دانلود فیلم Son of Rambow 2007 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Son of Rambow 2007 بدون سانسور

فیلم Son of Rambow در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2007 به روی پرده رفته است. Son of Rambow به کارگردانی Garth Jennings, در کشور(های) فرانسه, آلمان, بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Bill Milner, Will Poulter, Jessica Hynes, Jules Sitruk, Neil Dudgeon, Ed Westwick, Anna Wing, Tallulah Evans, Emilie Chesnais, Paul Ritter, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Son of Rambow 2007 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
7.0/10 73% 66/100
کشور :
فرانسه آلمان بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی
سال :
2007
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دهه 80، در کشور انگلستان پسر جوانی به نام ویل پرادروف در میان گروهی مذهبی که دور از اجتماع زندگی میکنند بزرگ میشود. در این گروه تلویزیون و موسیقی شدیدا ممنوع است اما هنگامی که ویل برای اولین بار فیلمی به نام «رامبو : اولین خون» را میبیند، افکارش کاملا دگرگون میشود و تصمیم میگیرد به همراه یکی از اشرار مدرسه به نام لی کارتر به ارتش ملحق شود تا حماسه رزمی خود را بسازد.

Will is looking for an escape from his family when he encounters Lee, the school bully. Armed with a video camera and a copy of Rambo, Lee plans to make his own action-packed video epic.

IMDb
7.0/10
73%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Son of Rambow 2007

دهه 80، در کشور انگلستان پسر جوانی به نام ویل پرادروف در میان گروهی مذهبی که دور از اجتماع زندگی میکنند بزرگ میشود. در این گروه تلویزیون و موسیقی شدیدا ممنوع است اما هنگامی که ویل برای اولین بار فیلمی به نام «رامبو : اولین خون» را میبیند، افکارش کاملا دگرگون میشود و تصمیم میگیرد به همراه یکی از اشرار مدرسه به نام لی کارتر به ارتش ملحق شود تا حماسه رزمی خود را بسازد.
دهه ی ۱۹۸۰ ، در کشور انگلستان هنگامی که پسربچه ای به نام ویل پراودفوت که دور از اجتماع بزرگ شده است ، برای اولین بار فیلمی به نام «رامبو : اولین خون» را می بیند ، تصمیم می گیرد همراه دوستش لی کارتر ، حماسه ی رزمی خود را بسازد. اما…

جهت دانلود فیلم Son of Rambow 2007 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر دلتان برای داستانی از قلب ، دوستی و هویت ، بزرگ شدن در جهانی خارج از حساسیت شما و برخلاف آنچه می خواهید باشید ، هستید ، علی رغم نیاز به انطباق ، پسر رامبو دقیقاً همان چیز است . با این حال آگاه باشید که این یک فیلم انگلیسی است و داستان اصلی آن است. در کل لحظات کندی وجود دارد ، اما فقط در تلاش برای افزایش کار کلی است. مردم از اکران من بیرون رفتند و گفتند که دیگر حوصله آنها سر رفته است - این اتفاقی است که می افتد وقتی یک فیلم رایگان دریافت می کنید و بدون اینکه چیزی درباره آنچه می خواهید ببینید ، می روید. من پیش بینی کرده بودم که گارث جنینگز به دنبال راهنمای Hitchhiker در کهکشان با نفس طعمه ای باشد ، آماده است که مستقیماً از ذهن او به دنیای اصلی برود. من که بخشی از دوتایی پویا Hammer & Tongs بود ، می دانستم که با تماشای موزیک ویدیوهای مبتکرانه خود چیزی را در آستین خود دارد ، لا میشل گاندری. Son of Rambow به او اجازه می دهد قدم بردارد و تخیل خود را برای تجربه همه در آنجا قرار دهد. نمی توانم صبر کنم ببینم بعدی او به چه چیزی می آید.

