دانلود فیلم The Avengers 2012 (انتقام‌جویان) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم انتقام‌جویان 2012 با زیرنویس فارسی

فیلم انتقام‌جویان در ژانر(های) علمی تخیلی, اکشن, ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2012 به روی پرده رفته است. The Avengers به کارگردانی Joss Whedon, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Clark Gregg, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, هندی, روسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 69/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Avengers 2012 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی اکشن ماجراجویانه
امتیاز :
8.0/10 91% 69/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی هندی روسی
سال :
2012
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

«نیک فیوری» مدیر سازمان بین المللی S.H.I.E.L.D است که وظیفه این سازمان برقراری آرامش در جهان می باشد. زمانی که فیوری درمیابد که امنیت زمین توسط «لوکی» مورد تهدید قرار گرفته است، به کمک ابرقهرمانانی چون «مرد آهنی»، «هالک شگفت انگیز»، «تور»، «کاپیتان آمریکا»، و «بیوه‌ی سیاه» با او مقابله می کنند، تا جهان را از فاجعه ای بزرگ نجات دهند...

When an unexpected enemy emerges and threatens global safety and security, Nick Fury, director of the international peacekeeping agency known as S.H.I.E.L.D., finds himself in need of a team to pull the world back from the brink of disaster. Spanning the globe, a daring recruitment effort begins!

IMDb
8.0/10
91%
m
69/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Avengers 2012

«نیک فیوری» مدیر سازمان بین المللی S.H.I.E.L.D است که وظیفه این سازمان برقراری آرامش در جهان می باشد. زمانی که فیوری درمیابد که امنیت زمین توسط «لوکی» مورد تهدید قرار گرفته است، به کمک ابرقهرمانانی چون «مرد آهنی»، «هالک شگفت انگیز»، «تور»، «کاپیتان آمریکا»، و «بیوه‌ی سیاه» با او مقابله می کنند، تا جهان را از فاجعه ای بزرگ نجات دهند...
در فیلم The Avengers اونجرز 1 2012 ، در آینده ای نه چندان دور که دشمنان بشریت بسیار پیشرفته شده اند ، سازمان جاسوسی ایالت متحده ( S.H.I.E.L.D ) متوجه می شود که قدرتی مهارنشدنی به نام تسراکت وجود دارد که می تواند کل کهکشان بوسیله آن نابود شود. اکنون این قدرت در دستان لوکی ( تام هیدلستون ) که برادر ثور است قرار گرفته و قصد حاکمیت بر زمین را دارد. به همین منظور سازمان مخفی آمریکا از ابرقهرمانانش درخواست کمک می کند تا وارد عمل شوند …

جهت دانلود فیلم The Avengers 2012 (انتقام‌جویان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آیا این روزها فیلم ها آنقدر بد شده اند که یک فیلم کاملاً فرمول کاملاً خوب اجرا شده مانند "انتقام جویان" به عنوان یک فیلم استثنایی معرفی می شود؟

مطمئناً ، انتقام‌جویان به همه علائم توجه می کند و دارای امتیازات خوبی است یک خط ، اما یک بار انتظار داشتیم که فیلم ها طراوت و جدید باشند. "جنگ ستارگان" ، اگرچه نقایص واضحی داشت ، اما با درگیری های سیاسی منحصر به فرد ، جهان ها و حتی الهیات خاص خود (نیرو) ، جهان کاملا جدیدی را برای ما فراهم کرد. بیست دقیقه ابتدایی آن بیشتر تماشای داستان یک شیطان رباتیک انگلیسی (C3-P0) است که با یک سطل آشغال چرخان (R2-D2) بحث می کند ، اما به طرز شگفت انگیزی لوکاس این ایده منحصر به فرد و دیوانه را سرگرم کننده ساخته است. خلاصه داستان "انتقام جویان" فقط داستان داستان کتاب های مصور شما است. طرح آن را با طرح "Inception" یا "The Matrix" یا حتی "بازگشت به آینده" یا "خوب ، بد و زشت" مقایسه کنید. بیشتر آنچه باعث بزرگ شدن انتقام‌جویان ها می شود این است که طرح های آنها بسیار ابتکاری است. شما هیچ ایده ای ندارید که کجا می روند. شما همیشه می دانید "انتقام جویان" دقیقاً به کجا می رود.

