دانلود فیلم Shoot 'Em Up 2007 (شلیک نهایی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم شلیک نهایی 2007 با زیرنویس فارسی

فیلم شلیک نهایی در ژانر(های) اکشن, هیجان انگیز, کمدی, جنایی, ساخته شده و در سال 2007 به روی پرده رفته است. Shoot 'Em Up به کارگردانی Michael Davis, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Clive Owen, Monica Bellucci, Paul Giamatti, Stephen McHattie, Greg Bryk, Daniel Pilon, Sidney Mende-Gibson, Lucas Mende-Gibson, Kaylyn Yellowlees, Ramona Pringle, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, ایتالیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 49/100 می باشد. برای دانلود فیلم Shoot 'Em Up 2007 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن هیجان انگیز کمدی جنایی
امتیاز :
6.7/10 67% 49/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی ایتالیایی
سال :
2007
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

مردی به نام «اسمیت» (کلیو اوون) هنگام انتظار در ایستگاه اتوبوس و خوردن هویج شاهد تعقیب یک زن توسط مردی خشن می شود. مرد قصد دارد او را به قتل برساند، و بر زبان آوردن دشنامی به اسمیت سبب دخالت او می شود. اسمیت مانع از کشته شدن زن می شود، اما دوستان مرد از راه رسیده و تیراندازی به قصد کشتن زن و اسمیت آغاز می شود. همزمان زن کودک را به دنیا می آورد، ولی با وجود مهارت اسمیت هنگام فرار کشته می شود. اسمیت ناچار کودک را با خود می برد و زمانی که می فهمد آدم کشی به نام «هرتز» (پاول جیاماتی) و گروهش در صدد از میان بردن کودک نیز هستند، ناچار به حفظ او می شود و ...

A man named Mr. Smith delivers a woman's baby during a shootout, and is then called upon to protect the newborn from the army of gunmen.

IMDb
6.7/10
67%
m
49/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Shoot 'Em Up 2007

مردی به نام «اسمیت» (کلیو اوون) هنگام انتظار در ایستگاه اتوبوس و خوردن هویج شاهد تعقیب یک زن توسط مردی خشن می شود. مرد قصد دارد او را به قتل برساند، و بر زبان آوردن دشنامی به اسمیت سبب دخالت او می شود. اسمیت مانع از کشته شدن زن می شود، اما دوستان مرد از راه رسیده و تیراندازی به قصد کشتن زن و اسمیت آغاز می شود. همزمان زن کودک را به دنیا می آورد، ولی با وجود مهارت اسمیت هنگام فرار کشته می شود. اسمیت ناچار کودک را با خود می برد و زمانی که می فهمد آدم کشی به نام «هرتز» (پاول جیاماتی) و گروهش در صدد از میان بردن کودک نیز هستند، ناچار به حفظ او می شود و ...
فیلم از آنجایی آغاز می شود که مردی سرگردان به نام اسمیت (کلایو اوون) در ایستگاه اتوبوس است.او هنگامی که مشاهده می کند زنی باردار که توسط ارازل و اوباش تعقیب می شود، مورد تیراندازی قرار گرفته، به کمک او و نوزاد به تازه به دنیا آمده اش می شتابد. در این بین زن به ضرب گلوله کشته می شود ولی یک نوزاد از او در دست اسمیت باقی می ماند. حال او باید از آن نوزاد مراقبت کند در حالی که همچنان خلافکاران در پی قتل هر دو آنها هستند. در ادامه اسمیت سعی دارد که بفهمد چه رازی در پی این ماجراها قرار دارد تا اینکه …
شلیک نهایی ، فیلمی اکشن و کمدی محصول سال ۲۰۰۷ به کارگردانی مایکل دیویس می‌باشد. مردی به نام «اسمیت» هنگام انتظار در ایستگاه اتوبوس و خوردن هویج شاهد تعقیب یک نفر توسط مردی خشن می شود. مرد قصد دارد او را به قتل برساند، و بر زبان آوردن دشنامی به اسمیت باعث دخالت او در درگیری می شود و…

