دانلود فیلم Small Soldiers 1998 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Small Soldiers 1998 با زیرنویس فارسی

فیلم Small Soldiers در ژانر(های) کمدی, ماجراجویانه, فانتزی, علمی تخیلی, اکشن, ساخته شده و در سال 1998 به روی پرده رفته است. Small Soldiers به کارگردانی Joe Dante, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Gregory Smith, Kirsten Dunst, Denis Leary, Phil Hartman, David Cross, Jay Mohr, Kevin Dunn, Ann Magnuson, Wendy Schaal, Jacob Smith, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Small Soldiers 1998 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی ماجراجویانه فانتزی علمی تخیلی اکشن
امتیاز :
6.2/10 48%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
1998
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

When missile technology is used to enhance toy action figures, the toys soon begin to take their battle programming too seriously.

IMDb
6.2/10
48%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Small Soldiers 1998


جهت دانلود فیلم Small Soldiers 1998 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من مقایسه هایی را که بازبینان درباره سربازان کوچک با داستان اسباب بازی انجام می دهند را درک نمی کنم. مطمئناً فرضیه مشابهی در مورد زنده شدن اسباب بازی ها وجود دارد، اما اینجا به پایان می رسد. بازی Small Soldiers درباره حرص و طمع شرکت‌ها و بدخواهی جنگ و داستان اسباب‌بازی درباره دوستی بعید است که بین اسباب‌بازی‌های خیلی رقیب ایجاد شده است. راجر ایبرت، منتقد فیلم گفت که در حالی که به Small Soldiers امتیاز PG-13 داده می شود، می توان رتبه R را دریافت کرد زیرا لزوماً با ویژگی های فیلمی ساخته نشده است که کودکان در ذهن داشته باشد و من با آن موافقم. در آن مفاهیم بالغ بسیاری و همچنین دندان های واقعی در مورد آشفتگی ایجاد شده توسط اسباب بازی وجود دارد. ایبرت همچنین مقایسه ای با داستان اسباب بازی انجام می دهد زیرا این دو احتمالاً در زمان مشابهی ظاهر شدند، اما اکنون بیست سال پس از این واقعیت، هیچ کس واقعاً نباید امروز سعی کند این مقایسه ها را انجام دهد. در واقع من هنگام تماشای Small Soldiers اصلاً به Toy Story فکر نکردم.

برای یک فیلم خانوادگی Small Soldiers یک نیش باورنکردنی دارد. این چیزی شبیه 2/3 فیلم خانوادگی و 1/3 قاتل اسباب بازی چاکی است. اگر از طرفداران فیلم های ترمیناتور و به خصوص ترمیناتور 2 هستید، ممکن است سربازان کوچک را دوست داشته باشید. اینکه آیا داستان اسباب‌بازی را دوست دارید یا نه، تأثیر چندانی در دوست داشتن یا عدم علاقه شما به سربازان کوچک خواهد داشت.

سربازان اسباب‌بازی به رهبری سرگرد آمریکایی چیپ هازارد، غیرت بی‌رحمانه‌ای برای یافتن و از بین بردن همه خارجی‌ها دارند. انواع دیگر به نام گورگونیت ها و رهبری آرچر شبیه ذن. من می گویم Small Soldiers 1/3 قسمت چاکی است زیرا اردوگاه قبلی پتانسیل آسیب واقعی به انسان ها را دارد و اگر در آخرین مرحله متوقف نمی شد، به برخی از بازیگران انسانی در شکار جادوگران گرگونیت ها آسیب جدی وارد می کرد. اکثر موارد فیلم به آن نقطه نزدیک می‌شود، اما هرگز از آن خط عبور نمی‌کند. اما در جریان حوادث ذکر می شود که کشتن دشمن با کنترل از راه دور با استفاده از موشک های بالستیک کاری است که آمریکا در حال حاضر انجام می دهد و همان تراشه های خود (X-1000 خیالی) که برای موشک ها ساخته شده است در اسباب بازی ها قرار می گیرد. بنابراین این ایده در داخل فیلم وجود دارد که پتانسیل واقعی آسیب با استفاده از سلاح هایی که به اندازه کافی کنترل نشده اند وجود دارد. آسیب‌های جانبی در فیلم Small Soldiers بیشتر به اسباب‌بازی‌ها وارد می‌شود و نه انسان‌ها، اما همانطور که ایبرت می‌گوید، فکر کردن به یک قدم جلوتر و درک ته‌رنگ‌های تیره‌تر Small Soldiers نیازی به تخیل زیادی ندارد. این چیزی است که ایبرت به عنوان یک فیلم کودکانه و به درستی به آن اعتراض داشت. اما ایده‌های درون فیلم به خودی خود بد نیستند، فقط نیاز به درک پخته‌تری دارند و این انتقادی است که ایبرت نیز داشت.

