دانلود فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 (لاک‌پشت‌های نینجا) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم لاک‌پشت‌های نینجا 1990 با زیرنویس فارسی

فیلم لاک‌پشت‌های نینجا در ژانر(های) علمی تخیلی, اکشن, ماجراجویانه, کمدی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 1990 به روی پرده رفته است. Teenage Mutant Ninja Turtles به کارگردانی Steve Barron, در کشور(های) هنگ کنگ, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Judith Hoag, Elias Koteas, Josh Pais, David Forman, Brian Tochi, Leif Tilden, Corey Feldman, Michelan Sisti, Robbie Rist, Kevin Clash, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم فرانسوی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 51/100 می باشد. برای دانلود فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی اکشن ماجراجویانه کمدی خانوادگی
امتیاز :
6.7/10 41% 51/100
کشور :
هنگ کنگ ایالات متحده آمریکا
زبان :
فرانسوی انگلیسی
سال :
1990
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

نیویورک. «شردر» (سایتو)، استاد یاغی نینجا، بچه های ناراضی شهر را جمع کرده و با تشکیل گروهی به نام «فوت» مردم را غارت و تهدید می کند. تا این که موجودات مرموزی زن خبرنگاری به نام «اونیل» (هوگ) را که از مخالفان فعال این جنایت هاست، از دست اوباش نجات می دهند. این موجودات، لاک پشت های نینجای دگرگون شده ی نوجوان هستند...

A quartet of humanoid turtles, trained by their mentor in ninjitsu, must learn to work together to face the menace of Shredder and the Foot Clan.

IMDb
6.7/10
41%
m
51/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990

نیویورک. «شردر» (سایتو)، استاد یاغی نینجا، بچه های ناراضی شهر را جمع کرده و با تشکیل گروهی به نام «فوت» مردم را غارت و تهدید می کند. تا این که موجودات مرموزی زن خبرنگاری به نام «اونیل» (هوگ) را که از مخالفان فعال این جنایت هاست، از دست اوباش نجات می دهند. این موجودات، لاک پشت های نینجای دگرگون شده ی نوجوان هستند...
لاک پشت‌های نینجا ، فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۱۹۹۰ به کارگردانی استیو بارون می‌باشد. لاک‌پشت‌های نینجا داستان چهار لاک پشت جوان و جهش یافته که مسلط به هنرهای رزمی هستند را روایت می‌کند که پس از آمدن فرد شروری به اسم شردر به شهر نیویورک ، برای محافظت از مردم شهر به مبارزه با او می‌پردازند و…

جهت دانلود فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 (لاک‌پشت‌های نینجا) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


حتی عمیق ترین و خوش فکرترین فیلم ها نیز غالباً یک یا دو لحظه دارند که بیش از حد ، زائد و غیرضروری ساده به نظر می رسند. اما وقتی فیلمی همراه می شود که کاملاً طراحی شده ، فیلمنامه ، بازیگری ، فیلمبرداری ، گل زده و کارگردانی شده است حتی یک لحظه از بین نرود و هدر نرود ، آن وقت می دانید که چیز خیلی خاصی دارید. «لاک پشت های نینجا Teenage Mutant» چنین فیلمی است. چه به طور تصادفی و چه به صورت طراحی ، نام "لاک پشت های نینجا Teenage Mutant" (هر چند کلمه ای است) دارای یک ساختار موزون تمیز است: در هر کلمه و چهار کلمه دقیقاً دو هجا وجود دارد ، یا در کل دو ضرب در دو. همه چیز در لاک‌پشت‌های نینجا کاملاً جمع می شود و هر چقدر دلپذیر - اما بسیار رضایت بخش تر - از کلمات "لاک پشت های نینجا Teenage Mutant" با انسجامی متناسب است. اگر هرگز فیلمی وجود داشت که ترجمه کاملی از رسانه های تصویری موجود (کمیک بوک / کارتون) را به صفحه نمایش بزرگ ارائه دهد ، این همان خواهد بود.

