دانلود فیلم Sentinelle 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Sentinelle 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Sentinelle در ژانر(های) هیجان انگیز, اکشن, درام, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Sentinelle به کارگردانی Julien Leclercq, در کشور(های) فرانسه, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Olga Kurylenko, Marilyn Lima, Michel Nabokoff, Martin Swabey, Carole Weyers, Andrey Gorlenko, Antonia Malinova, Gabriel Almaer, Blaise Afonso, Guillaume Duhesme, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم فرانسوی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Sentinelle 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز اکشن درام
امتیاز :
4.7/10 67%
کشور :
فرانسه
زبان :
فرانسوی
سال :
2021
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم درباره”کلارا” یک سرباز فرانسوی آموزش دیده و ماهر می‌باشد. وی پس از ماموریتی خطرناک، آسیب می‌بیند و به خانه منتقل می‌شود. از طرفی متوجه می‌شود که خواهر او تحت آزار و اذیت مردی قرار گرفته و تصمیم می‌گیرد که برای شکار این مرد، از مهارت‌‌های خود استفاده کند، ولی داستان به گونه‌ای پیش می‌رود که …

Transferred home after a traumatizing combat mission, a highly trained French soldier uses her lethal skills to hunt down the man who hurt her sister.

IMDb
4.7/10
67%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Sentinelle 2021

داستان فیلم درباره”کلارا” یک سرباز فرانسوی آموزش دیده و ماهر می‌باشد. وی پس از ماموریتی خطرناک، آسیب می‌بیند و به خانه منتقل می‌شود. از طرفی متوجه می‌شود که خواهر او تحت آزار و اذیت مردی قرار گرفته و تصمیم می‌گیرد که برای شکار این مرد، از مهارت‌‌های خود استفاده کند، ولی داستان به گونه‌ای پیش می‌رود که …
سنتینل ، نام فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ژولین لکلرک می‌باشد. یک سرباز زن فرانسوی آموزش دیده پس از یک ماموریت جنگی آسیب زا که به خانه منتقل شده است ، از مهارت‌های کشنده خود برای شکار مردی که خواهرش را آزار داده استفاده می‌کند و…

جهت دانلود فیلم Sentinelle 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Sentinelle جمعه گذشته وارد نتفلیکس شد و من دیدم که به معنای واقعی کلمه 75 دقیقه است ، بنابراین من یک ساعت سریع به آن تماشا کردم و در اینجا بررسی من برای آن است. پیش فرض فیلم ، سربازی آسیب دیده فرانسوی را می بیند که پس از اینکه خواهرش در کما به پایان رسید ، شکار می کند.

شخصیت اصلی من همیشه فکر می کنم دیوانه است که اولگا کوریلنکو یک دختر پیوندی بود ، او در طول سالها ناپدید شده است و این شرم آور است ، اما او در اینجا شخصیت اصلی را بازی می کند و من فکر می کنم او کار مناسبی انجام داده است. او با مطالبی که به او داده می شود تا آنجا که می تواند نمایش قدرتمندی ارائه دهد ، این فرد و شخصیت بسیار آسیب دیده ای است و اولگا در نشان دادن آن به خوبی عمل می کند ، به ویژه در اولین کاری که دیدید. اما شخصیت به طور حتم محدودیتی دارد ، او پیشرفت زیادی پیدا نمی کند و عناصری از شخصیت وجود دارد که هرگز به آنها پرداخته نمی شود و شما تعجب می کنید که چرا این طور است.

شخصیت های پشتیبانی Sentinelle گربه های مخصوصاً بزرگی ندارد و من قصد دارم این قسمت را زیبا و سریع بیان کنم و گفتم که هیچکدام از آنها عالی نیستند. خانواده اولگا کار زیادی انجام نمی دهند ، پلیس ضعیف است و آدمهای بد شخصیت های مستهجن کلیشه ای هستند ، بنابراین این یک ضعف بزرگ در فیلم Sentinelle است.

داستان شخصیت اولگا داستان جالبی در مورد او دارد ، شما می تواند بگوید که او یک سرباز معمولی شما نیست و این موضوع کاملاً واضح است و فیلم خیلی خوب کار می کند و دیدن اینکه او به دنبال این افراد بد می رود بسیار جالب است. اما فیلم عمق کافی نسبت به آن ندارد و همانطور که گفتم شخصیت های فرعی عمومی هستند و احساس می کنید کسی Sentinelle را خیلی سریع نوشته است و محصول کلی آن را پایین نگه می دارد.

فیلمنامه همچنین قسمت ضعیفی از فیلم است ، درام آنجا نیست و به معنای واقعی کلمه هیچ طنز وجود ندارد. همانطور که گفتم احساس می شود این فیلمنامه ای است که خیلی سریع نوشته شده و خیلی به آن فکر نشده است و وقتی فکر می کنید واقعاً نشان می دهد.

