دانلود فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Rocketry: The Nambi Effect در ژانر(های) درام, اکشن, تاریخی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Rocketry: The Nambi Effect به کارگردانی R. Madhavan, در کشور(های) هندوستان, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به R. Madhavan, Suriya, Simran, Shah Rukh Khan, Misha Ghoshal, Jagan, Dinesh Prabhakar, Ron Donachie, Vincent Riotta, Phyllis Logan, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم هندی, انگلیسی, تامیل, است. این فیلم موفق شده امتیاز 9.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام اکشن تاریخی
امتیاز :
9.3/10 69%
کشور :
هندوستان
زبان :
هندی انگلیسی تامیل
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فیلمی بر اساس زندگی نامبی نارایانان، دانشمند ISRO که در سال 1994 به عنوان جاسوس شناخته شده و دستگیر شد.

Based by the life of ISRO Scientist Nambi Narayanan who was falsely accused of being a spy and arrested in 1994. Though free, he is still fighting for justice, with those police officials alleged to have falsely implicated him, still free.

IMDb
9.3/10
69%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022

فیلمی بر اساس زندگی نامبی نارایانان، دانشمند ISRO که در سال 1994 به عنوان جاسوس شناخته شده و دستگیر شد.
موشک سازی اثر نامبی ، فیلمی کمدی و اجتماعی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آر. مدهاوان می‌باشد. بر اساس زندگی دانشمند ISRO نامبی نارایانان که به دروغ به جاسوسی متهم شد و در سال ۱۹۹۴ دستگیر شد….

جهت دانلود فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم آموزشی/انگیزی/اخلاقی/حقیقت گفتن آهسته پایدار. تاریخچه زندگی دانشمند ISRO آقای نامبی نارایانان. درام ناب از لحاظ احساسی بسیار مرتبط با حالت داستانی خوب و فیلمنامه جذاب. فیلمنامه عالی، کارگردانی، بازیگری توسط R. Madhavan. SFX، VFX، آثار هنری، ویرایش - عالی. موسیقی سام سی اس و فیلمبرداری سیرشا ری به همراه داستان به فیلم کمک کردند. همه دپارتمان ها و همه شخصیت ها بهترین های خود را داده اند. با انجام تحقیقات بزرگ از اصطلاحات و مفاهیم فنی بیشتری در رابطه با هوافضا استفاده کرد. باید قدر دانست. مکان های زیبا با تصاویری عالی. تشویق ایستاده به کل تیم راکتی برای ارائه چنین فیلم عالی.

همه ما موفقیت ماموریت مریخ ISRO را ستایش کردیم. اما ما نمی‌دانستیم/شنیده‌ایم که روزهای سخت پشت آن بود. این داستان برخی از آن دوران سخت را در زندگی نامبی نارایانان فاش کرد.

اثر نامبی (بیو عکس) - یک تجربه

جهت دانلود فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلمی مهم با داستانی استثنایی که باید روایت شود. آر مدهاوان با Rocketry: The Nambi Effect کارگردانی شد و در اولین کارگردانی خود همه را تحت تاثیر قرار داد و فیلم را به خوبی اداره کرد. کلاه بر مداوان برای انتخاب این موضوع و تبدیل نشدن آن به فیلمی بیش از حد دراماتیزه شده. او سزاوار تشویق است تا نشان دهد که چگونه ویکرام سارابهای، APJ عبدالکلام، نیل آرمسترانگ و کلیور هیوز تحت تاثیر دستاوردهای نامبی قرار گرفتند.

سرعت فیلم در نیمه اول کند است و بسیار موشکافانه از اصطلاحات علمی استفاده می شود که به همین دلیل برقراری ارتباط با صحنه ها برای برخی از بینندگان دشوار می شود. نیمه دوم بهتر و جذاب تر است. چند لحظه هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز از بازجویی نامبی، واکنش جامعه به خانواده‌اش، و نقطه اوج نشان می‌دهد که نامبی نارایانان خود صحنه برجسته‌ای است.

این یک اجرای برنده جایزه از مدهاوان است. او با نگاه و زبان بدن خود و نحوه تبدیل شدنش به نامبی نارایانان مخاطب را شگفت زده می کند. بخش آرایش کار چشمگیری انجام می دهد. سیمران در نیمه دوم فیلم فوق العاده بود. شاهرخ خان در ظاهری خاص عالی است و حضور او باعث اعتلای فیلم شد. بازیگران مکمل با نقش‌های نوشتاری محدود کار خود را به خوبی انجام داده‌اند.

از دیگر نکات برجسته فیلم، فیلم‌برداری و موسیقی پس‌زمینه است که تاثیر را در چندین صحنه افزایش می‌دهد. یک اتاق بزرگ برای تدوین واضح در اولین فیلم وجود داشت، با مدت زمان 157 دقیقه، فیلم خیلی طولانی به نظر می رسد.