اگر درباره سربازان کوچک نه به‌عنوان یک فیلم کودکانه، بلکه به آن فکر می‌کنید. به عنوان چیزی برای مخاطبان بالغ، بسیاری از چیزهایی که قابل اعتراض بود تبدیل به چیزی برای قدردانی می شود زیرا به خودی خود Small Soldiers بسیار خوب انجام می شود. و در پایان فکر می‌کنم یک نوع پیام خوب در فیلم Small Soldiers وجود دارد به عنوان یک نوع داستان هشدار دهنده در مورد برنامه‌ریزی زیاد و اینکه چه زمانی گوش نکنیم و چه زمانی به خودت فکر کنیم و غیره. من فکر می‌کنم بسیاری از بزرگسالان واقعاً می‌توانند از Small Soldiers یاد بگیرید.

به عنوان یک داستان، به خوبی ساخته شده است. پیش‌فرض با جاه‌طلبی و طمع شخصیت‌ها در برخی موارد و تمایل به جلب اعتماد در دیگران ایجاد می‌شود. هر سکانسی به طور منطقی تنظیم می شود و شخصیت شخصیت ها به اندازه کافی تنظیم می شود تا اقدامات آنها درک شود.

موسیقی متن نیز قاتل است و چندین بار مفاهیم بزرگتر را تداعی می کند. آهنگ آخر را مخصوصا گوش کنید.

انیمیشن اسباب بازی ها درجه یک است و حتی استانداردهای امروزی را نیز دارد.

صداپردازی به دقت در نظر گرفته شده است و با هر یک از آنها مطابقت دارد. بدن اسباب بازی های مختلف طراحی اسباب بازی ها نیز مناسب است. تیم سرگرد چیپ هازارد به‌خوبی از بین می‌رود و گروه‌های روانی و آرچر گورگون‌ها به اندازه‌ای عجیب هستند که اگر آن‌ها را نمی‌شناسید می‌ترسید. بسیار زیبا کار شده است.

Small Soldiers دارای عناصر ترسناک است (در یک قسمت ارتشی از چیپس های اصلی و باربی های عجیب و غریب با چاقوهای کوچک در دستانشان وجود دارد) که برای همه نیست، اما من فکر می کنم هر بچه بازی ویدیویی سیزده ساله در دنیای امروز باید بتواند Small Soldiers را بدون مشکل تماشا کند. وحشت Small Soldiers گاهی اوقات از نوع روانشناختی است زیرا متوجه می شوید که اگر این حادثه برای خانواده آلن اتفاق نمی افتاد، همان آسیب ده برابر در سراسر آمریکا اتفاق می افتاد. و این خیلی وحشتناک است. و سپس همانطور که در واقع شروع به فکر کردن می کنید که بسیاری از انواع خشونت با نفرت نابجا و مجاز انجام می شود و این قتل عام ساخته نشده است. و اینکه یک فیلم بزرگ با استفاده از نقل قول‌هایی از میهن‌پرستی آمریکایی این گونه بازتاب‌ها را بسازد، مانند اینکه سرگرد چیپ به تیم خود می‌گوید "پشیمان می‌شوند که فقط یک زندگی برای دادن ندارند" برای هدف خود برای جستجو و نابودی گورگونی‌های صلح‌جو، این به طرز جالبی ضد است. تفکر آمریکایی اما طرفدار آزاد، که مکانی جذاب برای گرفتن یک فیلم ظاهراً کودکانه است.

