دانلود فیلم Shut In 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Shut In 2022 بدون سانسور

فیلم Shut In در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Shut In به کارگردانی D. J. Caruso, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Rainey Qualley, Vincent Gallo, Jake Horowitz, Luciana VanDette, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم انگلیسی, دانمارکی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Shut In 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی دانمارکی
سال :
2022
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

هنگامی که یک مادر جوان از شر دوست خشن سابق خود به داخل انباری خود پناه می برد، باید از نبوغ خود برای محافظت از دو فرزند کوچک خود در برابر خطرات فزاینده استفاده کند.

A young single mother is held captive along with her two children by a violent ex and must plot their escape before it’s too late

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Shut In 2022

هنگامی که یک مادر جوان از شر دوست خشن سابق خود به داخل انباری خود پناه می برد، باید از نبوغ خود برای محافظت از دو فرزند کوچک خود در برابر خطرات فزاینده استفاده کند.

جهت دانلود فیلم Shut In 2022 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


D. J. Caruso پس از تلاش‌های ژانری خوب مانند «Disturbia»، «Taking Lives» و «The Saltom Sea» یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی حاوی آموزش از تنش‌های فزاینده جذاب و مکانیک‌هایی با طراوت در مورد تقدس شدید مادری کارگردانی کرده است. با حضور یک شخصیت اصلی جالب که با بارهای وجودی فراوان به صحنه می‌آید که توسط رینی کوالی خیره‌کننده که حضور واقعی در صفحه نمایش را نشان می‌دهد، به زندگی متفاوتی می‌آید. به خوبی جایگاه خود را در خانواده ای از بازیگران زن برجسته ثابت کرد (مادرش اندی مک داول یا شهرت «گریستوک»، «گرین کارت» و «روز گروندهاگ» است، در حالی که خواهرش مارگارت کوالی است که بیش از همه به خاطر حضور به یاد ماندنی اش در «روزی روزگاری» کوئنتین تارانتینو مشهور است. زمانی در هالیوود").