سبک سبک فیلم دارای عملکرد مناسبی است صحنه های. دیدن اینکه اولگا به دنبال مردم می رود بسیار جالب است و مطمئناً فیلمبرداری شده و بسیار زیبا نیز گرافیکی است. من همچنین قدردانی کردم که Sentinelle استقبال خود را بیش از حد نکرده و آن را برای مدت زمان طولانی تر از زمان مورد نیاز به بیرون کشیده است. اما Sentinelle دارای یک گام عجیب و غریب است ، عناصری از طرح وجود دارد که نیازی به حضور در آن نیست و باعث کندی فیلم می شود و احساس می کند فقط در آنجا بوده است زیرا Sentinelle از قبل به اندازه کافی کوتاه است.

به طور کلی به طور کلی ، این یک فیلم بسیار ضعیف است. این فیلمی است که بسیار سریع نوشته شده و ساخته شده است و احساس عجله می کند و علی رغم اینکه مدت زمان کوتاهی دارد احساس می کنم فیلمی نیست که باید دیده شود.

جهت دانلود فیلم Sentinelle 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قبل از تماشای سنتینل ، می دانستم که این یک فیلم اکشن کاملاً معمولی درباره زنی برای انتقام جویی است و انتظاراتم را پایین آورده است. من فقط می خواستم یک اقدام عملی مناسب برای تماشای شب داشته باشم ، و دیدن تیتر اولگا کوریلنکو این عنوان دلیل دیگری برای ادامه این عنوان بود. در حالی که من از آنجایی که فیلم از نظر اقتصادی گام به گام حوصله نداشتم (تقریباً 75 دقیقه بدون اعتبار) ، چیزی که Sentinelle ارائه می داد به هیچ وجه جذاب و به یاد ماندنی نبود.

و این واقعاً ناراحت کننده است فیلم خیلی خوب شروع شد. 15-20 دقیقه اول نویدبخش بود ، اما حتی صحنه های اکشن آنقدر کمتر از حد بود که من به عنوان یک طرفدار اکشن ناامید شدم. مقدمه تنها چیزی است که Sentinelle درست می کند. با قهرمان ما که به دنبال یک حادثه دلخراش دائماً از PTSD رنج می برد ، دامنه وسیعی برای گسترش رنج ها وجود داشت و از این رو روند کار را سرگرم کننده می کرد ، اما خیر. حتی انتها به معنای کاتارتیک بود ، اما بی عاطفه ، بی احساس و بدون هیچ گونه تاثیری بود.

اگر مدت زمان و قدم زدن را در نظر بگیرید ، کاملاً وحشتناک نیست. لحن شدید است و از این رو از ابتدا تا انتها توجه را به خود جلب می کند ، کاری که یک فیلم از این سبک باید انجام دهد. با این حال ، آنچه توجه ما را به خود جلب می کند لزوماً جذاب نیست. این به سرعت شروع به از دست دادن بخار می کند ، بسیاری از صحنه ها احساس می شوند که به صورت نامناسبی نوشته شده اند و به طور کلی احساس قطع ارتباط می کنند. سنتینل چند صحنه جنگ دارد و گرچه واقع بینانه هستند ، اما تأثیر آنها بدتر می شود ، خصوصاً وقتی فیلم به اوج بسیار پیچیده ، خسته کننده و قابل پیش بینی غیرضروری می رسد که هر کس می تواند آن را حدس بزند. اولگا هنوز بسیار قانع کننده است و فیلم را از یک فاجعه کامل نجات می دهد. عملکرد او تقریباً بی نقص است و تنها دلیلی که می توانم بگویم فیلم جذاب را پیدا کردم. بنابراین اگر می خواهید Sentinelle را تماشا کنید ، فقط اگر طرفدار او باشید ، آن را تماشا کنید. شرم آور است که یک فیلم اکشن با این همه وعده اولیه صحنه های اکشن آن را احساس بد و بی معنی می کند و نیمه دوم وقتی متوجه می شوید چقدر آزادانه نوشته شده و بهم پیوسته است ، ناخواسته احساس خنده دار می کند. در کمتر از 30 دقیقه ، من می دانستم که تماشای این اشتباه بزرگی بود ، و بقیه آن فقط باعث شد متوجه شوخی شوخی با من شوم. من نمی خواهم خیلی منفی به نظر بیایم ، اما مدتی است که از نسخه های اصلی Netflix دوری خواهم کرد و درعوض به تماشای عناوین قدیمی غیر اصلی که در سایت وجود دارند ، پایبند خواهم ماند.