همه چیز در اینجا معتبر است ، از دوره زمانی دهه 80 کامل با موسیقی متن ، لباس و فیلمبرداری VHS گرفته تا کیفیت خانگی فیلم آماتور ، ویل و لی جوان در حال ساختن کار هستند. وقتی بچه ها پشت لنز می روند و فیلمبرداری را شروع می کنند ، دیگر نمی توانید لبخند را از روی لب بردارید. این دو مانند بهترین دوستانشان رفتار می کنند و اوقات خوب و بدی را که لکه "برادران خون" با خود به همراه دارد می گذرانند. تعاملات آنها باعث موفقیت کامل فیلم می شود زیرا پیوندی که مشترک دارند قوی است. وقتی دو نفر از خارج در میان قتل عام مدرسه راهنمایی یکدیگر را پیدا می کنند ، حتی اگر با یکدیگر قطبی باشند ، شکستن آن کار سختی است. سرانجام قادر به گذراندن زندگی با دانستن اینکه شخص دیگری نیز در این سرگرمی سهیم است ، دارویی است که بدون توجه به آنچه خانواده و مدرسه به شما می گوید ، به راحتی لگد نخورد. هرچه افراد بیشتری بخواهند شما از هم جدا شوید ، بیشتر خواهید دید که آنچه با هم دارید واقعیت واقعی است. هیچ کس به جز شما حق پایان دادن به آن را ندارد.

فقط داشتن پسری از یک تربیت آمیشی مانند در مخلوط "برادران" با بدخواهان طبقاتی و قلدر برای خنده و سرگرمی رسیده است . از آغاز ما خصوصی هستیم تا برخورد دو فرهنگ آنها. لی کارتر یک بزهکار شیطنت آمیز است که سعی دارد از ویل پراودفوت به عنوان برده و بدلکار خود برای فیلمی که سعی دارد با الهام از خون اول وارد یک مسابقه شود استفاده کند. در حالی که والدینش رفته اند و فقط برادری که از او به عنوان خادم استفاده می کند ، لی برای جبران زندگی که در آن زندگی می کند به این نیاز دارد. فقط کسی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد ، خودش قلدر می شود. این تنها زندگی است که او می داند. باج گیری از ویل به عنوان بازیگر وی برای برخی از مانع های واقعاً دیوانه وار ، (کامل با مونتاژ فوق العاده) ، ممکن است نیازهای او را برآورده کند ، اما برای پسر پناه داده شده نیز بازی می کند. ویل سرانجام بهانه ای برای اجازه دادن به تخیلش از صفحات کتابهای نقاشی و دیوارهای غرفه دستشویی به دست آورد. در فرهنگی که تماشای تلویزیون مجاز نیست ، ساختن فیلم خودش می تواند وسوسه ای بسیار قوی باشد. وقتی او با لباس کامل رمبو درب کارتر حاضر شد ، می دانید که بقیه فیلم چگونه پیش خواهد رفت. لی زیر لب نفرین می کند زیرا می بیند که نمی داند خودش را درگیر چه چیزهایی کرده است. فکر نمی کرد که در طول یک میلیون سال این پسر تنها کسی باشد که می تواند روی او حساب کند.

بیل میلنر ، (ویل) و ویل پولتر ، (لی) ، پارک. من نمی دانم چه میزان از آن بازیگری است یا اینکه آنها فقط بصری به جایی می روند که فیلمنامه آنها را می برد ، اما این فوق العاده است. این واقعیت که آنها بسیار جوان هستند و می توانند بسیار طبیعی باشند در حالی که پشت دوربین هستند ، اما در مقابل آن بسیار خودآگاه و هامی هستند - علی رغم اینکه هر ثانیه جلوی دوربین واقعی قرار دارند - فقط ذهنم را به باد می دهد. میلنر پسر ساده لوحی است که برای خستگی از دنیای خارج ، همیشه با روحیه و کاملاً ساده لوح بزرگ شده است. وقتی طعم شهرت را می گیرد ، کاملاً نمی داند با این کار چه کند. از طرف دیگر ، پولتر ، بچه دهانی هوشمند است که برای پنهان کردن آنچه واقعاً در داخل اتفاق می افتد ، نمای سنگی ایجاد کرده است. تحویل او از یک خط بدون هزینه است ، قطعاً کمک می کند تا او را به ستاره درخشان فیلم تبدیل کند.

