دانلود فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins 2021 (چشمان مار: جی آی جو) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم چشمان مار: جی آی جو 2021 بدون سانسور

فیلم چشمان مار: جی آی جو در ژانر(های) اکشن, ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفت. Snake Eyes: G.I. Joe Origins به کارگردانی Robert Schwentke, در کشور(های) کاناداایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Henry Golding, Andrew Koji, Úrsula Corberó, Samara Weaving, Haruka Abe, Takehiro Hira, Iko Uwais, Steven Allerick, Peter Mensah, Simon Chin, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن ماجراجویانه
امتیاز :
6.8/10 44%
کشور :
کانادا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی آلمانی
سال :
2021
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فیلمی اسپین آف بر مجموعه‌ی G.I. Joe که به داستان‌های شخصیت Snake Eyes می پردازد و لایه‌های جدیدی از این شخصیت را به پرده‌ی تصویر می‌کشد.

After saving the life of their heir apparent, tenacious loner Snake Eyes is welcomed into an ancient Japanese clan called the Arashikage where he is taught the ways of the ninja warrior. But, when secrets from his past are revealed, Snake Eyes' honor and allegiance will be tested – even if that means losing the trust of those closest to him.

IMDb
6.8/10
44%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins 2021

فیلمی اسپین آف بر مجموعه‌ی G.I. Joe که به داستان‌های شخصیت Snake Eyes می پردازد و لایه‌های جدیدی از این شخصیت را به پرده‌ی تصویر می‌کشد.
چشمان مار: جی آی جو داستان نحوه تبدیل شدن چشمان مار به یک نینجا را نشان می‌دهد.

جهت دانلود فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins 2021 (چشمان مار: جی آی جو) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سرعت مناسب: اولین G. I. Joe پای خود را کشید تا به قسمتهای خوب برسد و دومی فقط همه چیز دیگر را فدا کرد ، مار Snake Eyes موفق شد برای این منتقد به حد وسط برسد. رویدادی که شخصیت را هدایت می کند ، زمینه را برای بنیان احساسی فراهم می کند ، که وارد دوران مدرن می شود و ما را وارد وقایع نگاری سایه هایی می کند که او به زودی شروع به نوشتن می کند. سپس فیلم آنقدر سریع پیش می رود که به قدری سریع است که نمی تواند درگیر جزئیات شود ، اما همچنین سطحی نیست تا ما را از یک داستان محروم کند. من از این سرعت متعادل و تلاش برای بیان داستانی که اکشن آن را پشتیبانی می کرد لذت بردم.

جلوه های ویژه/ویرایش صدا: برای یک فیلم پرفروش ، شما همیشه امیدوار هستید که جلوه های ویژه و جلوه های صوتی تجربه کامل در سفر تئاتر Snake Eyes یک نمونه بارز از آزمایشگاه جلوه های هالیوود است که با گام های جلوه های ویژه بالا ، جلوه های صوتی شدید از صدای ضربات شمشیر ، انفجار ، سلاح تفریحی که ما دوست داریم در این نوع فیلم ها ببینیم. به ندرت لحظه ای آرام در چشمان مار: جی آی جو وجود دارد و من واقعاً از توجه به جزئیات لذت بردم تا بتوانم همه چیز را بدون غوطه وری زیاد در طعم CGI واقعی جلوه دهم. علاوه بر این ، من درک کردم که حرکت آهسته فقط کمی در اینجا و آنجا به جای هر نوبت استفاده می شود (از درس زک اسنایدر استفاده کنید) که فقط برای لحظات انتخابی مورد استفاده قرار می گیرد تا بر حرکت یا کشتن عالی تأکید کند.

داستان بهتر است: من نمی گویم طلایی یا کامل است ، اما داستان کیلومترها بهتر از چیزی است که سالها پیش با چانینگ تاتوم به دست آوردیم. شخصیت ها دیگر بیش از حد احساس کاریکاتور نمی کنند ، اشکال ساده به زندگی واقعی منتقل شده و به دلیل طنز مجبور به احساس می شوند. ریشه های چشم مار در دخالت او کمی عمیق تر است و به شخصیت شخصیتی تاریک تر از اخلاق می دهد تا در تلاش برای قهرمان شدن تعادل ایجاد کند. سطوح نینجا عمیق تر از سوت زدن و تیراندازی است ، و من دوست داشتم مهارت های او با شخصیت او در کنار چند نفر دیگر از اعضای لیگ نینجا توسعه یابد. روابط خود را با جهان G. I. Joe کنار بگذارید و دوباره یک راه اندازی مجدد خوب مانند Bumblebee قبل از آن داشته باشید. داستان مبدأ مطمئناً محدودیت هایی دارد ، اما با وجود شخصیت و داستان در مقایسه با خاستگاه پیچیده فرمانده کبرا در نصب قبلی ، سالهای نوری بهتر بود.

