامین و رویکردهای فرسوده ای را اتخاذ کند (ضمن پرهیز از خونریزی و تعداد زیاد بدن برای راه اندازی) و آنها را مانند همیشه اصلی نشان دهد. من می توانم جدی بگویم The Conjuring یکی از بهترین مواردی است که می تواند به عنوان یک القا fantastic خارق العاده در ژانر برای افراد ناآشنا باشد ، ناشی از یک علاقه وحشتناک بزرگ و ناامیدکننده های بیشتر از آن است که روح متوسط ​​از پس آن برمی آید.

جهت دانلود فیلم The Conjuring 2013 (احضار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تنها درسی که می توان از The Conjuring گرفت هرگز اعتماد به "املاک Amityville" نیست. احضار خانه خالی از سکنه کاملاً کلیشه ای و مشتق شده بر اساس یک داستان ظاهراً واقعی ساخته شده است. این از آرشیو اد وارن و همسرش لورین ، دو متخصص اهریمنی و محققان ماورا الطبیعه است. اگر به این tosh اعتقاد داشته باشید ، همچنین باور خواهید کرد که آنها خون آشام ها ، گرگینه ها و جن گیری ها را دیده اند. آنها در سال 1952 سازمانی قانونی به نام "انجمن تحقیقات روانشناسی نیوانگلند" تأسیس کردند. این کار با وجود همه موفقیت های علمی در زمینه خون آشام ها ، هرگز مانع از بدست آوردن دلارهای خوب نشده است. اد پس از مرخص شدن از جنگ جهانی دوم ، در مدرسه هنر تحصیل کرد و خانه هایی را که به گفته وی خالی از سکنه بودند ، نقاشی کرد و سپس آنها را فروخت.

یکی از معروف ترین موارد آنها داستان آمیتیویل بود. در سال 1974 ، رونالد دفئو شش نفر از اعضای خانواده اش را در حالی که در رختخواب خود در املاکی در آمیتیویل ، لانگ آیلند خوابیده بودند ، به قتل رساند. سال بعد ، جورج و کتی لوتز و سه فرزندشان در همان خانه نقل مکان کردند و ادعا کردند که این خانه خالی از سکنه است. اد و لورین محققان اصلی ماوراal الطبیعه بودند. علی رغم اینکه کتابهای مختلف جنبه ماورا طبیعی پرونده را نادیده انگاشتند و آن را حقه خواندند ، چهار سال بعد وارنس به مشاور اقتباس فیلم وحشتناک تبدیل شدند. پس از آن ده فیلم پیگیری ، از جمله بازسازی و ورود جدیدی که امسال منتشر می شود ، دنبال شدند. گرچه آنها این کار را انکار می کنند ، اما وارن ها نیز انگیزه مذهبی دارند. آنها کاتولیک های مومن بودند و به نقل از وارن در یکی از وب سایت هایشان: "و من می دانم که اعتقادات کتاب مقدس واقعیت هایی است زیرا من همه چیزهایی را که در مورد آنها صحبت می کند دیده ام و شنیده ام." من نمی دانم که آنها اصولگرا بودند یا خیر ، اما اینگونه است که در The Conjuring بازنمایی می شوند.

یک زندگی نامه جذاب وجود دارد که باید از زندگی وارنس ساخته شود ، اما این بیش از حد مجاز است کارگردان فیلم جیمز وان. مالزیایی متولد شده ، اما در استرالیا بزرگ شده است ، او نتوانسته است با بزرگترین نمایش خود Saw مطابقت داشته باشد ، شروع یک سریال سادیستیک و نفرت انگیز که منجر به ظهور و سقوط زیر ژانر پورنو شکنجه شد. او سپس از مجادله بیش از حد و اخلاق ساختگی عقب نشینی کرد اخلاق به موذیانه: یک فیلم سینمایی خانه خالی از سکنه نفرت انگیز که کوچکترین ترسناکی هم ندارد. به ندرت The Conjuring از داستان و کیفیت Insidious منحرف می شود تا جایی که بتوان آن را به عنوان یک بازسازی در نظر گرفت. احضار در سال 1971 اتفاق می افتد و مانند Amityville Horror و Insidious شامل یک زن و شوهر (با بازی لیلی تیلور و رون لیوینگستون) و فرزندانشان در یک خانه دو طبقه در کنار دریاچه می شوند و توسط صداهای عجیب ، بوها ، شکاف درها وحشت زده می شوند و اقدامات خشن تر ، مانند افرادی که در اتاق پرت می شوند. پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا در نقش اد و لورین ظاهر می شوند و تحقیقات آنها سابقه جادوگران ، شیاطین و فداکاری های انسانی را کشف می کند که یک داستان اصلی تکراری و بی نظیر از ضربت ها ، شکاف ها و کلیشه های غیرقابل شمارش را تحت الشعاع قرار می دهد.

