دانلود فیلم The Brothers Bloom 2008 (برادران بلوم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم برادران بلوم 2008 بدون سانسور

فیلم برادران بلوم در ژانر(های) ماجراجویانه, کمدی, درام, عاشقانه, ساخته شده و در سال 2008 به روی پرده رفته است. The Brothers Bloom به کارگردانی Rian Johnson, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Rachel Weisz, Adrien Brody, Mark Ruffalo, Rinko Kikuchi, Robbie Coltrane, Maximilian Schell, Ricky Jay, Nora Zehetner, Zachary Gordon, Max Records, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, کشور چک, ژاپنی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 55/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Brothers Bloom 2008 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه کمدی درام عاشقانه
امتیاز :
6.8/10 68% 55/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی کشور چک ژاپنی
سال :
2008
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

برادران بلوم ، نام یک فیلم جنایی محصول سال ۲۰۰۹ است. برادران بلوم حرفه‌ای‌ترین کلاهبرداران جهان هستند ، که ثروتمندان را به طرق مختلف فریب می‌دهند. اکنون آنها به عنوان آخرین کارشان قصد دارند فردی بسیار ثروتمند را مورد هدف قرار دهند و…

The Brothers Bloom are the best con men in the world, swindling millionaires with complex scenarios of lust and intrigue. Now they've decided to take on one last job – showing a beautiful and eccentric heiress the time of her life with a romantic adventure that takes them around the world.

IMDb
6.8/10
68%
m
55/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Brothers Bloom 2008

برادران بلوم ، نام یک فیلم جنایی محصول سال ۲۰۰۹ است. برادران بلوم حرفه‌ای‌ترین کلاهبرداران جهان هستند ، که ثروتمندان را به طرق مختلف فریب می‌دهند. اکنون آنها به عنوان آخرین کارشان قصد دارند فردی بسیار ثروتمند را مورد هدف قرار دهند و…
برادران بلوم حرفه ای ترین کلاهبرداران جهان هستند، که ثروتمندان را به طرق مختلف فریب می دهند. اکنون به عنوان آخرین کارشان قصد دارند یک خانم زیبای ثروتمند را مورد هدف قرار دهند.

جهت دانلود فیلم The Brothers Bloom 2008 (برادران بلوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


برادران بلوم با انبوهی از انرژی سینمایی شروع می شود. ما توسط نوعی راوی عجیب و غریب معرفی شده ایم ، برخلاف آنچه ممکن است از هل دادن دیزیس ، به برادران ، استفان و بلوم به یاد داشته باشیم ، به عنوان کودکان در شهری که همه چیز با یک یادداشت است: یک گروه از بچه ها ، یک فروشگاه ، یک این یا آن. استفان ، یکی از مبتکران تر این دو (یا بهتر بگوییم ، طرحی است که با یک یا دو برنامه عجیب و غریب شبیه اوون ویلسون در Bottle Rocket نخواهد بود) ، اولین هدف را فریب دادن جهنم از یک گروه می داند از بچه ها - قسمت اول معرفی بلوم به دختری ، که او بلافاصله آن را دوست دارد - و سپس منجر به غاری می شود که همه آنها را فریب می دهد تا باور کنند چیزی وجود دارد که البته وجود ندارد.

این کل بخش ، حدود پنج تا ده دقیقه ، یک فیلم کوتاه درخشان است ، که در درون خود مستقل است و نوعی انرژی را می بخشد که دوباره می تواند با وس اندرسون قابل مقایسه باشد. این برای ضربه زدن به ریان جانسون به عنوان یک استعداد اصلی نیست. او هست. اما برای هر کسی که فیلم های اندرسون ، به ویژه Bottle Rocket و Rushmore و Life Aquatic را دیده باشد ، این نوع معرفی سریع است که شامل تابه ها و حرکات بسیار دقیق با دوربین و حالات چهره است که این را به عنوان چیزی ، خوب ، "متفاوت" نشان می دهد . همچنین به نظر می رسد که به همین ترتیب ادامه داستان ، این تلاش متمایز ، حاد و شیک فیلم سازی ، همانطور که برادران بزرگ می شوند (آدرین برودی در نقش بلوم ، مارک روفالو در نقش استفان) با مخالفت های خود ادامه می دهند تا بلوم خواهان توافق است ، منتهی به معامله معمولی "یک آخرین معامله" که در آن آنها می توانند یک وراث جداگانه از نیوجرسی پنه لوپه (راشل ویس) را به دست آورند که وقت زیادی برای دستان خود و همچنین پول برای گرفتن