با کمال میل از ذکر بازیگران فوق العاده حمایتگر و خلاقیت کارگردان جنینگز خودداری می کنم. استفاده وی از انیمیشن کاملاً یکپارچه است و ترکیب تماشای آنچه اتفاق می افتد همراه با نحوه فیلمبرداری آن روی دوربین پسران به خوبی تنظیم شده است. در مورد حمایت ، چیزهای زیادی در مورد این فیلمسازان رو به رشد در جریان است. بین کلیساها در مدرسه و ورود دانش آموزان تبادل فرانسوی ، دنیای کوچک در اطراف آنها همیشه در حال تغییر است. ژول سیتروک در نقش دیدیه کاملاً شگفت انگیز است ، علی رغم آنچه در انتها از ماهیت واقعی او می فهمیم ، اعتماد به نفس شیک و فرانسوی را از بین می برد. این بچه اینجا مایکل جکسون است ، (این چیز خوبی است ، ما در دهه 80 هستیم) ، و همه ، دختران و پسران به سمت او جمع می شوند. معلمان و افراد قدیمی و حتی برادر لی به زیبایی شناسی ادامه می دهند ، اما آنچه که واقعا اثری از خود بر جای نمی گذارد ، اوج همه کارهای سخت است ، دیدن فیلم کوتاه کوتاه به نمایش گذاشته شده. Son of Rambow شامل تمام اتفاقاتی است که به طور دائمی پیوندهای جعلی و آنهایی را که در ویدیو تعمیر شده اند اچ می کند.

فیلم خوب سال را احساس می کنید؟ کاملا احتمالاً دست پایین است.

