دانلود فیلم Spotlight 2015 (افشاگر) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم افشاگر 2015 بدون سانسور

فیلم افشاگر در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, تاریخی, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفت. Spotlight به کارگردانی Tom McCarthy, در کشور(های) کاناداایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams, Liev Schreiber, John Slattery, Stanley Tucci, Brian d'Arcy James, Gene Amoroso, Billy Crudup, Maureen Keiller, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 93/100 می باشد. برای دانلود فیلم Spotlight 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز تاریخی
امتیاز :
8.1/10 97% 93/100
کشور :
کانادا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2015
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان واقعی این که چگونه روزنامه بوستون گلوب توانست پرده از رسوایی عظیم کودک آزاری و مخفی کاری در داخل قلمرو کلیسای کاتولیک محلی، که پایه های کل کلیسای کاتولیک را لرزاند، بردارد.

The true story of how the Boston Globe uncovered the massive scandal of child molestation and cover-up within the local Catholic Archdiocese, shaking the entire Catholic Church to its core.

IMDb
8.1/10
97%
m
93/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Spotlight 2015

داستان واقعی این که چگونه روزنامه بوستون گلوب توانست پرده از رسوایی عظیم کودک آزاری و مخفی کاری در داخل قلمرو کلیسای کاتولیک محلی، که پایه های کل کلیسای کاتولیک را لرزاند، بردارد.
فیلم افشاگر 2015 ، داستان گروهی از محققان متشکل از مایک ، ساشا و مَت را روایت می کند که در مجله ای به نام ” افشاگر ” مشغول به کار اند. سردبیر این گروه که مردی به نام والتر می باشد افراد خود را به ثبت اتفاقاتی که در کلیسای کاتولین افتاده است مامور می کند ولی زیادی روی آنها در گرفتن اطلاعات دردسرساز می گردد و …
داستان فیلم درباره ی گروهی کوچک شامل مایک ، ساشا و مَت هست که در بخشی از یک دفتر مجله تحت عنوان “افشاگر” فعالیت می کنند که سردبیر آن فردی به نام والتر می باشد. این گروه تحقیقات خودشان را درباره ی گزارش های فاجعه باری که در کلیسایی کاتولیک واقع در ماساچوست اتفاق افتاده است ، آغاز می کنند. اما در ادامه ی راه متوجه می شوند که خیلی ها تمایل ندارند در این ارتباط صحبت کنند و…

جهت دانلود فیلم Spotlight 2015 (افشاگر) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"Spotlight" بهترین فیلم سال 2015 است و اگر اسکار بهترین فیلم را دریافت نکند ناامید خواهم شد. هرچه خوب است ، فقط یک قدم با عظمت فاصله دارد.

"Spotlight" خبرنگاران بوستون گلوب را نشان می دهد كه در حال سو abuse استفاده جنسی كشیش از كودكان هستند. "اسپات لایت" مانند لیزر بر روی آنچه روزنامه نگاری است ، بررسی اینکه آیا مطلبی را پوشش می دهد یا خبری را انتخاب می کند ، انتخاب می کند ، تحقیق می کند ، بخشی از قطعه ، روایت کامل ، انتشار و انتشار آن را مورد توجه قرار می دهد. زندگی کردن با پیامدهای انتشار.

شما در مورد زندگی شخصی خبرنگار اطلاعاتی کسب نمی کنید ، مگر مواردی که اتفاقاً هنگام کار در خانه می بینید. هیچ خرده داستان عاشقانه ای وجود ندارد. هیچ صحنه جالبی وجود ندارد که گزارشگر به کشیش مشت بزند. در واقع یکی از آن صحنه ها وجود دارد ، بدون شک یک سلام و احترام به خودآگاهانه به فیلم های کلاسیک روزنامه ، جایی که می بینید روزنامه ها از طریق یکی از آن ماشین های غول پیکر اداره می شوند که نسخه های چاپی را به سرعت چاپ می کند ، تا می کند و روی هم می گذارد.

