دانلود فیلم The Big Country 1958 (کشور بزرگ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم کشور بزرگ 1958 با زیرنویس فارسی

فیلم کشور بزرگ در ژانر(های) درام, وسترن, عاشقانه, ساخته شده و در سال 1958 به روی پرده رفته است. The Big Country به کارگردانی William Wyler, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Gregory Peck, Jean Simmons, Carroll Baker, Charlton Heston, Burl Ives, Charles Bickford, Alfonso Bedoya, Chuck Connors, Chuck Hayward, Buff Brady, اشاره کرد. رده سنی فیلم Passed و زبان(های) فیلم انگلیسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Big Country 1958 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام وسترن عاشقانه
امتیاز :
7.9/10 100%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی اسپانیایی
سال :
1958
رده سنی :
Passed
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Retired wealthy sea captain Jim McKay arrives in the vast expanse of the West to marry fiancée Pat Terrill. McKay is a man whose values and approach to life are a mystery to the ranchers and ranch foreman Steve Leech takes an immediate dislike to him. Pat is spoiled, selfish and controlled by her wealthy father, Major Henry Terrill. The Major is involved in a ruthless civil war, over watering rights for cattle, with a rough hewn clan led by Rufus Hannassey. The land in question is owned by Julie Maragon and both Terrill and Hannassey want it.

IMDb
7.9/10
100%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Big Country 1958


جهت دانلود فیلم The Big Country 1958 (کشور بزرگ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک شاهکار، ناب و ساده. من «کشور بزرگ» را هنگام اکران دیدم و در اوایل نوجوانی بودم. فکر می کردم در ساعت یک ساعت و سی و نه دقیقه تمام شده است. این طولانی ترین فیلم سینمایی بود که تا به حال دیده بودم. و من در آن زمان نمی توانستم از آن قدردانی کنم. اوه، من شخصیت پک را خیلی دوست داشتم، اما همه ظرافت های شگفت انگیز شخصیت های پیچیده را از دست دادم، زیرا این نه تنها یک رمان وسترن، بلکه یک رمان عاشقانه "R" بزرگ است، مطالعه ای در مورد وفاداری ها (به وضوح در نقش هستون دیده می شود. آیا این نقش اوست. ایوز برنده اسکار شد، و شایسته بود، اما کانرز دیگر هرگز به استعدادی که در نقش باک نشان داد نزدیک نشد و بیکفورد تاج کار طولانی خود را در این درام انسانی پیروزمندانه از عشق، خانواده، قدرت، خون، پول و زمین به پایان رساند. ستاره واقعی کشور بزرگ شگفت انگیز در واقع شخصیت عنوان است: درباره "کشور بزرگ" است. این غرب است. فرقی نمی کند تگزاس باشد یا آلبرتا؛ به راحتی می توانست نفت باشد تا گاو ( همان‌طور که در «غول» تقریباً به خوبی انجام نشد)؛ یا می‌توانست طلا باشد (مانند «سوار کم‌رنگ»): وایلر در اینجا جوهره غرب را در حماسه‌ای انسان پیشا لئون شکسپیر از غرب به تصویر می‌کشد.

جهت دانلود فیلم The Big Country 1958 (کشور بزرگ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در سراسر صفحه فیلم که در آن بازیگران و هنرپیشه ها بزرگتر از زندگی دیده می شوند، این ویژگی باورنکردنی است. داستان کاپیتان دریای شرقی جیمز مک کی (گریگوری پک) است که تصمیم می گیرد سفرهای کشتی خود را پشت سر بگذارد، یک همسر غربی بگیرد و برای ملاقات با پدر ثروتمندش به سمت غرب حرکت کند. مک کی با ورود، وسعت و مناظر بزرگ غرب باز را تحسین می کند، اما از اندازه آن تحت تاثیر قرار نمی گیرد. از دید ناظران غربی، با او با بی تفاوتی برخورد می شود و رفتار آرام آرام او را فاقد مردانگی می دانند. یک نفر با خنده او را با عظمت بی‌نهایت غرب طعنه می‌زند و می‌گوید: «آیا تا به حال چیزی به این بزرگی دیده‌ای؟ بله، مک کی، دو اقیانوس پاسخ می دهد. از آن به بعد، آزمون اراده بین شرق و غرب است. در میان گستره وسیع باز، مزرعه بزرگ دشتی به نام «نردبان» قرار دارد که فورمن فک مربعی خشن و سختی به نام استیو لیچ (چارلتون هستون) دارد. این زالو است که معتقد نیست مک‌کی خیلی مرد است و بارها و بارها کاپیتان را به چالش می‌کشد، اما انکار می‌شود. چارلز بیکفورد نقش سرگرد هنری تریل را ایفا می کند که یک جنتلمن خودخوانده است که بیست ساله با رقیب سابقش روفوس هاناسی (برل آیوز) و پسرش باک (چاک کانرز) دشمنی دارد و قصد دارد نزاع خود را با اسلحه حل کند. علاوه بر این، هر دو مرد قدرتمند برای به دست آوردن منبع اصلی آب در منطقه به نام "گل بزرگ" که متعلق به جولی ماراگون (ژان سیمونز) است، مبارزه می کنند. دوست او، پاتریشیا (کارول بیکر) دختر هنری تریل است و به اندازه پدرش متعصب و نابینا است. با بازیگران مکمل که شامل آلفونسو بدویا در نقش رامون گیتراس است، فیلم مملو از صحنه‌های بزرگ، مناظر باشکوه و اکشن وسترن است. داستان سرراست است و قطعاً برای هرکسی که یک فیلم خوب کابوی مد قدیمی را دوست دارد، ضروری است. در مجموع، چیزی کمتر از یک کلاسیک بزرگ نیست. به راحتی به همه توصیه می شود. ****