دانلود فیلم Raya and the Last Dragon 2021 (رایا و آخرین اژدها) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم رایا و آخرین اژدها 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم رایا و آخرین اژدها در ژانر(های) انیمیشن, ماجراجویانه, فانتزی, خانوادگی, اکشن, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Raya and the Last Dragon به کارگردانی Don Hall, Carlos López Estrada, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Kelly Marie Tran, Awkwafina, Izaac Wang, Gemma Chan, Daniel Dae Kim, Benedict Wong, Jona Xiao, Sandra Oh, Thalia Tran, Lucille Soong, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 75/100 می باشد. برای دانلود فیلم Raya and the Last Dragon 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن ماجراجویانه فانتزی خانوادگی اکشن
امتیاز :
7.4/10 95% 75/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
PG
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در دنیایی به نام لوماندرا ، جهانی که تمدنی باستانی در آن سکونت دارد ، جنگجویی به نام رایا برای یافتن آخرین اژدها مصمم شده است و…

Long ago, in the fantasy world of Kumandra, humans and dragons lived together in harmony. But when an evil force threatened the land, the dragons sacrificed themselves to save humanity. Now, 500 years later, that same evil has returned and it’s up to a lone warrior, Raya, to track down the legendary last dragon to restore the fractured land and its divided people.

IMDb
7.4/10
95%
m
75/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Raya and the Last Dragon 2021

در دنیایی به نام لوماندرا ، جهانی که تمدنی باستانی در آن سکونت دارد ، جنگجویی به نام رایا برای یافتن آخرین اژدها مصمم شده است و…
رایا و آخرین اژدها ، نام فیلمی انیمیشنی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی دان هال و کارلوس لوپز استرادا می‌باشد. در دنیایی به نام لوماندرا ، جهانی که تمدنی باستانی در آن سکونت دارد ، جنگجویی به نام رایا برای یافتن آخرین اژدها مصمم شده است و…

جهت دانلود فیلم Raya and the Last Dragon 2021 (رایا و آخرین اژدها) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با گذشت زمان ، یک انیمیشن سه بعدی دیزنی جدید بدست آوردیم ، واضح است که در این سوراخ هک ، دیزنی پلاس وجود دارد ، در حال حاضر از طریق Premier Access ، بنابراین برای کسانی که نمی خواهند هزینه آن را پرداخت کنند ، مجبور خواهید بود 3 یا 4 ماه دیگر صبر کنید ، من می دانم که آن را می خورد اما سلام شما چه کاری می توانید انجام دهید؟ ، به نظر می رسد این کمی متفاوت از چیزهای معمول آنها است ، بدون آواز و ... نه چندان صدای مشهور؟ ، این یک مفهوم کاملاً حماسی دارد و به نظر می رسد که فیلم می تواند حماسی باشد ، با اژدها ، نبردهای بزرگ ، خلاقیت و چیزهای معمول دیزنی ، این می تواند عالی باشد! ، من واقعاً منتظر این بودم! ، علاوه بر این تیزر ، از تماشای تریلرهای دیگر اجتناب می کردم ، بنابراین هیچ چیز خراب است و فقط می داند که ممکن است کم باشد ، در ابتدا قرار بود در سینما اکران شود اما دانستن اینکه چه اتفاقی می افتد ، چنین نبود ، بنابراین منطقی بود که به دیزنی پلاس بیاید ، بنابراین من سریع آوردم دیروز آن را تماشا کرد و تماشای آن در خانه بسیار عجیب بود و ..... بله همانطور که انتظار می رفت من واقعاً آن را دوست داشتم ، گرچه این کار را نمی کند کاملاً بیشترین تأثیر را روی من باقی نگذاشته و عناصر آشنایی دارد ، اما هنوز هم به اندازه کافی سرگرم کننده است ، بنابراین بیایید در مورد آن صحبت کنیم!