جهت دانلود فیلم Sentinelle 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بازیگر اوکراینی، اولگا کوریلنکو، در فیلم Sentinelle هیجان انگیز انتقام جولین لکلرک، نویسنده و کارگردان همکار و کارگردان، «Sentinelle» نقش یک سرباز فرانسوی آشفته را بازی می کند که انتقام جویانه ای را علیه مردی که به خواهر کوچکترش تجاوز کرده و او را رها کرده است، آغاز می کند. این حماسه اسپارتی که تا 81 دقیقه سنگین کاهش یافته است، قبل از اینکه قهرمان ما انتقام عهد عتیق "چشم در برابر چشم" را بداهه بنویسد، به طور موثر مقدمات را کنار می گذارد. علاوه بر این، قهرمان ما یک هیستریک نیمه شوخ نیست. او با هنگ 92 پیاده نظام فرانسه از یک تور سخت وظیفه در سوریه جنگ زده جان سالم به در برد و در آنجا به عنوان مترجم آنها خدمت کرد. او افسر فرمانده خود را متقاعد کرد که از پشت سر به همسر یک تروریست مظنون شلیک نکند. در ابتدا، زن به دلیل ترس از جان پسرش از فاش کردن محل اختفای همسرش خودداری کرده بود. کلارا قول می دهد که هیچ بلایی سر پسرش نخواهد آمد. سربازان برای محافظت از پسر جوان این زوج اقدام می کنند. غافلگیری از غافلگیری، پدر خود را تسلیم می کند، اما پسرش به دستور پدر خود را به قلع و قمع می کند! کلارا شاهد این رویداد وحشتناک بود که یکی از سربازان دیگر مواد منفجره را به سینه نوجوان سوری پیدا کرد. این لحظه دلخراش کلارا را مانند ترکش در روحش تسخیر می کند.

ارتش فرانسه کلارا را به فرانسه منتقل می کند و او را برای خدمت در عملیات سنتینل منصوب می کند. در واقع، فرانسه این کارزار نظامی واقعی و داخلی را پس از شیوع مکرر تروریسم که کشور را در سال 2015 تکان داد، آغاز کرد. نیروهای رزمی کاملاً مسلح و لباس پوشیده در خیابان های فرانسه گشت زنی کردند و به گردشگران ولگرد کمک کردند متل های خود را پیدا کنند. کلارا در اثر آن لحظه دردناک از میگرن رنج می برد. پزشک ارتش کلارا با هشدار دادن به او در مورد خطرات اعتیاد، یک کوکتل از مواد افیونی، بتا بلوکرها و آرام بخش ها را تجویز می کند تا بتواند PTSD خود را مدیریت کند. کلارا دوباره به خانه بازمی گردد از دوران نظامی ولرم خود شکایت می کند. او که در بالای کلاس خود فارغ التحصیل شد، به پنج زبان روان صحبت می کند. او شکایت می‌کند که مافوق‌هایش از او عبور کرده‌اند و دیگران را ارتقا داده‌اند.

کلارا و سربازان دیگرش همچنان در خیابان‌ها و سواحل برای تروریست‌های بالقوه پرسه می‌زنند. هر بار که او یک کوله پشتی را می بیند که در یک مکان عمومی رها شده است. کلارا خاطرات جوانی را که خود را محو می‌کرد، زنده می‌کند. بخشی از کلارا خوشحال است که به خانه باز می گردد تا با خواهر کوچکترش تانیا (مریلین لیما) و مادر بیوه اش ماریا (آنتونیا مالینوا از "ماری لاین" باشد. تانیا کلارا را متقاعد می کند تا برای یک شب رقصیدن و نوشیدن او را تا کلوپ هزاره همراهی کند. در حالی که کلارا با یک زن دیگر روی زمین رقص می نشیند، تانیا به گروهی از پسران روس یاغی می پیوندد. واضح است که کلارا زنان را به مردان ترجیح می دهد، اما لکلرک و نویسنده همکار متیو سروو هرگز این مکاشفه را کشف نکردند. بعداً، روز بعد، کلارا از ایستگاه یک شبه خود بیرون می‌رود و بعد از اینکه تانیا را در بیمارستان محلی در کما می‌بیند، شوکه می‌شود. کلارا با نگاه کردن به صورت کبود و کتک خورده خواهرش تصمیم به تحقیق می گیرد. او متوجه می شود که مردی که تانیا با او باشگاه را ترک کرد، مقصر نبود. در عوض، پدر بد اخلاق و بد اخلاق او مقصر است، اما او مصونیت دیپلماتیک دارد، بنابراین تا زمانی که تانیا بهبود نیابد، پلیس نمی تواند او را لمس کند. به طور طبیعی، کلارا این ویژگی های خوب و همچنین وضعیت دیپلماتیک خود و گروه محافظان خود را نادیده می گیرد.