بر اساس فیلمنامه مشهور "لیست سیاه" ملانی توست، فرضیه نسبتاً ساده است: جسیکا یک معتاد به مواد مخدر در حال بهبودی است و مادر مجردی است که دختری لینی در سنین پیش دبستانی دارد. و پسر شیرخوار میسون. Shut In در مورد صحنه‌ای بوکولیکی از لاینی کوچک شروع می‌شود که از میان ارکیده‌ها می‌چرخد و سیب‌ها را جمع‌آوری می‌کند تا به مادرش هدیه دهد که در داخل خانه‌ای روستایی دوطبقه در حال تقلای چند وظیفه‌ای است و به پسر شیرخوارش میسون رسیدگی می‌کند در حالی که تلفنی اطمینان می‌دهد که او تمیز و هوشیار است. یک فرصت شغلی آینده نگر را در تگزاس آغاز کنید و همچنین با پشتکار آماده برای تخلیه آدرس روستایی نانا (که ظاهراً به جسیکا در یک خانه کمک می کرد تا هوشیاری خود را به دست آورد) تخلیه شود. جسیکا در حال تمیز کردن و جمع کردن چیزهای کوچکش در وسیله نقلیه کوچکش که در خیابان خاکی بیرون پارک شده است، به طور تصادفی در داخل انباری آشپزخانه قفل می‌شود، وقتی آجری که از آن به عنوان توقف استفاده می‌کند زیر ارتفاع در می‌لغزد. لینی جوان که نمی تواند قفل بیرونی را بچرخاند تا جسیکا را آزاد کند، به شدت در فضای کوچک گیر کرده است - که بیشتر توسط مواد نگهدارنده کره سیب خانگی مرحوم نانا احاطه شده است. جسیکا که ظاهراً در گذشته مشکلاتی داشته است (احتمالاً در مورد مسائل مربوط به حضانت)، تردید دارد تا با تلفن همراه خود با 911 تماس بگیرد، در حالی که لاینی ناگهان به او اطلاع می دهد که شخصی به بیرون آمده است. راب (جیک هوروویتز) دوست پسر سابق و معتاد او است که بدون اعلام قبلی ظاهر می شود. از در، جسیکا به لینی دستور می دهد که خودش را با میسون در اتاق خواب طبقه بالا قفل کند، و از قبل نگران است که راب چقدر بی قرار است. راب برای تسکین اولیه او، جسیکا را از انبار نگهداری آزاد می کند. اما او به زودی متوجه می‌شود که راب به وضوح در حال دستکاری است و بیشتر نگران می‌شود که متوجه می‌شود که او با همنوع معتاد و بچه‌باز سامی (وینسنت گالو) همراهی می‌کند. جسیکا سعی می کند محتاطانه از راب بپرسد که چرا او کودک آزاری مانند سمی را در نزدیکی فرزندانشان بیاورد، اما سمی رهگیری می کند، شفاعت می کند و با یک اتهام متقابل مداخله می کند تا موذیانه ناامنی های خشونت آمیز راب را در مورد تضعیف و اخراج شدن توسط جسیای تازه هوشیار تحریک کند. . راب که می‌خواهد سلطه‌اش را در مقابل سامی به طرز رقت‌انگیزی ثابت کند، به جسیکا ضربه می‌زند - تلفن همراهش را روی زمین می‌کوبد - و او را به انبار می‌اندازد و او را می‌بندد. او یک کیسه کوچک دوپینگ را زیر در می‌اندازد و اعلام می‌کند که یک بار برمی‌گردد. او به شریک کاربری که می‌خواهد برای او باشد، بازگشته است. راب با اطمینان از اینکه نمی تواند به سادگی از لینی بخواهد که قفل بیرونی را بچرخاند و او را رها کند، چند تخته را روی چارچوب بیرونی در میخکوب می کند - اولین نقطه آن کف دست جسیکا را سوراخ می کند که دستش به سمت داخل خواهش می کند که آزاد شود. او که مجروح و تنها است، باید قبل از بازگشت دو نفره راب و (مخصوصا) سامی، به دنبال راهی برای فرار بگردد، و در عین حال شفاهی به لینی آموزش دهد که چگونه خودش و میسون را تغذیه کند و ماشین بگیرد تا زمانی که بتواند آزاد شود. با افزایش ناامیدی، وسوسه عود و استفاده دوباره ادامه پیدا می‌کند و رشد می‌کند.

ویژگی‌های بسیار باورپذیر و در عین حال قضایی از کودکان - هم ظاهری و هم در خطر. این دو دوست شرور شرور به اندازه کافی ابعاد دارند، و دیدن بازگشت وینسنت گالو به کاراکترهای موثر پس از چند سال دوری از تجارت فیلم، بسیار خوشحال کننده است. آکیس ​​کنستانتاکوپولوس، فیلمبردار، نام جدیدی برای من است، اما نورپردازی و لنزهای او در اینجا تداعی‌کننده هستند و پایبندی بسیار پویا به دیدگاه ذهنی را به تصویر می‌کشند. دوتایی آهنگسازی که نام Mondo Boys را تشکیل می‌دهند، نام جدید دیگری برای من هستند، اما موسیقی آنها در اینجا تنش و جوی مناسبی دارد. ویرایش واضح است و به خوبی به اوج قابل قبولی می رسد. با فراخوان‌های مذهبی ظریف، داستان در نهایت به یک موضوع اخلاقی مرتبط و در عین حال ظریف یعنی انعطاف‌پذیری و رستگاری ختم می‌شود.

اوه، و برخی غوغاها در رابطه با این واقعیت به وجود می‌آید که Shut In همچنین اولین تولید رسمی فیلم است. نشریه خبری محافظه‌کار سیاسی تازه‌کار دیلی وایر - که به نظر می‌رسد جاه‌طلبی‌هایش در اینجا صرفاً میل جدی به ایجاد محتوای باکیفیت است که دیدگاه محافظه‌کاران را توهین یا زیر پا نمی‌گذارد - به جای تبلیغ هر نوع انحراف ایدئولوژیکی آشکار به عنوان اولویت بر وزن دراماتیک.