در سرزمین کوماندرا ، رایا (کلی ماری تران) به دنبال همه است این قطعات سنگهای قیمتی در سراسر این ملل دیگر ، نیش ، تالون ، تیل و ستون فقرات برای ایجاد صلح و احیای کوماندرا پس از آنکه برخی از ارواح شیطانی معروف به Drunn مردم سراسر سرزمین را به سنگ تبدیل کرده است ، از جمله پدر خود رایا ، او آخرین خوش شانس به نام را احضار می کند سیسو (Awkwafina) و هر دو تلاش کردند تا همه قطعات را پیدا کنند در حالی که سایر کشورها به دنبال آنها هستند در حالی که به طور تصادفی به دنبال آخرین اژدها نیز هستند ، اکنون بسیاری از فیلم های 3 بعدی انیمیشن دیزنی بسیار فرمول بوده و بسیار تکرار شده اند همچنین ، حتی اگر اکثر آنها فیلم های مختلفی از نظر مفهومی عاقلانه باشند ، اما داستان و ساختار اساساً یکسان هستند ، این مورد نیز اعمال می شود که متأسفانه به این معنی است که اگر فرمول دیزنی را بدانید ، می دانید در رایا و آخرین اژدها چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما به اعتبار فیلم ، رایا و آخرین اژدها است من حداقل مخاطب را مشغول و علاقه مند می کنم ، داستان ممکن است چندان اصلی نباشد اما هنوز هم در وقایع فیلم و ساختمان جهانی بسیار جالب است ، 15 دقیقه اول احساس می کنید که دیزنی کار می کنید 3- فیلم انیمیشن D و به طور متوسط ​​و ابتدایی ترین شکل توسط کتاب ها پخش می شود ، اما هنوز هم جذاب است ، بعد از آن فیلم بهتر می شود ، دلیل خوبی به ما می دهد که چرا باید به اتفاقات اهمیت دهیم ، حتی بیشتر هم می شود حماسی و احساسی و ... حتی خنده دار تر ، مانند افتتاحیه ، از نظر طنز و جایی که باند به آنجا می رود ، کاملاً آشنا به نظر می رسد ، اما من کمی تکرار نمی کنم ، از این رو چرا بیشتر انیمیشن های 3 بعدی فیلم های دیزنی و پیکسار همیشه بسیار فرمول و مشتق هستند ، اما هنوز هم داستان را جالب تر و حوادث را بیشتر در لبه صندلی های خود نگه می دارند و رایا و آخرین اژدها نیز چنین کاری می کند .. ، اما بار دیگر ، شما می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد ، بسیاری از موارد عالی وجود دارد صحنه هایی در میزان احساسی و حماسی بودن آن و بسیاری از صحنه ها r eally برجسته ، دیگران انجام شده است انجام شده است که ، من پیام فیلم را نیز دوست دارم ، آن را واقعا بسته مشت ، همراه با پایان رضایت بخش ، ایده فیلم جالب به نظر می رسد و آن را به خوبی ارائه شده و عدالت نیز انجام شده ، بنابراین به طور کلی داستان دارای ردیابی خوب ، کمدی عمدتاً مناسب ، اکشن حماسی عالی و همچنین بیت های احساسی زیبا است ، اما آنچه که این داستان را از عالی بودن دور می کند ، این است که کل داستان چقدر آشنا و فرمول است ، خیلی بیش از حد کشیده و تکراری است ، اما هنوز هم خوب است با ساخت جهانی عالی ارائه شده است و بسیار سرگرم کننده است ، بنابراین حداقل در تلاش است و در بیشتر موارد موفقیت ایجاد می کند ، اما اگر بگویم قبلاً این کار بهتر انجام شده است ، دروغ می گویم.

