دانلود فیلم Secrets From Her Past 2011 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Secrets From Her Past 2011 با زیرنویس فارسی

فیلم Secrets From Her Past در ژانر(های) هیجان انگیز, معمایی, فیلم تلویزیونی, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. Secrets From Her Past به کارگردانی Gordon Yang, در کشور(های) کانادا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ashley Jones, Michael Woods, Mark Slacke, Al Sapienza, Nicole de Boer, Antonio Sabàto, Jr., Bobby Osborne, Alain Chanoine, Janet-Laine Green, Frank Schorpion, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-14 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Secrets From Her Past 2011 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز معمایی فیلم تلویزیونی
امتیاز :
4.3/10
کشور :
کانادا
زبان :
انگلیسی
سال :
2011
رده سنی :
TV-14
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

رازهای گذشته یک زن ، نام فیلمی رازآلود و مهیج محصول سال ۲۰۱۱ به کارگردانی گوردون یانگ می‌باشد. داستان درباره «استفانی ویکرز» است که ۱۰ سال پیش در یک قهوه خانه شاهد قتل صاحب قهوه خانه بوده و به دلیل این که قاتل او را دیده، به فیلادلفیا می رود و ضمن تغییر هویتش با پزشکی به نام دیوید ویکرز ازدواج می کند. اما ماجرا آن طور که انتظار دارد پیش نمی رود.

Ten years ago, Kate Collins (Ashley Jones) was a different person. Literally. She was living in Chicago, working as a bartender, and going by her real name ‘Stephanie Wickers.’ That all changed when she witnessed the murder of her boss by a ruthless member of an up and coming crime syndicate named Alek Ravik (Al Sapienza). Knowing that Klebanov saw her, she faked her death, changed her name, and went into hiding in Philadelphia. When a crooked cop retires and young, eager Detective Miesen (Alain Chanoine) is chosen to head a new task force to tackle crime syndicates in Chicago, the unsolved murder case is reopened. Miesen believes that Kate/Stephanie is still alive and begins to look for her. Unfortunately, so does Alek.

IMDb
4.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Secrets From Her Past 2011

رازهای گذشته یک زن ، نام فیلمی رازآلود و مهیج محصول سال ۲۰۱۱ به کارگردانی گوردون یانگ می‌باشد. داستان درباره «استفانی ویکرز» است که ۱۰ سال پیش در یک قهوه خانه شاهد قتل صاحب قهوه خانه بوده و به دلیل این که قاتل او را دیده، به فیلادلفیا می رود و ضمن تغییر هویتش با پزشکی به نام دیوید ویکرز ازدواج می کند. اما ماجرا آن طور که انتظار دارد پیش نمی رود.

جهت دانلود فیلم Secrets From Her Past 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"رازهایی از گذشته اش" اساساً در مورد یک زن میانسال دیوانه استفانی (اشلی جونز) است که یک مرد قاتل به او می گوید که 200000 دلار به او بپردازد وگرنه او، شوهر خسته کننده اش (مایکل وودز) و پسر عصبانی اش را خواهد کشت. بابی آزبورن) و مادرش. دلیل اینکه مرد قاتل به طور خاص استفانی را هدف قرار داد این است که او شاهد تیراندازی گروهی در شیکاگو بود و رئیس اوباش می‌خواهد قاتل او را بکشد. البته نقص این طرح آشکار است. چه چیزی مانع از آن می شود که مرد قاتل وقتی استفانی 200 هزار دلار به او پرداخت 200000 دلار دیگر بخواهد؟ یا چه چیزی مانع از این می شود که قاتل 200000 دلار از استفانی جمع آوری کند، به او شلیک کند و سپس به شیکاگو بازگردد تا 50000 دلار برای انجام ضربه دریافت کند؟ قاتل 250000 دلار دریافت می کند و مافوق او خوشحال می شوند. فکر می‌کنم انتظار اینکه یک فیلم تلویزیونی بازیگران خوبی داشته باشد و بودجه زیادی داشته باشد، خیلی زیاد است. اما آیا واقعاً درخواست از فیلمنامه نویسان برای نوشتن یک فیلمنامه خوب زیاد است؟ تنها جنبه مثبت من این بود که از تماشای استفانی دیوانه که تا آنجایی که ممکن است پول جمع می کند و به حدی کاهش می یابد که به یک رابطه خارج از ازدواج با دکتر شاون تسل جوان و داغ (بازیگر ایتالیایی الاصل آنتونیو، بازیگر ایتالیایی الاصل رضایت دهد) لذت می بردم. ساباتو) برای دریافت 100000 دلار -- اگرچه او اضافه می کند که ذره ای از رابطه جنسی لذت نخواهد برد. چقدر شریف! خوب این باعث می شود که رابطه جنسی داغ با یک دکتر گرم خوب باشد، اینطور نیست؟ شخصیت ساباتو جالب ترین چیز در این تصویر است، هر چند قبل از اینکه کسی برای دیدن Secrets From Her Past عجله کند، باید اضافه کنم که او با هیچ رقابت سختی روبرو نیست. در واقع شخصیت ساباتو در Secrets From Her Past حرف زیادی برای گفتن و انجام دادن داده نشده و متأسفانه او حتی یکی از شرورها هم نیست.

جهت دانلود فیلم Secrets From Her Past 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«رازهایی از گذشته او» باید یکی از بهترین فیلم‌های مادام العمر به عنوان یک فیلم هیجان‌انگیز خوش ساخت باشد.

استفانی قهرمان داستان وقتی شاهد کشتار اوباش مالک است به عنوان یک بارفروش در شیکاگو کار می‌کند. از مؤسسه، Mo Stefanokis. از آنجا که او می تواند قاتل را با نام شناسایی کند و از آنجا که قاتل هویت او را می داند، از شیکاگو فرار می کند، نام خود را به کیت تغییر می دهد و زندگی جدیدی را در فیلادلفیا آغاز می کند.

اما سال ها بعد، اوباش رئیس می تواند او را پیدا کند و قصد دارد او را بکشد. کیت از ترس جان اعضای خانواده‌اش، از جمله یک پزشک و یک پسر جوان، در وضعیت گیر ۲۲ قرار گرفته است. او نمی تواند به خاطر نگرانی خانواده اش به پلیس برود. در نتیجه او در برخورد با اوباش و تلاش برای نجات جان خود به تنهایی است.

این یک فیلم هیجان انگیز بود با عکاسی خوب، اجراهای خوب، گام های موثر، و مهمتر از همه، یک فیلمنامه که هر «i» را نقطه‌گذاری می‌کرد، از هر «ت» عبور می‌کرد و بیننده را از طریق یک پرونده جرم منطقی به یک نتیجه‌گیری متفکرانه هدایت می‌کرد. همچنین یکی از موارد نادر در یک فیلم Lifetime بود که پلیس بی‌کفایت و تنبل به نظر نمی‌رسد. همه چیز در Secrets From Her Past برجسته ساخته شده برای تلویزیون صادق بود.