در همین راستا ، "روانی" ، "امپراطوری حمله می کند" ، "ماتریکس" و غیره پیچ و تاب های کلاسیک را فراهم می کند - نورمن دیوانه شده است و در ذهنش مادرش شده است ، قاتل آشکار فیلم ؛ مشخص شد که دارت ویدر ، شرور اصلی فیلم ، پدر لوک است. نیمه اول "ماتریکس" به نظر می رسد کاملاً نادرست باشد. هیچ کس انتظار این پیچش ها را نداشت. چه اتفاق غیر منتظره ای در "انتقام جویان" رخ می دهد؟ حتی پیچش های جزئی آن در فیلم The Avengers های اخیر اخیر نیز دیده شده است. مهمترین آن - لوکی که اجازه ضبط خودش را می دهد - مستقیماً از "شوالیه تاریکی" ناشی می شود.

فیلم های گانگستری قبل از "پدرخوانده" فقط تفاله ای بودند. "پدرخوانده" ژانر را فراتر از آنچه "نابخشوده" با وسترن انجام داد. در مورد "شوالیه تاریکی" نیز همین مسئله وجود دارد. "انتقام جویان" فراتر نمی رود ؛ این یک نقشه انجام شده برای مرگ را دوباره برمی گرداند. برخلاف "انتقام جویان" ، "شوالیه تاریکی" چیزی فراتر از یک فیلم کمیک بود. این سرگرم کننده ، جذاب بود ، با این حال ایده های پیچیده اخلاقی را جستجو می کرد ، و طرح آن در جهت های ابتکاری بود. آیا کسی می دانست که "شوالیه تاریکی" نه با یک مشت مشت بلکه به جنگ بین جوکر و بتمن برای روح هاروی دنت خاتمه می یابد ، صحنه ای که آن را برای تفسیر باز می گذارد که آیا جوکر یا بتمن در واقع برنده شد ، صحنه بسیار جذاب تر از هر دنباله ای از تخریب که می تواند باشد؟ و آیا کسی نمی دانست که "انتقام جویان" با نبردی عظیم با انتقام جویان در نهایت پیروزمندانه به پایان می رسد؟ عدم اطمینان در مورد چگونگی حل توطئه چیزی است که زمانی مخاطب را درگیر خود نگه داشته است و نه تماشای مداوم درگیری و انفجار. در حقیقت ، به IMDb Top 250 نگاهی بیندازید. با دیدن چند فیلم از انتقام‌جویان ها ، اگر برای اولین بار آنها را می دیدید ، دقیقاً چگونه به پایان می رسید؟ در واقع ، جدا از کارتون ها ، آیا یک ورودی کاملاً فرمولی مانند "انتقام جویان" وجود دارد؟

و فراموش نکنیم ، آیا شما هرگز نگران زنده ماندن هیچ یک از انتقام جویان نبودید؟ اگر اینگونه نباشد ، پس از آن تنش واقعی چشمگیر کجا بود؟ یکی از مواردی که "شوالیه تاریکی" را بسیار جذاب کرد این است که یکی از دو قهرمان آن نه تنها می میرد بلکه باورپذیر قبل از کشته شدن نیز شیطانی می شود. و آیا کسی انتظار داشت چه اتفاقی برای راشل داوز ، دوست دختر هاروی دنت افتاد؟ یکی از مواردی که "روان" را بسیار چشمگیر کرد ، قهرمان اصلی آن در نیمه فیلم می میرد. فیلم های عالی - جدی یا سرگرم کننده - باید به مخاطب این احساس را بدهند که چیزی واقعاً در خطر است.

و آیا من حتی باید به چگونگی رأی دادن بپردازم که به "انتقام جویان" 10 امتیاز آن را با سایر کارهای عالی هنری فیلم - "یک پرواز بر فراز لانه فاخته ، "" فهرست شیندلر "،" راننده تاکسی "،" آخرالزمان اکنون "،" Citizen Kane "،" سرگیجه "،" جنایات و جنایات "،" 8 1/2 "،" منهتن "،" Cinema Paradiso "و غیره؟ 10 رای برای فیلمی از این دست ، ارزش این آثار هنری را که عمیق ترین موضوعات مربوط به وضعیت انسان را بررسی می کنند ، کاهش می دهد.

