دانلود فیلم Same Kind of Different as Me 2017 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Same Kind of Different as Me 2017 بدون سانسور

فیلم Same Kind of Different as Me در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفت. Same Kind of Different as Me به کارگردانی Michael Carney, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Greg Kinnear, Djimon Hounsou, Renée Zellweger, Jon Voight, Olivia Holt, Peyton Wich, Lara Grice, Ty Parker, Dana Gourrier, Mykel Shannon Jenkins, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 47/100 می باشد. برای دانلود فیلم Same Kind of Different as Me 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.6/10 40% 47/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

 این فیلم داستان یک دلال آثار هنری به نام ران هال را روایت میکند که با یک بی خانمان دوست میشود تا بتواند به زنی که علاقه دارد نزدیکتر گردد و در آینده با وی ازدواج کند ولی آیا همه چیز به همین سادگی تمام می شود یا مشکلات زیادی بر سر راهش خواهد بود.

International art dealer Ron Hall must befriend a dangerous homeless man in order to save his struggling marriage to his wife, a woman whose dreams will lead all three of them on the journey of their lives.

IMDb
6.6/10
40%
m
47/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Same Kind of Different as Me 2017

 Same Kind of Different as Me داستان یک دلال آثار هنری به نام ران هال را روایت میکند که با یک بی خانمان دوست میشود تا بتواند به زنی که علاقه دارد نزدیکتر گردد و در آینده با وی ازدواج کند ولی آیا همه چیز به همین سادگی تمام می شود یا مشکلات زیادی بر سر راهش خواهد بود.

جهت دانلود فیلم Same Kind of Different as Me 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Same Kind of Different as Me توسط افراد خوش فکر و شایسته ای ساخته شده است که می خواستند داستانی دلچسب را بر اساس وقایع واقعی تعریف کنند. متأسفانه ، Same Kind of Different as Me بدون ارائه منطقی به وقایعی که قصد داشت آن را به تصویر بکشد ، تحت تأثیر احساسات قرار گرفت.

دبی چهره اصلی است: "دختری با قلبی بزرگ که تگزاس نمی تواند آن را نگه دارد. " او شوهرش رون را به خاطر رابطه ای که تقریبا ازدواج آنها را از بین می برد ، می بخشد. دبی مقدس ، سالها بعد ، هنگامی که از سرطان در حال مرگ است ، می گوید که زنای محرم چیز خوبی بود.

چرخش مداوم فاجعه زندگی واقعی به درون مضمون "خدا از راه های مرموز کار می کند" قلب و روح Same Kind of Different as Me است. اما Same Kind of Different as Me نتوانست اذعان کند که شخصیت های واقعی ظالمی در تصویر کشیده شده اند. یک زن بدخواه دبی را به ماجرای رون راهنمایی می کند. همسر بی عاطفه مشابه دکتر اولین کسی است که به دبی اطلاع می دهد که "سرطان" خود را "ترمینال" کرده است. یک نژادپرست مودبانه از رون می خواهد که آوردن "سیاهرنگ" را به این کلاهبردار دست کشد. و پدر اسكروژ مانند رون از همه بي احساس تر است ... تا آخرين اصلاحات غيرمترقبه و شكل مانند او.

جالب ترين شخصيت دنور بود ، مرد بي خانمان پر از راز قلب ، که پتانسیل او توسط دبی هنگام کار در یک "مأموریت" پذیرایی از غذاهای گرم برای افراد بی خانمان شناخته شده است. اما در حالی که ما به وضوح تبدیل دنور را به فردی خودکفا و خردمند بیان می کنیم و با گفتار او ، یک شاعر برجسته ، او با کنجکاوی بی خانمان ماند و در تمام مراحل فیلم در بوته ها زندگی می کرد. فقط در پایان اعتبارات بود که یاد گرفتیم چگونه دنور با کتابی که به یک کتاب پرفروش معنوی تبدیل شد ، به ران هال کمک کرد و سپس وی را در مدار سخنرانی همراهی کرد.

یکی از ویژگیهای انسانی که در این مورد بررسی نشده است فیلم متحرک احساس گناه انسان بود. به وضوح ران به کمک گناه زنای محصنه و فروش هدیه سالگرد دبی برای نقاشی ماری کاسات ، و سپس جایگزینی آن با یک نسخه ، به کمک این مأموریت کمک می کند. انگیزه دبی ناشی از گناه سبک زندگی شیطنت آمیز و پرتحرک و کم عمق خود برای کار در این مأموریت و "آرزو" از ورود یک مرد جدید به زندگی او با ابتکار عمل آشکار جنسی است. دنور به جرم مرتکب قتل در حبس در آنگولا مقصر شناخته شده است. و سرانجام گناه به پدر فروشنده سودا و سودا و سودا سابق رون رسید.