جهت دانلود فیلم Shoot 'Em Up 2007 (شلیک نهایی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Shoot 'Em Up همیشه در قلب من همیشه جایگاه ویژه ای خواهد داشت ، می بینید این اولین فیلم 18 درجه ای بود که باید در سینما ببینم و چه چیزی که حتی حتی دزدکی آن هم نمی شدم ، در صف قرار گرفتم و بلیط را خواستم ، اتفاقاً فقط 16 ساله هستم اما مهم نیست. به هر حال من دعا می کردم Shoot 'Em Up فیلم خوبی باشد ، من می خواستم 18 سال اول حضورم در یک سینما یک فیلم به یاد ماندنی باشد و چه فیلم فوق العاده ای را برای دیدن انتخاب کردم! Shoot 'Em Up برای همه مناسب نیست ، این واقعیت باید خیلی زود مشخص شود. اگر به انتظار یک فیلم جدی و زمینی با نوعی معنا یا اخلاق باشید ، ممکن است در طول فیلم فقط دچار ایست قلبی شوید. شلیک نهایی حتی در حماقت بالای حماقت بالای مارها در هواپیما پیشی می گیرد. از نظر فیلم سازی خوب ، این بدترین کابوس منتقدان فیلم ، گفتگوی شیرین ، بدون داستان واقعی ، کلیشه های بسیار و برخی CGI های مبهم است. این فیلمی نیست که منتقدان بتوانند از آن تعریف و تمجید کنند ، شلیک نهایی بسیار آگاه است که این شانس برنده شدن در یک اسکار به اندازه Epic Movie است. اما واقعیت این است که بسیار آگاه از این امر است که آن را بسیار درخشان الهی می کند! این توپ های بدون توقف و بسته بندی شده ، به سمت ولخرجی دیوار است! شما خشونت می خواهید ، خشونت می بینید ، بیرون می ریزید ، ماشین را تعقیب می کنید ، هویج را در چشم می بینید و بارهای بیشتری را بار می کنید. این اساساً یک سکانس اکشن 86 دقیقه ای است ، من تضمین می کنم در شلیک نهایی هرگز ، هرگز خسته نخواهید شد ، فقط حوصله شما در فیلم Shoot 'Em Up زیاد است. اگر اسلحه ای شلیک نشود ، کمدی کاملاً خنده دار از Paul Giamati و چند خط عالی از Clive Owen دریافت می کنیم. آیا این بهترین فیلم تمام دوران است؟ بدیهی است که خیر ، حتی بهترین فیلم سال 2007 نیست ، اما یک فیلم عالی برای زمان پخش و قطعاً به یادماندنی آن است.

به هر حال اجازه می دهیم بازیگری را شروع کنیم. اول از همه باید Clive Owen باشد که در نقش آقای اسمیت مرموز بازی می کند. در حال حاضر در شلیک نهایی خیلی مورد احتیاج به اوون نیست ، بیشتر او فقط در هوا با شلیک اسلحه می پرد. اما این بدان معنا نیست که اوون کار درخشان انجام نمی دهد ، در واقع به نظر می رسد او در شلیک نهایی انفجار زیادی دارد. بدیهی است که متن مبتکرانه به شخصیت بسیار کمک می کند ، ما مخلوطی از برخی از آسترهای بسیار عالی و برخی کاملاً ارزشمند را دریافت می کنیم. سپاسگزارم که لنج های لرزش یک شکننده به دلیل عملکرد کاملاً درخشان اوون خنده دار ساخته شده اند. اما اوون در شلیک نهایی به راحتی توسط پل جیاماتی مطرح می شود. جیاماتی در حال حاضر به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بازیگران محبوب من است و در اینجا او به سادگی مناظر را می جوید. او در شلیک نهایی یک شرور واقعاً عالی و در واقع کاملاً نگران کننده می سازد. اما این جنبه کمدی اوست که واقعاً درخشان است ، یک صحنه قابل توجه شامل یک کودک ربات است ، واکنش او فقط باعث شد که من پنج دقیقه بعد از خنده گریه کنم! صحنه هایی که او و کلایو اوون زمان نمایش را به اشتراک می گذارند لحظاتی برای واقعاً لذت بخشیدن است ، این زوج با هم شیمی عالی دارند و بسیار خوب است که ببینیم این زوج در یک فیلم دیگر به هم می پیوندند. متاسفانه مونیکا بلوچی پیوند ضعیفی است ، او واقعاً فقط باید راه برود و سکسی به نظر برسد ، کاری که فوق العاده انجام می دهد و من عجله می کنم اضافه کنم. اما واقعیت این است که او یک بازیگر زن ضعیف است و شلیک نهایی هیچ کاری برای رد این موضوع انجام نمی دهد.

