دانلود فیلم Sniper: The White Raven 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Снайпер. Білий Ворон 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Sniper: The White Raven در ژانر(های) درام, اکشن, جنگی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Sniper: The White Raven به کارگردانی Marian Bushan, در کشور(های) اوکراین, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Павло Алдошин, Maryna Koshkina, Andrei Mostrenko, Roman Semysal, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم اوکراین, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 53/100 می باشد. برای دانلود فیلم Sniper: The White Raven 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام اکشن جنگی
امتیاز :
7.3/10 86% 53/100
کشور :
اوکراین
زبان :
اوکراین
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان یک معلم فیزیک اوکراینی که پس از تحمل یک تراژدی توسط سربازان مهاجم در دونباس، به دنبال انتقام است.

Mykola is an eccentric pacifist who wants to be useful to humanity. When the war begins at Donbass, Mykola’s naive world is collapsing as the militants kill his pregnant wife and burn his home to the ground. Recovered, he makes a cardinal decision and gets enlisted in a sniper company. Having met his wife’s killers, he emotionally breaks down and arranges “sniper terror” for the enemy. He’s saved from a senseless death by his instructor who himself gets mortally wounded. The death of a friend leaves a “scar” and Mykola is ready to sacrifice his life.

IMDb
7.3/10
86%
m
53/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Sniper: The White Raven 2022

داستان یک معلم فیزیک اوکراینی که پس از تحمل یک تراژدی توسط سربازان مهاجم در دونباس، به دنبال انتقام است.
تک‌تیرانداز کلاغ سفید ، نام فیلمی غم‌انگیز و جنگی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ماریان بوشان می‌باشد. پس از کشته شدن همسر باردار یک صلح‌طلب توسط شبه‌نظامیان، او برای مبارزه به عنوان یک تک‌تیرانداز در دونباس، اوکراین، استخدام می‌شود و قول انتقام گرفتن خون همسر و همرزمانش را می‌دهد…

جهت دانلود فیلم Sniper: The White Raven 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بسیار خوب است که می بینیم سینماتوگرافی اوکراین در حال توسعه است. مهمتر اینکه این تصویر در چنین روزهای سختی برای کشور ما اکران شده است.

البته تصویر به سطح فیلم های اکشن هالیوود یا فیلم های جنگی نمی رسد. اما هنوز تلاشی شایسته برای رسیدن به سطح جدیدی است. یک داستان خوب که به سرعت توسعه می یابد. شخصیتی که به اصول خود پایبند باشد رشد می کند و تغییر می کند. باحاله و اعتیاد آوره.

من 8 امتیاز میدم. بله، شاید اغراق شده است. اما من خودم به خوبی می دانم جنگ چیست. و چقدر دشوار است که از مرزهای خود عبور کنیم تا بتوانیم به طور مؤثر با دشمن مبارزه کنیم.

جهت دانلود فیلم Sniper: The White Raven 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مانند بازی در سطح فوق پیشرفته Call of Duty با آموزش دقیق و آماده شدن برای بهترین بودن در هنر خود یعنی تک تیرانداز است. Sniper: The White Raven اکشن معمولی شما در هالیوود نیست، اما در عوض، فیلمی هوشمندانه، سخت و خاطره انگیز است که وقایع زندگی واقعی در سال 2014 یک معلم فیزیک صلح طلب را دنبال می کند که به دست نیروهای مهاجم دچار یک تراژدی خانوادگی می شود، سپس به عنوان یک سرباز به ارتش می پیوندد. تک تیرانداز غیر متعارف، مصمم به انتقام گرفتن و دفاع از آینده کشورش است.

آنچه واقعاً چشمگیر است، این است که این اولین فیلم بلند بلند ماریان بوشان، کارگردان تازه کار بود (فقط با اعتبار یک فیلم تلویزیونی قبلی ) و کارگردانی همراه با فیلمبرداری برجسته تقریباً عالی است. فیلم بوشان به راحتی می تواند باعث شرمساری برخی از فیلمسازان با تجربه هالیوود شود که اخیراً دیده ام. و نوشته مایکولا ورونین - تک تیرانداز واقعی که داستانش به تصویر کشیده شده است، به همان اندازه واقعی و زیبا توسط ماریان بوشان به تصویر کشیده شده و فیلمبرداری شده است.

بازیگران و اجراها به‌ویژه با در نظر گرفتن حدود 100 فیلم واقعی بودند. اعضای نیروهای مسلح اوکراین و گارد ملی بخشی از بازیگران بودند. حتی امتیاز - برای یک فیلم B بین‌المللی، در نقطه‌نظر بود، و نه امتیاز معمولی با صدای بلند، سرسخت، ثابت و نامناسب که همیشه در فیلم Sniper: The White Raven‌های B یافت می‌شود. به طور کلی این یک تولید محکم و چشمگیر بود، و من نمی توانم آن را به اندازه کافی تحسین کنم، و بوشان را به خاطر هدیه دادن به موقع این جواهر کوچک به ما تحسین می کنم. و احساس کنید ارزش Sniper: The White Raven همین است، سرتان را تکان دهید. و قبل از اینکه اطلاعات نادرست را نظر دهید یا بگویید Sniper: The White Raven دارای اهداف اساسی است، تحقیق کنید. اینطور نیست، این تجربیات واقعی زندگی یک نفر است. سعی کنید "Mykola Voronin - Sniper" را جستجو کنید و چیزهایی را یاد خواهید گرفت. این یک فیلم تقریباً عالی است و شایسته 10 سپتامبر من است. من دوباره این جواهر کوچک را تماشا خواهم کرد و آن را به همه کسانی که از یک فیلم تک تیرانداز خوب لذت می برند توصیه می کنم.