انیمیشن مثل همیشه فوق العاده است ، بسیاری از جزئیات عالی در این دنیای شگفت انگیز! ، شخصیت ها عالی هستند ، خصوصاً در نوع ظاهری سنتی دیزنی ، من عاشق ظاهر سیسو و آنچه او می تواند انجام دهد ، او می تواند بزرگترین برجسته باشد انیمیشن ، اما همه چیزهای دیگر واقعا برجسته است ، از جمله جهان کرماندرا ، نبردهای حماسی ، سرعت و حرکت ، همراه با بافتهای واقع گرایانه عالی در آب و باران ، این فقط یک فیلم دیزنی واقعاً خارق العاده دیگر است ، واقعا جالب است که دیزنی این همه تلاش خود را برای فیلم های متحرک خود انجام می دهد ، این یکی از این قاعده مستثنی نیست ، با وجود این که رایا و آخرین اژدها بسیار عالی به نظر می رسد ، درست مثل داستانش ، رایا و آخرین اژدها بسیار آشنا هم به نظر می رسد ، شخصیت ها شبیه کاراکترهایی هستند که می خواهید مانند Overwatch با برخی از شخصیت های انسانی ببینید و رایا کمی شبیه Moana است بیت ، آن و مناطقی وجود دارد که به نظر می رسد کاملاً از چیزهای دیگر مانند بازی ها و فیلم ها جدا شده است ، به نظر می رسد چیزی است که هنگام بازی یا در یک فیلم اکشن زنده مشاهده می کنید ، اما انیمیشن هنوز هم یک منظره دلپذیر برای دیدن و یک فیلم فوق العاده جذاب دیگر از دیزنی است!

شخصیت ها بیشتر سرگرم کننده و کاملاً به یاد ماندنی هستند ، اما همه آنها خیلی برجسته نیستند ، رایا شخصیت اصلی خوب ، او دلپذیر و بسیار دوست داشتنی است ، اما یک قهرمان جنگجو دیگر است که سعی در برقراری آرامش و هماهنگی دارد ، چیزهای جالب زیادی برای او نیست اما او به اندازه کافی دوست داشتنی و دوست داشتنی است تا یک شخصیت اصلی خوب باشد ، فقط آرزو می کنم کمی بیشتر از او باشد صادقانه ، سیسو بهترین شخصیت فیلم است ، او واقعاً خنده دار است ، هدف بسیار خوبی دارد و می تواند بسیار خلاق و لذت بخش باشد ، شخصیت های جانبی دیگر نیز بسیار به یاد ماندنی هستند ، مانند تانگ (بندیکت وونگ) ، بون (ایزاک وانگ) ، کوچک Noi (تالیا تران) و توک توک (آلن تودیک) همراه حیوان خانگی رایا ، همه آنها سهم بزرگی دارند و همه فقط شخصیت های بزرگ حمایت کننده هستند! ، ناماری (جما چان) یک شخصیت شرور مناسب است ، او می تواند ترسناک و جالب باشد به عنوان یک شخصیت احساسی است ، اما بیشتر فقط یک شرور با هدف است ، چیزهای زیادی برای گفتن در مورد او وجود ندارد ، صداپیشگی بسیار عالی است ، کلی ماری تران بسیار خوب است به عنوان رایا ، Awkwafina فوق العاده است به عنوان Sisu ، بندیکت وونگ فوق العاده است ، همان با ساندرا اوه ، جما چان ، آلن تود yk و خیلی بیشتر ، بنابراین با وجود برخی از قهرمان های اساسی نسبتاً خوب و یک شرور متوسط ​​خوب ، شخصیت ها سرگرمی عالی و کمدی بی نظیری را همراه با قلب و احساسات عالی به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهند ، اما صداپیشگی واقعاً زندگی را به ارمغان می آورد حتی برای همه شخصیت ها!

نمره جیمز نیوتن-هاوارد به همان اندازه نمره های دیگرش عالی است ، اما این یکی از حال و هوایی ترین احساساتی است که من تاکنون شنیده ام! ، موسیقی را دوست دارم! ، واقعاً ضبط می کند احساس و دنیای رایا و آخرین اژدها