برای افراد مبتدی ، جهت استیو بارون بسیار گسترده و مطمئن است : همه چیز از توالی های مبارزه جنبشی گرفته تا لحظات شخصیت حساس با فراز برابر اجرا می شوند. عکاسی جان فنر کاملاً منطبق است: از فاضلاب کدر گرفته تا خیابان های مبهم و انبوه های مبهم گرفته تا یک کشور زیبا در فضای باز ، لنزهای او هر آنچه را که نیاز دارد بارها و بارها ثبت می کند. طراحی تولید روی فورج اسمیت ، هماهنگ با کارگردانی گری ویسنر - و با بودجه ای ناچیز - نیز همان چیزی است که هر کسی می تواند درخواست کند: تعداد کمی از فیلم ها همان واقعی بودن دانه دانه را دارند. استفاده از عناوین پررنگ سبز و سفید - با ایجاد عکس هایی از فاضلاب ها - نشان دهنده احترام بسیار زیاد به منبع اصلی و این مفهوم است که شخص در حال تماشای یک کتاب مصور است که به زندگی احیا شده است. و اگر فکر می کنید اینها فاضلاب واقعی هستند ، دوباره فکر کنید! حتی لباس های لاک پشت با دهان کاملاً مفصلی ، رنگ پوست ظریف و عضلات برآمده بسیار چشمگیر هستند. از نظر بصری ، لاک‌پشت‌های نینجا الهام گرفته شده است.

تقریباً از هر جهت دیگری نیز الهام گرفته شده است. انتخاب ، بدون استثنا ، کاملاً عالی است. به ویژه ، دشوار است تصور کنید که شخص دیگری غیر از کوری فلدمن و جاش پاییس صدای دوناتلو و رافائل را صدا کند. جودیت هوگ نیز کاملاً در نقش آوریل انتخاب شده است. در زمان فیلمبرداری فقط 21 سالگی است ، هوگ هاله ای از زنی را که به طور قابل توجهی بزرگتر و عاقل تر از او است اما به هر حال جوان و آسیب پذیر است. الیاس کوتاس همچنین در نقش کیسی تحت تأثیر قرار می گیرد. صحنه ای از آرامش او روی نیمکت در حالی که یک سیب را می جوید ارزش کل تلاش را دارد. و یک نفر اغلب در اینجا نادیده گرفته می شود: مایکل ترنی در نقش نوجوان گیج و ترد ، دنیایی عملکرد بسیار کم نظیری را ارائه می دهد. اینکه چرا او کار بیشتری نداشته است ، همچنان یک راز است. هیچ یک از اجراها معنای زیادی نخواهد داشت ، بدون اینکه یک داستان مستحکم از آنها پشتیبانی کند ...