من هرگز فیلمی ندیده ام که در آن این بازیگران را بیشتر دوست داشته باشم: مارک روفالو ، مایکل کیتون ، راشل مک آدامز ، لایو شرایبر ، جان اسلاتری ، برایان دی آرسی جیمز ، استنلی توچی ، بیلی کراودوپ ، لن کاریو بازیگران کمتر شناخته شده در نقش های جزئی هر چند خوب هستند. هالیوود در این اجراها وجود ندارد. هیچ لباس و آرایش سکسی وجود ندارد ، و هیچ افتخاری برای آکادمی وجود ندارد. بازیگران لباس روز روزنامه نگاران و زنان را می پوشند. بیشتر فیلم در یک دفتر اشتراکی مشترک و پر از پوشه های نامناسب پرونده مانیل یا در کافه ها و محله های طبقه کارگر که مصاحبه با خبرچین ها انجام می شود ، می گذرد. هر مجری در یک چرخ غول پیکر یک دنده بازی می کند که برای کشف شر کار می کند. هیچ یک از آنها از رسوایی لرزاننده جهانی که هنوز در انتظار است یا جوایز پولیتزر نمی دانند. آنها فقط با یک موچین ، یک برگ را برگردانده و می بینند که در زیر چه چیزی قرار دارد و این را به اطلاعات جمع آوری شده اضافه می کنند. حتی اگر بینندگان از قبل می دانند که این داستان در زندگی واقعی چگونه پخش شده است ، مخاطب هنگام کشف یک نفس نفس می زند. مخاطبان می ترسند سنگی از پنجره پرتاب شود. مخاطب می ترسد که همدستی قضایی داستان را پنهان نگه دارد. با گذشت نیم ساعت از فیلم شروع به گریه کردم. آخرش داشتم گریه می کردم. من شنیدم "متعجب!" سر و صدا در لحظات کنایه آمیز ویژه و خشن ، مانند دیگران در مخاطبان. ما از جمع بندی فیلم کف زدیم.

فیلم با کودکی در کلانتری آغاز می شود ، پدر و مادر و یک کشیش او را همراهی می کنند. یک وکیل وارد می شود. همه با زنگ های بی صدا صحبت می کنند. "من قول می دهم که این اتفاق هرگز تکرار نخواهد شد." پلیس بدبین است. وکیل نرم است. کودک له می شود. پدر و مادر دل شکسته اند. کشیش به ظاهر نرم و اهریمنی ظاهر می شود. صحنه ناشناس است. اتفاقاتی از این دست حداقل هزار بار تکرار شد.

ژوئیه ، 2001. بوستون گلوب اولین ویراستار یهودی خود ، مارتین بارون را خریداری می کند. تیم Spotlight در حال بررسی یک پرونده سو sex استفاده جنسی از طریق کشیش است. به آرامی اما مطمئناً آنها متوجه می شوند که وقایع به مراتب بیش از حد مشکوک است. آنها نه تنها یک سیب بد را در اینجا و آنجا کشف می کنند. بلکه کاردینال لاو کشیش های متجاوز را به کلیساهای جدید تغییر داده است. بارون با قانون ملاقات می کند. قانون نسخه ای از کاتشیک کلیسای کاتولیک را به بارون ارائه می دهد.

"Spotlight" از "آلمانی های خوب" نام می برد - افرادی که چشم خود را به ناپدید شدن همسایگان یهودی خود و ظاهر شدن ناگهانی خاکستر از آسمان بسته نگه داشته اند. فقط همین بود ، بسیاری از "بوستونی های خوب" وجود داشتند. مقابله با بسیاری از افراد که از سو abuse استفاده جنسی کشیشی آگاهی داشتند و هیچ کاری انجام ندادند ، بیمارگونه است. بچه های هدفمند ناتوان و بدون متحد بودند. یکی مادری اسکیزوفرنیک داشت. برخی پدران غایب داشتند. بعضی ها همجنسگرا بودند. خیلی ها از سمت اشتباه مسیرها بودند. بعد از سو abاستفاده از آنها ، برخی الكلی ، معتاد به مواد مخدر یا خودكشی شدند. هنگامی که فیل ساویانو ، فعال SNAP به دفتر بوستون گلوب دعوت می شود ، و او در مورد توطئه ای برای محافظت از كشیش های متجاوز كه تا واتیكان را در بر می گیرد صحبت می كند ، او به عنوان یك تئوریسین متلاطم ، منزجركننده و توطئه در مورد منطقه 51 رنج می برد - شخصی آسان برای نوشتن.

دلهره آورترین دلایلی که برای نادیده گرفتن سو abuse استفاده جنسی از روحانیون بیان شده است: پول. Globe قبلاً می توانست سو abuse استفاده جنسی روحانیون را پوشش دهد ، اما اینطور نبود. بیش از پنجاه درصد مشترکین مقاله کاتولیک هستند. بوستون یک شهر کوچک است ، کاتولیک های ایرلندی جزیره ای که نمی خواهند کسی قایق را تکان دهد ، یا جریان های مختلف پول از جمله کارهای خیرخواهانه قابل توجه کلیسا را ​​به خطر می اندازد.

صحنه هایی که بازماندگان سو abuse استفاده را ترغیب می کنند جزئیات آنچه را که برای آنها اتفاق افتاده تشویق کنند. خبرنگاران اصرار می ورزند تا بازماندگان را هق هق کنند ، که پس از آن باید دوباره در بدترین خاطرات خود زندگی کنند ، گفت: "کافی نیست که بگویید او شما را مورد آزار و اذیت قرار داده است. شما باید دقیقاً آنچه را که اتفاق افتاده به من بدهید."

