دانلود فیلم Rose Plays Julie 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Rose Plays Julie 2019 بدون سانسور

فیلم Rose Plays Julie در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفته است. Rose Plays Julie به کارگردانی Joe Lawlor, Christine Molloy, در کشور(های) ایرلند, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ann Skelly, Orla Brady, Aidan Gillen, Annabell Rickerby, Catherine Walker, Joanne Crawford, Alan Howley, Sadie Soverall, Lochlann O'Mearáin, Jack McEvoy, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 83/100 می باشد. برای دانلود فیلم Rose Plays Julie 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز
امتیاز :
6.5/10 95% 83/100
کشور :
ایرلند
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
N/A
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

زن جوانی که در جست و جوی مادر اصلی اش می باشد، ناخواسته سلسله مراتبی از اتفاقات که به وقوع می پیوندد را مشاهده و تجربه می کند.

Rose Plays Julie is the story of a young woman searching for her biological mother. Set against a backdrop of misogyny, revenge, and longing, Rose undertakes a journey that leads her to revelations that are both devastating and dangerous.

IMDb
6.5/10
95%
m
83/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Rose Plays Julie 2019

زن جوانی که در جست و جوی مادر اصلی اش می باشد، ناخواسته سلسله مراتبی از اتفاقات که به وقوع می پیوندد را مشاهده و تجربه می کند.