دانلود فیلم Spiral 2019 (مارپبچ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مارپبچ 2019 بدون سانسور

فیلم مارپبچ در ژانر(های) ترسناک, معمایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفته است. Spiral به کارگردانی Kurtis David Harder, در کشور(های) کانادا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jeffrey Bowyer-Chapman, Ari Cohen, Jennifer Laporte, Ty Wood, Lochlyn Munro, Chandra West, Paul McGaffey, Thomas Elms, Aaron Poole, Megan Tracz, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 59/100 می باشد. برای دانلود فیلم Spiral 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک معمایی هیجان انگیز
امتیاز :
5.4/10 74% 59/100
کشور :
کانادا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک زوج همجنس گرا برای بهرمندی از کیفیت بالای زندگی و تربیت دخترشان در محیطی بهتر به یک شهر کوچک مهاجرت میکنند، اما پس از مهمانی عجیب و نامتعارف همسایه جدیدشان تمام تصورات آنها از محیط ایده آل نقش بر آب می شود .

A same-sex couple move to a small town so they can enjoy a better quality of life and raise their 16 year-old daughter with the best social values. But nothing is as it seems in their picturesque neighbourhood. And when Malik sees the folks next door throwing a very strange party, something very shocking has got to give.

IMDb
5.4/10
74%
m
59/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Spiral 2019

یک زوج همجنس گرا برای بهرمندی از کیفیت بالای زندگی و تربیت دخترشان در محیطی بهتر به یک شهر کوچک مهاجرت میکنند، اما پس از مهمانی عجیب و نامتعارف همسایه جدیدشان تمام تصورات آنها از محیط ایده آل نقش بر آب می شود .

جهت دانلود فیلم Spiral 2019 (مارپبچ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مارپبچ دیگری است که هنگام تلاش برای بررسی فیلم‌هایی که قبل از انجام فهرست پایان سال 2020 من سر و صدای زیادی پیدا کرده‌اند، در رادار من ظاهر شد. دومی چیزی است که واقعاً برای من جالب است. جدا از آن، من نابینا وارد شدم. خلاصه داستان این است که یک زوج همجنس به یک شهر کوچک نقل مکان می کنند تا از کیفیت زندگی بهتری برخوردار شوند و دخترشان را با ارزش های اجتماعی قوی تربیت کنند. اما وقتی همسایه ها یک مهمانی بسیار عجیب برگزار می کنند، هیچ چیز در محله زیبای آنها آنطور که به نظر می رسد نیست.

اکنون احساس می کنم که خلاصه داستان کمی گمراه کننده است. ما مارپبچ را با یک زوج همجنس‌باز در پشت ماشین شروع می‌کنیم. اتفاقی می‌افتد که باعث می‌شود یکی از آن‌ها بیرون بیاید و صحنه با هق هق یکی دیگر بر روی بدن خاتمه می‌یابد.

سپس به سال 1995 تغییر مکان می‌دهیم. در اینجا یک زوج همجنس‌گرا از مالک (جفری بویر-چپمن) داریم. ) و هارون (آری کوهن). همچنین با آنها دختر کایلا (جنیفر لاپورت) نیز همراه است. هارون پدر واقعی او از ازدواج قبلی است. آنها از شهر به این شهر کوچک نقل مکان می کنند. کایلا از اینکه دوست پسر خود را ترک می‌کند هیجان‌زده نیست.

خانواده جدید می‌روند تا در آنجا مستقر شوند و ما خیلی زود با یکی از همسایه‌های آنها، تیفانی (چاندرا وست) آشنا می‌شویم. او قبل از آوردن یک گل متوجه نمی شود که آنها یک زوج همجنسگرا هستند، اما او کاملا قبول می کند. هر چند همه به این خوبی نیستند. مالک یک روز از دویدن به خانه می آید و می بیند که کسی وارد خانه شده و یک فحش تحقیرآمیز روی دیوار نوشته است. قبل از اینکه هارون آن را ببیند، روی آن نقاشی می‌کشد. او همچنین یک سیستم امنیتی نصب می‌کند که آرون را نیز ناراحت می‌کند.

