دانلود فیلم Recurrence 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Pipa 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Recurrence در ژانر(های) هیجان انگیز, جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Recurrence به کارگردانی Alejandro Montiel, در کشور(های) آرژانتین, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Luisana Lopilato, Mauricio Paniagua, Inés Estévez, Ariel Staltari, Paulina García, Malena Narvay, Aquiles Casabella, Benjamín Del Cerro, Santiago Artemis, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Recurrence 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز جنایی درام
امتیاز :
کشور :
آرژانتین
زبان :
اسپانیایی
سال :
2022
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

پیپا ، فیلمی جنایی و رازآلود محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آلخاندرو مونتیل می‌باشد. پس از نقل مکان به یک شهر دورافتاده، پلیس سابق پیپا به دنیای تاریکی که فکر می کرد با ظاهر شدن جسدی در ملکش پشت سر گذاشته است، کشیده می شود.

Years after moving to a remote town, ex-cop Pipa is pulled back into the dark world she thought she'd left behind when a corpse appears on her property.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Recurrence 2022

پیپا ، فیلمی جنایی و رازآلود محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آلخاندرو مونتیل می‌باشد. پس از نقل مکان به یک شهر دورافتاده، پلیس سابق پیپا به دنیای تاریکی که فکر می کرد با ظاهر شدن جسدی در ملکش پشت سر گذاشته است، کشیده می شود.
سال‌ها پس از نقل مکان به یک شهر دورافتاده، پلیس سابق پیپا به دنیای تاریکی که فکر می‌کرد با ظاهر شدن جسدی در دارایی‌اش پشت سر گذاشته، کشیده می‌شود.

جهت دانلود فیلم Recurrence 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از Recurrence لذت بردم اما می توانم درک کنم که چرا برخی فکر می کنند خوب نبود، احتمالاً به این دلیل که دو فیلم قبلی این مجموعه را ندیده اند. اولی قطعا بهترین آنهاست، اما این یکی نوعی حال و هوای نوآر داشت که در مورد همه فیلم ها صادق است. راستش را بخواهید در این مرحله، این فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خارجی تنها چیزی است که نتفلیکس را ارزش نگه‌داشتن دارد. از آنجایی که نتفلیکس مملو از فیلم‌ها و فیلم‌های افتضاح B و C بروس ویلیس با لیام نسون است که بارها و بارها همان نقش را بازی می‌کند، فکر می‌کنم در هر روز هفته فیلمی مانند پیپا را با آن چیزها کنار بگذارم.

جهت دانلود فیلم Recurrence 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول از همه: یک دقیقه از اولین فیلمی که شخصیت پیپا در آن نقش آفرینی می کرد، می گذرد. هنوز هم بهترین فیلم از سه فیلمی است که ساخته شده است. و من حتی در آن زمان هرگز فکر نمی کردم که به یک سه گانه گمشده تبدیل شود. پیپا خودش چنین فکری نمی‌کرد، پس چنین چیزی وجود دارد.

اکنون من بیش از احترام به هر نظر دیگری عمل می‌کنم و این را می‌گویم چون می‌دانم که احتمالاً واکنش‌های منفی بیشتری نسبت به واکنش‌های "مفید" دریافت خواهم کرد. . اما من همچنان می خواهم به چیزی که این نیست اشاره کنم: یک برنامه تلویزیونی! حالا اگر فیلم را دوست ندارید، همانطور که بارها گفته ام، قابل درک است. همه ما سلیقه های متفاوتی داریم. فقط این را با آنچه فکر می کنید اشتباه نکنید. همچنین اگر آن را کامل تماشا نکرده‌اید یا اصلاً آن را تماشا نکرده‌اید، به اندازه کافی صادق باشید.

این به کنار و با فرض اینکه دو فیلم دیگر را دیده‌اید یا واقعاً اهمیتی برای آن ندارید، می‌توانم به شما بگویم. که لازم نیست آنها را دیده باشید. این به شما نگاه دقیق‌تری به داستان شخصیت اصلی ما می‌دهد (پیپا - هر چند وقتی دیروز آن را در نتفلیکس شروع کردم، عنوان دیگری داشت). او در نیروی پلیس بود - و به همین دلیل است که وقتی اتفاقی در Recurrence می‌افتد... خوب او فکر می‌کرد که بیرون است و دوباره او را به داخل کشاندند (هیچ جناسی در نظر گرفته نشده است - ممکن است آن نقل قول از فیلم دیگری را تشخیص دهید - عدم ایجاد ارتباط) .

فیلم بیانیه های سیاسی و اجتماعی نیز دارد. بعضی چیزها کمی کلیشه ای هستند (مخصوصاً وقتی صحبت از کل فقیر در مقابل ثروتمند می شود)، اما در حوزه داستان و فیلم کار می کند. خوب بازی و بازی شده است، این ممکن است نقص هایی داشته باشد، اما در کل فیلم مناسبی است - اگر به اندازه کافی ناباوری خود را معلق کنید.