به طور کلی، "Shut In" تلاش بسیار معتبری است که من به آن امتیاز 7/10 معتبری می دهم و تقریباً بدون هیچ رزروی توصیه می کنم.

جهت دانلود فیلم Shut In 2022 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جسیکا (رینی کوالی) یک معتاد به مواد مخدر در حال بهبودی است و مادر دو فرزند، دختر نوپا لینی و پسر بچه میسون است که پس از توانبخشی در خانه مادرش زندگی می‌کردند اما اکنون به دلیل ناتوانی در پرداخت مالیات ملک مجبور به فروش است. هنگامی که جسیکا توسط دوست پسر سابقش که بدرفتار با او راب (جاش هوروویتز) و دوست پدوفیلش سامی (وینسنت گالو) در انبار خانه اش گرفتار می شود، جسیکا باید سعی کند قبل از اینکه آسیبی به فرزندانش وارد شود، فرار کند.

خفه شو جدیدترین فیلم داستانی از سایت خبری محافظه کار The Daily Wire پس از خرید قبلی آنها، فیلمبرداری مدرسه با موضوع اکشن هیجان انگیز Run Hide Fight. Shut In توسط ملانی توست نوشته شده است که فیلمنامه او در لیست سیاه 2019، لیست سالانه بهترین فیلمنامه های تولید نشده قرار گرفت، و فیلمنامه در ابتدا توسط New Line Cinema به عنوان یک وسیله کارگردانی بالقوه برای جیسون بیتمن انتخاب شد قبل از اینکه نیو لاین اجازه دهد گزینه آنها از بین برود. احتمالاً به دلیل مشغله ی بیتمن با سریال اوزارک. پس از انقضای گزینه‌ها، دالاس سونیه پس از نابودی شرکت قبلی‌اش Cinestate به دلیل رسوایی‌های مربوط به آزار و اذیت جنسی در صحنه، این گزینه را برای سرمایه‌گذاری خود یعنی Bonfire Legned خریداری کرد. عاری از بوی تعفن روابط عمومی Cinestate. Shut In همچنین اولین حضور بازیگر/مدل جنجالی وینسنت گالو را از سال 2013 نشان می دهد که علیرغم ادعای بن شاپیرو مبنی بر قرار گرفتن در لیست سیاه به دلیل "حامی ترامپ" بودن، واقعاً ارتباط بیشتری با گالو دارد که یک کار آجیل تایید شده است. به خاطر داشته باشید که گالو آشکارا و علناً پروستات راجر ایبرت را به دلیل نقد بدی که در جشنواره فیلم کن به فیلمش «خرگوش قهوه‌ای» ارائه کرده بود، لعنت کرد (اما بعداً برای ویرایش مجدد نقد مثبت داد). و البته فروش اسپرم و برخی از تی شرت های گالو که من در اینجا به جزئیات آن نمی پردازم، اما اگر به طرز مرضی کنجکاو هستید، گوگل همین جاست. حالا با این همه توشه از راه، خود فیلم چطور پیش می رود؟ مانند یک دوجین فیلم هیجان انگیز تهاجم به خانه تنها با برخی از نمادهای مسیحی.