اقدام: نکته برجسته برای من این است سکانس های اکشن در چشمان مار: جی آی جو و اینکه چقدر احساس می کنید شبیه کاریکاتور G. I Joe است. مبارزه با شمشیر وسیله اصلی مبارزه در این قسمت است ، اما این نبرد با صدای جیر جیر وعده داده شده ، Kungfu ، slash و slice که تریلرها نشان می دهد ، انجام می شود. برخی از نزاع ها و برخی از آن مضحک ترین حرکات دیواری که از فیلم های بروس لی مشهور شده اند وجود دارد که این مزیت را برای سرگرم کننده شدن اضافه می کند. من احساس می کردم آنها موفق شده اند شرایط را نسبتاً در زمینه ورزشگاه هایی که در آن می جنگیدند حفظ کنند و از حواس پرتی آنها در لحظات اوج پرت شوند و لذت ببرند. با توجه به مسیری که می رفتند کمتر سرگرم کننده و ضعیف تر است. عمدتا در لحظات احساسی ، این اپرا صوتی مانند گریه ها مضحک تر از احساسی است و بنابراین احساس می شود بی جا است. برخی از عصبانیت های مزاحم و صحنه های تنظیم شده نیز کمی ملودراماتیک تر هستند و سعی می کنند یک نبرد حماسی را ترتیب دهند که پس از مدتی در دراز مدت به هم می ریزد. چند شخصیت دیگر به زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند جلوه کامل بازیگری را بگیرند ، اما این برای من در مقایسه با برخی دیگر از محدودیت ها بسیار ناچیز است.

محدودیت های داستان: در حالی که داستان در حال پیشرفت است ، هنوز چیزهایی هستند که نیاز به کار دارند تا بتوان این داستان را با کیفیت ساخت. پیش بینی پذیری بخش مهمی است ، با پیشگویی و گفتگوی پیشرو برای کمک به فریاد زدن آنچه قرار است با خدمه ما اتفاق بیفتد ، به خصوص اگر از طرفداران GI Joe هستید. دوم این واقعیت است که مقدمه های زیادی در چشمان مار: جی آی جو اصلی وجود دارد و لزوماً همه به حدی که دیدیم مورد نیاز نبود. سفر Snake Eyes به دنیای نینجا با توجه به ایجاد آن کمی شتابزده و ساده می شود ، زیرا چندین آزمایش و مونتاژ آموزشی به دلایلی کنار گذاشته شده است. در همین حال ، عملکردهای داخلی یاکوزا نیز به نوعی محو شده و وسواس برخی از اجزاء به دلایلی نادرست است که چرا آنها کاری را که انجام می دهند انجام می دهند. شخصیت های خاصی را از دنیای جو در ابتدا ظاهر کنید ، گاهی اوقات در چهره شما ظاهر می شود و باز هم در عملکرد صاف دستگاه چشمان مار: جی آی جو شروع به کار می کند. متأسفانه ، چیز دیگری که من از آن لذت بردم ، دستگاه بزرگ طرح است که به نوعی قوس ها را به هم پیوند می دهد. از نظر کارتون ها ، وقتی جنگ برقرار شود و Cobra Commander شروع به جستجوی گزینه های جایگزین کند ، می تواند کار کند. با این حال ، این اثر جادویی که در چشمان مار: جی آی جو وجود دارد ، با توجه به سایر راه های فناوری و جنگی که می توانستند انتخاب کنند ، بسیار برجسته است. این باعث می شود فیلم به قلمرو پیچیده و دور از جهتی که می رفت بپرد. علاوه بر این ، من معتقدم کسانی هستند که از این واقعیت خشم می گیرند که ریشه های جدید مار ممکن است به نام خوب شخصیت توهین آمیز باشد و خالصانی که او را ساکت و استوئیک ترجیح می دهند ، به احتمال زیاد از جهت گیری در چشمان مار: جی آی جو لذت نخواهند برد.