مطمئناً Shoot 'Em Up را عمدتاً بخاطر سکانس های اکشن و همچنین اجرای عالی آنها به خاطر می آورند همه هستند. خب در واقع یک استثنای قابل توجه در ذهن من وجود دارد ، کمی مربوط به پرش از هواپیما به دلیل اثرات کمی ناپسند به نظر می رسد ، اما هنوز هم صحنه بسیار زیبایی بود. به هر حال تعقیب و گریزهای اتومبیل نشاط آور هستند و هر یک از آنها شلیک می کنند بسیار ابتکاری است که شما نمی توانید منتظر نفر بعدی باشید. اما این ترکیب طنز است که فیلم را بسیار لذت بخش می کند. بیت کودک ربات کاملاً بی ارزش است ، بعضی از آسترها به همان اندازه هستند و صحنه های جنسی (که بله درست خواندید) باید یکی از بهترین سکانس های سال 2007 باشد! پس فیلم هیچ مشکلی دارد؟ اوه بسیار ، اما هیچ چیز باعث نمی شود که سرگرمی گنگ و بی نظیر باشد. خط داستانی کاملا بی معنی است و وقتی من شروع به فکر کردن در مورد آن کردم ، بسیار لنگ است ، اما فیلم از این موضوع آگاه است ، بنابراین هرگز واقعاً سعی در گسترش بیش از حد داستان ندارد. این همه در مورد فاکتور سرگرمی است ، و در آن بخش موفق می شود.

Shoot 'Em Up یک هیجان خشن است و فیلمی که نمی توانم صبر کنم برای خرید روی DVD و بارها تماشای آن در آینده. خنده دار ، باهوش و احمقانه ، من تضمین می کنم امسال فیلمی باهوش نخواهید یافت!

جهت دانلود فیلم Shoot 'Em Up 2007 (شلیک نهایی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در این شاهکار عجیب و غریب فوق العاده از ضرب وشتم عجیب و غریب هوشمندانه ، ستاره Clive Owen یک فرد مسلح مرد خوب و قابل مهار است که به پرسیدن سوال "شما می دانید از چه چیزی متنفرم؟" داده می شود. بلافاصله قبل از اینکه همه جهنم از بین برود.

شما می دانید از چه چیزی متنفرم؟ منتقدان غیرمنصفانه و ریاکارانه مانند کسی که در صندلی اکران "Shoot 'Em Up" که در آن شرکت کردم دو صندلی دورتر از من نشسته است. اگرچه او در حین شیرین کاریهای جالب و اختراعی غرغرهای سرگرم کننده و صداهای قابل تقدیر دیگری می کرد ، اما با صدای بلند از شوخی می خندید ، در همه مکان های مناسب گاز گرفتن و ناله ، نفس نفس می زد و ناله می کرد ، و به نظر می رسید که عموماً قدیمی است ، بعد از آن گفت که او شلیک نهایی را دوست ندارد.