سپس عوارض ، رابطه عاشقانه بین بلوم و پنه لوپه ، و عارضه ای که او باعث شده استیفن و بلوم "قاچاقچی مصنوعی" باشند ، ظاهر یک شخصیت شیطانی خاص معروف به "الماس" است. سگ "، و در همین حال شخصیت Silent Bob آنها ، Bang Bang (Rino Kikuchi) ، به عنوان کسی نشان داده می شود که فقط اواخر بازی داستان می فهمیم که او تلفن همراه دارد (؟) و می تواند اریگامی را درست درست کند. لحظه.

همه اینها باعث می شود The Brothers Bloom کاملاً پیرامون داستان به نظر برسد ، بدون اینکه از آپارات بگویم فراز و نشیبهای منفی که بین برادران ، پنه لوپه ، افشاگری ها و غیره اتفاق می افتد یا نمی گیرد ، بستگی دارد به بیننده ، و اینکه چقدر می خواهند باور کنند یا صادقانه بگویم چند فیلم از این نوع دیده شده است (می توان این مسئله را تقلید مسخره آمیز از فیلمی مانند اعتماد به نفس 2003 دانست ، همچنین اگر حافظه در خدمت شما باشد راشل وایس نیز با آن بازی می کند) ، مانند این است که دنبال شعبده بازی هایی می شوید که کار می کنند ، چیزی را باور نمی کنند یا همه چیز را باور نمی کنند. یا شاید بعضی از آن تقریباً مانند پرستیژ است اگر واقعاً نمی خواست مخاطب به جادو اعتقاد داشته باشد. بیشتر اینکه جانسون از تماشاگران می خواهد بین شخصیت هایی که واقعیت خاص خود را ترسیم می کنند و به نظر نمی رسد می توانند به نقش های "نانوشته" خود بپردازند ، تفاوت قائل شود.

و با این وجود ، با وجود همه پیچش های داستان و نقاط قوت آن در شخصیت ها است. در واقع ، خیلی شبیه اندرسون نیست (دوباره متاسفم) ، از این نظر بیشتر اروپایی تأثیر می گذارد زیرا ما را به دلیل شخصیت ها و نه برعکس ، در سفر خود همراه می کند. این کمک می کند از آنجا که شخصیت ها همه ، کم و بیش با بازیکنان مربوطه خود کار می کنند. بیشتر به خاطر Adrien Brody و Rachel Weisz ، که به عنوان یک زن و شوهر ناخوشایند در ابتدا با یکدیگر بازی می کنند و بیشتر عاشقانه درگیر می شوند (یک صحنه جذاب و جالب وجود دارد که ما آنها را می بوسیم ، و ما می فهمیم که پنه لوپه دارد اولین سبک فرانسوی او) و نزدیکترین ارتباط را با نحوه انتخاب جانسون دارد. کمتر از روفالو ، که بیشتر با رشد فیلم من رشد کرد ، عمدتا در پایان (آخرین صحنه او ، بدون اینکه خیلی خراب شود ، نگهدارنده حلقه طولانی اش است) ، زیرا او قصد داشت یک زندگی شیطانی و شیطانی باشد اما واقعاً مناسب نیست حتی اگر او در ارائه خطوط و مقابله با برودی و ویس مهارت دارد.

راه دیگر اروپایی آن نیز این است که این یک تورگردانی کارگردان است. به عنوان تلاش دوم سالیانه رایان جانسون ، پس از اولین بازی بسیار چشمگیر او با آجر (که باید توجه داشته باشم ، همچنین با کنوانسیون های ژانری که در اینجا تلاش می کند بیش از حد بازی کند) ، هدف او بسیار بالا است. تنها مشکلی که با آن روبرو شدم این بود که ، شاید توسط برخی از پروکسی های فیلم نامه ، نیاز به مشکلات زیادی باشد تا از نظر عاطفی با این افراد درگیر شویم.