گرچه در اصل یک داستان اخلاقی "خوب در مقابل شر" است ، TMNT دستی پر قدرت بازی نمی کند. در کارتون رنگی dayglow ، لاک پشت ها با نام تجاری "قهرمانان" تغییر نام دادند. TMNT اصطلاحات مناسب تر "نینجا" را بازیابی می کند و لاک پشت ها را قهرمانانه نشان می دهد بدون اینکه آنها را به عنوان قهرمان بوق بزنند (آنها "کارهای خوبی" انجام می دهند اما نیروی محرک آنها بازیابی استادشان است و نه نجات یک مردمی از چنگال شر ) آنتاگونیست ها نیز آشکارا بد نیستند: اکثر آنها در واقع بچه های بیگانه هستند. فقط The Shredder به وضوح بد به نظر می رسد اما حضور در صفحه نمایش آن چنان گیرنده است که به نظر می رسد مهم نیست. فیلمنامه خود ترکیبی مهیج و دقیق از فلسفه استاد ، خطوط مشتعل سریع و درام واقعی انسانی است. برای فیلمی در مورد چهار لاک پشت پیاده روی ، صحبت نمی کند انتظار ظرافت زیادی داشته باشد اما اشتباه است. به عنوان مثال ، کیسی و آوریل پس از حضور در گلوی یکدیگر در صحنه های قبلی ، قبل از حضور لاک پشت ها و قطع وقفه در لحظه ای آرام در کنار هم در نیمه دوم فیلم لذت می برند. در این لحظه "چشمک زدن و آن را از دست خواهی داد" ، کیسی به آوریل می گوید که او تا زمان مصدومیت به صورت حرفه ای بازی می کرد. آوریل به نوبه خود ، با صداقت واقعی ، بیان می کند که او "متاسفم". آنقدر لحظه كوتاهی است - و با چنان گفتگوی آرامی عمل می كند - كه می توان به راحتی آن را از دست داد. اما هرچقدر کوتاه باشد ، در مورد عشق در حال گسترش بین آوریل و کیسی و آوریل و کیسی به عنوان افراد صحبت می کند (به خصوص کیسی که در بیشتر فیلم از این شخصیت محافظت شده برخوردار است).

بازبینی اختصاص یافته فضای IMDb رو به پایان است ... و چیزهای بیشتری برای گفتن وجود دارد. خوشبختانه ، برخی از افراد بسیار ذهن و مشاهده ، قبلاً بیشتر آنها را برای من گفته اند. در مورد تنها ماده اساسی که هنوز لمس نکرده ام و احساس نمی کنم باید موسیقی باشد. همانند کارگردانی و عکاسی ، امتیاز John Du Prez طیف وسیعی از سبک ها (ابزاری ، الکترونیکی ، ترکیبی) را به خود اختصاص داده و فیلم را با حضور خود غنی می کند. از نکات قابل توجه لاک‌پشت‌های نینجا تنظیم رشته نوآیر-ایش است که او هنگام بازگشت لاک پشت ها به خانه برای پیدا کردن آن بهم ریخته استفاده می کند: همراه با دوربین آزاد شده ای که اطراف رافائل را می چرخاند ، کیفیت بیان هنری را ایجاد می کند که سینما اغلب آرزو دارد اما به ندرت به دست می آورد .

دهه 1990 یکی از مهیج ترین دهه ها بود - اگر نه هیجان انگیزترین دهه - فیلمی که تاکنون وجود داشته است. حتی اگر منتقدان فقط در مورد دو جمله دیگر در این جمله سر و صدا کنند ، "لاک پشت های نینجا Teenage Mutant" ، به همراه "Goodfellas" و "Dances With Wolves" ، دهه را به بهترین شکل ممکن آغاز کردند.

بیش از ارزش وقت گذاشتن ، "Teenage Mutant Ninja Turtles" اگر ادعا کنید که برای فیلم ارزشمند هستید ، شایسته جایگاهی در مجموعه DVD شما است.

جهت دانلود فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 (لاک‌پشت‌های نینجا) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) در واقع یک فیلم کلاسیک فرقه ای حماسی و اکشن و یکی از بهترین فیلم هاست. این یکی از فیلم های شخصی کمیک مورد علاقه شخصی من است و همچنین یکی از مورد علاقه های دوران کودکی من است. این شماره 1 فیلم لاک پشت های نینجا مورد علاقه شخصی من است! من لاک‌پشت‌های نینجا را تا سر حد دوست دارم و این کودکی من را تعریف می کند. من با تماشای لاک‌پشت‌های نینجا بزرگ شدم! شما قبلاً فیلم را خوب ارزیابی نکرده اید ، لطفاً این کار را انجام دهید تا بتوانیم امتیاز 6.7 فعلی را تا آنجا که ممکن است بالا ببریم !! به عنوان یک طرفدار مادام العمر لاک پشت ها ، صادقانه می توانم بگویم که همه چیز در مورد لاک‌پشت‌های نینجا کارساز است. از انتخاب بازیگران ، صحنه های جنگ ، موسیقی ، هیچ چیز دیگری نیست که من انجام دهم. فقط یک کمدی به اندازه کافی وجود دارد ، به هر لاک پشت شخصیت منحصر به فرد ، قابل شناسایی و باورپذیری خاص خود داده می شود و داستان سریع و گیرا است. افراد جیم هنسون کار خیره کننده ای در مورد لاک پشت ها انجام دادند و Shredder حتی بهتر از آنچه در کاریکاتورها دیده می شود ، به نظر می رسد. لاک‌پشت‌های نینجا واقعاً با معرفی کیسی جونز و مقابله با عصبانیت رافائل به کمیک های اصلی ادای احترام می کند. در اینجا آنها لئوناردو ، رافائل ، دوناتلو ، میکل آنژ هستند الاغ بد هستند. اسپلینتر ، تاتسو ، کیسی جونز همه آنها از جمله رافائل الاغ بد هستند. بهترین فیلم مورد علاقه من.