منتقدان این چنین چه اشکالی دارند؟ آیا اگر از فیلمی که بند ناف نوزاد را با شلیک گلوله بریده می شود یا یک اراذل و اوباش با هویج در دهان خود فرو رفته و از پشت کشته می شود ، ابراز قدردانی می کنند ، مردم خانه هنر آنها را جدی نمی گیرند؟ از سر او؟ منظورتان این است که برگمان یا آنتونیونی هرگز از یک قلاده شیرده فیلمبرداری نکرده است که انگشتر را از "منطقه شخصی" مریلین مانسون بیرون می کشد تا او را متقاعد به صحبت کند؟ اگرچه پوسترهای "Shoot 'Em Up" شبیه نقشه های کمیک فرانک میلر است زندگی ، فیلم واقعی اشتراکات بیشتری با کار یکی دیگر از بزرگان کتاب های کمیک دارد: گارت انیس ، نویسنده قهرمانان فوق العاده خشن فکری مانند مارول مجازات کننده. (اگرچه فیلم افتضاح "مجازاتگر" 2004 شامل برخی از شخصیتهای فرعی و مهمترین نقاطی بود که از Ennis سرچشمه می گرفت ، اما فاقد هر چیزی شبیه به سبک بسیار تاریک و سرگرم کننده او بود. این پسر قطعاً راهی برای هوشیاری و اسباب بازی های خطرناک آنها دارد که جذاب باشد.)

اوون نقش آقای اسمیت را بازی می کند - و این احتمالاً نام واقعی او نیست - پسری که به راحتی منتظر اتوبوس می شود وقتی که به یکی از وحشی ترین و خشن ترین صحنه های اکشن افتتاحیه همیشه. با توقف پرواز گلوله ها ، اسمیت در حال فرار با کودک کاملاً هدف قرار برای مرگ یک غریبه و بسیاری از س hellال ها است.

اسمیت یک قلاب کنجکاوی "شیر شیر" را ثبت می کند ( مونیکا بلوچی) برای شیر دادن به نوزاد. علیرغم برخی صحبتهای سخت ، معلوم شد که او با ظاهری کاملاً احساسی و مادری نسبت به پسر بچه گربه ای لگدی ، که باعث ایجاد تغییر خوبی در این نوع فیلم ها می شود.

در همین حال ، یک نابغه سادیست شیطانی به نام مناسب هرتز (پل جیاماتی) دنباله خود را با ارتش بی پایان از قاتلان اجیر شده و بله ، چند سگ دنبال می کند. جیاماتی به عنوان این بد مغز امتیاز می گیرد ، که از اینکه چگونه اسمیت و کمپانی مدیریت بقا را ادامه می دهند ، شوکه و خنده دار است. او در یک نقطه می گوید: "آیا ما این بد را می مکیم ،" یا آیا این مرد واقعاً آنقدر خوب است؟ "

نویسنده / کارگردان مایکل دیویس فیلم را با یک تصویر تخیل فراموش نشدنی یکی پس از دیگری بارگذاری کرده است: پوسته های پوستی که از معده یک زن باردار به پایین پرتاب می شود ، اسلحه ای در توالت توالت بریده نشده ، دست با گلوله های بین انگشتان به عنوان یک سلاح بداهه به داخل شومینه فرو می رود. در کارخانه تولید اسلحه گرم ، مسابقه های مقابله ای ، تعقیب و گریز اتومبیل ، جنگ اسلحه در هوا و حتی تیراندازی وجود دارد.

از همه مهمتر ، فیلمنامه می تواند هم جلال را تحسین کند و هم برخی از مواردی را که براندازید ، برانداز کند. انتظار داشتن به عنوان مثال ، این یک رگبار برای اندازه گیری تعداد بدن و کولاک است که در واقع یک درخواست برای کنترل اسلحه در قلب است. به طور جدی. همچنین ، اگرچه دارای صحنه های ارجاع بیت هایی از فیلمهای متنوع "Lost Highway" ، "Transporter" و حتی "Raising Arizona" است (برای دامنه چطور است؟) ، اما همچنان تازه و بدیع است.

