دانلود فیلم Saloum 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Saloum 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Saloum در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Saloum به کارگردانی Jean Luc Herbulot, در کشور(های) سنگال, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Yann Gael, Evelyne Ily Juhen, Roger Felmont Sallah, Mentor Ba, Bruno Henry, Marielle Salmier, Babacar Oualy, Ndiaga Mbow, Cannabasse, Renaud Farah, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم اسپانیایی, ولف, فرانسوی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 79/100 می باشد. برای دانلود فیلم Saloum 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
6.6/10 100% 79/100
کشور :
سنگال
زبان :
اسپانیایی ولف فرانسوی
سال :
2021
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در سال 2003، سه مزدور که یک قاچاقچی مواد مخدر را از گینه بیسائو بیرون می آورند، مجبور می شوند در منطقه عرفانی سالوم، سنگال پنهان شوند.

Three mercenaries extracting a druglord out of Guinea-Bissau are forced to hide in the mystical region of Saloum, Senegal.

IMDb
6.6/10
100%
m
79/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Saloum 2021

در سال 2003، سه مزدور که یک قاچاقچی مواد مخدر را از گینه بیسائو بیرون می آورند، مجبور می شوند در منطقه عرفانی سالوم، سنگال پنهان شوند.
سالوم ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ژان لوک هربلوت می‌باشد. در سال ۲۰۰۳ سه مزدور که یک قاچاقچی مواد مخدر را از گینه بیسائو بیرون می کشند مجبور می شوند در منطقه عرفانی سالوم سنگال مخفی شوند…

جهت دانلود فیلم Saloum 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به این ترتیب ما می توانیم از فرهنگ آفریقا بیشتر لذت ببریم و افق های خود را گسترش دهیم. آیا می تواند بهتر باشد؟ مطمئن. اما مناظر نفس گیر است، داستان جذاب است و دوربین درگیر روایت است. به طور کلی بسته بندی بسیار بسیار محکم. من این میکروب را به این دلیل کشف کردم که به زبان فرانسوی است و از زبان آن لذت می برم، شرمنده که چنین فیلم هایی توسط عموم مردم شناخته نمی شوند. بدون هیچ شکی با سینمای مدرن اروپا برابری می کند. بودجه کم، اما با CGI هوشمند و داستان سرایی جذاب، می تواند به راحتی شما را سرگرم کند و در عین حال درباره آفریقا روشنگر باشید. من به موضوعاتی که در فیلم Saloum مطرح می شد علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم به دنبال کفتارها باشم.

جهت دانلود فیلم Saloum 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک رفتار غیرمنتظره بود، درست از همان ابتدا. این 84 دقیقه نمایش عالی ژانرآمیز از فیلم‌سازی توسط ژان لوک هربولوت با سرعت بالا، تجربه داستان‌گویی را به شیوه تارانتینویی ارتقا می‌دهد، اما در مناظر زیبای غرب آفریقا و با رنگارنگ‌ترین شخصیت‌هایی که می‌توانید انتظار داشته باشید که در Saloum ببینید. صفحه نمایش بزرگ همه بازیگران و اجراها عالی بودند. فیلمبرداری، موسیقی و جلوه های بصری جذاب بود. تنها مسائل من برخی از دیالوگ ها بود که برایم معنی نداشت، و برخی از داستان فیلمساز تازه کار و مسائل فنی. من احساس می کنم Saloum به 10-15 دقیقه دیگر به فیلمنامه اضافه می شود تا انسجام و وضوح بهتر بین قسمت اول و پایانی نمایش داده شود. با این وجود، این یک فیلم عالی است که حداقل یک بار دیگر آن را تماشا خواهم کرد. نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم این فیلمساز در آینده چه چیزی به ما می‌دهد. سزاوار 8/10 من.