همه چیزهایی که من دوست دارم در لاک‌پشت‌های نینجا وجود دارد. بازیگری ، فروشگاه موجودات جیم هنسون بسیار جذاب بود. صحنه های مبارزه ، قبیله پا ، کودکانی که به خاطر قبیله پا دزدی می کنند. همه شخصیت ها عالی هستند. بازیگران ، طرح همه چیز فوق العاده در لاک‌پشت‌های نینجا است. چرا لاک‌پشت‌های نینجا را دوباره راه اندازی کنید؟ چرا؟ لاک پشت های نینجا (1990) اصلی Teenage Mutant Ninja برای من تنها فیلمی است که من کاملاً مرگ را دوست دارم! من با Teenage Mutant Ninja Turtles بزرگ شدم ، از سال 1987 آلبومی از مجموعه انیمیشن داشتم ، از سومین فیلم اکشن فیگور جمع می کردم که شکست خورد. من با تماشای لاک‌پشت‌های نینجا بزرگ شدم و همیشه بهترین فیلم اکشن مورد علاقه من در دهه 90 هستم که دیده ام. بدلکاری های جنگ بسیار جذاب است ، سکانس های اکتون شگفت انگیز هستند. در لاک‌پشت‌های نینجا همه چیز بسیار عالی است.

فیلم درام زیادی دارد ، پیشرفت شخصیت بین لاک پشت ها و انشعابات واقعا چشمگیر و شگفت انگیز بود. یکی دیگر از پیشرفت های شخصیت در لاک‌پشت‌های نینجا که مرا لمس می کند ، بین دنی و چارلز یک پدر و پسر است. آن صحنه بسیار چشمگیر است.

جودیت هوگ به عنوان آوریل اونیل ، گزارشگر کانال 3 نیوز ، یک کار فوق العاده شگفت انگیز عالی انجام داد که وی شخصیت خود را بسیار جدی و قانع کننده بازی کرد. برای من آوریل اونیل همیشه و فقط جودیت هوگ خواهد بود. نمی دانم چرا او در دنباله هایی جایگزین شد که فقط کارساز نبود. الیاس کوتئاس در نقش کیسی جونز ، یک هوشیار خیابانی که متحد لاک پشت ها می شود ، عملکرد شگفت انگیزی را انجام داد. او برای من تنها کیسی جونز بود که لگد زد! به طور جدی او این کار را کرد !!

