دانلود فیلم Slaxx 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Slaxx 2020 بدون سانسور

فیلم Slaxx در ژانر(های) ترسناک, کمدی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Slaxx به کارگردانی Elza Kephart, در کشور(های) کانادا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Romane Denis, Brett Donahue, Sehar Bhojani, Kenny Wong, Tianna Nori, Jessica B. Hill, Erica Anderson, Hanneke Talbot, Stephen Bogaert, Jonathan Emond, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم انگلیسی, هندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 64/100 می باشد. برای دانلود فیلم Slaxx 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک کمدی
امتیاز :
5.4/10 96% 64/100
کشور :
کانادا
زبان :
انگلیسی هندی
سال :
2020
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دانلود فیلم Slaxx 2020. هنگامی که یک شلوار جین شروع به کشتن کارمندان یک فروشگاه لباس مرسوم ، مد روز می کند ، این وظیفه است که لیبی ، یک فروشنده جوان آرمان گرا ، جلوی هیاهوی خونین خود را بگیرد.

When a possessed pair of jeans begins to kill the staff of a trendy clothing store, it is up to Libby, an idealistic young salesclerk, to stop its bloody rampage.

IMDb
5.4/10
96%
m
64/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Slaxx 2020

دانلود فیلم Slaxx 2020. هنگامی که یک شلوار جین شروع به کشتن کارمندان یک فروشگاه لباس مرسوم ، مد روز می کند ، این وظیفه است که لیبی ، یک فروشنده جوان آرمان گرا ، جلوی هیاهوی خونین خود را بگیرد.
زمانی که فردی ناشناس شروع به کشتن کارمندان فرشگاه پوشاک می کند، " لبی" سعی میکند مانع قتل و خونریزی شود.

جهت دانلود فیلم Slaxx 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Slaxx به کارگردانی الزا کفارت. نوشته پاتریشیا گومز و الزا کفارت

Slaxx درباره یک جفت شلوار تسخیر شده است که در یک فروشگاه پوشاک بسته شده بوتیکی غوغا می کنند. درسته که گفتم شلوار شیطانی حساس. آنها باسن شما را فوق العاده جلوه می دهند و سپس گوشت شما را در همان زمان مصرف می کنند. راجع به آینده چه فکری خواهند کرد؟ به طور طبیعی می گویم این مفهوم کاملاً مبهوت کننده مرا به خود جلب کرد. توجه همسرم را نیز به خود جلب کرد. فقط 77 دقیقه است. من تقریباً هر چیزی را یک بار تماشا خواهم کرد. باید بگم که Slaxx داغ است. جلوه های شلوار فوق العاده است. خودشان حرکت می کنند. آنها به طور باورپذیری به اطراف حرکت می کنند و در تیتراژ پایانی راز آن را فاش می کنند. انصافاً بسیار درخشان است. صحنه ای هست که شلوار با شرارت دست یکی را می خورد. خون مانند یک فوران وحشی خارج از کنترل در همه جا می جهد. شلوار مثل یک حیوان واقعی غرغر می کند. تا الان خندیدم مثل یه پسر کوچولوی احمق میخنده این صحنه من را کمی به یاد صحنه Chuck E Cheese در دلقک انداخت که در آن کلیون در حال خوردن بچه ها در گودال توپ است. لذت وحشتناکی بود این فیلمی است که طبیعتاً می‌داند که باید در درک و واقعیت بیشتر شود. فروشگاهی به نام CCC کارمندانی دارد که مجبور به خرید جدیدترین و بهترین کالاها هستند. همسرم گفت که چقدر شبیه یک شرکت هرمی است. این شرکت به نام مد کارمندانش را خشک می کند. کارمندان بیش از حد بر فروش و شغل خود متمرکز هستند تا جایی که ادب مشترک اولیه با لیبی، کارمند جدید را ندارند. این افتتاحیه برای مجموعه جدید مهم است. آنها یک اینفلوئنسر یوتیوب برای بررسی آن دارند. همه دست روی عرشه. شلوار در بوفه است. رومن دنیس لیبی است و به خوبی خود را تبرئه می کند. او مجرای دیوانگی است. من واقعاً روی مصیبت او سرمایه گذاری کردم. در مورد سهر بوجانی هم مثل شروتی. او یک اتصال به شلوار بود که شما نمی بینید که می آید. ممکن است خیلی چیزها را بدهم، بنابراین بقیه طرح را به حال خود رها می کنم. تنها مشکل واقعی این جنون این است که داستان کافی برای درگیر شدن با موفقیت در تمام مدت وجود ندارد. Slaxx پس از قتل عام اولیه درگیر می شود. متوجه می شود که قبل از پایانی که ناگزیر انتخاب کرده است، چیز دیگری برای گفتن ندارد. قطعاً می‌توانست کوتاه قوی باشد، اما دلیل این را هم نمی‌دانم. این فیلمی است که به شدت فرهنگ مد و دروغ هایی را که شرکت ها به ما می گویند را به هم می زند. شرارت هایی که آنها برای ساده ترین راه پول درآوردن مرتکب شدند، به آنها باز می گردد. شما نمی توانید با شرکت ها به گونه ای فرقه ای مانند وحیانی رفتار کنید. لیبی با هیجان وارد کار جدیدش می شود. این فرهنگ به او زنگ بیداری می دهد. خودخواهی و بی احتیاطی به شلوار و قتل عام آنها می انجامد. این یک سواری وحشی است. من این را توصیه می کنم برای حماقتی که با این مفهوم ریشه می‌گیرد آماده باشید. مطمئناً از این نظر طنز است، اما زنده شدن شلوار به طرز باشکوهی انجام شده است. من به Slaxx درجه B می دهم.