کاملاً خیالی یا بدیع مانند اکثر فیلم های انیمیشن 3 بعدی دیزنی قبلی نیست ، اما هنوز هم یک فیلم حماسی و باشکوه برای تماشا است! ، رایا و آخرین اژدها نیست هیچ چیز جدید و پیشگامانه ای نیست ، اما بسیار لذت بخش است و چیزهای زیادی برای رضایت هر بیننده ای ارائه می دهد ، با انیمیشن خیره کننده ، صداپیشگی خارق العاده ، شخصیت های سرگرم کننده و لذت بخش ، طنز رضایت بخش ، داستان مناسب ، پیام خوب ، موسیقی خوب با ساختن دنیای بسیار خوب همراه قلب خوب ، گرچه با پیش بینی آن خیلی آشنا است داستان قادر و حتی کلیشه و افتتاحیه بسیار ابتدایی ، همراه با یک قهرمان و شرور نسبتاً خوب ، ممکن است در مورد این دو شخصیت چیزهای بیشتری وجود داشته باشد ، اما آنها برای آنچه که هستند خوب هستند ، اما در غیر این صورت ، این یک دیزنی عمدتا جامد است فیلم ، بهتر از آنچه در Premier Access قبلا وجود داشت ، حتی اگر من آن را ندیده ام ، اما به هر حال ، اگر شما از طرفداران بزرگ دیزنی هستید ، یک ساعت به آن بدهید ، اما شاید صبر کنید تا در Disney Plus رایگان شود سپس 20 پوند برای آن پرداخت کنید آن ، اما اگر شما یا کسی از دیدن آن ناامید باشید ، صرف کمی هزینه برای آن ضرری نخواهد داشت ، من برای آنچه دیزنی در لیست فیلم های انیمیشن 3 بعدی خود قرار داده ام هیجان زده هستم ، این ممکن است عالی نباشد اما مطمئناً در راه درست است!.

من قصد دارم به رایا و آخرین اژدها 8/10 بدهم

جهت دانلود فیلم Raya and the Last Dragon 2021 (رایا و آخرین اژدها) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Raya and the Last Dragon یک فیلم انیمیشن اصلی (خدا را شکر) دیزنی است که تحت الشعاع قرار گرفت زیرا در دیزنی 30 دلار است و در همان روز فینال WandaVision به نمایش درآمد. من به دلیل تمرکز بر فرهنگ آسیایی و این واقعیت که قرار نیست موزیکالی مانند Frozen باشد ، تماشا کردم. احساس می شد که استودیوی انیمیشن دیزنی کار متفاوتی را انجام می دهد و من این کار را دوست دارم. پیش فرض "مدتها پیش ، در دنیای خیالی کوماندرا ، انسان ها و اژدها با هم هماهنگ زندگی می کردند. با این حال ، وقتی هیولاهای شوم معروف به دروون زمین را تهدید کردند ، اژدها برای نجات بشریت خود را فدا کردند. اکنون ، 500 سال بعد ، همان هیولاها بازگشته اند و این به یک جنگجوی تنها ، رایا (کلی ماری تران) بستگی دارد که می تواند آخرین اژدها را ردیابی کند و برای همیشه جلوی دروون را بگیرد. " بنابراین آیا این یک سورپرایز عالی است یا یک اتفاق بسیار ناخوشایند؟

من می خواهم این را مستقیماً از روی سینه خود بردارم اما دوست دارم که این فرهنگ فرهنگ جنوب شرقی آسیا باشد. خوشایند است که می بینیم در فیلم Raya and the Last Dragonهای اصلی جریان بیشتری دارد. من همچنین واقعاً عاشق جهان سازی با اژدها ، نیرومند شرور ، داروون و 5 قبیله هستم. این احساس آشنا است مانند در Avatar: The Last Airbender اما در رایا ، جهان هنوز آنقدر متفاوت است که بتواند آن را از دیگران متمایز کند. آنقدر دنیای جالبی است که من دیگر از فیلم ها یا نمایش های نمایش داده شده در این جهان بیزارم.