اگرچه من فیلم های تاریک تری نسبت به "انتقام جویان" را به نمایش گذاشته ام "یا جدی تر ، این شکایت من در مورد" انتقام جویان "نیست. "جنگ ستارگان" ، "امپراتوری به عقب برمی گردد" ، "بازگشت به آینده" ، "خوب ، بد و زشت" فیلم های سرگرم کننده ای بودند ، اما آنها همچنین توطئه هایی داشتند که به جهات غیرمنتظره ای می رفتند ، دارای پیچش های شگفت آور بودند ، ما را به شخصیت های منحصر به فرد. عناصری که در اینجا ذکر کرده ام مواردی است که باعث می شود یک فیلم استثنایی و مستحق یک امتیاز فوق العاده بالا باشد. فقط یک فیلم کاملا فرمولی کاملاً خوب انجام شده مانند "انتقام جویان" به سادگی شایسته ستایش نیست. البته انتقام‌جویان سزاوار نمره 1 از 10 نیست. من واقعاً به آن 3 یا شاید 3 1/2 از 5 ستاره می دهم ، که معادل 6 یا 7 از 10 در مقیاس رتبه بندی IMDb است. با این حال ، تا زمانی که دیگران رأی خود را تغییر ندهند تا "انتقام جویان" را با آنچه که باید در مقایسه با سایر فیلمهای سرگرم کننده بزرگ تاریخ مطابقت بیشتری داشته باشد ، رای من 1 باقی خواهد ماند.

Go "انتقام جویان" را چند بار دیگر تماشا کنید. هنگامی که به 3-D ، جلوه های ویژه ، صدای فراگیر دیجیتال عادت کردید ، می بینید که فیلم قابل پیش بینی است ، شوخی ها بسیار زیاد است ، و خشونت درگیری ها و پایان طولانی اوج گیری نبرد واقعاً خسته کننده می شود.

اگر شما نوجوانی هستید که هنوز کمیک می خوانید یا عاشق کتاب های طنز هستید که همیشه آرزو داشته است که هالک را با نبرد با ثور ، ثور با مرد آهنین ببیند ، انتقام‌جویان همان چیزی است که شما ما همیشه منتظر آن بوده ایم ، اما برای بقیه ما ، "انتقام جویان" تور اجباری نیست که ساخته شده است. من تازه فهمیدم که فیلمی براساس "Battleship" وجود دارد - می دانید ، آن بازی تخته ای کسل کننده برای بچه های هشت ساله است. حدس می زنم فیلم ها واقعاً خیلی بد باشند. اگر "انتقام جویان" را فقط با زباله هایی از این دست مقایسه کنید ، حدس می زنم واقعاً عالی باشد.

جهت دانلود فیلم The Avengers 2012 (انتقام‌جویان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