صحنه مبارزه در پایان فیلم بهترین صحنه ای است که من تاکنون دیده ام. در اینجا قبایل پا و لاک پشت های نینجا از سلاح استفاده می کنند. مانند قبیله های پا از Axes در آپارتمان آوریل برای کشتن لاک پشت ها استفاده می کنند ، اما موفق نشدند. یکی از طایفه های پا نینجا از سلاح های nunchaku مشابه سلاح های میکل آنژ استفاده می کرد. صحنه جنگ با رافائل در پشت بام یکی از بهترین صحنه های فیلم دوست داشتنی من بود. لاک‌پشت‌های نینجا بسیار سرگرم کننده است ، بسیار سریع است ، بیش از حد طولانی یا خسته کننده یا لنگ است ، این یک فیلم واقعی لاک پشت های نینجا است که کمیک است. این همچنین دارای یک قلب است که خانواده ای مانند دنی و چارلز پدر و پسر را هنگامی که از هم می پاشند دور هم جمع می کند. صحنه جنگ با لاک پشت ها و پاره پاره کننده بهترین صحنه فیلم بود ، جنگ عالی بود. سخت لاک پشت ها برای او قابل رقابت نبودند ، لئوناردو تنها کسی بود که او را با شمشیر زخمی کرد. آخرین صحنه مبارزه وقتی Splinter با The Shredder روبرو می شود بهترین چیز در فیلم Teenage Mutant Ninja Turtlesی است که تاکنون اتفاق افتاده است. Splinter روی بام می آید و با Shredder روبرو می شود و در مرحله نهایی نهایی او Shredder را شکست می دهد. شریدر به او حمله کرد و اسپلینتر او را با نانچاکوس میکل آنژ پرتاب کرد و گفت: "مرگ برای همه ما Oroku Saki رخ می دهد اما وقتی شما بمیرید بدون ..... افتخار خواهد بود." و شرردر سعی می کند او را خنجر بزند و اسپلینتر اجازه دهید او در سطل زباله بیفتد! پایان و مرگ خرد کن در فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles اصلی.

لاک‌پشت‌های نینجا در تاریخ 30 مارس 1990 در باکس آفیس در آمریکای شمالی آغاز به کار کرد ، در آخر هفته وارد شماره 1 شد و بیش از 25 میلیون دلار درآمد داشت.

من عاشق لاک‌پشت‌های نینجا فیلم دوران کودکی ام و جودیت هوگ تنها آوریل اونیل برای من است. الیاس کوتئاس همیشه برای من کیسی جونز خواهد بود. من لاک‌پشت‌های نینجا را تا سر حد دوست دارم! عاشقشم. تا سر حد مرگ آن را دوست دارم!!! بهترین فیلم در کل دنیا.

در لاک‌پشت‌های نینجا چه چیز دیگری می خواهید؟ ورزش های رزمی زیادی در آن وجود دارد. در لاک‌پشت‌های نینجا از سلاح های زیادی استفاده شده بود: لئوناردو از دوقلو نینجا توو استفاده کرد ، شمشیرهای استیل ساخته شده از شمشیرهای سامورایی ، تقریباً تیز و تیغه ای صاف ، دوناتلو یک بو ، عصای ساخته شده از چوب سخت مخروطی استفاده کرد ، رافائل دو سایه داشت (هر دو منفرد و جمع) ، چوبهای خنجری شکل با دو شاخه خمیده و میکل آنژ با نانچاکو دوقلو جنگید. قبیله جنگ نیز از Axes استفاده می کرد. من همچنین موسیقی موسیقی توسط John Du Prez را دوست دارم و آهنگ 9.95 را که توسط Spunkadelic اجرا شده را دوست دارم. 10/10

جهت دانلود فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 (لاک‌پشت‌های نینجا) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس از موفقیت سریال کارتونی لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته در سال 1987، گلدن هاروست و استیو بارون (که بعداً ماجراهای پینوکیو را در سال 1996 کارگردانی کرد) برای کارگردانی یک اقتباس زنده در سال 1990 متحد شدند. چهار لاک پشت و یک موش به یک موش تبدیل می‌شوند. حالت انسانی شده توسط یک ژل جهش زا در یک فاضلاب. موش مربی آنها می شود و هر آنچه را که در مورد جوجیتسو می داند به آنها می آموزد. لاک پشت ها از مهارت های جدید خود برای مبارزه با جنایت در شهر نیویورک استفاده می کنند. اما وقتی مربی آنها توسط دشمنی از گذشته به نام خردکن دستگیر می شود، آنها باید یاد بگیرند که به آنچه آموخته اند صادق باشند و به عنوان یک برادر در کنار هم بمانند تا او را شکست دهند. علیرغم استقبال متفاوت از آن، لاک‌پشت‌های نینجا به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های آن سال در ابتدای دهه تبدیل شد.