و یک صحنه کوچک کاملاً انجام شده وجود دارد که آنقدر تکان دهنده است که در واقع می توانید خود را در حال پاره شدن ببینید. هر چند نگران نباشید - پس از مدت کوتاهی یک تگرگ از تیراندازی به دنبال می آید. هک ، بلافاصله بعد از همه چیز در شلیک نهایی ، تگرگ از تیراندازی دنبال می شود ، که معمولاً شامل سایر تگرگ های تیراندازی نیز می شود!

نمی توانم صبر کنم ببینم مایکل دیویس ، تازه وارد نسبی ، برای فیلم بعدی خود چه کاری انجام می دهد ، اما برای او سخت باشد که این یکی را بالای سر ببرد "Shoot 'Em Up" تماشای یک لذت مسطح است. وقتی کار تمام شد ، اولین چیزی که گفتم این بود: "من می خواهم شلیک نهایی را دقیقاً الان ببینم!" خیلی خوبه!

جهت دانلود فیلم Shoot 'Em Up 2007 (شلیک نهایی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اساسا «شوت ام آپ» یک فیلم دهه 80 با استفاده از تکنولوژی مدرن امروزی است. آرنی یا بروس ویلیس را با کلایو اوون و کودک در دوش جایگزین کنید و شلیک نهایی را خواهید داشت. تثبیت هویج Owen حتی برای کشیدن ماشه ها و ضربه زدن به افراد شرور در کره چشم یا از طریق دهان و از پشت گردن آنها به خوبی استفاده می شود. ببینید اوون چگونه قاتلان عملیات ویژه را در حین داشتن رابطه جنسی با مونیکا بلوچی "هوکر با قلب طلا" می کشد (.. او حتی زمانی که یکی از این تبهکاران بسیار مجهز را از پنجره می دمد به اوج می رسد). شیرین کاری های زیادی وجود دارد که در آن اوون اجازه دارد با استفاده از هنر خود با اسلحه روی پای خود بیافریند. یک علامت نئونی وجود دارد که او از آن برای گفتن به دشمن اصلی پل جیاماتی F-U استفاده می کند. فقط تماشا کنید که چگونه اوون از تفنگ خود برای محافظت از کودک خود در چرخ و فلک استفاده می کند. یا زمانی که او در یک کارخانه اسلحه سازی است، با اوون به طور مفصل روشی را با استفاده از ریسمان ایجاد کرد تا یک پیچ و خم هزارتویی ایجاد کند که در آن افراد بدی که مسلسل حمل می کنند، وقتی به گوشه می چرخند طعمه شلیک گلوله می شوند (.. حتی اگر این مضحک ترین سکانس اکشنی باشد که تا به حال طراحی شده است. ، این یک رویا برای طرفداران اکشن است). و بزرگترین ترفند از همه... کشیدن یک پیام ضد اسلحه در چنین فیلم اکشن جنون آمیز خشونت آمیزی! روشی که فیلم برای اوون گریز پیدا می کند یک نبوغ سینمایی است. مهم نیست که چند بار چشمانمان را روی چنین مزخرفات مطلقی می چرخانیم.