من سربازان کوچک را بسیار دوست داشتم، حتی اگر در قسمت هایی از آن وحشت داشتم، اگرچه می توانم ببینم که چگونه برای دیگران چگونه است. سربازان کوچک ممکن است یک سرگرمی اکشن خالص باشند. مطمئناً می‌توان آن را به این طریق رد کرد، اما فکر می‌کنم چیزهای بیشتری برای آن وجود دارد و به همین دلیل است که به آن امتیاز بالایی می‌دهم.

من دوست ندارم ترسیده باشم، اما چالش کوچک را دوست داشتم سربازها داشت و به نظرم فیلم ارزشمندی است. قطعاً فقط به این دلیل که برای دانش‌آموز کلاس پنجم شما مناسب نیست، ستاره نزنید. دست کم گرفته شده!

جهت دانلود فیلم Small Soldiers 1998 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


زمانی که جو دانته برای اولین بار کارگردانی را آغاز کرد، دو فیلم بالاتر از حد متوسط ​​به نام های پیرانا و زوزه را ساخت. با اشتیاق دانته به ژانر ترسناک/SF، آنها ارجاعات و شوخی های متعددی به دیگر فیلم های این ژانر می کنند. سپس در سال 1984، او موفق شد با Gremlins، یکی از بهترین کمدی های دهه 80، موفقیت زیادی کسب کند.

اما متأسفانه، هر فیلم دیگری که از آن زمان ساخته شده، در باکس آفیس ضعیف عمل کرده است. این بدان معنا نیست که او کارگردان وحشتناکی است. من فکر می کنم او یکی از دست کم گرفته شده ترین فیلمسازان جهان است که جواهری مانند Matinée، The burbs، Explorers را تولید کرده است. و مجموعه تلویزیونی شگفت‌انگیز «ایندیانا» وهم‌آور.

با سربازان کوچک، دانته به نوعی «گرملینز» را بازسازی کرده است، جایی که یک شهر کوچک کاملا آمریکایی مورد حمله قرار می‌گیرد. اما نه از هیولاهای کوچک. از اسباب‌بازی‌های مجهز به ریزتراشه‌های نظامی که دیوانه می‌شوند. سربازان کوچک هرگز به اندازه Gremlins احساس رضایت نمی کنند. در تماشای یک شهر سالم خواب آلود و شیرین که توسط هیولاهای بدخواه تکه تکه می شود، چیز فوق العاده سرگرم کننده ای وجود داشت. اما Small Soldiers هنوز هم سرگرم‌کننده است و همان‌طور که از جو دانته انتظار می‌رود مخرب است.

گیل مارس (دنیس لیری که سریع صحبت می‌کند) مجموعه‌ای از صنایع گلوبوتک است. او که اخیراً Hartland Play Systems، یک شرکت اسباب‌بازی را خریده است، به دنبال فروش اسباب‌بازی‌هایی است که در واقع همان کاری را که در تبلیغات انجام می‌دهند انجام می‌دهند. اسباب بازی هایی که می توانند راه بروند، صحبت کنند و حتی خودشان فکر کنند. زمانی که دو تن از کارمندانش به سراغ نخبگان کماندو می‌آیند، اسباب‌بازی‌های سربازی که برای له کردن دشمنانشان، گورگونیت‌ها، برنامه‌ریزی شده‌اند، به دست می‌آورد.

رهبر نخبگان کماندو، سرگرد چیپ هازارد (با صداپیشگی کامل تامی) لی جونز) به یک ریزتراشه مخصوص که از وزارت دفاع آمده است نصب شده است. همراه با بقیه سربازانش، آنها در واقع بر این باورند که در یک جنگ واقعی هستند، و زمانی که با گورگونیت ها به شهر وینسلو کورنرز به رهبری آرچر منفعل (نمایش باوقار فرانک لانگلا) فرستاده می شوند، همه جهنم هستند. می شکند!

گورگونیت ها در نهایت تحت مراقبت آلن آبرناتی قرار می گیرند، مجرمی که به دردسرساز بودن شهرت دارد. آنها با کمک همسایه همسایه اش کریستی (کرستن دانست) درگیر جنگ بین نخبگان کماندو و گورگونیت ها می شوند که منجر به جنگ تمام عیار در خانه آلن می شود.