سبک دوربین او ، ترفندهای ویرایش او ، به خودی خود مانند معایب منفی است ، اما (معذرت خواهی برای این کلمه بیش از حد استفاده شده) عجیب و غریب در روند دادرسی است که باعث خاموش شدن برخی صحنه ها می شود که از نظر ساده بسیار بهتر کار می کنند (شاید من تنها کسی بودم که چشمهایم را به سمت هم می چرخاند "اسم مستعار" Bang Bang بودن یوینگلینگ با خط "Yuengling ، مثل آبجو؟"). گاهی اوقات این سبک اضافی به خوبی کار می کند ، مثل وقتی که ما تمام "سرگرمی های" پنه لوپه را در اوقات فراغت بی شمارش در عمارت خود انجام می دهیم. بار دیگر ، با ناراحتی گفتن ، این فقط توجه خود را به خود جلب می کند بدون اینکه از اولیا یازده یا دل خونگرم (یک بار دیگر) یک تصویر اندرسون باشد.

و با این حال ، برای گرفتن من ممکن است داشته باشد ، برای من غیرممکن است آنچه جانسون در اینجا و آجر نشان داده را نادیده بگیرم. او شخصیت هایی را که می خواهیم تماشا کنیم و موقعیت هایی را ارائه می دهد که با نتایج سرگرم کننده و منحرف کننده رو به رو می شوند ، حتی ممکن است هرگز کاملاً اتفاقات بعدی را باور نکنید. یا شاید ما این کار را می کنیم. او کارگردانی است که از بین نمی رود و از نظر من این چیز خوبی است. هیچ موافق نیست 7.5 / 10

جهت دانلود فیلم The Brothers Bloom 2008 (برادران بلوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در حالی که قطب کامل در مقابل آجر بود ، جانسون نثر داشیل همت را ترک کرد و در عوض تصمیم گرفت که در قلمرو وس اندرسون غوطه ور شود. او The Brothers Bloom یک ماجراجویی هوشمندانه و شوخ طبعانه است که در سفر خود چرخش های غیرمنتظره ای انجام می دهد ، هرگز اجازه نمی دهد جزییاتی در گمنامی سقوط کند و نشان می دهد که اگر چیز دیگری نباشد ، او یک داستان نویس با کالیبر بالا است که باید برای مدت طولانی وجود داشته باشد ، نه تکرار مجدد همان چیز بارها و بارها ، اما باعث سرخوش کردن نخهای جدید و منحصر به فرد برای سرگرمی و روشنگری است.

این داستان در مورد یک دوتایی از مردان متهم است - بهترین در جهان - که برای انجام کار دوباره متحد می شوند آخرین کار کوچکتر ، بلوم ، از زمان کودکی نقش های نوشته شده توسط استفن را بازی می کند ، و همیشه شخصیت را به راحتی مجسم می کند زیرا به او اجازه می دهد همان چیزی باشد که خودش نبود. بلوم پس از عاشق شدن علائم زیادی ، فقط به تماشای کلاهبرداری و رها کردن آنها تا خشک شود ، آماده ترک است و برای مدت سه سال به تبعید خود تحمیل می شود تا اینکه شریک زندگی او را پیدا کند و برای آخرین بار او را جمع کند امتیاز بزرگ این امتیاز شامل یک تعطیلات غیر عادی است ، زنی که هرگز عمارت خود را ترک نکرده و برای سرگرمی خود سرگرمی جمع می کند. یک استاد با یک عرشه کارت ، فوق العاده شعبده بازی ، نوازنده چنگ ، ​​و قهرمان پینگ پنگ ، از جمله فعالیت های دیگر ، چیزهای کمی است که او نمی داند. این عکاس صرع مشتاق است که به ماجراجویی بپردازد و گشایش در مقابل برادران بلوم فرصت عالی او برای این کار است و بهترین شانس آنها با یک میلیون دلار آسان است.

آنچه این مردان حساب نکردند احساس پایان ناپذیر اشتیاق و مهارت غیر عادی او در این بازی بود. خارج شدن از شرایطی که برادران حتی نمی توانند آن را درک کنند و خیلی سریع به مسائل می پردازند ، گویی علامت حرفه ای می شود ، اما این دقیقاً نقشه استفن است. او زنی باهوش ، زیبا و بی نظیر است. پنه لوپه دقیقاً همان دختری است که بلوم بدنبال آن بوده است ، اما البته او در یکی از داستان های استفان کشف شده است ، فقط تا زمانی که آنها باید او را شل کنند ، قابل دسترسی است. با این حال ، در اینجا اولین "چه می شود اگر" از فیلم است. اگر ارکستر ساز ما این همه چیز را برای بلوم ، معامله ای در مقیاس بزرگ برای اینکه زندگی که همیشه می خواست به او بدهد ، معجزه کرده است؟ بلوم می گوید پنه لوپه درست مثل یکی از شخصیت های استفن احساس می کند ، اما همانطور که در دفاع از خود می گوید: "روزی که شما را دوست دارم ، روزی است که بمیرم". ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که این کلمات از نظر نبوی درست نباشند.