طرح داستان، اگر واقعاً مهم باشد، درباره یک مرد است. به کار خودش فکر می کند که نمی تواند روی نیمکت خیابانش بنشیند و ترور یک زن باردار را تماشا کند. این تصمیم باعث می‌شود که او به این خانم در زایمان کمک کند. *نام* او اسمیت است، و هد هونچو که می خواهد بانو و فرزندش مرده باشند، هرتز (جیاماتی) است. هنگامی که یک گلوله از پیشانی این زن را مرده می‌گذارد، اسمیت باید در حالی که از تیراندازی مداوم طفره می‌رود، پناهگاهی برای نوزاد بیابد. اسمیت به لطف استفاده غیرمعمولش با اسلحه قاتل (.. دلیلی وجود داشت که او با وجود اینکه تیرانداز ماهری است، اسلحه نداشت)، از تعقیب کنندگان خود طفره می رود و افراد شرور زیادی را به گورهای اولیه می فرستند. یا به قول هامرسون تاجر اصلی که نقش آن را استیون مک هتی لاغر ترسناک بازی می‌کند، «چرت کثیفی»). با امید به کمک یک هوکر (بلوچی)، که تخصصش تغذیه با شیر مادرش به مشتریان ثروتمند با آن طلسم ناهنجار است، امیدوار است بتواند یک خانه موقت برای نوزاد (.. در فاحشه خانه!) فراهم کند. اما، هرتز او را هدف قرار می دهد، بنابراین این هوکر با اسمیت و کودک به تنهایی یک اتحادیه بسیار منحصر به فرد را تشکیل می دهد. در حالی که هرتز علیرغم تلفات سنگینی که چندین عملیات برای کشتن اسمیت با شکست بدی روبرو می‌شود، بی‌هراس است، او به حضور خود ادامه می‌دهد تا زمانی که قهرمان ما بتواند دریابد که چرا این قاتلان می‌خواهند چنین کودک ارزشمندی بمیرند. به زودی این داستان نتایج عجیبی مانند پیوند مغز استخوان برای یک سناتور بیمار دارد که می‌خواهد ریاست جمهوری را دنبال کند (و سیاست سختگیرانه‌ای در برابر اسلحه دارد که تجارت همرسون را تهدید می‌کند) زیرا کودک کلید سلامت و بهبودی اوست. ، و یک ملاقات هواپیما بین اسمیت و کسانی که فکر می کرد متحدانش هستند (.. این به زودی باعث خروج چتر نجات و تیراندازی در آسمان برای قرن ها می شود). و در نهایت، تماشا کنید که چگونه اسمیت، با انگشتان شکسته، از چاقوی جراحی برای فرار از عذاب حتمی استفاده می کند. همه چیز ساده و بی تکلف است، علوفه فرار غم انگیز برای طرفدارانی است که عاشق شلیک مداوم خود با بدن های گلوله خورده و شرورهای رنگارنگ و دیالوگ هستند. روش‌های ظالمانه و دشواری که اسلحه می‌تواند مردم را بکشد، به‌طور کامل به نمایش گذاشته شده است. و این تلنگر به ندرت نفس می کشد. اصلاً یک عزیز انتقادی نیست، حتی برای خیلی ها نفرت دارد، اما من جهنم را بیرون آوردم. اوه، و استفاده از یک تانک (.. و اینکه چگونه اوون راهی برای ورود بلوچی و بیبی فراهم می کند) برای استفاده از محافظ به طوری که کودک بتواند در امان بماند، قیمتی ندارد.

جهت دانلود فیلم Shoot 'Em Up 2007 (شلیک نهایی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در تاریکی تئاتر نشستم و به این سوال فکر کردم: اگر 7 نوجوان روبروی من به این خوبی خوش می گذرانند، چرا من اینطور نبودم؟ آیا من اینجا چیزی را گم کرده بودم؟ متوجه نشدم؟ با بالا آمدن اعتبارات به این نتیجه رسیدم که خوب متوجه شدم. فقط کار نکرد. من در نور طلوع به بچه ها نگاه می کنم که انگار تازه از ترن هوایی پیاده شده اند و می فهمم. من یک نوجوان نیستم.

این بیشتر یک فیلم کودکانه است تا هر فیلمی که امسال دیدم. Stardust یک فانتزی بزرگسالان بود. راتاتوئی به طور مشخص طنزی برای بزرگسالان داشت که بدون شک ذهن اکثر بچه ها را فرا می گرفت. با این حال، فیلمی که قرار است بزرگسال باشد، Die Hard 4.0، مستقیماً کودکان را هدف قرار داده بود. و حالا این، همان فیلمی است که در 15 سالگی یا بیشتر می‌توانستم ببینم. همه چیزهایی را که در آن زمان می‌خواستم دارد: شلیک گلوله، فحش دادن، جناس‌های بد، خون فراوان، مرگ‌های وحشتناک فزاینده. اوه، و اوه، هوکرهای شیرده. این فیلمی است منحط و نژادپرستانه به خاطر آن، احتمالاً به این دلیل که مخاطبان قبل از بلوغ از استفاده از یک کلمه بی ادبانه خنده آور هستند. کسانی هستند که بیهوده از کلمه طنز برای توصیف شلیک نهایی استفاده می کنند. Shoot 'Em Up حتی به عمق بودن نزدیک هم نمی شود. در نهایت، این فقط به تقلیدی کم رنگ از حماقتی تبدیل می شود که به آن مسخره می کند.

