دانلود فیلم Space Sweepers 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم 승리호 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Space Sweepers در ژانر(های) درام, فانتزی, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Space Sweepers به کارگردانی Jo Sung-hee, در کشور(های) کره (جمهوری), ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Song Joong-ki, Kim Tae-ri, Yoo Hae-jin, Jin Sun-kyu, Richard Armitage, Kim Moo-yul, Park Ye-rin, Oh Ji-yul, Kim Hyang-gi, Nas Brown, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم عربی, چینی ها, دانمارکی, فرانسوی, انگلیسی, اسپانیایی, کره ای, روسی, تاگالوگ, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 64/100 می باشد. برای دانلود فیلم Space Sweepers 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام فانتزی علمی تخیلی
امتیاز :
6.6/10 72% 64/100
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
عربی چینی ها دانمارکی فرانسوی انگلیسی اسپانیایی کره ای روسی تاگالوگ
سال :
2021
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در سال 2092 گروهی یک ربات انسان نما به نام دوروتی را کشف می کنند که به عنوان سلاحی برای کشتار جمعی شناخته می شود ، و این یک معامله تجاری خطرناک می شوند.

When the crew of a space junk collector ship called The Victory discovers a humanoid robot named Dorothy that's known to be a weapon of mass destruction, they get involved in a risky business deal which puts their lives at stake.

IMDb
6.6/10
72%
m
64/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Space Sweepers 2021

در سال 2092 گروهی یک ربات انسان نما به نام دوروتی را کشف می کنند که به عنوان سلاحی برای کشتار جمعی شناخته می شود ، و این یک معامله تجاری خطرناک می شوند.
رفتگران فضایی ، نام فیلمی اکشن و ماجرایی سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جو سونگ-هی می‌باشد. داستان Space Sweepers در سال ۲۰۹۲ روایت می‌شود. درباره‌ی خدمه‌ی یک ناو جمع کننده‌ی زباله فضایی به‌نام ویکتوری می‌باشد که به طور تصادفی یک ربات انسان نما به‌نام دوروتی را پیدا می‌کنند. این ربات به عنوان یک سلاح کشتار جمعی شناخته می‌شود ، اکنون این خدمه درگیر یک معامله‌ی تجاری خطرناکی می‌شوند که…
در سال 2092 واقع شده و خدمه یک ناو جمع کننده ناخواسته فضایی به نام The Victory را دنبال می کند. وقتی آنها یک ربات انسان نما به نام دوروتی را کشف می کنند که به عنوان سلاحی برای کشتار جمعی شناخته می شود ، درگیر یک معامله تجاری خطرناک می شوند.

جهت دانلود فیلم Space Sweepers 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جاروبرقی های فضایی بسیار مورد انتظار فضایی ، که در ابتدا برای تابستان گذشته برنامه ریزی شده بود ، به تازگی در سراسر جهان منتشر شد و دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر به آن نیاز داشتم. اولین فیلم علمی تخیلی فضایی کره جنوبی در آینده ای دوسطحی برگزار می شود که در آن زمین در حال مرگ است و تنها مکانی که برای استعمار باقی مانده است ، دنیای آن مملو از نابرابری است که همیشه همراه با گسترش شاهنشاهی است. Space Sweepers احساس گسترده ، گران ، مهیجی دارد و به من احساسات قوی گاوچران بیبوپ را می دهد ، که هرگز چیز خوبی نخواهد بود.

