دانلود فیلم Sky High 2005 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Sky High 2005 بدون سانسور

فیلم Sky High در ژانر(های) ماجراجویانه, کمدی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2005 به روی پرده رفته است. Sky High به کارگردانی Mike Mitchell, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Michael Angarano, Kurt Russell, Kelly Preston, Danielle Panabaker, Christopher Wynne, Kevin Heffernan, Dee Jay Daniels, Kelly Vitz, Loren Berman, Nicholas Braun, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 62/100 می باشد. برای دانلود فیلم Sky High 2005 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه کمدی خانوادگی
امتیاز :
6.2/10 73% 62/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2005
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در دنیایی که ابرقهرمانان نزد مردم پذیرفته شده اند و در میان آن ها زندگی می کنند، «ویل استرانگ هولد» که فرزند دو ابرقهرمان است، سعی می کند تعادل را بین زندگی اش بعنوان یک نوجوان معمولی و همینطور یک موجود خارق العاده برقرار کند...

Set in a world where superheroes are commonly known and accepted, young Will Stronghold, the son of the Commander and Jetstream, tries to find a balance between being a normal teenager and an extraordinary being.

IMDb
6.2/10
73%
m
62/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Sky High 2005

در دنیایی که ابرقهرمانان نزد مردم پذیرفته شده اند و در میان آن ها زندگی می کنند، «ویل استرانگ هولد» که فرزند دو ابرقهرمان است، سعی می کند تعادل را بین زندگی اش بعنوان یک نوجوان معمولی و همینطور یک موجود خارق العاده برقرار کند...

جهت دانلود فیلم Sky High 2005 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Sky High فیلمی است که با ایده ای بسیار امیدوار کننده همراه است. مدرسه ای برای ابرقهرمانان. پیش فرض این سادگی حیرت انگیز است که تعجب می کنید چرا قبلاً هرگز به ذهن کسی نرسیده است. البته آنچه منجر به خلق آن شد ، موارد مشابه اخیر ترفندهای ابرقهرمانی عالی Pixar به نام The Incredibles ، اکشن Spy Kids و قالب مدرسه فیلم های هری پاتر بود. نتیجه یک حرکت تلنگر بچه های کاملاً جذاب و باهوش است.

قبل از اینکه به تماشای فیلم بنشینم ، پیش داوری هایی در مورد آن داشتم. این واقعیت که این یک فیلم دیزنی بود باعث تعجب شد که آیا برای منافع خود خیلی جوان و آنودین می شود؟ اما لازم نیست نگران باشم. آسمان بالا از آنچه تصور می کنید بسیار لذت بخش تر از فیلم است. با سرعتی سریع حرکت می کند. یک زیر متن نسبتاً هوشمندانه برای کشف وجود دارد و بازیگران (چه پیر و چه جوان) با انرژی و اشتیاق فراوان خود را در آن می پرورانند.

در دنیای Sky High ، ابرقهرمانان یک منظره مورد انتظار و پذیرفته شده هستند. دو نفر از بزرگترین آنها قهرمانان زن و شوهر فرمانده و Jetstream (کورت راسل جذاب و کلی پرستون گرم) هستند. آنها نه تنها شنل ، هویت های مخفی و پناهگاه های داخلی به سبک Batcave دارند ، بلکه یک پسر ابرقهرمان به نام ویل استرانگولد (مایکل انگارانو) دارند.

ویل در آستانه شروع سال اول تحصیل در Sky High ، مشهورترین مدرسه جهان برای ابرقهرمانان آینده و آینده. ویل که Sky High نامیده می شود زیرا در آسمان شناور است ، کمی از حضور در آن مضطرب است. از آنجا که او پسر دو ابرقهرمان بسیار قابل احترام است ، شهرت زیادی دارد که می تواند به زندگی خود ادامه دهد. چیزهای بزرگی از او انتظار می رود. و والدینش برای تلاش در تعالی بر او حساب می کنند. به جز یک مشکل. ویل هیچ قدرتی ندارد!