کار اکشن/دوربین: در حالی که از سرعت عمل ، جلوه های صوتی و انرژی لذت می برم ، نمی توانم دروغ بگویم و بگویم هماهنگی بیشتری وجود دارد که هنوز مورد نیاز است. برای یک چیز ، برتری و تعلیق بیشتر در دعواها خوب خواهد بود ، رقابت ، شرط بندی و چند تماس نزدیک که می تواند آنها را هیجان انگیزتر کند. دانستن این نکته که بیشتر یا بیشتر همه احزاب به لطف آن پیش بینی زنده خواهند ماند ، کمی از این تعلیق را از من گرفت. دوم ، دعوا می تواند کمی بیشتر از شمشیر خالص تکامل یافته باشد ، خونریزی با اسلحه و شمشیر کشیدن در نهایت مار هنگام کار برای جوها طبیعی می شود. نکته سوم زمان بیشتری است که شخصیت های دیگر لحظات خود را نشان می دهند ، زیرا بسیاری از شخصیت های اضافی فقط نگاهی گذرا از حرکات شگفت انگیز داشتند در حالی که می توانست سبک ها را بسیار بیشتر با شیوه های انتقام جویان در فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins های خود ترکیب کند. چهارم ، دخالت غیر ضروری شخصیت های دیگر جو به نوعی جریان کارها را مختل می کند ، و اگرچه برخی از حرکات جالب را می توان مشاهده کرد ، اما من دوست داشتم که آنها به طور تصادفی با منطق یا هدف کمی وارد مسابقه نشوند. با این حال ، بزرگترین محدودیت کار دوربین و پوشاندن ویرایش مربوط به سکانس ها است. من نمی دانم چرا سندرم دوربین لرزان و تغییر زاویه جدید محبوب است ، اما مانع از نمایش های فوق العاده هنرهای رزمی و شمشیر بازی شد. تهوع آور نیست ، اما همچنان روی عکس های کامل و ویرایش کمتر کار می کند تا به نظر برسد که سکانس های کامل یک پیشرفت بزرگ خواهد بود.

وردیکت: چشم مار برای من لذت بخش تر از آن بود که انتظار داشتم و در صورت بالا آمدن آیه GI Joe برخی عناصر امیدوار کننده را به میز آورد. من از کلاس و نظم گلدینگ خوشم آمد و احساس کردم زمان زیادی با شخصیت های زیادی که آنها معرفی کردند ، وجود دارد. سفر Snake Eyes به وضعیت نینجا دارای دل و لایه هایی است که به پیشرفت شخصیت بهتری نسبت به گذشته کمک می کند. با سرعت مناسب و برخی سکانس های اکشن که بسیار کمیک هستند ، با جلوه های صوتی/جلوه های ویژه فوق العاده ، انرژی بالا و ادامه دادن فیلم. با این وجود ، فیلم هنوز باید کار کند تا جهان را به رنگ کرمی که می خواهد به آن برسد ، تنظیم کند. بازیگری گاهی اوقات در قلمرو پرطرفدار قرار می گیرد ، با محدودیت های داستان ، گروه ما مجبور می شود که مجبور شوند وارد سطوح درام اپرای صابونی شوند که از اجراهای بهتر فاصله می گیرد. این داستان جدید ، نوعی شخصیت کدو چشم مار است که بیشتر می شناسند و دارای الگوهای قابل پیش بینی است که برخی چیزها را به هم می ریزد ، اما این واقعیت است که آنها سعی کردند تا این حد در فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins بازی کنند ، برای این منتقد شکست می خورد. در مورد بازی اکشن ، دوربین تکان دهنده و ویرایش ناهموار آنچه را که می توانست مرحله بعدی این مجموعه باشد ، کنار می گذارد ، در کنار وقفه های غیر ضروری از نبردی که می تواند گزنده ای کامل برای ارتش جو باشد. به طور کلی ، برای G. I. Joe سرگرم کننده و امیدوار کننده است که اگر می تواند به ایجاد ظرافت در بنیاد کمک کند ، بازگردد.

نمرات من عبارتند از: اکشن/ماجراجویی/فانتزی: 7.0 فیلم به طور کلی: 6.0.