به کارگردانی جو سونگ هی (کارآگاه شبح ، پسری گرگینه) ، مراکز اطراف خدمه ناخوشایند و همیشه بدهکار کشتی پیروزی ، که به نظر می رسد همراه با پیچ و تاب و لجبازی محض باشد. آنها بهترین تیم رفتگر فضایی هستند که در بخشی از طبقه زیر ضعیف شکارچیان فضل زباله قرار دارند و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ایستگاه های فضایی و ماهواره ها ، سطل زباله فضایی را شکار می کنند و حمل می کنند. خدمه با دوروتی روباتی روبرو می شوند که از کودک واقعی انسانی قابل تشخیص نیست و به آنها گفته می شود خطرناک است و هم توسط دولت فضایی و هم توسط یک سازمان تروریستی مرموز به نام روباههای سیاه تحت تعقیب است. سونگ جونگ کی نقش Tae-ho را بازی می کند ، مردی که از دست او رنج می برد و با یک ضایعه غم انگیز شکنجه می شود و ناامید است که از هر طریق ممکن پول بدست آورد تا آنچه را که برایش مهمتر است بازیابی کند. من تا به حال نمی دانستم که چقدر دوست دارم آواز بی ادب و تلخ Joong-ki را ببینم - بسیار عالی است که ببینم او کاری متفاوت از بسیاری از مردان برجسته چهره صاف ، صاف و همیشه کنترل که در گذشته بازی کرده است ، انجام می دهد . خدمه بدرفتاری کیم ته ری به عنوان کاپیتان جانگ نابغه بد ، جین سان کیو به عنوان یک پارک مخفی مخفی با ظاهر خشن و یو هائه جین به عنوان کوسه های کارت آندروید. همه آنها از زندگی ناامید شده اند و امپراتوری آنها را به طرق مختلف خسته کرده است ، به راحتی سعی می کنند وقتی با کودک رباتی روبرو می شوند که زندگی آنها را تغییر خواهد داد ، زندگی خود را خراب کنند. همچنین نابغه قدرتمند سالیوان (یک ریچارد آرمیتاژ تقریباً غیر قابل تشخیص) است که از پروژه مستعمره مریخ وی به عنوان تنها امید بشریت برای بقا نام برده می شود.

Space Sweepers یک فیلم پاپ کورن عالی ، بسیار لذت بخش و پر است از ایده های عالی جهانی که در سال 2092 خلق کرده کاملاً باورپذیر است از این جهت که هم بسیار متفاوت است و هم دقیقاً با جهان ما یکسان است: سیاره ای که به دلیل بهره برداری و سو abuse استفاده خود ما در حال مرگ است. طبقه نخبه ای که در زمین تسلیم شده اند و به عنوان پاسخ به دنبال سفرهای فضایی بسیار گران هستند. یک شخص سفیدپوست نابغه که ادعا می کند تمام مشکلات ما را با فناوری حل خواهد کرد. (ایلان ماسک ، تو هستی؟) شوخی ها را کنار بگذاریم ، با توجه به جایی که اکنون هستیم ، این یک آینده کاملاً معقول و منطقی است و این باعث می شود که عناصر پر جنب و جوش Space Sweepers در معرض خطر واقعی قرار بگیرند ، به صحنه های اکشن وزن و ترس کمی می دهد که من نمی خواهم مثلاً در یک فیلم Star Trek احساس کنید. بیشتر از همه ، این احساس سبکی را پیدا کرد که خانواده از Cowboy Bebop و Firefly احساس می کنند بدون هیچ کدام از مردانگی های سمی بیگانه. علاقه تصویری به نحوه تصور این تنظیم بسیار زیاد است. من عاشق ناراحتی همه چیز هستم ، سطل زباله فضایی و فناوری شکسته متناسب با یک اپرای فضایی با یک پیام قوی محیطی. قرار دادن رفتگرهای فضایی تقریباً صد سال در آینده به سازندگان فیلم این امکان را داد تا بدون نگرانی از توضیح نحوه کار آن ، فناوری را ایجاد کنند. طراحی تولید پر از جزئیات عالی است ، مانند سفینه های فضایی برای سفرهای دسته جمعی که یادآور هواپیماهای تجاری ، وسایل نجات یافته و تغییر کاراکترها و زره های براق و وحشتناک گارد فضایی است که در مکان های کثیف و تاریکی که گشت می زنند و می کشند خودنمایی می کند.