اگر فیلمی مانند این را دیده اید که در آن شخصیتی در جایی مانند رایان رینولدز در Buried، جولیان هاف در Blumhouse گیر افتاده است. فیلم Curve یا فیلم‌های الکساندر آجا مانند Crawl و Oxygen شما کاملاً با این نوع چیدمان آشنا هستید که در آن روی یک شخصیت که در یک فضای کوچک یا توسط نیروی خارجی در یک مکان محدود به دام افتاده تمرکز می‌کنید و آنها باید از هر منبعی استفاده کنند. در دسترس آنهاست تا راهی برای برون رفت از این وضعیت بیابند. اگر شرایط مناسب و بازیگر مناسبی را ایجاد کنید، یک راه‌اندازی محکم است، زیرا این نوع از فیلم‌های هیجانی اساساً نمایش‌های یک نفره هستند (در بیشتر موارد) و برای اجرای آن به یک رهبر قوی نیاز دارید. در اینجا رینی کوالی مشکلی ندارد، اما او به‌عنوان بازیگر نقش اول کاریزماتیک یا فرمانده نیست. این تهدید همچنین در مورد شکنجه‌گران جسیکا از دوست پسر معتادش به مواد مخدر، راب و دوست پدوفیل او سامی (که فیلم با ظرافت یک پتک به تماشاگران می‌آید) با بازی جاش هوروویتز و وینسنت گالو چندان جالب نیست. ترسناک و کمتر شبیه شخصیت ها و بیشتر شبیه موتورهای آشوب عمومی است. Shut In فقط یک رژه بی پایان از کوالی است که در مورد این انباری مشغول پرخوری است و از نظر بصری یا موضوعی چندان جالب نیست، حتی با وجود اینکه فیلم سعی دارد بین دست زخمی جسیکا و مجسمه مسیح که روی دیوار آویزان است، تشابهاتی را ترسیم کند. فیلم همچنین به یک نتیجه طبیعی می‌رسد و پانزده دقیقه دیگر ادامه می‌یابد و سپس با یک پایان شاد به پایان می‌رسد، جایی که تماشای آن از تلویزیون سیاه و سفید به دور از میبری اندی گریفیث است. من می گویم که اگر شما یک سگ شکاری هستید، چند صحنه القا کننده خشم وجود دارد، اما مگر اینکه در تهدیدهای طولانی مدت به خشونت و/یا آزار و اذیت کودکان که صرفاً برای ارزش شوک استفاده می شود، جالب نباشید، مکان های بهتری برای گور وجود دارد.

Shut In استاندارد هیجان‌انگیز تهاجم به خانه/مکانی محدود شماست که فقط با تمایز مسیحی پرداخته می‌شود تا فقدان تمایز آن را در میان مجموعه‌ای از فیلم‌های مشابه که بهتر و گسترده‌تر در دسترس هستند پنهان کند. D. J. Caruso فیلمی ساخته است که ممکن است رقیب سختی برای اتاق ناامیدی به عنوان بدترین کاری باشد که او کارگردانی کرده است، زیرا به همان اندازه بدترین فیلم The Dispointments Room حداقل آن صحنه 10 دقیقه ای با کیت بکنیسل را داشت که بقایایی از یک فیلمنامه بهتر به نظر می رسید. بین Shut In و فیلم 2016 با عنوان Shut In، دفعه بعد که فیلمی با عنوان Shut In در لیست سیاه ظاهر شد، به جای تبدیل شدن به این آشغال تکراری خسته کننده، باید همانجا رها شود.

جهت دانلود فیلم Shut In 2022 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگرچه من ایده Shapiro برای ایجاد یک صنعت سرگرمی جایگزین را دوست دارم، این اولین ویژگی های Daily Wire ناامید کننده بوده است.

فیلم هایی که در یک مکان پخش می شوند به ندرت کار می کنند. به ازای هر «نفس نکش»، «سگ‌های مخزن»، «آدم داخلی»، «مرگ و دوشیزه» یا «پنجره عقب» صدها بدبو وجود دارد. اما از تلاش‌های قبلی او، مانند Disturbia درخشان و پر جنب و جوش، کوتاهی می‌کند.

Disturbia برداشتی هوشمندانه از فرمول پنجره عقب با مقداری کشش واقعی بدون احساس محدودیت، بودجه کم یا ناخوشایند بود.
مهمتر از همه، Disturbia یک شخصیت اصلی دوست داشتنی داشت که تماشاگران می خواستند موفق شوند. در اینجا، شخصیت اصلی یک معتاد در حال بهبودی است که در مسیر رستگاری در برابر سنگینی گناهان گذشته خود قرار دارد. قوس شخصیتی او نازک است، و پیشرفتی که در آن وجود دارد، نتیجه خواندن کتاب مقدس در قسمت وسط است که فیلم را متوقف می‌کند.

شاپیرو از هالیوود شکایت می‌کند که تبلیغات بیدار خود را در این قسمت وارد می‌کند. سرگرمی، سپس برمی گردد و دقیقاً همان کار را به گونه ای انجام می دهد که در مقایسه با آخرین جدای، باهوش به نظر برسد.