جهت دانلود فیلم Son of Rambow 2007 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من مدتی پس از اکران اولیه آن ، در یک شمارش معکوس تلویزیونی یا موارد دیگر ، چیزهای خوبی در مورد Son of Rambow شنیده بودم و ظاهراً یک ضربه غافلگیرکننده بود ، بنابراین من علاقه مند شدم که آن را ببینم ، از کارگردان Garth Jennings (راهنمای Hitchhikker برای کهکشان). اساساً ، در سال 1982 ، یک دانش آموز خجالتی و کم حرف ویل پراودفوت (بیل میلنر) با خانواده ای که در فرقه مذهبی برادران پلیموث حضور دارند ، تماشای تلویزیون یا فیلم از جمله دروس مدرسه ممنوع است. یک روز در راهرو او با لی کارتر رفتار نامناسب و بد رفتار (The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader's Will Poulter) روبرو می شود و بعد از آن هر دو به طور تصادفی باعث افتادن یک کاسه ماهی و شکستن داوطلبان لی می شوند تا او را مقصر بدانند ، و او تظاهر می کند که در مجازات او شکنجه ای وجود دارد. برای جبران آن ویل به او اجازه می دهد ساعت خود را که متعلق به پدر مرده اش بود ، بگیرد و می گوید هنوز هم مدیون وی است که لی را می خواست با کمک الهام گرفته از فیلم First Blood در سینما. لی در حال ساخت فیلمی است که می تواند برای مسابقه فیلم سازان جوان در Screen Test وارد شود و او از تجهیزات ویدئویی خانگی استفاده می کند که متعلق به برادر بزرگترش لارنس (اد وستویک) است که او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و با این دوربین مخفیانه فیلم اول خون و کپی دزدی دریایی می کند. ویل کمک می کند تا فیلم در انجام کارهای شیرین کاری مورد نیاز خود کار کند ، زیرا خودش فیلم First Blood را دیده و نمی تواند آن را از ذهنش بیرون بیاورد ، از اینکه قهرمان اکشن خودش باشد بسیار علاقه مند است و برخی از بدلکاری های کمی خطرناک را انجام می دهد. هرچه زمان شروع می شود ، هنگامی که تنش عصبی برای دو پسر به دوستی تبدیل می شود ، آنها حتی تعهد می کنند که "برادر خون" شوند ، اما البته ویل مجبور است دوستی خود را مخفی نگه دارد ، زیرا گفته می شود لی تأثیر بدی دارد. دانشجوی جدید مبادله فرانسوی Didier Revol (ژول سیتروک) از راه می رسد و به سرعت در میان پسران مدرسه ای کنجکاو بسیار محبوب می شود ، و هنگامی که برخی از دیگران از این پروژه فیلم مطلع می شوند ، وی به ویژه علاقه مند به عضویت در آن است ، Will می گوید ، اما لی احساس می کند که دیگر تحت کنترل نیست و ترک می کند. برخی فیلمبرداریها بدون او انجام شده است ، اما وقتی ویل در زیر برخی ساختارهای ناپایدار که در نیروگاه متروکه فرو می ریزند گرفتار می شود ، دوباره برمی گردد ، حتی اگر فقط می خواست دوربین را برگرداند. لی در نهایت خودش آسیب دید و مجبور شد به بیمارستان برود و وقتی لارنس به وی مراجعه می کند از اینکه از دوربین استفاده کرده و دوربین خراب است عصبانی است و حتی اگر مادر ویل ماری (جسیکا هاینس / استیونسون) نیست خوشحال ، او اجازه می دهد که او خودش باشد و حتی برادران را ترک می کند. لارنس به دنبال فیلمهایی است که فیلمبرداری شده است ، و تحت تأثیر قرار گرفته است و با کمک ویل حضور خود در Son of Rambow را به پیامی برای برادرش تبدیل می کند. لی بیمارستان را ترک می کند ، و به عنوان یک غافلگیری او را به سینما می برند و قبل از فیلم اصلی Yentl فیلم کامل آنها نمایش داده می شود ، پسر رامبو ، در ابتدا تماشاگران تیتراژ می دهند ، اما وقتی که به آن رضایت می دهند ، آن را دوست دارند و با تشویق پایان می یابد و لی و ویل دوباره به هم می پیوندند. همچنین نیل داجئون در نقش جاشوا ، اریک سایکس در نقش فرانک ، آنا وینگ ایست ایسترز در نقش مادربزرگ و سام کوبریک فینی ، نوه استنلی کوبریک در نقش دنی بازی کرد. تازه وارد میلنر به عنوان پسری ساکت و سپس درخشان بازی های شایان توجهی را ارائه می دهد ، و پولتر نیز به عنوان یک رفتار ناپسند و قلدر مانند مدتی خوب است اما به آرامی برای دوست بهتر تغییر می کند ، با هم آنها یک دوتایی عالی می سازند. این یک داستان سرگرم کننده خوب در مورد دو پسر است که فیلم خود را بر اساس قهرمان محبوب سیلوستر استالونه می سازند ، این دوستی قابل باور است و روند واقعی فیلم سازی باعث ایجاد برخی از خنده های خوب می شود و داستان های فرعی با این دو پسر و زندگی خانه آنها باعث می شود از لحاظ واقع گرایانه دراماتیکی ، این مورد برای مخاطبان جوان و مسن تر جذاب خواهد بود ، تماشای یک درام کمدی جالب. این نامزد دریافت جایزه BAFTA برای جایزه کارل فورمن برای جدیدترین امیدوار کننده تازه وارد برای جنینگز (نویسنده) شد. خیلی خوب!

فیلم های پیشنهادی