احتمالاً مورد علاقه من این است که هر کس همیشه با زبان خود صحبت می کند ، و از مترجمان جهانی برای برقراری ارتباط از طریق موانع زبانی استفاده می کند. در ابتدا مغز من احساس می کرد که دارد خودش را به گره هایی می پیچاند که سعی می کند آنچه را که گوش های من با زیرنویس می شنود سازگار کند ، اما خیلی سریع به آن عادت کردم و واقعاً از دیدن فیلم پرجمعیت مردم و زبانها بسیار لذت بردم . یک اثر مساوی وجود دارد که در مقابل سلطه جهانی انگلیسی در دنیای امروز است - هژمونی که هنوز در فیلم Space Sweepers وجود دارد ، اما حداقل تا حدودی توسط گوشهایی که همه می پوشند بین افراد واسطه است. Space Sweepers پر از عناصری از این دست است ، قطعات سرگرم کننده جهان سازی که تفسیر ظریفی نیز دارند. من از انتقاد آن از نابرابری های ذاتی سیستمی که در آن شهروندی ارزش نهایی یک انسان است- به روشی که دولت ها از نیروی روایی و نظامی به عنوان ابزار دوقلوی سلطه و انقیاد استفاده می کنند ، و طبقه بندی طبقاتی نهادینه شده که مردم را در چرخه ای بی پایان از فقر. این در فیلم Space Sweepersی که اساساً یک فیلم پرطرفدار تابستانی پر از جنگ و انفجارهای فضایی است ، تعجب آور بود. این یک فیلم کامل نیست - چند صحنه با بازیگران غیر کره ای کمی هوکی است و گفتگوی کره ای بسیار برتر از گفتگو به زبان های دیگر است. Space Sweepers همچنین بازیافت آن فیلم کره ای اکشن / فاجعه پدری است که دختر خردسال در معرض خطر منشأ رشد و تکامل اخلاقی او است - که همیشه مرا جلب می کند ، اما دیگر تعجب آور نیست.

هنوز ، بازی های اصلی جامد و متحرک است ، زیبایی شناسی بسیار زیبایی دارد ، و من علی رغم کمی نفخ بودن فیلم ، هرگز خسته نشده ام. به دلایل زیادی یک سال طولانی و غم انگیز بوده و یک چیز کوچک که دلم برای آن تنگ شده است ، لذت رفتن به یک تئاتر تاریک و لذت بردن از یک فیلم بلند است. جایی که من زندگی می کنم زمستان است ، اما تقریباً احساس می کنم برای اولین بار از زمان شیوع بیماری همه گیر ، یک فیلم تابستانی را تجربه کردم. برای سازندگان فیلم شرم آور است که آنها نتوانستند این نمایش را در صفحه نمایش بزرگ پخش کنند ، به خصوص با توجه به اینکه Space Sweepers اولین فیلم کره ای در نوع خود است ، اما یک هدیه خوب برای ما است. گاهی اوقات شما فقط می خواهید یک گروه بدبینی شایان ستایش را ببینید که آدمهای بد را منفجر می کند و روز را نجات می دهد.

جهت دانلود فیلم Space Sweepers 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Space Sweepers یک اپرای فضایی کره جنوبی است که اوایل ماه جاری در Netflix منتشر شد. تاریخ انتشار چندین بار به دلیل COVID به عقب رانده شده بود ، اما سرانجام اینجاست! و انتظار ارزشش را داشت ، همانطور که با مدت زمان 2 ساعت و 16 دقیقه ، این یک فیلم برای نشستن است.

وقتی نتفلیکس لیست "به زودی" را به روز کرد ، من اعلان هایی را از طریق تلفن دریافت می کنم ، بنابراین Space Sweepers قبلاً وقتی اکران شده بود در لیست من بود. من واقعاً عاشق داستان های علمی و به خصوص علمی تخیلی در فضا هستم ، بنابراین مطمئناً قصد تماشای این موضوع را داشتم. من قبلاً می دانستم که دوست دارم این را دوست داشته باشم ، اما از داستان سرایی و تصاویر کاملاً متعجب شدم زیرا هر دو شگفت انگیز هستند.

داستان در سال 2092 تنظیم می شود و زمین با تغییر آب و هوا کاملاً بهم ریخته است. ؛ گیاهان شروع به ناپدید شدن کردند و هوا غیر قابل تنفس شد. بسیاری از افراد به یک ایستگاه فضایی یا یک دنیای مصنوعی در جایی از مدار نقل مکان کرده اند ، مکانی که گیاهان و گیاهان آن برخلاف زمین رشد می کنند. اما طبقه پایین و افرادی که ارتباط درستی ندارند هنوز روی زمین هستند که همه چیز هنوز رو به زوال است.