اما بسیار خوب، فکر می کنم جایی برای یک تریلر رستگاری با مضمون مسیحی وجود دارد. ... به جز اینکه هیچ ارتباط موضوعی با شرورها وجود ندارد. اگر می‌خواهید یک تریلر مسیحی بسازید، شروران شما باید با آن موضوع ارتباط داشته باشند. شاید مانند یک کشیش شرور فاسد که در ابتدا ایمان شخصیت های اصلی را متزلزل می کند، یا برخی از شیطان پرستان، اما در نهایت شخصیت اصلی در باور آنها قدرت پیدا می کند و بر نیروهای تاریکی غلبه می کند.

این یک مطلب است. فیلمی در مورد افراد معتاد به دنبال پول با صحنه هایی که چاقو را روی گردن نوزادی که گریه می کند و سایر موارد زشت. پیام مسیحی سطحی، ناخوشایند و تبلیغاتی است.

بدتر از آن، هیچ کاتارسیسی در پایان وجود ندارد. نویسندگان و کارگردانان نمی‌دانند که چه چیزی باعث می‌شود فیلم‌های کلاسیک ترسناک مانند کشتار با اره برقی تگزاس یا فیلم‌های هیجان‌انگیزی مانند آنهایی که چارلز برانسون یا لیام نیسون فیلم‌برداری می‌کنند، کار کنند. ظالمانه بودن فیلم‌هایی مانند Taken کار می‌کنند، زیرا از نظر بازپرداخت برای بدها از بالاترین سطح برخوردار هستند. ما (مخاطبان) می خواهیم ببینیم که آدم های بد منفجر شده اند، در گودال تمساح پرتاب می شوند، از آسمان خراش سقوط می کنند، از هلیکوپتر فرارشان سقوط می کنند و غیره. فیلم ها نیاز به تماشا دارند. این فیلم‌های هیجان‌انگیز «واقع‌گرایانه سخت» (کد برای بودجه کم) با تلاشی نادرست برای واقع‌گرایی و تنش، نمایش را پشت سر می‌گذارند، اما در نهایت رام، خنثی و خسته‌کننده می‌شوند.

تصور کنید تارانتینو این را نوشته باشد. دیالوگ های پرتنش از در کمد. یک عنصر بمب تیک تیک. چند سورپرایز شخصیت اصلی یا تبهکاران را دستکاری می‌کند تا یکدیگر را بکشند یا به روش‌های غیرمنتظره‌ای از آنها پیشی می‌گیرد. ساده لوحی خاص به همه آن و در نهایت برخی از کشتارهای تکان دهنده. صحنه آغازین فیلم Inglorious Basterds را در نظر بگیرید. بدون غر زدن، بدون گریه نوزادان، بدون ترفندهای ارزان. فقط تنش استادانه شما می خواهید کشاورز موفق شود، در حالی که نازی را مشاهده می کنید که با او بازی می کند، مثل یک گربه که با موش بازی می کند. اینگونه است که شما یک فیلم هیجان انگیز می سازید.

موارد «رئالیسم سنگدل» برای افرادی است که تخیل ندارند.

در نهایت، عکاسی و درجه بندی رنگ زشت بود. رنگ‌های خاموش، بی‌جان، نورپردازی تار، غیرطبیعی و ناخوشایند که با وجود خوب بودن خود مجموعه‌ها، ارزان و بدون بافت به نظر می‌رسند. این شبیه یک فیلم تلویزیونی ساخته شده بود.

جهت دانلود فیلم Shut In 2022 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر نگوییم بسیاری از Shut In در رابطه با وابستگی آن به Daily Wire شنیده اند، و در حالی که برای برخی ممکن است دلیل کافی برای تماشای Shut In باشد، برای برخی دیگر می دانم که این ممکن است دلیلی برای منحرف شدن باشد. از کسانی که کلمات DAILY WIRE را می بینند و احتیاط زیادی نشان می دهند، خواهش می کنم برای یک بار هم که شده سیاست را کنار بگذارند و فیلمی را ببینند - که علیرغم پخش آن هیچ پیام سیاسی ندارد - و واقعاً زندگی شما را تغییر خواهد داد.

