دانلود فیلم Smokin' Aces 2006 (آس‌های دودی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم آس‌های دودی 2006 با زیرنویس فارسی

فیلم آس‌های دودی در ژانر(های) اکشن, کمدی, جنایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2006 به روی پرده رفته است. Smokin' Aces به کارگردانی Joe Carnahan, در کشور(های) فرانسه, بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ryan Reynolds, Jeremy Piven, Ray Liotta, Alicia Keys, Andy García, Common, Martin Henderson, Taraji P. Henson, Ben Affleck, Peter Berg, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 45/100 می باشد. برای دانلود فیلم Smokin' Aces 2006 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن کمدی جنایی هیجان انگیز
امتیاز :
6.6/10 30% 45/100
کشور :
فرانسه بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2006
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک مجری اهل لاس وگاس به نام بادی ایازئیل که اکنون به خبرچین دولت تبدیل شده، تصمیم می گیرد علیه اوباش شهادت دهد.به نظر می‌رسد که افراد خیلی زیادی میخواهند مطمئن شوند که او دیگر نفس نمیکشد …

When a Las Vegas performer-turned-snitch named Buddy Israel decides to turn state's evidence and testify against the mob, it seems that a whole lot of people would like to make sure he's no longer breathing.

IMDb
6.6/10
30%
m
45/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Smokin' Aces 2006

یک مجری اهل لاس وگاس به نام بادی ایازئیل که اکنون به خبرچین دولت تبدیل شده، تصمیم می گیرد علیه اوباش شهادت دهد.به نظر می‌رسد که افراد خیلی زیادی میخواهند مطمئن شوند که او دیگر نفس نمیکشد …

جهت دانلود فیلم Smokin' Aces 2006 (آس‌های دودی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فکر نمی کنم تا به حال چنین فیلمی را ندیده باشم. متوجه شدم که فکر می کنم "آیا آس‌های دودی بالا می رود و بهتر می شود ... آیا اتفاقی رخ می دهد که به نوعی آس‌های دودی غرق شده را دوباره زنده کند ... شاید اگر فقط کمی بیشتر صبر کنم ...". هرگز اتفاق نمی افتد - فیلم بدتر می شود تا صحنه پایانی که به طرز شرم آور بدی است که دردناک است. من از اینکه برخی از مردم آس‌های دودی را دوست دارند شگفت زده می شوم.

فقط برای ذکر چند نکته بد عینی درباره این فیلم: در ده دقیقه اول، نام شخصیت ها و شغل ها بارها و بارها روی صفحه چشمک می زند. آنها اغلب خیلی سریع فلش می زنند و نمی توانند بخوانند، و اغلب به یاد نمی آورند که چگونه با آنچه روی صفحه گفته می شود پیوند دارند. این بسیار آزاردهنده است - شما در نهایت زحمت به خاطر سپردن را ندارید و بعداً متوجه نمی‌شوید که چه کسی به چه کسی اشاره می‌کند.

بن افلک در هر کاری که در آن حضور دارد، بی‌معنی است. پسری که وانمود می کند باحال است مثل یک مرد سرسخت لباس پوشیده، سعی می کند سرسخت صحبت کند، با دندان های سفید درخشان.

خیلی از شخصیت های کمیک مضحک سعی در کشتن یک نفر دارند، شما نمی دانید چرا، این باعث نمی شود حس، و آنقدر پوچ است که نمی‌توانی اهمیتی بدهی.

مردی که همه می‌خواهند بکشند، نفرت‌انگیز، شلخته، کسل‌کننده و کسل‌کننده است. چه کسی اهمیت می دهد که چه بلایی سرش می آید.

مردی که همه سعی می کنند بکشند نیز یک شعبده باز است - بخشی از من امیدوار بودم که این موضوع به نوعی ارتباط داشته باشد اما هرگز چنین نشد - هرگز استفاده نشد و دیگری بی‌معنی بی‌معنی که بدون هیچ دلیلی وارد می‌شود.

صحنه پایانی آنقدر تلاش می‌کند که ناگهان معنی‌دار شود که آزاردهنده است. اهمیت دادن به هیچ یک از شخصیت ها غیرممکن است. صحنه پایانی، وقتی بعد از آن به آن فکر می کنید، بقیه فیلم را کاملاً بی معنی می کند و IT معنی ندارد. اساساً دلیل اینکه پادشاه می‌خواهد آن مرد مرده باشد، دلیلی است که به هیچ‌یک از تلاش‌های ترور قدیمی کمک نمی‌کند - بنابراین جایزه دادن به سر او کاملا احمقانه است. اگر فرصت عذاب‌آوری برای دیدن فیلم داشته باشید، این کار منطقی‌تر خواهد بود.

اوه چه اتلاف وقت و پول است، سینماها باید برای این نوع تجربه مشاور داشته باشند.

جهت دانلود فیلم Smokin' Aces 2006 (آس‌های دودی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من برخی از نقدهای آس‌های دودی را خوانده ام و نمی توانم با آنها موافق باشم. من کاملاً مخالفم که فکر می کردم این یک فیلم بسیار سرگرم کننده است. این مفهوم بسیار خوب فکر شده بود، اما بدیهی است که کامل نبود.