جهت دانلود فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins 2021 (چشمان مار: جی آی جو) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چشم مار فیلمی بود که برای تماشای آن بسیار هیجان زده بودم ، فیلم ها اخیراً فاقد آن بوده اند و پس از تماشای "بیوه سیاه" متورم و وحشتناک ، من یک فیلم اکشن سنگین و لذت بخش می خواستم. من کاملاً انتظار داشتم که بد باشد ، امیدوار بودم که از فیلم های قبلی جو بهتر باشد ، اما فقط برای تماشای کارهای اکشن مردم آنجا حضور داشت. اما ناامیدی من غیرقابل اندازه گیری بود و وقتی با دوستانم از تئاتر بیرون می رفتم تنها چیزی که فکر می کردم این بود "این زباله بود."

بیایید از ابتدا به چیزهای بد نگاه کنیم ،

20-30 دقیقه اول خیلی عجله داشت ، ابتدا می بیند که پدرش توسط مردی با کت بزرگ کشته می شود ، سپس در حلقه مبارزه زیرزمینی کتک می خورد (که بادامک متزلزل آنقدر بد بود که می توانست با بورن رقابت کند) فیلم) ، سپس یکی از اعضای یاکوزا به او نزدیک می شود و سپس در یک بازار ماهی کار می کند و اسلحه را در ماهی قرار می دهد. این یکی پس از دیگری مانند چک لیست حذف شده بود ، هیچ اهمیتی برای آنچه در حال رخ دادن بود نداشت و آنها به نوعی اتفاق افتادند. در حال حاضر وحشتناک نبود ، اما بر اساس ابتدا می توانم بگویم که چشمان مار: جی آی جو به سرعت همه چیز را روشن می کند تا به رویدادهای دیگر برسد.

پس از چند صحنه اولیه ما با تامی و نبرد بعدی در جایی آغاز می شود که چشم های تامی و مار از یاکوزا فرار می کنند. این وحشتناک نبود ، اما این عمل به نظر می رسید ضعیف است ، دوربین در همه جا حرکت می کرد ، ده ها و ده ها مرد بدلکار با شمشیر به فریم برخورد می کردند و باعث بهم ریختگی می شد که در صورت وجود اشتباه ، تشخیص آن بسیار دشوار می شد. مبارزه با شمشیر نیز تا قبل از دهه 1990 با تلنگرهای عقب و چرخش شمشیر دوئل بسیار احساس می شد ، این فقط برای فیلمی که اکشن سنگین می فروخت بسیار جذاب بود. آنها فرار می کنند و چشم های مار در هواپیما بیدار می شوند و اولین مونولوگ از 3 نمایشگاه بزرگ از سایه طوفان آغاز می شود. بازیگر سایه طوفان (بدون هیچ گونه توهینی به او) احساس می کرد سعی می کند تا بر هر کلمه ای که می گوید تأکید کند بدون آنکه بر نقطه واقعی تلاش کند تا به تصویر کشیده شود.

اکنون چشم مار در توکیو است. در معبد قبیله ها ، و نه تنها سایه طوفان تقریباً می گوید "شما نینجا خواهید شد و آن را دوست خواهید داشت" ، اما او انتظار دارد چشم مار از این مرد (که او را نجات داد) بسیار سپاسگزار باشد و باعث شود او سرباز شود این طایفه و قسمت میانی چشمان مار: جی آی جو وحشتناک ترین جهش از طرح به طرح فرعی به طرح فرعی دیگری بود که تا به حال دیده ام.

پاسخ: ایکو اوویس ، خود افسانه به عنوان استاد سخت دستمزد دریافت می کند ، با این حال او هرگز کاری نمی کند ، نبردهای او در انتها شروع می شود و سپس به سراغ شخصیت دیگری می رود و وقتی به استاد سخت باز می گردیم ، مبارزه اولیه او به پایان می رسد.

ب: هیچ آموزشی وجود نداشت بنابراین هرگز ، نه جنگی ، نه تمرین ، نه چند روز پس از روزهای بی رحمانه دویدن یا تسلط رزمی. هیچ چیز ، فقط یک لیوان آب ساده برای تبادل ، یک سفر LSD است که به هیچ وجه توضیح داده نشده است (هیچ توضیحی در مورد چگونگی چشمان مار در دیدن این دیدگاه و همچنین اینکه طایفه چگونه می تواند به او یک چشم انداز بدهد) وجود نداشت و در نهایت و عجیب ترین از همه ، سه مار غول پیکر که می توانند "احساسات واقعی شما را درک کنند". در آن مرحله که از لحاظ ذهنی از فیلم خارج شده بودم ، فکر می کردم این یک فیلم فوق العاده اکشن با نینجا و شمشیر است اما اکنون آنها مارهای غول پیکر را با قدرت احساسات پرتاب کرده اند.