متاسفم که می گویم انتقام جویان فیلم خوبی نیست ؛ این یک فیلم بزرگ است !!!! این نه تنها بهترین فیلم ابرقهرمانی تیمی است که تاکنون ساخته شده است ، بلکه ممکن است بهترین دوره اقتباس از کتاب های کمیک باشد! انتقام جویان نقطه اوج آن چیزی است که در مرد آهنی آغاز شد. و از طریق The Incredible Hulk ، Iron Man 2 ، Thor و Captain America ادامه داد. فقط چند سال پیش بود که من و پسرم تماشای Iron Man را به پایان رسانده بودیم و با پایان یافتن اعتبار ، ساموئل ال جکسون به عنوان نیک فیوری روی صفحه ظاهر شد و با تونی استارک در مورد پیوستن به انتقام جویان iative در آن صحنه کوتاه صحبت کرد ، چارچوبی برای بالقوه بزرگترین فیلم کمیک بوک در تمام دوران آغاز شده بود! کارگردان جاس ودون ، معروف ترین مجموعه تلویزیونی Buffy The Vampire Slayer ، بنیادی را می گیرد که در فیلم The Avengers های قبلی ساخته شده و بزرگترین تیم ابرقهرمانان تاریخ فیلم ، انتقام جویان: مرد آهنی / تونی استارک (رابرت داونی جونیور) را گرد هم آورده است. ) ، کاپیتان آمریکا / استیو راجرز (کریس ایوانز) ، ثور (کریس همسورث) ، هالک / بروس بنر (مارک روفالو) ، بیوه سیاه (اسکارلت جوهانسون) و هاوکی (جرمی رنر) به عنوان "جمع آوری شده" توسط نیک فیوری. فیلمنامه های ویدون معمولاً شامل تیزبینی هوشمندانه ، گرفتن سکانس های اکشن و فضای رمز و راز است و انتقام جویان تفاوتی ندارند. ودون عشق كاملاً كتاب های مصور دارد و با افتخار در فیلم The Avengers انتقام جویان به نمایش در می آید. بازیگران کار بسیار خوبی دارند که این شخصیت های نمادین را زنده می کنند ، شروع با رابرت داونی جونیور. برخلاف Iron Man 2 ، که به نظر می رسید داونی صحنه به صحنه را اسکیت می زند ، داونی تقریباً بدون زحمت نقش استارک را بازی می کند ، و خطوط خود را با سهولت نسبی ارائه می دهد جذابیت ، جذابیت و خودخواهی برای درخشش. رابرت داونی جونیور تونی استارک است! کریس ایوانز خودش را در نقش کاپیتان آمریکا تثبیت می کند. او در فیلم The Avengers انفرادی خود بسیار خوب بود ، اما واقعاً صاحب نقشی است که در کنار مرد آهنی و ثور ایستاده است. ثور ، خدای آسگاردیان کریس همسورث صحنه های نبرد خارق العاده ای دارد و به طور غیر مستقیم یکی از خنده دارترین لحظات فیلم را ارائه می دهد. پس از اینکه در فیلم The Avengers Iron Man 2 به شدت مورد استفاده قرار نگرفت ، فیلم Black Widow به کارگردانی Scarlett Johansson یک داستان پشت صحنه ارائه می شود که به پیشرفت شخصیت کمک می کند و فرصتی برای اثبات اینکه او چیزی فراتر از یک چهره زیبا است فراهم می کند. او از نظر روانی به همان اندازه که از نظر جسمی خطرناک است. می توانم تصور کنم که از ضرب و شتم در دست (و پاهای) بیوه سیاه لذت می برم. شخصیتی که من بیشتر نگران آن بودم که داستان کمی به من داده شود و کمترین زمان حضور در نمایش فیلم Hawkeye جرمی رنر بود. خوشبختانه ، او کنار جاده رها نشده و کار تحسین برانگیز شخصیت را انجام می دهد. هاکی در کنار رابین هود و کتنیس اوردن (بازی های گرسنگی) به عنوان بهترین تیراندازانی که جلوه نقره ای را نشان می دهند ، ایستاده است. دوست دارم بیشتر او را در فیلم The Avengersی از خودش ببینم. مارک روفالو ، آخرین گزینه برای بازی در نقش هالک ، بسیار بهتر از اریک بانا (هالک) و اد نورتون جونیور (هالک باور نکردنی) برای این نقش مناسب است. روفالو بیشتر به عنوان دانشمند بیهوده بنر به نظر می رسد و بدون اینکه عصبانی به نظر برسد در هر صحنه نقش را بازی می کند. در فیلم The Avengers انتقام جویان ، هالک چه در تغییر شکل روی صفحه و چه در خشونتی که هنگام فراخواندن فرصت برای او به "هالک کردن" نشان می دهد ، در چشمگیرترین حالت خود است. اگر به نظر می رسید که هر شخصیتی کمی بیشتر از دیگران برجسته باشد ، برای من این هالک بود. نیک فیوری از ساموئل ال جکسون سرانجام چیزی فراتر از شخصی است که در غافلگیری ظاهر می شود. فیوری سرانجام قادر است پاهایش را کمی دراز کند و جکسون به راحتی به نقش او می پرد. مامور کالسون از کلارک گرگ برمی گردد و كوبی اسمولدرز برای اولین بار در فیلم The Avengers های مارول به عنوان مأمور ماریا هیل حضور پیدا می كند و از او استقبال خوبی می كند. شرور اصلی فیلم لوکی ، برادر خوانده ثور ، با بازی تام هیدلستون است. شما فکر می کنید بازی در این قسمت در مقابل چنین شخصیت های قدرتمند و شخصیت های قدرتمندی کار دشواری است ، اما هیدلستون کار خارق العاده ای انجام می دهد. عملکرد نباید مورد توجه قرار نگیرد ، زیرا این یکی از نقاط قوت فیلم است. لوکی بدون هدف شرور نیست و هیدلستون به عنوان یک مغز متفکر مغرضانه ظاهر می شود بدون اینکه کارتونی باشد. در زمان اجرای 2+ ساعت ، انتقام جویان به خوبی گام بر می دارند و زمان می گذرد. جلوه ها درجه یک هستند ، بازیگری آنها بسیار خوب است و فیلمنامه باعث می شود فیلم نقاط قوت آن بالا برود. برای بینندگانی که ممکن است هیچ یک از فیلم های دیگر را ندیده باشند (و اگر چنین است ، چرا که نه؟ ودون چیزهایی فراتر از یک فیلم استاندارد کمیک بوک ارائه می دهد ، اما داستانی با دلیل که با اکشن و شوخ طبعی باورنکردنی پشتیبانی می شود. اگرچه فیلم با شخصیت های بزرگتر از زندگی پر شده است ، اما هیچکدام کوتاه تغییر نمی کنند. برای کاراکترها حداقل یک صحنه عالی در نظر گرفته شده است و فرصت ها از بین نمی رود. فینال انتقام‌جویان یک کراسندو کر ناشناخته از عملکرد را فراهم می کند که نفس گیر است. مطابق معمول با فیلم های مارول ، حتماً برای سکانس پس از اعتبار بمانید ، که یک اتفاق شگفت آور را ارائه می دهد. من با انتظارات ناعادلانه زیادی وارد انتقام جویان شدم ، به دلیل همه کسانی که در این ماجرا دخیل بودند و همچنین فیلم هایی که پیش از آن بودند. پس از مشاهده تریلرهای اولیه و منفجر نشدن ، خودم را برای ناامیدی آماده کرده بودم. فقط چند دقیقه از شروع فیلم گذشته بود که من در آرامش قرار گرفتم و تنها چند دقیقه بعد که انتظاراتم از بین رفت. من هرگز تصور نمی کردم که بتوان روی صفحه نمایش آنچه را که تماشا می کردم قرار داد. خوشحالم که مارول این حس را داشت که این خصوصیات را برای خود نگه دارد و با این شخصیت ها به روشی که پیش می برد جلو برود. استودیو مارول و دیزنی قصد دارند از انتقام‌جویان پول زیادی بدست آورند ، و این شایسته است. زیرا هرگز فیلم دیگری از كالیبر آن ساخته نشده است. درجه: A +