در واقع او تنها دانش آموز Sky High است که چنین چیزی را ندارد. هر کس دیگری نوعی قدرت دارد. موضوعات آن مانند این است که Sky High واقعاً کار می کند. مضامین انزوا و بیگانگی. موضوعاتی که در بسیاری از فیلم های نوجوان ظاهر می شود. Sky High به طرز سرگرم کننده ای (و حتی کاملاً هوشمندانه) دنیای Sky High را به عنوان مجموعه ای از کلیساها و اقلیت ها تهیه می کند. باز هم مثل یک دبیرستان عادی.

بچه هایی که قوی ترین قدرت را دارند در رده قهرمانان قرار می گیرند. آنها بچه های محبوب هستند. شوخی می کند آنهایی که به همه مهمانی های جالب دعوت می شوند. آنهایی که قدرت ظاهراً بی فایده ای دارند ، در ردیف Sidekicks طبقه بندی می شوند (آنها نام صحیح سیاسی را پشتیبانی قهرمان می پسندند). آنها بازنده هستند. اخراجی ها. آنهایی که توسط قلدرهای مدرسه انتخاب می شوند. و ویل در این براکت ریخته می شود.

Sky High خط تقسیم بین Heroes و Sidekicks را به خوبی نشان می دهد. مثل طبقات بالا و پایین. در کافه تریا ، میزهای خاصی برای همه وجود دارد. یک Sidekick جرات نمی کند که با یک قهرمان در همان میز بنشیند. و بالعکس. این خودکشی اجتماعی خواهد بود.

وقتی معلوم شد که ویل از همه قدرت برخوردار است ، فیلم حتی در تصور پذیرفتن توسط یک کلیک فرو می رود. او بلافاصله به مقام قهرمان ارتقا می یابد ، و با دختر رویاهای خود گوئن گریسون (مری الیزابت وینستد) ، یک ارشد محبوب دوست می شود.

به نظر من از همه قوس های شخصیت ، بهترین گوئن است نوشته شده است. وقتی ما برای اولین بار با او ملاقات می کنیم ، او یک دختر خوب و باهوش به نظر می رسد. اما هرچه فیلم پیشرفت می کند ، شخصیت او به نوعی متناوب می شود که اصلا احساس ساختگی نمی کند. در می یابیم که او چیزی بیش از یک دزد نخبه نخبه نیست ، که مانند هر قهرمان به پایین Sidekicks نگاه می کند. او فقط به دلیل ارتباط با ویل است. و واقعاً تکان دهنده است که فهمیدم درباره او. ما به اندازه ویل ویران شده ایم و می فهمیم که گوئن آن چیزی نیست که فکر می کردیم.

همه بازیگران در نمایش های بزرگ حضور پیدا می کنند. بسیاری از افرادی که Sky High را مرور کرده اند ، کورت راسل را برای ستایش های بالا جدا کرده اند. و بنابراین آنها باید. با بازگشت به ریشه های دیزنی خود ، راسل فرمانده را کاملاً مغرور و پر از اهمیت شخصی می کند. من بخشی را دوست دارم که وی در انداختن ویل در یک گلدان سمی فکر کند که آیا به او قدرت می دهد یا خیر.

و در مورد بازیگران جوان ، همه آنها بازی های کاملاً قضاوت شده ای را ارائه می دهند. مایکل آنگارانو همانطور که برای ویل قرار داده شده عمل می کند. من فکر می کنم تنها شکایتی که من دارم این است که شاید بعداً باید اختیارات او ظاهر می شد. زودتر از انتظار میاد این می توانست وی را مجبور به پذیرفتن موقعیت خود به عنوان یک Sidekick کند.

این امر می تواند باعث کاوش در برخی مناطق جذاب شود و روابط وی و پدرش را بسیار قوی تر کند. برخی از این پتانسیل را می توانید در صحنه ببینید وقتی که او به پدرش اعتراف می کند که هیچ قدرتی ندارد. تقریباً شبیه به صحنه "بیرون آمدن". این ماده کاملاً دردناک است. آن چیزی که شما از دیزنی انتظار دارید نیست.

اگرچه Sky High شخصیت ها را به عنوان کلیشه ها به تصویر می کشد ، بازیگران کارهای عالی را در زمینه پر کردن آنها انجام می دهند. Winstead بهترین است. بازیگری او بی عیب و نقص کنترل می شود ، و او کاملاً بعنوان یک دختر خوب و شایسته قابل اعتماد است و وقتی تبدیل به عوضی می شود نیز به همین نسبت است. من در آینده چیزهای بزرگی از او انتظار دارم.