اگر گناه دسته جمعی تجربه شده توسط این شخصیت ها توسط هنرمندان سینما مورد بررسی قرار می گرفت ، "همان نوع متفاوت از مردان" ممکن بود از یک سریال صابونی پیش پا افتاده به فیلم وجودی عمیق تری در مورد انسان اصلی تبدیل شده باشد واقعیت ها اگر این اتفاق می افتاد ، ممکن بود رون برای پدرش در مقابل "ارل" با "پدر" خطاب کند.

جهت دانلود فیلم Same Kind of Different as Me 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بر اساس داستان واقعی دبورا (رنه زلوگر) و رون هال (گرگ کینار) ، یک زوج ثروتمند تگزاسی که با مردی بی خانمان خشن و مرعوب کننده که خودکشی لقب گرفته بود اما دنور (جیمون هونسو) نامیده می شود ، دوست داشتنی است اگر نه عمق کامل رابطه ای که این سه ، فرزندان هال و جامعه آنها را دگرگون کرده است.

شخصیت اصلی دبی در Same Kind of Different as Me است ، که ایمان او را وادار می کند تا شکوه رون را ببخشد و او را درگیر ارتباطات خود کند. در مأموریت انجیل اتحادیه در فورت ورث کار کنید. او از طریق یک رویا مردی را می بیند که دنیا را تغییر خواهد داد. این انسان در خودکشی ، یک تنهایی بزرگ بی خانمان و بزرگ که خفاش بیس بال را به هرکسی که در هنگام انجام ماموریت تهدیدش می کند ، نشان می دهد. دبی ران بی میل را هل می دهد تا خودکشی کند. رون یاد می گیرد نام خودکشی دنور است و پیش زمینه دلخراش او. این سه نفر به طور پیوسته یک دوستی و رابطه اعتماد ایجاد می کنند که شامل فرزندانشان ریگان (اولیویا هولت) و کارسون (آستین فیلسون) است.

متأسفانه ، همانطور که دنور پیش بینی کرد ، زیرا دبی تأثیر مثبتی بر جهان برای خداوند ، او توجه دشمن او را به خود جلب می کند و به سرطان نهایی مبتلا می شود. با این حال ، او با ظرافت بیشتری به بیماری خود می پردازد و لحظات شیرین خانوادگی تا پایان وجود دارد.

برای طرفداران کتاب (مانند من) ، به طور معمول ، تفاوت های قابل توجهی بین این کتاب و Same Kind of Different as Me شامل کانون خود عنوان است: سخنرانی مراسم خاکسپاری پیوندی بین دنور و دبی ایجاد می کند در حالی که عنوان کتاب به یکسان بودن بین دنور و رون اشاره دارد! چندین صحنه مهم تغییر یافته است (به عنوان مثال نماز دنور که در خارج از بیمارستان دبی نماز می خواند با صحنه ای جایگزین شده است که دو نفر سکوت و اشک آلود روی نیمکت نشسته اند) یا برش داده شده اند (دنور ریگان را نمی گذراند) و کل زمینه رون باقی مانده است در حالی که یک داستان داستانی جایگزین با پدرش ارل (Jon Voight) درج شده است (به عنوان پروکسی برای مراقبت دنور از آقای بالانتین؟).

همانطور که گفته شد ، من هنوز فیلم را به عنوان مضامین اساسی کتاب در مورد عشق - و اینکه چگونه در ارتباط با فقرا تجلی می یابد ، آمرزش و امید هنوز سالم هستند توصیه می کنم.

اعتبارات پایانی نشان می دهد که این محصول سال 2016 بود. Same Kind of Different as Me در ابتدا قرار بود در آوریل ، 2016 منتشر شود ، که پس از آن به فوریه 2017 منتقل شد ، قبل از اینکه در 20 اکتبر 2017 اکران شود. علاوه بر تغییر از Paramount Pictures به Pure Flix Entertainment برای توزیع ، ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد (تغییر مجدد و اصلاح مجدد؟) که این تاخیرها را به وجود می آورد.