جهت دانلود فیلم The Avengers 2012 (انتقام‌جویان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نقد و بررسی «انتقام‌جویان» در لس‌آنجلس (بدون اسپویل)

من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در اکران فیلم «انتقام‌جویان» در مارول در صبح شنبه در شهر سنتوری، کالیفرنیا شرکت کردم. این یک نمایش غیرمعمول بود زیرا فیلم هایی با این کالیبر سه هفته قبل از تاریخ اکران نمایش داده نمی شوند. دقایقی قبل از شروع فیلم، وقتی نویسنده/کارگردان جاس ویدون به همراه کوین فایج برای معرفی فیلم کوچکشان «لیگ عدالت» وارد شدند، همه ما شگفت زده شدیم. نه تنها همه خندیدیم، بلکه برخی هم هو کردند. روده بر شدن از خنده. اگر این تعجب کافی نبود، ویدون با زبان آرام کریس همسورث (ثور)، تام هیدلستون (لوکی)، کلارک گرگ (مامور کولسون) و کوبی اسمالدرز (مامور ماریا هیل) را روی صحنه معرفی کرد. وای او در شخص خیره کننده است! حضار همه آنها را با تشویق های کر کننده تشویق کردند! (این توضیح داد که چرا سرویس‌های مخفی مانند امنیت در حال جستجو بودند، همه را سرگردان می‌کردند. بدون دوربین، تلفن همراه، هیچ چیزی اجازه ورود نداشت.) چه سورپرایز خوبی برای یک نمایش اولیه صبح شنبه.