این اثری که مالک روی آن کار می‌کند این است که چیزی را روی چارلز داریلسون (دیوید لیرینی) می‌نویسد. او کسی است که به خانواده سنتی و تبدیل درمانی اعتقاد دارد. همجنس گرا بودن مالک از او ناراحت است و دیگر نمی خواهد آن را بنویسد. نفوذ او را به لرزه می اندازد، مانند دیدن این مرد مسن تر خزنده آقای راینهارت (پل مک گافی). او سعی می‌کند نفوذ کند، اما وقتی مالک با او روبرو می‌شود، ممکن است مرد در واقع آنقدر که می‌خواهد دیوانه نباشد. او یک تکه کاغذ به مالیک می‌دهد، اما چیزی روی آن نیست.

چیزهای عجیب‌تری مانند پیدا شدن راکون‌های مرده در اتاق زیر شیروانی بالای تخت Kayla شروع می‌شود. خون آنها از طریق او به او نشت می کند. آنها با شوهر مارشال تیفانی (لوچلین مونرو) ملاقات می کنند و مالیک تصویری عجیب از اجداد خود را به همراه کتابی قدیمی با نمادی مارپیچ روی ستون فقرات می بیند. مالک به آنچه فکر می‌کند در حال وقوع است نگاه می‌کند، اما آیا این چیزها واقعی هستند یا او چیزهایی را کنار هم می‌کشد که به هم مرتبط نیستند. سابقه ضربه ای وجود دارد که می تواند باعث وقفه ذهنی او نیز شود.

برای اینکه اکنون به افکارم در مورد فیلم بپردازم، از پیش فرض چیزی که در اینجا به دست می آوریم بسیار خوشم آمد. به نظر می رسد مارپبچ سعی می کند با کاری که آنها انجام می دهند پیشرفت کند. این استراتژی است که آن را در سال 1995 قرار دهیم. من می گویم که اگرچه در سال 2020، جایی که ما چیزهایی مانند ازدواج همجنس گرا یا حتی فقط زوج ها را بیشتر می پذیریم، هنوز به طور کامل آنجا نیستیم. نقل مکان این زوج به یک شهر کوچک جالب است زیرا من شخصاً اهل شهر کوچکی هستم که معمولاً افراد بسته تری دارد. من دوست دارم که مارشال و تیفانی آنها را می پذیرند. بخشی از این می‌تواند تفکر لیبرال آن‌ها باشد یا فقط اینکه آنها با آنها آشنا شده‌اند.

من فکر می‌کنم بعداً باید روی مالک تمرکز کنم. ما مدام فلاش بک هایی از حمله ای دریافت می کنیم که او در آن روز شاهد آن بود. در ابتدا مطمئن نبودم که آیا آرون با او بوده یا نه، اما فهمیدیم که شخص دیگری بوده است. این واقعاً او را عمیقاً برید، اما من همچنین فکر می‌کنم که به او کمک کرد که نه تنها برای حقوق خود، بلکه برای حقوق همجنس‌گرایان نیز با صدای بلندتر صحبت کند. با این حال، وقتی دارم این را می نویسم، از اینکه لازم است بین این دو تفاوت قائل شوم متنفرم. وقفه در محل جدید آنها باعث ایجاد خاطرات بدی می شود و بیشتر چیزهای عجیب و غریب برای او اتفاق می افتد. من اینجا دوست دارم که او به سمت جنون فرو می رود و این او را غیرقابل اعتماد می کند. ما آنچه را که او می بیند می بینیم، اما تا توضیح نمی دانیم که واقعی است یا نه.

من تایید یا تکذیب نمی کنم که آیا فرقه ای در مارپبچ وجود دارد یا نه، اما من دوست دارم چگونه این رسیدگی شد. ما نسبتاً زود می بینیم که مارشال و تایلر مشغول تماشای مراسمی هستند که در خانه آنها برگزار می شود. مالک از جای خود نظاره گر است. اتفاقاً شامل یک مارپیچ است. نکته این است که وقتی بعداً مطرح می شود، یک توضیح عادی وجود دارد. از آنجایی که مالک در حال از بین رفتن است، ما لزوما نمی توانیم او را باور کنیم. با ادامه این ماجرا، آنها کارهای وحشتناکی با چهره های کلاه دار انجام می دهند و صادقانه بگویم، بخشی از چیزی که واقعاً من را به مارپبچ می کشاند، آنها هستند. برخی از افشاگری‌های فوق‌العاده وجود دارد که از تحقیقات مالیک به‌علاوه آن‌ها به دست می‌آید.