من در مورد کل مفهوم لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان شنیده‌ام. من برخی از قسمت‌های کارتون دهه 80 را به همراه برخی تعابیر دیگر از جمله نسخه 2003 و انیمیشن سینمایی CGI از سال 2007 دیده‌ام.

در دهه‌ای که من بزرگ شدم، فیلم‌هایی وجود داشته است. فیلم های دست کم گرفته شده و نادیده گرفته شده و انواع دیگر رسانه ها، و این یکی از آنهاست. بله، ممکن است دوناتلو شبیه روشنفکری نباشد که ماشین‌ها را اختراع می‌کند (اگرچه کوری فلدمن با صداگذاری‌اش کار بزرگی انجام می‌دهد)، اما بقیه چیزها واقعاً خوب انجام می‌شوند. داستان کار خوبی می کند. نه تنها به کارتون دهه 1980 ادای احترام می‌کند، بلکه لحن تیره‌تر کمیک‌هایی را که فرنچایز بر آن‌ها ساخته شده است، به خوبی کنترل می‌کند و در عین حال کمدی خنده‌داری به آن اضافه می‌کند. خود لاک پشت ها و استاد اسپلینتر واقعا دوست داشتنی هستند و شخصیت های نمادینی را که همه می شناسند و دوستشان دارند حفظ می کنند و بازیگران واقعاً کار خوبی انجام دادند. همچنین، انیمیشن های شرکت جیم هنسون (که نمایش ماپت، کریستال تاریک و هزارتو را برای ما آورده است) عالی و منحصر به فرد هستند. ناگفته نماند که سازندگان در ساختن آنها دقیقاً شبیه لاک‌پشت‌ها و موش‌های صحرایی به لطف برخی عبارات زیبا کار فوق‌العاده‌ای انجام دادند.

دیگر بازیگران نیز کار خوبی انجام دادند، به‌ویژه جودیت هوگ که نقش آوریل اونیل را بازی کرد. . جیمز سایتو که بعداً در فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles Life of Pi نقش آفرینی کرد، در نقش شردر شرور و الیاس کوتاس که نقش کیسی جونز را بازی می کرد، کار بسیار خوبی انجام می دهد. اوه، و برای کسانی که نمی‌دانند، سام راکول، که نقش سر تاگ را بازی می‌کرد، بعداً در نقش جاستین همر در مرد آهنی 2 بازی کرد. همه چیزهای دیگر، از جمله تدوین خوب، کارگردانی عالی، و موسیقی واقعاً شسته و رفته نیز عالی هستند.

به طور کلی، Teenage Mutant Ninja Turtles یک نمونه عالی از یک اقتباس اکشن زنده است که به درستی انجام شده است. به مطالب منبع احترام می گذارد و مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار نمی دهد (*سرفه* سنجاب ها و اسمورف ها *سرفه*). اکنون که سی سال از انتشار آن می گذرد، من این را تحسین می کنم. به خودتان لطف کنید و لاک‌پشت‌های نینجا را ببینید.

جهت دانلود فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 (لاک‌پشت‌های نینجا) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به کارگردانی استیو بارون با بازی جودیت هوگ، الیاس کوتاس و جاش پیس

نویسنده بابی هربک و تاد دبلیو لانگن

«یک چهار لاک پشت انسان نمای جهش یافته با یک جنایتکار در حال قیام برخورد می کنند. گروه نینجاها."