با پایان یافتن اوضاع ، فیلم به سمت اکشن محور می رود. این انتقادی نیست. فقط اندکی ناامیدی به دلیل رویکرد هوشمندانه و ظریف پیش از این. و البته این نادرست بودن در نجات است. مبارزه برای کنترل مدرسه از قهرمانان. که کاملاً خرابکارانه است.

چرخش های خوبی نیز در حمایت از شخصیت ها وجود دارد. Wonder Woman خودش لیندا کارتر به عنوان قدرت های اصلی است. بروس کمبل به عنوان مربی سخت اندام بومر. و حتی Warren Peace ، یک شورشی به سبک جان هیوز که یک فوق العاده شرور بالقوه است.

فیلمی که از نظر جنایی نادیده گرفته می شود. Sky High یک سریال تلویزیونی خارق العاده می سازد. این سناریوی پر از پتانسیل است. و خط آخر ویل را دوست دارم:

"در پایان ، دوست دختر من دشمن کمان من شد ، دشمن قوس من بهترین دوست من شد ، و بهترین دوست من دوست دختر من شد. اما سلام ، این دبیرستان است! "

جهت دانلود فیلم Sky High 2005 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بنابراین ، امروز برای چهارمین بار در زندگی ام به سینما رفتم. البته فقط چهار فیلم وجود دارد که من همیشه در آنجا تماشا کرده ام - تایتانیک (در گیشه خیلی خوب کار می کرد ، والدینم نمی توانستند جواب منفی دهند) ، مولان (بعضی ها گفتند که این خوب است ، بنابراین مادرم گفت ما باید برو) ، Flightplan (برای جشن گرفتن پایان امتحانات PMR) و Sky High (فقط برای سرگرمی ، حالا که مادر من ماشین خودش را دارد). از بین این چهار فیلم ، می گویم فقط تایتانیک و آسمان بالا ارزش پول را داشتند. مولان آنچنان عالی نبود و Flightplan نیز علیرغم پیچش های پیچیده و غیرقابل پایان طرح غیرقابل تصور ، بسیار عالی بود.

از این نظر خاص ، Sky High کاملاً مخالف Flightplan است. هر رشته از طرح را می توان دید که با شما کیلومترها فاصله دارد. هر بار که تحول جدیدی اتفاق می افتاد ، من 15 تا 30 دقیقه قبل آن را پیش بینی کرده بودم. یادم می آید که یک بار چند کلمه عاقلانه خواندم - فقط حدود 7 (یا 12؟ حافظه من از بین می رود) داستانهایی است که گفته شده است. نشان یک داستان نویس توانایی او در گفتن یکی از آنها به شکلی است که هرگز گفته نشده است. از این لحاظ ، Sky High کار قصه پردازی باورنکردنی و منظورم این است که باورنکردنی (بدون جناس بازی ؛ باورنکردنی ها هیچ ارتباطی با Sky High ندارند). علی رغم اینکه از همه داستان های کلیشه ای این کتاب استفاده شده است ، علی رغم اینکه همه دستگاه ها مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند ، Sky High آنها را دوباره زنده کرده است.

اوه ، طرح داستان بسیار ساده است. یک کودک نوجوان کلیشه ای که مدرسه را شروع می کند ، والدین این افراد عالی هستند که انتظارات زیادی از او دارند ، کودک نمی تواند مطابق با آنها زندگی کند و با طبقه زیر مدرسه او دوست می شود ، از جمله * نفس نفس زدن * یک دختر زیبا به وضوح عاشق او است . سپس ، اینک ، او ناگهان این مرد عالی است که از انتظارات خود و والدینش پیشی گرفته است! (و او هنوز از محبت های دختر غافل است.) او شروع به حلق آویز کردن با جمعیت خنک می کند ، که می خواهند او را از دست دادن دوستان قدیمی خود بکشند. (قسمت سنتی مزاحمت و جذاب بچه های نر را اینجا وارد کنید.) در همین حال ، او با یک شخص پانک کلیشه ای ظاهر شیطانی که می خواهد باسن خود را لگد کند دشمن می کند. در همان زمان ، یک نقشه مخرب برای نابودی او و هر آنچه او عزیز است ، در جریان است. آیا او می تواند روز را ذخیره کند؟ آیا بچه های کم ارزش او می توانند ارزش خود را نسبت به بچه های خنک ثابت کنند؟ آیا پسر "شر" می تواند خوب باشد؟ آیا او دختر می شود؟ بله ، هیچ چیز جدیدی وجود دارد. حتی فرضیه ابرقهرمانان بچه ای که از خانواده ای قدرت ندارد و تعداد زیادی از آنها قدرت جدیدی ندارد. من پنج سال پیش یک فیلم تلویزیونی دیزنی را دیدم با عنوان بالا ، بالا و دور! با یک طرح مشابه ، حداقل حداقل در آن زمان ، نویسندگان تصمیم گرفتند کمی تخیلی به خرج دهند و کمی کمی جاده را طی کنند. مطمئناً نمی توانید در مورد Sky High چنین بگویید. استاد بزرگ سازندگان آن توانایی آنها در جدید جلوه دادن قدیمی است.