چیزی که در ادامه می‌خواهم بگویم کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما من عاشق سرعت مارپبچ هستم. ما واقعاً زمان زیادی را تلف نمی کنیم. از همان ابتدا من را به خود جذب می کند و تا افشای نهایی آنجا هستم. با این حال من با این جمله مقدمه کردم که ای کاش فیلم کمی کند می شد. با سیاه‌آوت‌هایی که مالیک چیزهایی را که اتفاق افتاده به خاطر نمی‌آورد و ما لزوماً نمی‌دانیم که آیا برخی از آنها یادشان می‌آمد یا نه، بسیار بازی می‌کند. مشکل من اینجاست، اگرچه من می‌خواهم کمی پشت سر هم داشته باشم. فکر می‌کنم خیلی سریع پیش می‌رود، جایی که افشای کمی بیشتر باعث می‌شد که من بیشتر اینگونه باشم.

برای دور شدن از داستان، اکنون به سمت بازیگری می‌روم. Bowyer-Chapman من فکر می کردم که به عنوان رهبر ما واقعاً کار خوبی انجام داد. او فقط حضور پررنگی در صفحه نمایش دارد. با این حال، آنچه واقعاً کار می کند این است که ما او را تثبیت می کنیم و سپس او را در حالی که به جنون فرو می رود، می بینیم. با نحوه ارائه آن احساس بدی برای او داشتم. من می خواستم او بتواند چیزهایی را ثابت کند، اما توضیحات منطقی همه علیه اوست. که برای من کار کرد. کوهن به عنوان همتای او و سنگ خانواده است. ما به او نیاز داریم که در واقعیت مستقر باشد. لاپورت در نقش دختر محکم است. من دوست دارم که او خانواده مترقی خود را دوست دارد، اما همچنین انتخاب های بدی مانند یک نوجوان انجام می دهد. وود، مونرو و وست به عنوان این خانواده خوب هستند که می توانند رازی را در خود پنهان کنند. بقیه بازیگران که این را کامل کردند به نظر من نیز مورد نیاز بود.

این من را به آخرین قسمت فیلمی که می‌خواهم به آن بپردازم می‌برد که در آن افکت‌ها خواهد بود. راستش ما خیلی از آنها را نمی دانیم و من از این بابت عصبانی نیستم. این به بازی با این ایده کمک می کند که هیچ اتفاقی نمی افتد و به من اجازه می دهد تا همه چیز را کنار هم بگذارم. کاری که ما به دست می آوریم عملی بود و من فکر می کردم خونی که در اینجا به دست می آوریم واقعاً جامد است. فیلمبرداری نیز به خوبی انجام شده است، به خصوص با تدوین به ما نشان می دهد که کسی در حال سیاه شدن است. ممکن است کمی CGI وجود داشته باشد، اما اگر وجود داشت، بدون درز بود و من در آنجا مشکلی نداشتم.

اکنون در پایان، فکر می‌کنم مارپبچ جنبه‌های واقعاً خوبی در مورد آن دارد. من این ایده را دوست دارم که ممکن است فرقه ای در این شهر وجود داشته باشد که کارها را انجام دهد یا اینکه ما کسی را داریم که در گذشته آسیب دیده است و به دلیل یک رویداد محرک در جنون فرو رفته است. صرف نظر از اینکه چگونه بازی می کند، بازیگری واقعاً به زنده کردن آن نیز کمک می کند. با این حال، اگر مشکلی داشته باشم، احساس می‌کنم که فیلم می‌توانست کمی عمیق‌تر شود و داستان‌های بیشتری به آن اضافه شود، زیرا این چیزی است که به نظرم جالب‌تر است. فقط به نظر می رسد که چیزها را پنهان می کند. من فکر می کنم که موسیقی متن آن چیزی که لازم بود کار می کند و افکت ها در کنار فیلمبرداری به خوبی انجام شده است. می‌توانم بگویم که علیرغم کمبودهایش، باز هم فیلمی بالاتر از حد متوسط ​​است.