انیمیشن بسیار نفس گیر و باشکوه است. این مکان بسیار رنگارنگ است و مکانهای مختلفی از شهر شلوغ تالون و دشتهای برفی ستون فقرات وجود دارد اما همه آنها از نظر بصری خیره کننده هستند. من همچنین باید جیمز نیوتن هاوارد را به خاطر این امتیاز تحسین کنم زیرا موسیقی های سریع برای صحنه های شدیدتر و برخی از امتیازات نشاط آور برای لحظات امیدوار کننده تر وجود دارد. به نظر می رسد که کل امتیاز نشان دهنده دنیای رایا و جنوب شرقی آسیا است و فیلم را به سطح دیگری می رساند. این آهنگ همچنین دارای آهنگی عالی در اعتبار "Lead the Way" از Jhené Aiko است. همچنین برخی از موارد شگفت آور عالی برای مبارزه با دست و شمشیر بازی وجود دارد که مقدار قابل توجهی از فیلم های اکشن را شرم آور می کند. این واقعا یک سکانس اکشن هیجان انگیز دارد!

شخصیت تیتراژ خودش رایا (کلی ماری تران) نیز عالی است. او یک شاهزاده خانم جنگجو خشن و شجاع است و دارای برخی از کلاهبرداران است اما در عدم اعتماد به مردم و باور نکردن اینکه جهان می تواند دوباره متحد شود نقص دارد. او هرگز به نقطه ای نپرداخته و تا حدی فیلم نشان می دهد که او از جهاتی حق با اوست. فکر کردم اژدها سیسو (Awkwafina) ممکن است به طرز غیرقابل تحملی از تریلرها آزار دهنده باشد اما تماشای او بسیار سرگرم کننده است. توسعه دوستی رایا با دیدگاه متضاد سیسو لذت بخش است و سیسو رایا را تشویق به تغییر می کند قانع کننده است. ناماری (جما چان) "شرور" نیز فوق العاده است و رقابت او با رایا از بهترین قسمت های فیلم است. آنچه باعث می شود ناماری به عنوان یک شخصیت کار کند این است که او شرور نیست بلکه مانند رایا دارای نقص است اما هر دو با یکدیگر اشتراک دارند. در طول فیلم به جای اینکه بخواهید رایا پیروز شود ، می خواهید او و ناماری اختلافات خود را حل کنند و به یکدیگر اعتماد کنند. شخصیت های فرعی دیگر نیز خنده دار و دوست داشتنی هستند. بون (ایزاک وانگ) به عنوان صاحب یک رستوران قایق میگو خنده دار است ، تانگ (بندیکت وونگ) یک غول جنگجوی ترسناک با قلبی از طلا است و یک هنرمند نوپای کودک نو پا نیز وجود دارد ، آیا لازم است بیشتر بگویم؟ هر صداپیشه در رایا و آخرین اژدها در نقش خود کار خارق العاده ای انجام می دهد ، به خصوص کلی ماری تران در نقش رایا که کاملاً انتخاب عالی است.

با این حال ، آرزو می کنم این بازیگران نقش مکمل را کمی بیشتر مورد بررسی قرار دهد مانند یک بازگشت به عقب ، زیرا آنها فقط احساس می کنند که برای سوار شدن بسیار مهم هستند. علاوه بر این ، داستان بسیار قابل پیش بینی است و واقعاً هیچ تعجب آور نیست زیرا در بسیاری از کلیشه ها قرار می گیرد که کمی ناامید کننده است. رایا و آخرین اژدها همچنین در کل فیلم به جای اینکه در ابتدای کار باعث کند شدن سرعت شود ، دارای نمایش بی نظیری است.

به طور کلی ، رایا و آخرین اژدها یکی از بهترین فیلم های اصلی انیمیشن دیزنی در گذشته است زمان. این مجموعه با تصاویر شگفت انگیز ، شخصیت های عالی ، سکانس های اکشن هیجان انگیز ، نمره زیبا و اجرای فوق العاده صداپیشگان پر شده است. این فقط کارهای زیادی را انجام می دهد. من رایا و آخرین اژدها را دوست داشتم و امیدوارم دیزنی فیلم های بیشتری مانند رایا و آخرین اژدها بسازد. فقط یک سرویس حق بیمه 30 دلاری انجام نمی دهید و فقط با دیزنی + مانند Soul خوب آن را رایگان می کنید؟