من هرگز کتاب های کمیک نخوانده ام. این یک فیلم کمیک است. برای طرفداران هاردکور کمیک ها ساخته شده است، و من از توجه جاس ویدون به انتقام‌جویان قدردانی می کنم. دیدن تونی استارک (مرد آهنی)، ثور، دکتر بروس بنر (هالک)، استیو راجرز (کاپیتان آمریکا)، ناتاشا رومانوف (بیوه سیاه)، کلینت بارتون (هاوکی)، مامور ماریا هیل، مامور فیل کولسون، بسیار سرگرم کننده بود. و کارگردان نیک فیوری همه با یکدیگر تعامل دارند.

سروان استیو راجرز همین دیروز در جنگ جهانی دوم می جنگید. او که اخیراً از خواب یخ زده خود بیدار شده است، تلاش می کند تا در دنیای مدرن ما با این همه فناوری اطراف ما جا بیفتد. خدای تندر، ثور، اهل این دنیا (قلمرو) نیست و تکنولوژی مدرن روی زمین را نیز درک نمی کند. دکتر بروس بنر از دولت فرار کرده و در کشورهای جهان سوم طبابت می کند. او دو سال است که هالک نشده است (راز او چیست؟ ;). تونی استارک هنوز هم همان است و با این اسباب بازی های با تکنولوژی پیشرفته بازی می کند و فناوری جدیدی را اختراع می کند. بنابراین چگونه می توانید همه آنها را وادار به تعامل و بازی خوب با یکدیگر کنید؟ خوب، کارگردان Joss Whedon راز موفقیت همه چیز است.

نکته قابل توجه فیلم برای من این است که جاس ویدون چگونه با همه این شخصیت ها تعامل دارد. برای انتقام‌جویان نیازی به توسعه شخصیت عمیق نبود. (این همان چیزی است که فیلم‌های مربوطه برای آن هستند: ثور، مرد آهنی، هالک شگفت‌انگیز، کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‌جو). تا به حال پیش بینی شده است اینجاست که ودون سزاوار بیشترین اعتبار است. او فرضیه‌ای احمقانه به نظر می‌رسد، با شخصیت‌های احمقانه به نظر می‌رسد و آن را کاملاً کار می‌کند. با توجه به اینکه قدمت کمیک های Avengers به ​​دهه 1960 برمی گردد، می توانید بگویید که او نه تنها تکالیف خود را انجام داده است، بلکه واقعاً به مواد نیز اهمیت می دهد و اشتیاق او قطعاً روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

فیلم بسیار سرگرم کننده است. صحنه های اکشن شگفت انگیز و راضی کننده هستند. وقتی نوبت به سکانس‌های مبارزه یا اکشن می‌رسد، هیچ‌کس کمی تغییر نمی‌کند. احساس می کردم حتی یک اجرای بد هم وجود ندارد. چند خط دیالوگ به نظر می رسید، اما وقتی به یاد بیاورید که شخصیت کیست، و چرا آنها به این شکل صحبت می کنند (به این فکر کنید که از کجا آمده اند)، همه چیز منطقی است. هر شخصیت مربوطه با خودش صادق و صادق است. هر یک از شخصیت ها شخصیت خود را (از فیلم مربوطه خود) روی میز آوردند. این تا به امروز بهترین فیلم مارول است.