جهت دانلود فیلم Spiral 2019 (مارپبچ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مارپبچ ترسناک/هیجان‌انگیز که در دهه 1990 می‌گذرد، تمام بخش‌های خوب Get Out و Heritary را به تصویر می‌کشد، آن‌ها را با مضامین با شکوه همجنس‌گرا، بازی‌های عالی و داستانی گیرا در هم می‌ریزد تا یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک همجنس‌گرا محور تا به امروز را ارائه دهد.
مارپیچ در اواسط دهه 90 می گذرد و روی خانواده ای متشکل از آرون (آری کوهن) مالیک (جفری بویر-چپمن) و دخترشان کایلا (جنیفر لاپورت) تمرکز دارد که از شهر نیویورک به شهر کوچک ایالات متحده نقل مکان می کنند. به محض نقل مکان در مالک، هنوز از دیدن قتل سابق خود در خیابان از فلاش بک ها رنج می برد. مردم شهر از اینکه این خانواده چقدر غافلگیر و مغرور هستند شگفت زده شده اند. به ویژه همسایگان آنها تیفانی (چاندرا وست) و مارشال (لوچلان مونرو) که از خانواده استقبال می کنند و آنها را زیر بال خود می گیرند. با شروع اتفاقات عجیب در اطراف شهر، خانواده باید با هم متحد شوند تا از فعالیت هایی مانند فرقه زنده بمانند و در عین حال گذشته را کشف کنند. داستان به مالیک می رسد، او MVP اینجاست و هیچ مشکلی در فرمان دادن به صفحه نمایش ندارد. چپمن با این نقش کاملاً مطابقت دارد، زیرا او بین پدری دلسوز، شوهر دوست داشتنی، نویسنده‌ی سخت‌گیر در خانه‌نشینی تعادل برقرار می‌کند و در حالی که عقل خود را در جریان رخ دادن وقایع فیلم زیر سوال می‌برد، تماشاگران به این می‌پرسند که چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست. کوهن در نقش اصلی نقش دارد و احتمالاً شخصیت کمتر جذاب فیلم است. لاپورت در تعامل با مالیک و پسر همسایه همسایه‌شان، تایلر (تای وود) عالی است.

مارپبچ اغلب به این اشاره می‌کند که او شخصیت اصلی است و من هم نمی‌خواهم آن را تقدیم کنم. بسیاری از اسپویل‌ها، فیلمنامه هوشمندانه شما را به حدس زدن ادامه می‌دهد، زیرا اطلاعات بیشتری در مورد شهر و گذشته تلخ آن آشکار می‌شود. از نظر داستانی، فیلم کمی ترکیبی بین Heritary و Get Out است، در حالی که یک کپی مستقیم نیست، بهترین قسمت‌های هر فیلمنامه را می‌گیرد و با ترکیب شدن در یک خانواده عجیب و غریب در حین ساخت، راه خودش را هموار می‌کند. ترس های پرش و احساس رمز و راز. فیلمبرداری فیلم ها فوق العاده است. در شهری تاریک و مه آلود به راحتی می توان یک زیبایی شناسی ترسناک ایجاد کرد. قرار گرفتن در یک خانه کاملاً جدید در حومه شهر در دهه 90 دارای فضای کلاستروفوبیک زیادی است. اتاق‌های زیادی برای پنهان شدن شخصیت‌ها وجود دارد، اما آنها کوچک هستند و جایی برای پنهان شدن ندارند. این نیمی از لذت مارپبچ است زیرا از محیط به نفع خود استفاده می کند.

دست در دست گرفتن فیلمبرداری امتیاز است. همه‌گیر و دلهره‌آور است، اغلب با تقلید از اتفاقاتی که روی پرده می‌افتد تنش ایجاد می‌کند و به اوج می‌رسد که به وحشت مارپبچ می‌افزاید. فیلم از رفتن به قلمرو تیره و تار نمی ترسد، روشی که با احترام در مورد جنسیت و نژاد صحبت می کند. حتی با وجود اینکه داستان آن در دهه 90 می گذرد، پیامی که هنوز هم امروز به صدا در می آید، که در لحظات پایانی فیلم به خوبی بیان می شود.

Spiral یک فیلم فوق العاده خوب است. اجراهای برجسته، به ویژه از چپمن به تنهایی ارزش پذیرش را دارد. یکی از بهترین چیزها این است که فیلم از فرو رفتن در موضوعات نژادی که دست در دست هم با تمایلات جنسی دارند نمی ترسد. این چیزی است که ما به دیدن آن در روابط و فیلم‌های مستقیم عادت کرده‌ایم، اما لایه اضافه شده از همجنس‌گرایان و رنگ‌آمیزی‌ها در یک شهر سفید کوچک ارزش کاوش را دارد، به‌ویژه وقتی درست مثل اینجا انجام شود. طرفداران ژانر ترسناک از ترس و وحشت و راز هیجان انگیزی که توسط کارگردان کورتیس دیوید هاردر هدایت می شود لذت خواهند برد. اگر به دنبال یک فیلم ترسناک عجیب و غریب هستید که ترسی از داشتن عمق و تأثیرگذاری نداشته باشد، مارپبچ برای شماست.