جهت دانلود فیلم Slaxx 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس از یک سری اتفاقات عجیب، کارکنان یک فروشگاه لباس گران قیمت خود را مورد حمله یک شلوار جین قاتل می بینند که توسط روحیه دختر جوانی که از شرکتی که در آن کار می کرد عصبانی است کنترل می شود و باید راهی برای دلجویی پیدا کنند. آن را و زنده بیرون بیایید.

این یکی چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود داشت. یکی از درخشان‌ترین جنبه‌های این یکی، میزانی است که می‌تواند مضحک بودن تنظیمات را تا حد ممکن متقاعد کند. از آنجایی که نیمه اول در اینجا دارای ساختار جذاب تلاش برای تمرکز بر تضاد بین اشتیاق چشم روشن او در برابر شک و تردید خسته از جهان است، مجموعه ای از حوادث و حوادثی که در اطراف لبه های این چارچوب رخ می دهد، ساختار نسبتاً جذابی را ارائه می دهد. کشف نهایی این صحنه‌های نسبتاً پرتنشی را در اینجا فراهم می‌کند که با مکاشفه‌ای که در مورد اجساد پیدا می‌شود و آشکارسازی شلوارهای حساس درگیر شده است، باورپذیر به نظر می‌رسد. همچنین، موارد زیادی در مورد اجرای واقعی شلوار قاتل در عمل وجود دارد. دیدن شلوار طلسم شده که هرکسی را که با آن روبرو می شود را اغوا می کند و مجبور می کند وسوسه شود که شلوار را بپوشد تا به شکل وحشتناکی کشته شود، لحظات خوشی را در اوایل به وجود می آورد. افشاگری‌هایی که با باقی مانده‌های وحشتناک ادامه می‌یابد، سکوی پرتاب خوبی را برای قتل عام اصلی فراهم می‌کند که پس از آن بسیار سرگرم‌کننده است زیرا شلوار به طور غیرمنتظره‌ای جان می‌گیرد و هر کسی را که به آن برخورد می‌کند می‌کشد و منجر به قتل‌های کاملاً مبتکرانه می‌شود. با توجه به مجموعه‌ای از صحنه‌های تعقیب که باعث ایجاد تنش شدید و برخی ابزارهای خلاقانه برای مبارزه با جین کشنده می‌شود، این یکی موفق می‌شود چیزهای زیادی داشته باشد که در کل آن را حفظ می‌کند. این یکی خیلی ایراد نداره واقعا مسئله اصلی در اینجا یک نیاز غیرضروری و بیهوده برای معرفی یک آنتاگونیست انسانی به داستان است که آنقدرها هم هوشمندانه و نه واقعی اضافه شده است. فردی که تبدیل به این می شود یک کلیشه ای است که بعداً در پیچ و تاب قرار می گیرد، انگیزه برای تبدیل شدن به چنین خاری در چشم آنها آنقدرها خوب نیست و همه چیز مانند یک امتیاز برای سبک به نظر می رسد. در نتیجه. به همین ترتیب، به نظر می‌رسد که پیش‌فرض فیلم به طرز وحشتناکی در نیم‌ساعت به دنبال یک سری تعقیب و گریز تصادفی و تا حدودی بی‌ربط است که نشان می‌دهد شخصیت‌ها در ابتدا چقدر توسعه نیافته بودند، زیرا ما هیچ چیز در مورد آنها یا آنچه تا آن زمان در جریان است نمی‌دانیم. بخش به صاف افتادن. با این حال، این مورد واقعاً هیچ مشکل دیگری ندارد.

Rated Unrated/R: Graphic Violence and Graphic Language.