پس شخصیت مورد علاقه شخصی من از انتقام‌جویان چه کسی بود؟ دکتر بروس بنر (با بازی مارک روفالو) البته! او از زمان بیل بیکسبی تاکنون بهترین بنر/هالک بروس است. هوش (نبوغ) او بی نظیر است (بیشتر از تونی استارک) و دلسوزی او برای زندگی انسان ها چیزی است که جنبه خوب شخصیت او را به پیش می برد. در دوران کودکی، او ابرقهرمان مورد علاقه من مارول بود. از تماشای بیل بیکسبی در نقش پزشک/فیزیکدان دکتر دیوید بنر در تلویزیون لذت بردم. من وحشت زده با دستانم به سمت صورتم نگاه می کردم که او به هالک سبز خشمگین تبدیل می شد. با این حال، من بسیار مجذوب این بودم که او یک دانشمند باشد و به نیازمندان کمک کند. وقتی مارک روفالو برای اولین بار اعلام شد که نقش بروس بنر را بازی می کند، نمی دانستم در مورد آن چه فکر کنم. می دانستم که او بازیگر خوبی است. تنها چیزی که او نیاز دارد کارگردانی مناسب است تا شخصیت مورد نیاز روی پرده را از او بیرون بیاورد. من واقعا امیدوارم که آنها یک دنباله فیلم هالک باورنکردنی با بازی مارک روفالو در نقش دکتر بروس بنر بسازند. یا حداقل، من به او رای می دهم که در هر دنباله ای نقشش را دوباره بازی کند. او برای این نقش مناسب بود.

به طور کلی، بهترین چیز در مورد این شخصیت ها این است که آنها بیست و چندمین بازیگر احمقانه وحشتناکی نیستند که برای چشم انداز روی صفحه انتخاب شده اند. همه آنها کار خوبی برای زنده کردن این شخصیت ها انجام می دهند و ترکیب شیمیایی آنها در کنار هم عالی عمل می کند. مونتاژ شده، غیر قابل توقف هستند. وقتی شنیدم که شایعه ساخت فیلمی از انتقام جویان وجود دارد، به وجد آمدم. بالاخره آن روز آمد. برو ببینش سه بار 10/10 ستاره.

جهت دانلود فیلم The Avengers 2012 (انتقام‌جویان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Marvel's The Avengers (2012) یک فیلم اکشن ابرقهرمانی از MCU است که تماشایی و واقعاً خوب است. اولین باری که آن را روی کامپیوترم تماشا کردم، آن را دوست داشتم. من انتقام‌جویان را بارها پشت سر هم دیده ام که انتقام‌جویان را روی DVD و Blu-ray دارم. در انتقام‌جویان گروهی از بازیگران شامل رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، مارک روفالو، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، جرمی رنر، تام هیدلستون، کلارک گرگ، کوبی اسمالدرز، استلان اسکارسگارد، و ساموئل ال جکسون حضور دارند. Joss Whedon کارگردانی فیلم را خوب انجام داد و من دوست داشتم که قطعاً در 10 فیلم برتر ابرقهرمانی MCU مورد علاقه من باشد. در نبرد فینال در نیویورک همین لحظه.. هرگز... هرگز.. به همان اندازه باحال باش.. مثل این که این یک شاهکار کمیک بود.. من حتی کمیک هم نمی خواندم، اما وقتی جوانتر بودم، ابرقهرمان بازی می کردم. .. احساس می کنم لیگ عدالت هرگز این انسجام را نخواهد داشت... این تیم کار می کند.. و هرگز نمی تواند این احساس را بازسازی کند.

رابرت داونی جونیور به عنوان یک آهنین کار خوبی انجام می دهد. وقتی با لوکی صحبت می کند لحظات خوبی را پشت سر می گذارد. در اکت سوم او باید با ثور مبارزه کند که باحال بود، سپس در پرده سوم باید کارهای زیادی انجام می داد، کارهای آخر را برای ایمن کردن جهان انجام می داد. او بسیار ستاره فیلم است، به همین دلیل است که او ستاره شماره 1 فیلم است، او در مقایسه با بازیگران دیگر پول بیشتری دریافت کرد، اما او شایسته آن بود که کار خوبی انجام داد. کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا فوق‌العاده بود. من عاشق شخصیت او هستم. هنگامی که ثور به او ضربه می زند، او به الاغ لگد می زند، زمانی که کشتی SHIELD مورد حمله قرار گرفت، از سپر خود استفاده می کند.