طرح داستان وجود ندارد. من اینقدر انتظار داشتم، فقط نیمی از من انتظار داشتم که حداقل یک نخ وجود داشته باشد که همه آن را نگه دارد. من اشتباه میکردم. در عوض، تغییرات متفاوتی در مورد آن عزیز سینمایی، یعنی جنگ با اسلحه دارد. درگیری با اسلحه هنگام خوردن هویج، مرگ با هویج، شلیک تفنگ با هویج، درگیری با اسلحه در حین رابطه جنسی، درگیری با اسلحه هنگام زایمان، درگیری با اسلحه هنگام چتربازی و درگیری با اسلحه بدون انگشتان قابل استفاده برای شلیک (اینجاست که هویج دوباره وارد می شود). تصور کنید اگر بخواهید، یک E! ویژه سرگرمی، 1001 فیلم برتر درگیری های مسلحانه و شما Shoot 'Em Up را دارید. تلاش می کند به شدت باهوش باشد و به شدت عمومی است. برخی حتی به خوبی ساخته شده‌اند، اما برخی دیگر، اکثریت، فوراً فراموش می‌شوند.

درباره هیچ شخصیتی نمی‌توان صحبت کرد، که باز هم انتظار داشتم، اما این افراد به معنای واقعی کلمه از مقوا ساخته شده‌اند. چگونه می توان انتظار داشت که تماشاچی از یک درگیری با اسلحه به وجد بیاید، اگر به کسی در آن اهمیتی نمی دهد؟ علاوه بر این، فیلمنامه آنقدر پر از سطرهای ترسناک است که به سختی می توان فهمید که چرا نویسنده، مایکل دیویس، هنگام نوشتن آنها باهوش بوده است. کاریزمای اسطوره ای کلایو اوون در من گم شده است. من او را در بهترین حالتش در فیلم Shoot 'Em Up‌های کوچکی مانند کروپیه یا بچه‌های مردان می‌بینم که در آن نقش یک شخصیت را بازی می‌کند، اما تاکنون نقش‌های پرفروش او ناامیدکننده بوده است. پادشاه او آرتور تقریباً به همان اندازه که می‌آیند کهنه شده بود و حضور او در این نقش اجباری و غیر مشتاق به نظر می‌رسد. پل جیاماتی به نظر می رسد که از جویدن مناظر لذت می برد، اما جویدن مناظر تنها کاری است که او انجام می دهد و سعی می کند تا حدی که ممکن است تهدیدآمیز باشد، او در ایجاد هر نوع تنشی کوتاهی می کند.

مایکل دیویس کارگردان شلیک نهایی را آورده است. ما برخی از کمدی‌های نوجوان اوایل دهه مانند 100 Girls and Girl Fever، که هیچکدام به دلیل ناپختگی کامل و بی‌مزه بودنشان، حتی در مقایسه با امثال تامکت‌ها، مرا تحت تأثیر قرار ندادند. Shoot 'Em Up هیچ کاری برای تغییر نظر من در مورد کار او انجام نداده است. به لطف دختر تب، من هرگز نمی توانم دوباره به کلینت هاوارد به همان شیوه فکر کنم.

بنابراین، به طور خلاصه، سکانس های اکشن بی نظمی با بازی «تقریباً جیمز باند» با بازی طرح کمتر از مایکل بی عجیب و غریب و فراوانی هویج. فیلم ها برای زنده ماندن به مقدار معینی ماده نیاز دارند. این هیچی نداشت اتلاف وقت و پول.