این فیلم، برخلاف بسیاری که امروزه با هزینه‌های تولید بیشتر می‌بینید، تجربه‌ای را به مخاطب ارائه می‌کند که من نمی‌توانم آن را کاملاً توصیف کنم. از یک سو، داستان نشاط‌آور زنی که برای زنده ماندن در شرایط آسایش خود می‌جنگد، و از سوی دیگر، داستانی از اخلاقیات و کاریکاتورهایی که ممکن است در زندگی‌مان با آن‌ها مواجه شویم - حکایت هشداردهنده همیشه انتخاب طرف. خوب است، با وجود سختی ها و دوران تصدی که ممکن است متحمل شود. در حالی که بله، نمادگرایی دین موضوع ثابت فیلم است، همچنین مهم است که به شخصیت فرد توجه داشته باشیم و اینکه چگونه آنها به طور مسالمت آمیز با یکدیگر منطبق هستند. اگرچه این را می توان با هر دینی که به فردی کمک می کند تا قدرت و عدالت اخلاقی را در خود تلقین کند و فیلم مسیحیت را برای این کار انتخاب کرده است، اعمال شود.

اجرای فیلم حداقل بگوییم باورنکردنی بود. با انتظاراتی که بیشتر هنگام تماشای یک فیلم استودیویی کوچک به دست می‌آورند، به‌طور باورنکردنی متحیر شدم. رینی کوالی، شخصیت اصلی - جسیکا - نه تنها با ویژگی‌های فیزیکی‌اش، بلکه درک ذهنی و به تصویر کشیدن شخصیت نیز بسیار شدید بود. به بیان ساده، او شخصیتی است که نمی توانید به او وابسته شوید، و نمی توانید برای موفقیت او ریشه یابی کنید. جیک هوروویتز نیز در نقش خود بسیار خوب بود و به طور موثر شخصیتی را به تصویر می‌کشد که می‌خواستید تغییر و پیشرفت کنید، همانطور که در بازی او منعکس شده است. البته یکی از مشارکت‌کنندگان برجسته در این تجربه تئاتری نشاط‌آور، بازیگر کودک، لوسیانا واندت بود که حداقل می‌توان گفت فوق‌العاده بود. معمولاً من زیاد به بازیگران کودک فکر نمی‌کنم، زیرا اغلب آنها را بیشتر به‌عنوان طرحی برای متقاعد کردن شخصیت‌ها برای بازی در نظر می‌گیرم، اما در اینجا نمی‌توان همین را گفت. در نهایت، وینسنت گالو که به اعتقاد من در نقش سامی شگفت‌انگیز بود، اجرای او را نمی‌توان فراموش کرد. واقعاً نفرت انگیز و در عین حال به یک واقعیت ناگوار، ما خودمان را می یابیم، کسی که می توانید ببینید در مرحله ای از زندگی خود، حتی برای مدت کوتاهی، با او ملاقات کرده است. بازیگران فوق العاده بودند و دی. دانشجویی که فیلم می‌نویسد، عمدتاً سرگرمی‌های متعصبانه با مضامین جهانی که صرفاً به منظور دلجویی از مخاطبان پایه هالیوود است، و در حالی که من اکنون به یک دانشجوی حقوق تبدیل شده‌ام، Shut In من را به یاد بخش کوچکی از خود قبلی‌ام انداخته است. با وجود همه چیز می خواستم فیلمی بسازم که زندگی یک نفر را تغییر دهد. به نویسنده فیلم Shut In، ملانی توست، شما زندگی من را تغییر داده اید، و من برای آن بهتر هستم.

اگر پس از خواندن این نقد هنوز Shut In را تماشا نکرده اید، یا Shut In را تماشا کرده اید و می خواهید برگردید. برای دیدن اجماع عمومی، از شما می‌خواهم که این یکی را تا آخر تماشا کنید. در محدوده فیلم های امروزی، سیب خوبی است زیر درختی از سیب های گندیده.