طرح با یک خط قطار باری که طبق برنامه در حال حرکت است ، جلو می رود. هیچ وقت حوصله ندارم.

بحران سو abuse استفاده جنسی کشیشی تراژدی نیست زیرا کلیسای کاتولیک فاسد است. بحران سو abuse استفاده جنسی کشیشی یک فاجعه است زیرا کلیسای کاتولیک عالی است. اگر این مضمون را شامل می شد ، فیلم می توانست بهتر از آن شود. کاتولیک ها را نشان می دهند که به افراد بی خانمان غذا می دهند. کاتولیک ها را نشان دهید که با حمایت از ایمان خود از غم و اندوه بهبود می یابند. قانون کاردینال را برای آنچه که قبلاً بود نشان دهید - یک قهرمان شجاع در جنبش حقوق مدنی ، زمانی که این به معنای دریافت تهدید به مرگ و بیگانگی قدرتمندان بود. اینکه چیزی بسیار زیبا همراه با درد فردی قربانیان بسیار مورد آزار قرار گرفته ، قلب این فاجعه است.

من یک کاتولیک مادام العمر و کلیسایی هستم. علل کاتولیک بودن خود را علیرغم همه چیز در کتاب خود "ذخیره ارسال حذف" ارائه می دهم. من سلام ، نه تحریم ، گزارش Globe ، و فیلمهایی از این دست. اعتراف و رستگاری هدیه ای است که ما با دنیا به اشتراک گذاشته ایم.

جهت دانلود فیلم Spotlight 2015 (افشاگر) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سلام دوباره از تاریکی. ایمان. کلمه ای که به راحتی می توانست عنوان افشاگر گیرنده و دلخراش باشد. ایمان را می توان اعتماد و اعتقاد تعریف کرد. ایمان را می توان دین و ایدئولوژی نیز تعریف کرد. چیزهای کمی بیش از ایمان شکسته ویرانگرتر هستند ... هسته اصلی این داستان "مبتنی بر وقایع" در مورد آزار و اذیت کودکانه توسط ده ها کشیش کاتولیک توسط بوستون گلوب و پوشش منظم "کلیسا" است.

نام بردن از فیلمی که به خوبی افشاگر ساخته شده و در عین حال تماشای آن نیز دشوار است ، چالش برانگیز است. ما داستان را می دانیم ... حتی می دانیم که در سطح جهانی چطور برف خورده است ... اما احساسات خشم انزجار و عصبانیت کل در حالی که شاهد تماشای آن روی صفحه هستیم ، در بیشتر وجود ما نفوذ می کند. کارگردان Tom McCarthy (The Station Agent، The Visitor) به همراه Josh Singer (The Fifth Estate) فیلمنامه را نوشت و این قابل مقایسه با سایر فیلم های روزنامه تحقیق مانند Insider (1999) ، Zodiac (2007) و حتی پدربزرگ همه آنها ... همه افراد رئیس جمهور (1976).

صحنه افتتاحیه در یک ایستگاه پلیس بوستون در سال 1976 اتفاق می افتد. یک کشیش به آزار و اذیت کودک متهم شده است. در عرض چند دقیقه شاهد وعده های پوچ ، ارعاب و سرپوش گذاشتن هستیم. چیزهای زیادی در این بخش مختصر بیان شده است ، که کمترین آن حسن نیت ارائه می دهد با احترام به دوستی پلیس باسابقه که او آن را به عنوان "فقط یک روز دیگر" در مقابل یک پلیس تازه کار تازه کار آرایش می کند. این با امتیاز نقطه ای هوارد شور همراه است ، و در بهترین قطعات فقط پیانو و باس وجود دارد.

وقتی با تیم روزنامه نگار تحقیقی موسوم به "Spotlight" روبرو می شویم ، تا سال 2001 فلش را منتقل می کنیم. این کار توسط ویراستار والتر "رابی" رابینسون (مایکل کیتون) و سه گزارشگر وی انجام می شود: مایک رزندس (مارک روفالو) ، ساکا ففیفر (راشل مک آدامز) و مت کارول (برایان د آرسی جیمز). آنها گزارش خود را به بن بردلی جونیور (جان اسلاتر) می دهند ، پدر وی در دوران وودوارد / برنشتاین / واترگیت سردبیر روزنامه واشنگتن پست بود. تازه وارد The Globe مدیر سردبیر مارتی بارون (Liev Schreiber) است. برخلاف دیگران ، آقای بارون نه محلی بوستونی است و نه کاتولیک است. در واقع ، ما او را در حال خواندن کتاب "نفرین بامبینو" دن شوگنسی می گیریم ، فقط برای اینکه بتواند احساس بهتری نسبت به جامعه و مردم آن پیدا کند.