اساساً، فیلم در مورد چندین گروه از قاتلان بود که همگی برای یک مرد با همان قیمت تیراندازی می کردند. دلیل اینکه او را به مرگ می خواهند به خاطر روش های دزدی و فریبکاری او است. من قرار نیست چیزی را تقدیم کنم، اما وقتی فیلم را تماشا کنید متوجه خواهید شد که چیزهای بیشتری پشت آن وجود دارد. تنها کاری که واقعاً باید انجام دهید این است که در ابتدا تا آنجا که می توانید توجه کنید، زیرا کمی گیج کننده می شود. داستان خیلی سریع پیش می رود، اما شما به اصل ماجرا پی خواهید برد.

در مجموع، من فکر می کردم که خیلی خوب انجام شده است. طرح داستان خوب بود، شخصیت ها شگفت انگیز بودند (مخصوصا رایان رینولدز)، و چند قسمت اکشن زیبایی وجود داشت. حتی اگر در وسط کمی طولانی شد، لازم بود جزئیات طرح توسعه داده شود. 9 از 10 ستاره از من؛ بسیار سرگرم کننده و قابل تامل بود آخرین اما نه کم‌اهمیت، بچه سفید کاراته در تریلر خنده‌دار بود، "چرا به من چشم می‌زنی پسرم!".

جهت دانلود فیلم Smokin' Aces 2006 (آس‌های دودی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به طور مثبت یک فیلم افتضاح است که به طرح داستانی می پردازد که در حدود 10 دقیقه یا کمتر از آن در آس‌های دودی وحشتناک، بدبختانه و ظالمانه فاش می شود.

می دانید که وقتی بن افلک به بن افلک شلیک می شود، یک عکس با مشکل مواجه می شود. مرگ در نیم ساعت اول فیلم در آن مرحله، استودیو باید تمام این آشفتگی را تعطیل می‌کرد.

به جرمی پیون نقش ناسپاس یک مافیای کمدین داده می‌شود که به زودی توسط اوباش تحت تعقیب قرار می‌گیرد.

فیلم به شدت خشونت آمیز است و صحنه فیلمبرداری در هتل چیزی جز انزجار محض نیست.

سازندگان این زباله چگونه به جرات این را نوعی سرگرمی بنامند.

ما در پایان فیلم به چه نوع مزخرفی ها اعتقاد داریم؟ اف‌بی‌آی اجازه داد تا این قتل عام اتفاق بیفتد تا شخصیت پیون بتواند در یک عمل جراحی قلب برای نجات پدرش شرکت کند، پدرش کسی بود که قصد داشت در طول فیلم او را بگیرد. آس‌های دودی هرگز گروه های مختلفی را که در آن تیراندازی هتل گرفتار شده اند توضیح نمی دهد. اجساد روی هم انباشته می شوند و من از آس‌های دودی بسیار خشن منزجر شدم. نوعی کد برای حذف این آشغال از صفحه مورد نیاز است.

جهت دانلود فیلم Smokin' Aces 2006 (آس‌های دودی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من به اولین اکران جهانی آس‌های دودی رفتم و عالی بود. تعجب کردم که چطور آنها یک فیلم مرد هیتمن را با داستانی عالی و آنقدر شیک ساختند. سکانس های اکشن در کنار سبک هوشمندانه جرمی پیون و بازی زیبا و فوق العاده بودن آس‌های دودی بسیار سرگرم کننده بودند. در تمام طول فیلم شما را در لبه صندلی خود نگه می دارد. این یک فیلم اوباش بسیار سخت است. با چهره های ناآشنا برای قاتل ها. پس از آن بن افلک وجود دارد که نقش جک دوپری را به شکلی عالی بازی می کند. آمدم یک فیلم جنایی خوب ببینم و این چیزی بود که به من دادند. به هیچ وجه نمی توانید آس‌های دودی را دوست داشته باشید مگر اینکه زیر هفت سال باشید. آس‌های دودی دارای همه چیز تعلیق اکشن خشونت آمیز جنسی و حتی کمدی است.

آس‌های دودی در یک نسخه بسیار سریعتر از یک Goodfellas and Lucky Number Slevin ادامه دارد. هر قسمت شما را امیدوار می کند که قسمت بعدی بهتر باشد و این تصور را ایجاد می کند که اوباش می تواند اینقدر سخت باشد. تمام هیت‌مردان بی‌نقص بازی می‌کنند که می‌خواهند این مردی را که دزدیده است بکشند و آن‌طور که هر آدم عجیبی می‌خواهد از سلاح‌ها استفاده می‌کنند. آس‌های دودی یک اکشن عالی با کمدی است. برای خانواده 14 سال به بالا است. من این را به هر کسی که یک فیلم جنایی خوب با مد را دوست دارد توصیه می کنم. من به آس‌های دودی نمره 8 از 10 میدم.حتما وقتی اکران شد ببینیدش.