هرگاه کسی از فیلم‌های مبتنی بر کمیک نام می‌برد، همیشه بتمن، سوپرمن، مرد عنکبوتی یا شاید انتقام‌جویان را پیشنهاد می‌کند. تقریباً همه به شما خواهند گفت که «شوالیه تاریکی» بهترین فیلم اقتباس شده از یک کتاب کمیک است. من از اینکه چه تعداد از مردم این کلاسیک را فراموش کرده اند بسیار ناامید هستم!

من از طرفداران بزرگ لاک پشت های نینجا بودم. یادم می آید که سریال تلویزیونی سال 1987 را مذهبی تماشا می کردم. من همیشه در کودکی میکل آنژ را دوست داشتم زیرا او همیشه خنده دارترین چیزها را می گفت و انجام می داد. همچنین به یاد دارم که پدرم در اوایل دهه 90 لاک‌پشت‌های نینجا را از طریق VHS برای من خرید و این فقط بر عشق من به لاک پشت ها تأثیر گذاشت. وقتی بزرگتر شدم و شروع به درک جنبه های احساسی و داستان سرایی لاک‌پشت‌های نینجا کردم، من را متحیر کرد. این واقعاً یک جواهر پنهان در لیست بسیار طولانی فیلم های کمیک بوک است.

لاک‌پشت‌های نینجا آنقدر جوی و تاریک است که اعتبار زیادی باید به بخش سینما داده شود. وقتی در فاضلاب هستید، هر قطره آب و هر قدمی را می شنوید. وقتی در خیابان‌های نیویورک هستید، اتومبیل‌ها را می‌بینید که به سرعت در حال عبور هستند و مردم در همه جا هستند. رنگ‌ها بسیار تیره هستند و به خوبی با داستان کار می‌کنند.

توسعه شخصیت رافائل و سفر تطبیقی ​​که لاک‌پشت‌ها بدون استادشان طی می‌کنند، واقعاً لاک‌پشت‌های نینجا را به حدی رساند که من هنوز از آن ندیده‌ام. فیلمی که قبلا بر اساس یک کتاب کمیک ساخته شده بود. پیامی که از لاک‌پشت‌های نینجا دریافت کردم خانواده و برادری است. در هر سنگ بنای داستان دیده می شود. همانطور که لاک‌پشت‌ها پس از سقوطشان یاد می‌گیرند که بجنگند و به‌عنوان یک خانواده کار کنند، همین موضوع در مورد The Foot Clan با "پدر" خود شردر نیز گفته می‌شود. انعکاس تصاویر زمانی که یک خانواده در کنار هم رشد می کند و دیگری بر اساس دروغ و فساد ساخته شده است. این را دست اول با نقش دنی پنینگتون می بینید. او با تمام دروغ های The Foot Clan تغذیه می شود و به آنها کمک می کند تا از شهر بدزدند و ترس ایجاد کنند. اما هنگامی که او یک گفتگوی طولانی و معنی دار را با Splinter اسیر آغاز می کند، شروع به شک می کند به همه چیزهایی که از "خانواده" او گفته شده است. داستان سرایی در لاک‌پشت‌های نینجا در آن زمان بسیار کم قدردانی شده بود. مایه شرمساری واقعی است.

اگر بیشتر به یک فیلم کمیک با CGI و صحنه های مبارزه غیرواقعی علاقه دارید، لاک‌پشت‌های نینجا برای شما مناسب نیست. اگر به فیلمی بر اساس یک کمیک با خطوط داستانی بسیار عمیق و شخصیت هایی که بسیار واقعی و قابل ربط هستند علاقه مند هستید، شگفت زده خواهید شد. من معتقدم که برخی از مردم را از واقعی بودن لاک‌پشت‌های نینجا شگفت زده خواهد کرد. تصادفی نیست که در زمان خود، لاک‌پشت‌های نینجا پرفروش ترین فیلم مستقل تمام دوران بود. T-U-R-T-L-E POWER!