شما خدمه The Victory را دنبال می کنید ، گروهی از بدخواهان که فضاهای ناخواسته فضایی را برای بدست آوردن توسط. اما در هنگام گردش ، آنها دختربچه ای به نام دوروتی را پیدا می كنند ، همان دختری كه اخبار به او هشدار داده است زیرا ظاهراً او سلاحی برای كشتار جمعی است. بنابراین به طور طبیعی ، آنها به دلیل آن درگیر یک معامله تجاری خطرناک می شوند.

در مد اپرای فضایی سنتی Space Sweepers پر از عکس های خیره کننده فضایی و سکانس های اکشن کشتی فضایی و عکس های بسیار زیباتر مناسب برای چشم عاشقان علمی تخیلی. استودیویی که Space Sweepers را زنده کرده است کار خارق العاده ای در ساخت تصاویر بصورت لذت بخشی از تجربه داستان انجام داده است. حتی به جرات می توانم بگویم که Space Sweepers در مقایسه با برخی دیگر از اپراهای فضایی ، از جمله برخی از فیلم های جنگ ستارگان ، از لحاظ بصری چشمگیرتر و جذاب تر بود.

جزئیاتی که در Space Sweepers بلافاصله برجسته شد این بود که افراد از همه ملیتهای مختلفی در این ماجرا دخیل بودند ، که در واقع در سایر داستانهای آخر دنیا اتفاق نمی افتد. کشورهایی که مردم می دانستند آنها دیگر وجود ندارند ، بنابراین همه فقط در چند مکان جمع می شوند که هنوز هم قابل زندگی نیستند ، مهم نیست که از کجا آمده اند و در فیلم Space Sweepers نشان داده شده است. حتی مواردی مانند موانع زبانی نیز برداشته شد ، زیرا همه از این گوشواره استفاده می کردند که مکالمات را در حین ترجمه ترجمه می کند. بیشتر فیلم به زبان کره ای صحبت می شود ، زبان انگلیسی در جایگاه دوم قرار دارد ، اما انواع زبان ها و ملیت ها دیده و شنیده می شود. برای شروع بسیار طبیعی بود ، اما در این زمینه بسیار منطقی بود و جزئیاتی مانند این است که فیلم ها را از دیگران جدا می کند.

آخرین چیزی که می خواهم به آن بپردازم این است که فیلمبرداری کره بسیار متفاوت از آنچه همیشه از غرب بیرون می آید. برای اپرای فضایی و سرگرمی های عمومی علمی تخیلی / فانتزی ، این بدان معناست که کاملاً کمتر دراماتیک و بیش از حد اغراق آمیز است ، سرعت گام به گام سریعتر است و داستان از اهمیت بیشتری برخوردار است ، به علاوه نیازی به معرفی و پیش بینی نیست بلافاصله همه چیز این واقعاً ژانر را تحسین می کند و باعث لذت بیشتر Space Sweepers ها در مقایسه با فیلم های غربی در ژانرها و زیر ژانرها می شود. اگر از رسانه های علمی-تخیلی و فانتزی لذت می برید ، قطعاً ارزش آن را دارد که در رسانه های کره ای منشعب شوید.

به طور خلاصه داستان کوتاه ، فضانوردان فضایی یک فیلم شگفت انگیز است ، هم از نظر بصری و هم از نظر داستان. اگر به هر شکلی از شکل داستان های علمی تخیلی یا فضایی هستید ، من واقعاً مطمئن هستم که این را دوست خواهید داشت. اگر مجبورم آن را با برخی از امتیازات شناخته شده مقایسه کنم ، فکر می کنم بیشتر از جنگ ستارگان از نظر فضای عمومی ، طرح و فناوری درون جهان به محافظان کهکشان گرایش داشته باشد ، اما هنوز هم یک قطعه بسیار متفاوت و اصلی است از سرگرمی هایی که کاملاً خود به خود می ایستد.

قول می دهم فقط تماشا کن ، ارزشش را دارد.