Small Soldiers. به دلیل خشونت بیش از حد برای یک فیلم کودکان مورد انتقاد قرار گرفت. من مطمئن نیستم که آیا چنین چیزی در این عصر حساسیت زدایی امکان پذیر است یا خیر. و در حالی که در سطح کمیک خشن است، طنز هرگز به تیره گریملنز نیست. آن فیلم گهگاه آزاردهنده بود، اما سربازان کوچک هرگز از مرز خون ریزی کامل عبور نمی کنند.

لیست کاملاً التقاطی از بازیگران ارائه دهنده صدا وجود دارد. تامی لی جونز صدای عالی برای سرگرد چیپ هازارد را دارد، کسی که تمام آنچه را که برای یک مربی مته لازم است، نادیده می گیرد. بقیه اعضای کماندو الیت توسط Dirty Dozen تهیه می‌شوند و گروهی متشکل از هارداس‌ها را تشکیل می‌دهند.

فرانک لانگلا از آرچر به شخصیتی بسیار دوست‌داشتنی تبدیل می‌شود و دوستی او با آلن به خوبی انجام می‌شود. مغرور یکی از موارد دیگر این است که گورگونیت ها توسط اسپینال تپ صداپیشگی می کنند، و Small Soldiers را به یکی از بهترین انیمیشن های ساخته شده با صدا تبدیل می کند.

اما به همان اندازه که فیلم سرگرم کننده است، هرگز به ارتفاعات هرج و مرج گرملین نمی رسد. به نظر می رسد بیش از حد آب شده است. به جز یک صحنه که در براندازی آن الهام گرفته شده است. کریستی توسط گروهی از عروسک‌های باربی‌مانند به گروگان گرفته می‌شود که بدشکل، پیچ خورده و غیرقابل تشخیص تغییر شکل داده شده‌اند تا اینکه تبدیل به دیوانه‌هایی می‌شوند که به گروه نخبگان کماندو دعوت می‌شوند. این صحنه با صدای فوق‌العاده سارا میشل گلار و کریستینا ریچی، مدت‌ها پس از پایان فیلم با شما خواهد ماند.

دانته همچنین مشاهدات طنز بسیار خنده‌داری را در مورد صنعت اسباب‌بازی و سیاست شرکت‌ها از استپفورد انجام می‌دهد. -مانند پذیرایی‌هایی که برای گلوبوتک کار می‌کنند، تا اینکه با اخم‌هایشان به اسباب‌بازی‌های آموزشی نگاه می‌کنند.

اما از برخی جهات، اگرچه سربازان کوچک هرگز به اندازه Gremlins آشفته نمی‌شوند، اما کمی بیش از حد از آن وام می‌گیرند. صحنه هایی درست از آن برداشته شده است. مانند یک صحنه آشپزخانه که در آن آرچر تقریباً در اختیار قرار می گیرد، از درهای گاراژ می شکند، حتی سربازان نیز از بین می روند و تنها سرگرد چیپ هازارد زنده می ماند. دانته چرخشی جدیدی به وقایع می دهد، اما نشان دهنده فقدان کمی تخیل از سوی او است.

بازیگران انسانی به خوبی توسط برخی از بازیگران خوب، از جمله برخی از شرکت سهامی دانته، مانند دیک، ایفای نقش می کنند. میلر و رابرت پیکاردو و آخرین اجرای فیل هارتمن فقید. همچنین اشارات متعددی به دیگر فیلم های جنگی وجود دارد. بنابراین مراقب تکان دادن های محبت آمیز به پاتون، پلتون، ژاکت تمام فلزی و آخرالزمان باشید.

مشکوک است که سربازان کوچک در 20 سال آینده مانند گرملین ها به یاد بیاورند. اما هنوز سرگرمی بالاتر از حد متوسط ​​است، جلوه‌های ویژه کار عالی است، و تماشای فیلم‌هایی مانند داستان اسباب‌بازی با ایده‌آل‌های ملایم‌شان که در جهت‌های کاملاً جدید واژگون می‌شوند تا فیلمی مانند سربازان کوچک را خلق کنند، جالب است.