مارک روفالو در نقش هالک خوب بود. من فکر می کردم او بهتر از هالک ادوارد نورتون است حداقل این نظر من است. کریس همسورث من او را به عنوان ثور دوست داشتم که او عالی بود. اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه فوق العاده بود چه کار می کند؟ او با هالک و Hawkeye Hawkeye شیطانی سروکار دارد که به نظر من عالی است. جرمی رنر من او را به عنوان یک بازیگر دوست دارم، او باحال است، او تا مرحله سوم بیشتر آدم بد فیلم است. در اکت سوم او کارهای جالب زیادی انجام داد، او با فلش باحال است. لوکی او خوب عمل کرد، بازیگر نقش شخصیت شروری که من او را دوست دارم و ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری خوب عمل کردند.

در این فیلم، نیک فیوری، مدیر سازمان حفظ صلح S.H.I.E.L.D، مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، هالک و ثور را به خدمت می گیرد تا تیمی را تشکیل دهند که باید لوکی، برادر ثور را از انقیاد زمین باز دارد.

قدم زدن برای من فکر می‌کردم کمی خسته‌کننده بود و خیلی طولانی بود، اما مرحله سوم واقعاً سریع بود و فیلم جالب بود که چگونه 6 ابرقهرمان به تیمی تبدیل می‌شوند که به Avengers تبدیل می‌شوند. بسیاری از صحنه های اکشن فیلم که واقعاً خوب ساخته شده اند. من جلوه‌های ویژه را دوست دارم، صحنه‌های سرگرم‌کننده زیادی داشتم که هالک به ثور مشت می‌کند یا وقتی می‌گوید امپراطور است به لوکی مشت می‌زند. این سرگرم کننده بود، فیلم خودش اکشن زیادی داشت.

سرگرم کننده بود، CGI واقعا خوب بود، رابرت داونی جونیور لحظات خنده دار و دیالوگ های خنده دار زیادی داشت. من بیشتر از کاپیتان آمریکا لذت بردم زیرا او بیشتر به مردم اهمیت می داد و البته مرد آهنی جهان را از دست مهاجمان لوکی نجات داد. فکر می کردم خوب است و آن را دوست دارم. قطعاً انتقام‌جویان ابرقهرمانی مارول مورد علاقه من است.

مسلماً نیمه اول تقریباً به اندازه 30 دقیقه پایانی حماسی نیست. و طرح آنقدرها هم اصلی نیست. اما آنچه را که با این تلنگر پرداخت کردم، به دست آوردم، اکشن فوق‌العاده با لگد زدن بیگانگان توسط قدرتمندترین قهرمانان زمین.

انتقام‌جویان به نظر صادقانه من بهتر از مرد پولادین بودند زیرا درست سال آینده فیلم سوپرمن دی‌سی اکران می‌شود. که من از آن متنفرم و ای کاش می توانستم پول را پس بگیرم. من سعی می کنم فیلم را بفروشم.

انتقام‌جویان مارول (طبقه‌بندی شده با نام Marvel Avengers Assemble در بریتانیا و ایرلند)، یا به سادگی انتقام‌جویان، یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۲ است که بر اساس تیم ابرقهرمانی مارول کامیکس به همین نام ساخته شده است. تولید شده توسط مارول استودیو و توزیع شده توسط Walt Disney Studios Motion Pictures. این ششمین فیلم در دنیای سینمایی مارول است. انتقام‌جویان توسط جاس ویدون نوشته و کارگردانی شده است.

من 2 سال فیلم دوم را دو بار مرور کردم و به عنوان یکی از طرفداران مارول می توانم بگویم از انتقام‌جویان بسیار بیشتر از Avengers: Age of Ultron لذت بردم. من اکنون منتظر فیلم Avengers: Infinity War و البته Spider-Man: Homecoming هستم که اسپین آف کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی است، همانطور که گفتم از هر سه فیلم کاپیتان آمریکا لذت بردم و از هر دو فیلم انتقامجو لذت می برم و من عاشق مرد آهنی و مرد آهنی هستم. مرد آهنی سه من یکی از طرفدارانی هستم که آن فیلم ها را دوست داشتم. امتیازی که من می دهم 10/10 است