دانلود فیلم Ride or Die 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم 彼女 2021 بدون سانسور

فیلم Ride or Die در ژانر(های) درام, عاشقانه, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Ride or Die به کارگردانی Ryuichi Hiroki, در کشور(های) ژاپن, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Kiko Mizuhara, Honami Sato, Yoko Maki, Anne Suzuki, Shunsuke Tanaka, Tetsushi Tanaka, Sara Minami, Yui Uemura, Shinya Niiro, Setsuko Karasuma, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم انگلیسی, ژاپنی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 64/100 می باشد. برای دانلود فیلم Ride or Die 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام عاشقانه هیجان انگیز
امتیاز :
5.6/10 69% 64/100
کشور :
ژاپن
زبان :
انگلیسی ژاپنی
سال :
2021
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Rei helps the woman she's been in love with for years escape her abusive husband. While on the run, their feelings for each other catch fire.

IMDb
5.6/10
69%
m
64/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Ride or Die 2021


جهت دانلود فیلم Ride or Die 2021 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


می‌خواهم با گفتن این نکته شروع کنم که کاملاً ممکن است من فقط یک آمریکایی لوس باشم. من اصلاً با آنچه کارگردانان ژاپنی برای ساخت فیلم های دگرباشان جنسی باید طی کنند آشنا نیستم. همانطور که گفته شد، همچنین کاملاً ممکن است که مردان از ساختن فیلم‌های لزبین بدشان بیاید.

اولین نگرانی من در مورد فیلم‌های لزبین همیشه این است که آیا شخصیت‌های زن حتی جالب هستند یا خیر. نوشتن یک شخصیت زن جذاب (به دلایلی) سخت است، نوشتن دو شخصیت دشوارتر است، و زمانی که خالق مرد را به آن اضافه کنید، شانس آن تقریبا غیرممکن است. پس آیا هر کدام از دو بازیگر زن از راه دور جالب بودند؟ نه!

نگرانی دوم - آیا شخصیت های wlw من در طول فیلم مورد تجاوز جنسی و/یا سوء استفاده مردان قرار می گیرند؟ تو بچا! حالا نمی‌خواهم درباره اینکه شوهر از علاقه‌ی اصلی عشق سوء استفاده می‌کند، غر بزنم - در خلاصه اینطور است. اما آیا واقعاً لازم بود که مطمئن شویم اگر یک شخصیت مورد آزار جسمی قرار گرفت، باید مطمئن شویم که شخصیت دیگر مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرد؟ ولی چرا؟ (نه واقعا - چرا؟ من حتی نمی توانم بفهمم هدف از آن صحنه چه بوده است؟)

Ride or Die یک فیلم بی هدف و بدون هدف است که در واقع فقط 70% گریه جدا شده است. توسط صحنه های جنسی تصادفی (2/3 حتی دگرباشان جنسی نبودند. انگیزه‌های شخصیت‌های اصلی برای بیشتر کارهایی که در گذشته انجام می‌دهند کاملاً نامشخص است و زمانی که روشن شود، غیرقابل باور است. Rei و Nanae قرار است عاشقان متقابل ستاره ای باشند که به خاطر یکدیگر می کشند، اما وقتی فیلم شروع می شود آنها 10 سال است که با هم صحبت نکرده اند، در واقع هرگز قرار ملاقاتی نداشته اند و یکی از آنها در حال حاضر در یک رابطه عاشقانه و به ظاهر رضایت بخش است. زن دیگری که فوراً به خاطر عشق واقعی خود کنار می‌رود. بدتر از آن - سازندگان ظاهراً می دانند که نمی توانند این دو را جالب کنند. به همین دلیل است که به معنای واقعی کلمه بیشتر فیلم موزیک است صحنه هایی از این دو که فقط می خندند انگار در یک تبلیغ ماست هستند و از مکالمه یکدیگر لذت می برند... که ما مجاز به شنیدن آن نیستیم، زیرا باز هم اذیت نکردند. تا به آنها شخصیت بدهم یا مطمئن شوم که آنها واقعاً رابطه ای دارند که با آن می توان فرض اصلی فیلم را ساخت.

در مجموع 10/1، من احتمالاً فیلم های لزبین بدتری را دیده ام، اما من من در تلاش برای رسیدن به یکی.

جهت دانلود فیلم Ride or Die 2021 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول از همه، این واقعیت که یک فیلم LGBT به رهبری یک زن به نتفلیکس ژاپن راه یافت، با توجه به ژاپن بسیار کم است.

خواص بسیار خوبی در مورد Ride or Die وجود دارد. بازیگری و فیلمبرداری با فیلم‌های معمولی ژاپنی متفاوت است، که اغلب بازی‌هایی را نشان می‌دهند که بیش از حد دراماتیزه می‌شوند تا طنز اجباری کنند. Ride or Die این کار را نمی کند. کیکو و بازیگر نقش مکمل نقش شخصیت‌های پیچیده‌ای را انجام دادند که کل فیلم را کاملاً درک می‌کند.

فیلمبرداری همچنین زندگی طبقه پایین‌تر را در بخش‌های روستایی ژاپن به نمایش گذاشت که اغلب در فیلم Ride or Die‌های ژاپنی نادیده گرفته می‌شود. که در خارج از کشور ساخته می شود.

با این حال، من فکر می کنم بینندگان آمریکایی که بیشتر فیلم های آمریکایی را تماشا می کنند ممکن است Ride or Die را درک نکنند، و بسیاری از آن بینندگان احتمالاً از طولانی بودن آن شکایت خواهند کرد. فیلم‌های آمریکایی نیز قبلاً طولانی بودند، اما بعداً بیش از 90 دقیقه نشدند زیرا این روزها دامنه توجه آمریکایی‌ها بسیار کوتاه است. فیلم‌های کنونی هالیوود شامل صحنه‌ای به صحنه درام و اکشن «در صورت تو» است که فیلم هنری را قربانی صرفاً سرگرمی می‌کند. شاید این برای فیلم های فوق قهرمان و کمدی مناسب باشد، اما Ride or Die این نوع فیلم نیست. فیلم‌های آمریکایی نیز در توضیح پایان فیلم‌ها کوتاهی می‌کنند، اما Ride or Die شما را به پایان می‌برد.

هنر و تلویزیون ژاپنی *استادان* نمایش ظرافت‌های زندگی روزمره و لطافت انسان هستند. احساس و ارتباط این دقیقاً همان چیزی است که در بخش‌هایی از Ride or Die اتفاق می‌افتد که ممکن است برخی آمریکایی‌ها آن را «کند» بدانند. اگر درک درستی از فرهنگ و هنر ژاپنی دارید، در هنگام تماشای فیلم این موضوع منطقی خواهد بود. همچنین فرهنگ قوی ناتسوکاشی/نوستالژیک بودن، به ویژه مربوط به دبیرستان، در فرهنگ پاپ اینجا در ژاپن وجود دارد که تعداد فلاش بک ها به دبیرستان را توضیح می دهد.

آن دسته از افرادی که از آنها شکایت دارند. برهنگی کیکو نمیفهمه کیکو کیه او بازیگر/مدل پیشرو نیست. او بسیار مثبت اندیش است و زندگی می کند تا مرزهای آنچه را که جامعه قابل قبول می داند پیش ببرد.

به نظر من، اگر بخواهید فیلم را از طریق غیرقابل درک درک کنید، فکر می کنم این یک اثر هنری خارق العاده است. -لنز آمریکایی، اما قطعا برای همه مناسب نیست.