جهت دانلود فیلم Space Sweepers 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بیایید به فیل در قفل هوایی بپردازیم، بزرگترین نقص Space Sweepers طرحی است که بسیار قابل پیش بینی است، زیرا نمادهای آن بارها و بارها و بارها دیده شده است: گاوچران فضایی که می خواهد خود را نجات دهد، خدمه افراد نامناسب که عدم اعتماد به یکدیگر از طریق سختی ها تبدیل به BFF می شوند، مولتی میلیاردر که ادعا می کند می خواهد زمین را نجات دهد در واقع شیطان است و غیره. اما بیایید واقعی باشیم. من فکر نمی‌کنم انتظار چیزی مبتکرانه از یک فیلم اپرا فضایی خانوادگی و پرفروش واقع‌بینانه باشد. حدس می‌زنم هدف آن سرگرم کردن افرادی است که با این ژانر آشنایی ندارند (اگرچه جنگ ستارگان بسیار جریان اصلی است، باید گفت که این اولین بلاک‌باستر SF در بازار کره جنوبی است).

این همچنین شرم آور است که ریچارد آرمیتاژ تا این حد مورد استفاده قرار نگرفت. شخصیت او به غیر از رفتار "من خیلی بدم" چیز زیادی برای خودش ندارد. نمایش‌های دور ریختنی او برای توضیح انگیزه‌هایش تنها به تقویت کم‌استفاده‌بودن و نوشتن ضعیف برای شخصیت‌اش کمک کرد و باعث شد در آن لحظه احساس کند نسخه‌ای ضعیف و جعلی از Thorin Oakenshield.

هواداران K Drama ممکن است احساس می کنم رویکرد سونگ جونگ کی به کاراکترش کمی به نحوه ایفای نقش کاپیتان یو در Descendants of the Sun نزدیک بود، اما هنوز هم دیدن او که جنبه ای مسخره به تائهو می آورد بسیار لذت بخش است. کاپیتان جانگ کیم ته‌ری نیز می‌توانست توسعه‌یافته‌تر شود - پیشینه او به سختی مورد بررسی قرار گرفته است و برخی از جنبه‌های شخصیت او احساس می‌شود که چیزها از محصول نهایی حذف شده‌اند (شاید به این دلیل که فیلم در حال حاضر بیش از دو ساعت طول می‌کشد) .

برای کسانی که به طور کلی از علمی تخیلی لذت می برند، احتمالاً ارجاعات بی شرمانه به فیلم های دیگر این ژانر را دوست خواهید داشت: جنگ ستارگان، الیزیوم، عنصر پنجم، نگهبانان کهکشان... ( و اگرچه این اپرای فضایی نیست، نمی‌توان انکار کرد که نماهای ساختمان‌ها و آسمان‌خراش‌هایی که در هوای پر از غبار و زرد رنگ زمین برافراشته‌اند، ادای احترامی به فیلم‌برداری Blade Runner 2049 نیست. چندین چیز نیز مرا به یاد بازی های ویدئویی BioWare Mass Effect (مترجمان واقعی، نگهبانان، سالیوان) و شوالیه های جمهوری قدیمی (Bubs) انداخت.

CGI واقعاً چشمگیر است، بسیار بهتر از آنچه که با توجه به بودجه انتظار داشتم. ممکن است برخی از این واقعیت ابراز تأسف کنند که اکشن بزرگ CGI بیشتر در ابتدا و انتهای فیلم اتفاق می‌افتد، اما من فکر می‌کردم که از آن استقبال می‌شود، زیرا فضای بیشتری به شخصیت‌ها برای تعامل و رشد و طرح داستان می‌دهد - حتی اگر در ادامه یک مسیر بسیار مورد انتظار اگر رشد شخصیت قابل پیش‌بینی بود، حداقل مواردی وجود داشت.

فیلم دارای لحظات سرگرم‌کننده زیادی است (اگرچه یکی از آن‌ها بسیار کودکانه است و تقریباً من را به لرزه می‌اندازد، خنده گروه بسیار واقعی بود. که در نهایت، من هم نمی‌توانستم از خنده خودداری کنم) و احساساتی (شاید برای بعضی‌ها اشک‌های تند تند باشد، اما همچنان دوست داشتم که قهرمان کمی بیشتر از جنبه‌های سرکش و مرده‌دارش عمق داشته باشد).