و به تعبیری سرگرمی خوب و تجارت خوب همین امر است. الویس راک اند رول را معرفی کرد ، اما بیتلز برای تکمیل آن زمان برد. فروشگاه های کوچک مادر و پاپ ، K-Mart ، Home Depot و سوپرمارکت های متنوع به تنهایی ایده های درخشان ارائه دادند ، اما این وال مارت بود که برای ایجاد یک تجارت موفق چند ملیتی همه آنها را سرقت کرد.

Sky High همچنین شامل بسیاری از ارجاعات جالب به ابرقهرمانان سنتی و کلیشه های آنها ، مسخره کردن مواردی مانند کناره های جانبی (و سرعت تغییر آنها در لباس) ، رادیواکتیویته و تأثیرات آن بر ابرقهرمانان و غیره است. کارتر در نقش Wonder Woman ، در پایان به آن اشاره خنده دار شده است.

اگر قبلاً نمی توانید بگویید ، بله ، من Sky High را دوست دارم. این احتمالاً بهترین تلنگر نوجوانان در پنج سال گذشته است ، اگر نه پانزده سال ، و همه این کارها را با نقشه ای انجام می دهد که زمین های شخم خورده یک میلیون سازنده فیلم را دوباره بازسازی می کند. بازیگران بسیار درخشان هستند و من بسیار خوشحالم که یک جرقه درخشان اصلی سازندگان فیلم این بود که با استخدام استعدادهای بسیار ناشناخته به جای انتخاب پوسترهای بی استعداد معمول مانند هیلاری داف ، لیندسی لوهان و غیره ، راه را طی می کردند. al.

اگرچه برای اینکه این کودک خوش طعم شود ، بدون خون و مرگ هیچ زحمتی کشیده شده است ، Sky High به طور شگفت انگیزی برای بزرگسالان نیز لذتبخش است. علی رغم غیر اصالت بودن طرح ، ارائه آن به سختی كودكانه است و شما تقریباً فراموش می كنید كه در حال تماشای گروهی از نوجوانان و برخی از بازیگران در دوران بزرگنمایی روی صفحه هستند. شاید تنها گروه جمعیتی که Sky High به آن علاقه نخواهد داشت افراد مسن ، پانک-هارد سخت و رمانتیک های ناامیدی هستند که با رفتن مکرراً به سینما برای دیدن نوک پستان های خیس لئوناردو دی کاپریو ، تایتانیک را به موفقیت رساندند.

خیلی بد است که اسکارها در شناخت فیلم هایی از این دست مهارت ندارند. به هر حال ، چنین کرایه هایی مانند پدرخوانده ، رستگاری Shawshank ، فارست گامپ یا حتی تایتانیک به سختی "جدی" هستند. در حالی که چهار مورد قبلی خود را جدی می گیرند ، و آنها را کاندیداهای خوبی برای اسکار بهترین فیلم می کند (که سه نفر از آنها برنده شدند) ، فیلمی که نمی ترسد خودش را سرگرم کند و شما را با یک سرگرمی خوب سوق دهد ، حتی نمی تواند نتیجه را به دست آورد. برای نامزدی. خوب ، هالیوود چنین است. با این حال ، این قطعاً دو انگشت شست است و من از ده ده نمره به آن می دهم.