آنچه در افشاگر جذاب ترین است این است که این موضوع روی جنبه های تحقیقاتی متمرکز است - اینکه چقدر خبرنگاران در کنار هم قرار دادن داستان کوشا بودند - و روند کار چقدر روان بود ... داستان آنها را هدایت کرد ، و نه برعکس. هیچ برنامه رسانه ای برای "گرفتن" کلیسا وجود نداشت. در عوض ، گزارشگران با کشف هر قطعه از پازل شوک طبیعی را تجربه کردند. یکی از منابع اصلی آنها یک روانشناس کشیشی بود (با صدای ریچارد جنکینز) که به آنها کمک کرد تا اعداد را تعیین کنند. دیگری فیل ساویانو (نیل هاف) ، رهبر گروه یک قربانی بود ، که قبلاً سعی در ارائه مستندات به مطبوعات داشت. ساویانو نمونه کاملی از چگونگی مشاهده کسی است که چنان علاقه مند به یک هدف است می تواند با چنین بدبینی مشاهده شود - تا جایی که اثبات شود درست است. سه وكلا چشم اندازي را براي سرپوش گذاري اضافه مي كنند. اریک مک لایش (بیلی کراودوپ) کار خود را در زمینه حل و فصل پرونده ها (و خاموش کردن قربانیان) برای کلیسا انجام داد. میچل قرابدیان (استنلی توچی) قطب مخالف است - او به شدت می جنگد تا قربانیان را بشنوند ، در حالی که جیم سالیوان (جامی شریدان) در وسط گرفتار شده است - پرونده های کلیسا را ​​حل می کند و با وجدان خود دست و پنجه نرم می کند. از شخصیت های جالب دیگر می توان به پاول گیلفویل در نقش پیت کانلی ، یک کارگزار روان صحبت برای کلیسا ، و لن کاریو به عنوان کاردینال لاو اشاره کرد - مردی که در آخر عذرخواهی کرد و جایزه ای عالی در واتیکان دریافت کرد.

فیلم آنقدر خوب ساخته و بازی کرده است که بیش از چند "بهترین صحنه" را در آن به نمایش می گذارد. ساکا در خمیده درب ورودی خود با یک کشیش سابق برخورد کوتاهی دارد. کشیش آزادانه اعتراف می کند که بچه ها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و منطقی بودن او مطمئناً باعث لرزاندن بیشتر بینندگان می شود. از آنجا که این بوستون است ، کاملاً منطقی است که خبرنگاران از ماجرا چنان پرت شوند ، که جایگزین بازی Red Sox شود که آنها در Fenway Park حضور دارند. از آنجا که تحقیقات تا سال 2001 به طول انجامید ، تماشای تغییر جهت یک آژانس خبری برای فاجعه 11 سپتامبر کاملاً آموزنده است و همراه با کشور ، همه موارد دیگر را به حالت تعلیق در می آورد. سرانجام ، نکته ای در فیلم Spotlight وجود دارد که در آن ما بینندگان احساسات شدید خود را پر کرده ایم - یا باید چیزی را ضربه بزنیم یا آن را پرتاب کنیم - و خبرنگار رضندس دقیقاً همان چیزی را که لازم است ارائه می دهد: طغیان احساسی و انتشار اشتیاق با هر چیزی که قبلاً روی صفحه دیده می شد رقابت می کند. این یک لحظه شگفت انگیز برای روفالو به عنوان یک بازیگر و یک لحظه اوج تماشاگران است.

این داستان در ژانویه 2002 به صفحه نخست The Boston Globe وارد شد. این مقاله در سال 2003 برای جایگاه فوق العاده خود برنده جایزه پولیتزر شد. روزنامه نگاری تحقیقی این گزارش بسیاری از افراد مورد سو استفاده را تأیید و استکبار عظیم کلیسا را ​​آشکار کرد. معصومیت یک کودک در مقابل قدرت خدا. این داستان ایمانی را که روزگاری تعداد زیادی از مردم نگه داشتند شکست و یک حسابداری و بیداری جهانی (که با اعتبارات پایانی آن ثابت می شود) را آغاز کرد که به شدت به آن احتیاج داشت. افشاگر خط دیالوگ "یک روستا طول می کشد تا یک بچه را تربیت کند ... یا یکی را سو abuse استفاده کند" ارائه می دهد. به عبارت دیگر ، اقدامات اغلب خاموش بسیاری از افراد انجام شد تا این وحشت ناپسند شیطانی ادامه یابد. در ادای احترام به حرفه روزنامه ، گروه كمی از خبرنگاران اختصاص داده شد تا پرده ای را كه هرگز نباید بسته شود ، عقب بكشند. بیایید به آن ایمان داشته باشیم.