در مجموع، اگر این فرض را بپذیرید که داستان قصد ندارد چرخ فضایی را دوباره اختراع کند، زمان بسیار خوبی خواهید داشت.

جهت دانلود فیلم Space Sweepers 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم در کل خوب است، اما به دلیل مشکلات زیاد، گاهی اوقات تماشای آن بسیار سخت بود (بررسی نسخه دوبله انگلیسی). کارگردان بسیار ناتوان بود و نیاز به آموزش دارد. کار دوربین در مواقعی کاملاً بی‌رحمانه است و با دیگری مطابقت ندارد، مانند 2 یا چند کارگردان... 1. 24 فریم در ثانیه + تاری حرکت مصنوعی + لرزش مصنوعی دوربین برای صحنه‌های اکشن = فاجعه کامل. اضافه کردن تاری حرکت مصنوعی به هر جسم متحرکی فراتر از احمقانه بود. با 24 فریم در ثانیه این فقط مزخرف است که کارگردان باید به خاطر آن اخراج شود. سپس تمام دوربین های خنده دار در طول صحنه های اکشن می لرزند ... در فضا. باز هم کارگردان احتمالاً نمی داند فضا چیست. در نتیجه، شما در حال تماشای مجموعه‌ای از صحنه‌های تار و ضعیف هستید که متوجه نمی‌شوید چه خبر است؟

2. چه کسی "مغز" پشت تصمیم گیری برای فیلمبرداری یک فیلم به 7 زبان مختلف بود؟ و بعد دوبله انگلیسیش ولی فقط دیالوگ کره ای ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ چقدر دوبله کردن همه چی سخت بود؟؟؟ این اصلاً عقل سلیمی ندارد. سپس مجبور می شوید به جای لذت بردن از سینما، یک فیلم بخوانید. آلمانی، روسی، اسپانیایی و غیره - چه فایده ای داشت؟؟؟ فقط تصمیم احمقانه و آماتورانه است.

3. بازیگری بازیگری برای برخی خوب بود و برخی بد. من قبلاً آن را در تولیدات چند زبانه دیده‌ام. و با کارگردانی آماتور، این به مشکلاتی منجر شد، زیرا کارگردان نمی‌توانست ببیند چه کسی خوب است و چه کسی، حدس می‌زنم. این مسئله زمانی است که برخی به زبان خودشان عمل می‌کنند. تصمیم ضعیفی که تهیه‌کنندگان و کارگردان‌ها باید از همان ابتدا به خاطر آن اخراج می‌شدند.

این یک داستان جالب و بودجه تولید بزرگ است. چند فیلم کره‌ای خوب در چند سال اخیر ساخته شده‌اند. یکی فقط آن را خراب می کند. من را به یاد Sirenity یا موارد مشابه می اندازد. چیزهای زیادی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی دیگر گرفته شده است. برای جلوگیری از خراب شدن چیزها را نام نمی برم، اما بسیاری از چیزها از فیلم های هالیوود و علمی تخیلی تلویزیونی گرفته شده است. برنامه‌های تلویزیونی. داستان قطعاً واقعاً جدید نیست، اما خوب است، خوب است. برخی از ایرادات مربوط به ارتباط عاطفی با شخصیت‌ها بود، زیرا پیشرفت بسیار کمی داشت. امتیاز فعلی 9+ به طرز خنده‌داری جعلی است، که توسط داوران بار اول و همچنین انجام شده است. کره ای ها به کشورشان افتخار می کنند. این یک فیلم 9 نیست. متوجه شدم ، کره برای علمی فضایی شناخته شده نیست و این مطمئناً یک قدم بالاتر است. بازیگران مختلط مسئله بزرگی بود و امیدوارم آنها این را یاد بگیرند و دیگر این کار را نکنند. می‌دانم چرا... آنها می‌خواستند سفیدپوستان را در کشورهای غربی هدف قرار دهند و فکر می‌کنم شاید ما نژادپرست هستیم که اگر سفیدپوستان (و سیاه‌پوستان) دیگر را ببینیم، بیشتر از فیلم قدردانی می‌کنیم. بچه گانه اگر درست باشد...