یکی از شکست فیلمنامه توسط کارگردان چاد و کری هیز و وان این است که آنها هیچ حسی از "عجیب" ندارند. فروید در مقاله خود "The Uncanny" به کلمه آلمانی "unheimlich" اشاره می کند ، که به گفته وی در مقابل "heimlich" (خانگی) است و بنابراین برخلاف آنچه آشنا است. به همین ترتیب ، او استدلال می کند که ناپسندی نتیجه "عدم اطمینان فکری" است ، به این معنی که چیزی غیرقانونی می تواند چیزی باشد که شخص با آن آشنا نباشد و هنوز آن را کشف نکرده باشد. هیچ چیز ناشناخته و ناشناخته ای در The Conjuring وجود ندارد. با شباهت به فیلم های ترسناک خیالی دیگر ، از صحت پرونده واقعی می کاهد. وحشت صرفاً بازخوانی خسته کننده ای از کنوانسیون های ژانر است و قادر به براندازی این کالاهای خسته نیست.

بازیگران محدود به بازی در نقش شخصیت های غیرقانونی ، سهام دار در یک خانه دو طبقه ، واقع در یک بلوک خاکستری ، با درختان بیش از حد رشد کرده و تعداد زیادی درب کوبنده هستند. وان آمیتیویل را دوست دارد اما سرقت ادبی آن کاملاً یکسان است که معماری خانه یکسان است. در سال 2013 ترسناک نیست که درب ها و تخته های کف را می شکند و شخصیت ها آنقدر گنگ هستند که می توانند از زیرزمین های زیرین و کمد دیواری بیرون بیایند - این فقط فقدان ابتکار افسردگی را نشان می دهد. عکسهای طولانی از درهای عجیب و غریب ترسناک بزرگی را تلگراف می کنند و به طور مکرر با صدای بلند بلند به صدا در می آیند. اگر وان به عنوان یک فیلمساز ظرافت داشته باشد ، می دانسته است که ترس به قوه تخیل بستگی دارد و نه اینکه چقدر با صدای بلند می توانید یک فیلم بسازید.

مشروبات الکلی رابطه ای محکم و ناخوشایند با اعمال دینی باستان نیز دارند. به فیلم هایی مانند The Exorcist و The Birds اشارات واضحی وجود دارد. با این حال ، اوج فیلم در یک زیرزمین که شامل جن گیری است ، گسترش وحشت نیست بلکه از نظر فیلم وسیله احتمالی بهبودی است. خودباوری در این مارک استثمار احمقانه و بنیادگرایانه همچنین از طریق گفتگوهای خنده آور مانند: "خدا ما را به یک دلیل اینجا آورد" و "آیکون های مذهبی آنها را خاموش می کند" تقویت می شود. با این حال اگر کسی این bunkum را جدی بگیرد ، خیلی جوان خواهد بود که نمونه هایی از The Exorcist و Amityville را به یاد می آورد. The Conjuring بدون خونسردی ، خستگی و بیش از حد آشنا بودن ، داستانی بود که ارزش گفتن دوباره را ندارد اما می تواند تقصیر ریشه آن باشد ، و نه فقط سبک مشتق شده ای که کارگردان بی تجربه آن انتخاب کرده است.