C: روابط ما در چشمان مار: جی آی جو نیز وحشیانه است ، چشم مار و سایه طوفان قرار بود دوست باشند ، اما هرگز احساس نمی کردند که واقعاً دوست دارند در کنار یکدیگر باشند. چشمان دختر و مار این جمله را داشتند: "من به او مشکوک هستم تا زمانی که او به صورت من دروغ بگوید و ناگهان خوشحالم و احساساتی نسبت به او دارم. چشمان مار به طور ناگهانی احساس می کند که به تامی خیانت می کند؟" تامی نه تنها همه چیز را به او داده است ، خانه ، غذا ، لباس ، هدف و شمشیری فانتزی ، او احساس می کند که باید به تامی خیانت کند تا سنگی را بدزدد تا بتواند مردی را که پدرش را کشته است بدست آورد؟ در اینجا یک ایده دارید ، فوق العاده مخفی ، فوق العاده غنی ، جاسوسی فانتزی که برای کمک به شما در یافتن قاتل پدران خود کار می کنید؟ و توجیه او برای کبرا این است که چرا او از آنها عصبانی است "من برای کار برای تروریست ها ثبت نام نکردم." پس از ثبت نام فعال در کار برای حمل و نقل سلاح های یاکوزا به صورت غیرقانونی مخفف.

اما من باید بگویم بزرگترین و گنگ ترین چیز در چشمان مار: جی آی جو ، سنگ جادویی درخشان درخشش بود. بنابراین ظاهرا این قبیله نینجا از یک صخره ای باستانی که بر اساس افرادی که آن را در دست دارند می تواند هر چیزی را به صورت تله پاتی منفجر کند از هوا بیرون می آید ، و مردی که از آن استفاده می کند ، هرگز ابتکار عمل را نمی گیرد و بلافاصله همه کسانی را که سر راهش هستند می کشد. به معنای واقعی کلمه تنها کاری که باید انجام دهد این است که فشار بیاورد و فکر کند و مردم از رونق بیفتند ، اما هر زمان که یک شخصیت اصلی در محدوده حضور داشته باشد ، شخص بد اصلی فقط دور هم می چرخد ​​و به آنها اجازه می دهد فرار کنند.

پسر بد شکست می خورد با کشیده شدن در چاله مار با چشم مار ، دعوا به پایان می رسد و معبد حتی اگر چندین بار به آتش کشیده شود به هیچ وجه آسیب نمی بیند ، سایه طوفان توسط طایفه کنار گذاشته می شود زیرا او یک بار از سنگ در برابر مرد بد استفاده کرد به سایه طوفان اکنون از چشم مار بدلیل خیانت به طایفه با دادن سنگ به افراد بد ، متنفر است ، از فناوری شگفت انگیزی برخوردار می شود ، می آموزد که پدرش GI Joe بود ، به جو می پیوندد و سپس قبیله را ترک می کند.

جو خانم خوب یا به یاد ماندنی نبود ، بارونس نه جذاب بود و نه باهوش ، شخصیت شرور اصلی خسته کننده و غیر اصلی بود و پیوستن ناگهانی سایه طوفان به کبرا برای این نسخه از پس زمینه شخصیت ها آنقدر بی شخصیت بود که به نظر می رسید مانند یک صخره ساز اجباری برای یک دنباله یا متأسفانه وحشتناک یا عدم وجود.

اکنون برای لیست بسیار کوتاهی از چیزهایی که دوست داشتم: کار دوربین بصری فیلم (بدون احتساب صحنه های اکشن) خوب بود ، ژاپن کشوری زیبا و پالت های رنگارنگ توکیو خیلی خوب پیش رفتند. من فکر می کنم ایکو اوویس به عنوان استاد سخت یک انتخاب خوب بود ، حتی اگر او به طور کامل هدر رفت. و cgi عمدتا تا حد برابر بود. به غیر از این ، این یک فیلم زباله بود که عوامل کمی و قابل جبران آن وجود نداشت.

چشمان مار: جی آی جو را تماشا نکنید مگر اینکه واقعاً بخواهید ، و یا رایگان است.