جانسون یک بازی پیچیده پیچیده برای شخصیت های خود می پیماید تا از آن طریق عبور کند ، از مسیرها عبور کند ، اسرار را کشف کند ، دروغ بگوید و احتمالاً یکدیگر را به هم پیوند دهد. هیچ کس واقعاً نمی تواند واقعیت را تشخیص دهد ، زیرا آنها نه تنها از خود مطمئن نیستند ، بلکه می دانند که هر یک از آنها پتانسیل ایجاد یک طرح پیچیده برای اشتباه گرفتن و دستکاری را دارد. روفالو هنرمند واقعی این بازی است ، با بی پروایی نقشه حمله به درختان حباب طوفان را طراحی می کند ، قصه های خود را با لطیفه هایی پوشانده که زنی مانند پنه لوپه (ویس) به اندازه کافی آگاه است و نمی تواند آن را ببیند ، با یکدیگر. از همان ابتدا ، کودکی که توسط ریکی جی روایت می شود ، این پسران به خواسته و برنامه ریزی خود رسیده اند و به کمال رسیده اند. این افراد که توسط سگ شیطانی Diamond Dog آموزش دیده اند ، (برودی دیگری را به تصویر می کشد ، بلوم) استاد خود را گرفتند و جهان را طوفان کردند. همراه با گورو مواد شیمیایی خود ، بنگ بنگ ، (رینکو کیکوچی) و یک بازیگر منتخب از بازیگران ثابت (رابی کلترن به عنوان بلژیکی و یک سری از کامئوها در یک صحنه بار در اوایل بازی با نورا زهتنر ، نوا سگان و یک چشمک زدن و- دلتان برای او تنگ خواهد شد جوزف گوردون لویت که همه عشق آجری را نشان می دهد) ، پسرها همیشه به آنچه می خواهند می رسند. در نهایت تلاش برای ایجاد یک ایده آل عالی - آنقدر خوب برنامه ریزی شده و هوادهی که کاملاً به خودی خود اتفاق می افتد - این واقعیت به واقعیت تبدیل می شود و هرکسی دقیقاً همان چیزی را می خواهد که می خواست.

برادران بلوم به صورت کتاب داستان گفته می شود با رنگهای روشن و فریم های درون فوکوس. جانسون هر ترکیب را با جزئیات و جزئیات بسته بندی می کند ، و هرگز از وقوع یک نکته مهم در پس زمینه ، پشت یک مکالمه یا اقدام توسط رهبران ما در خط مقدم ، فرار نمی کند. اکثر اوقات آنها شوخی هستند ، و با توجه به اوضاع و احوالی که دارند ، هرچند با ادامه کار شادتر ، تاریک تر می شود. به طور غیر منتظره ای تاریک ، اما کاملاً استفاده او از شوخ طبعی ، قلب را درگیر می کند و پیوند و رابطه واقعی بین استفن و بلوم ، دو مردی را که یاد می گیرند در پایان کار از یکدیگر متنفر باشند ، اما همیشه در ابتدا در صورت لزوم به دیگران کمک می کنند. شما باید نسبت به محیط پیرامون بازیگران ما کوشا باشید ، زیرا این بازی به همان اندازه که آنها نقش آفرینی می کنند ، کمک می کند تا یک داستان کاملا جسورانه و پیچیده در یک داستان ساده مبدل شود. در ظاهر اول بسیار ناچیز ، این واقعیت است که بسیار خوب گفته شده است و آن را ساده تر از آنچه که هست نشان می دهد. این ملیله بافته کاملاً محکم و بدون هیچگونه زائده نفخ زده و مماس ضعیف ، با سرعت سرسام آور خود زندگی می کند و با یک پیچ و تاب و تماشایی نهایی به اوج خود می رسد ، انتهایی که از همان ابتدا در آن زمین بازی بورژوازی در خانه پرورش پسران ساخته شده بود. تعیین سطح. برادران بلوم مراقب همدیگر هستند و هرگز دیگری را رها نکنند ، مهم نیست که چه صدمه ای به خودشان وارد کند. در پایان ، آنها همه کارها را برای برادرشان انجام می دهند ، هر کاری که بتوانند برای موفقیت زندگی دیگر انجام دهند.

فیلم های پیشنهادی