کارگردان جولین لکلرک، دو نزاع ضربتی، ناک داون و کششی را با قهرمان ما که در هر مبارزه از تعداد آنها بیشتر بود، ترتیب می دهد. در نهایت، کلارا یک تپانچه و دو تفنگ 5.56 میلی متری فاما را از پادگان ارتش می رباید و می دزدد. در ابتدا، وقتی می‌خواهد روس لغزنده را بکشد، خراب می‌شود و محافظ او نزدیک بود او را در وان غرق کند. شما دوست خواهید داشت که چگونه او محافظ محافظ را خنثی می کند! هیچ چیز اگر انعطاف پذیر نباشد، کلارا هرگز دست از کار نمی کشد و به دنبال معدن کاری خود می رود. «Sentinelle» بر خلاف اکثر فیلم‌های هیجان‌انگیز است، زیرا قهرمان ما از دیوارها به‌گونه‌ای که ترامپولین هستند، پرتاب نمی‌شود. درعوض، مانند دشمنانش، او از پیامدهای بد جنگ رنج می برد، اما آنقدر روحیه دارد که به لگد زدن ادامه دهد. متأسفانه، لکلرک و ماتیو سروو سؤالاتی را در مورد کلارا بی پاسخ می گذارند که می توانست روشنگر باشد. در مجموع، «Sentinelle» به‌عنوان یک فیلم هیجان‌انگیز بالاتر از حد متوسط ​​در مورد یک بانوی رام نشدنی قرار می‌گیرد که از تعهدات فرزندی خود فرار نمی‌کند. برای پخش جریانی این شکار غیرقابل بخشش به یک اشتراک نتفلیکس نیاز دارید.

جهت دانلود فیلم Sentinelle 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از دیدن Sentinelle لذت می برم کوریلنکو یک بازیگر زن لذت بخش برای تماشا است و مهارت های زبانی او چشمگیر است. وقتی او در صحنه های آغازین عربی صحبت می کند، تلفظش بهترین تلفظی است که از یک عرب زبان غیر بومی شنیده ام. او در واقع عربی را خیلی خوب می‌خواند. البته فرانسه او مسلط است و روسی او بومی است، زیرا مادرش روسی/بلروسی بود/روسی بود. بله، من او را دوست دارم! (من به اندازه کافی در زندگی ام عربی شنیده ام و به طور خاص. در فاودا برای اینکه بدانم عربی گفتاری در هر دو فرم استاندارد و گویش چه صدایی دارد).

با این حال، صحنه های آغازین واقعاً فیلم را از یک وضعیت ناامید می کند. دیدگاه منطقی به یک دلیل ساده زمانی که سرباز در حال معاینه پسر برای مواد منفجره (S -Vest) است، او نادیده گرفته است ... در واقع نادیده گرفته است ... که پسر ماشه جلیقه S را در دست راست خود گرفته است ... !!!

این باور گدا! کدام سرباز در ME که با بمب گذاران انتحاری سر و کار دارد، قبل از بررسی جلیقه انفجاری، دستگاه های ماشه را در دست بررسی نمی کند؟!!! این احمقانه‌ترین و احمقانه‌ترین افتتاحیه‌ای است که تا به حال دیده‌ام... اما ظاهراً تهیه‌کنندگان فکر می‌کردند که باید این کار را انجام دهند تا بقیه داستان باز شود. مسخره است!

من بعد از این کمی مضحک تماشای فیلم را متوقف می کردم...اما همانطور که قبلا ذکر کرده بودم... من او را دوست دارم... بنابراین به تماشای یون ادامه دادم و کاملاً لذت بردم بقیه.

حفره های طرح ادامه یافت. بله، ارتش فرانسه در مناطق غیرنظامی به عنوان یک عملیات ضد تروریستی گشت زنی می کند... اما تصور اینکه او می تواند به مناطق خصوصی برود و تجاوز کند و به مردم دستور دهد در مورد آن دقیقاً مثل آن نیز مضحک است. شاید در ME، اما در فرانسه نه! سپس وقتی برای انتقام نهایی می رود، به اندازه کافی تجهیزات را از اسلحه خانه می دزدد تا یک جنگ کوچک را شروع کند ... سپس فقط از یک سلاح استفاده می کند ... چه جهنمی؟!!!

Sentinelle رفتار "سرکش" او را کمی بیش از حد به چیزی غیرقابل باور می برد.

با این حال، تماشای انتقام گرفتن او از آزار خواهرانش توسط یک مرد سرکش بسیار راضی کننده است. و دیدن او که بعد از آن سایه می اندازد کاملا واقع بینانه است. از سرباز به سایه کاملاً دگرگونی است.

پس... ارزش تماشای یک وسیله نقلیه اولگا کوریلنکو را دارد بله، بنابراین 6 ستاره... اما در غیر این صورت خیلی خوب کار نشده است، بنابراین فقط 6 ستاره.