دانلود فیلم Secrets in the Wilderness 2021 (خطر از راه دور) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم خطر از راه دور 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم خطر از راه دور در ژانر(های) هیجان انگیز, فیلم تلویزیونی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Secrets in the Wilderness به کارگردانی Jason Wan Lim, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Stephanie Bennett, Stafford Perry, Kylee Bush, John Treleaven, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Secrets in the Wilderness 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز فیلم تلویزیونی
امتیاز :
6.2/10
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ازدواج لیزا و تایلر پس از اینکه لیزا متوجه می شود که باردار است به مشکل می خورد. او امیدوار بود خانواده تشکیل دهد اما تایلر می خواهد روی تجارت خود تمرکز کند.

Lisa and Tyler's marriage is on the rocks after Lisa discovers she's pregnant - she's been hoping to start a family but Tyler wants to focus on his business - an outdoor adventure outfitters - and worries being a family man will hurt his youthful, cool "brand". To save their relationship, the pair begin seeing Alana, a marriage counselor whose non-traditional ways seem to be working - at first. But after Alana convinces Lisa and Tyler to join her on a marriage retreat in the middle of nowhere, Lisa realizes their counselor has ulterior motives, and she'll be left fighting for her life, as well as the life of her unborn child.

IMDb
6.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Secrets in the Wilderness 2021

ازدواج لیزا و تایلر پس از اینکه لیزا متوجه می شود که باردار است به مشکل می خورد. او امیدوار بود خانواده تشکیل دهد اما تایلر می خواهد روی تجارت خود تمرکز کند.
اسرار درون طبیعت وحش ، نام فیلمی غم‌انگیز و مهیج محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جیسون وان لیم می‌باشد. ازدواج لیزا و تایلر پس از اینکه لیزا متوجه می شود که باردار است به مشکل می خورد، او امیدوار بود خانواده تشکیل دهد اما تایلر می خواهد روی تجارت خود تمرکز کند….

جهت دانلود فیلم Secrets in the Wilderness 2021 (خطر از راه دور) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"اسرار در بیابان"

برخلاف اکثر فیلم‌های تخیلی زندگی، خطر از راه دور دارای پیش‌فرض خوب - طرح جالب - خوشنویسی و بازی است، بنابراین من فقط چند شکایت دارم:

1) توضیح داده نشد که چرا شوهر و روانشناس پس از ازدواج با لیزا با هم رابطه عاشقانه داشتند، در صورتی که قبل از ملاقات او با لیزا در دانشگاه همدیگر را می شناختند. پس مخاطب باید دلیلش را فرض کند، مثلاً - آیا آنها در دانشگاه زوج بودند، از هم جدا شدند، او با لیزا آشنا شد و با آن ازدواج کرد، سپس او و آلانا دوباره به هم رسیدند ...؟ مخاطبان مجبور نباشند نکات داستانی از دست رفته را بنویسند - این کار نویسندگان و تهیه کنندگان است و غیره.

2) در نهایت از تلاش برای فهمیدن اینکه تجارت تایلر چیست - به همراه نام آی تی. با وجود اینکه چندین بار به آن اشاره شد، بسیار مبهم بود و ظاهراً یکی از دلایلی بود که او و آلانا با انگیزه‌های سوء قصد عقب نشینی را برپا کردند (تجارت او برای او بیشتر از لیزا و نوزادشان اهمیت داشت). به نظر می رسید که آنها به آن "گوشت ببر" می گفتند. و گفتند این همان گوشت خامی بود که یک روز برای ناهار خورده اند...؟ خیلی گیج کننده است.

3) چند بار بود که بازیگران آنقدر تند صحبت کردند که من متوجه نشدم چه می‌گویند، اما حداقل این موسیقی پس‌زمینه بلند مثل خیلی‌ها بر صدایشان غلبه کرده بود. سایر تلنگرهای LMN.

4) شرورانی که تلفن لیزا را به جای مخفی کردن آن در دسترس قرار می‌دهند، بنابراین او نتواند آن را پیدا کند و از آن استفاده کند.

من از زیرکی این گوشی خوشم آمد. چگونه شرورها مانع شدند تایلر و لیزا سه شب اول یک تخت و اتاق مشترک داشته باشند، زیرا آنها برنامه ریزی کردند که او تا شب چهارم زنده نخواهد بود - مخصوصاً به این دلیل که ما، مخاطبان، هنوز دلیل واقعی را نمی دانستیم ( تایلر و آلانا یک زوج بودند).

من به فیلم‌های لایف تایم فرصت می‌دهم، زیرا فیلم‌های خوب تا عالی وجود داشته‌اند، حتی اگر اکثر آن‌ها یا متوسط ​​هستند یا کاملاً وحشتناک. این یکی خیلی خوب بود و مثل خیلی های دیگر وقت تلف نمی کند.

جهت دانلود فیلم Secrets in the Wilderness 2021 (خطر از راه دور) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با عنوان "رازهایی در بیابان" بررسی شده است

خطر از راه دور مرا به یاد آن انداخت. «Secrets.in the Woods» از این نظر که شخصیت‌های اصلی در یک منطقه دور افتاده بودند و شخصیت‌های عجیب و غریبی در اطراف وجود داشتند. حدود 30 دقیقه قبل از پایان انجام می شود، هیچ غافلگیری برای من وجود نداشت. شخصیت های جذاب معمولی که به طور غیرعادی عجیب عمل می کنند.

2. مبارزه در پایان - بله!

3. چهره‌های شخصیت‌ها در صحنه‌های بیرونی - قرمز شدن.....حتما سرد بوده است.

همانطور که گفتم، ممکن است متوجه شوید که چه خبر است، اما تماشای آن لذت بخش بود. به هر حال.