دانلود فیلم Purple Hearts 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Purple Hearts 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Purple Hearts در ژانر(های) عاشقانه, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Purple Hearts به کارگردانی Elizabeth Allen Rosenbaum, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sofia Carson, Nicholas Galitzine, John Harlan Kim, Chosen Jacobs, Anthony Ippolito, Linden Ashby, Kat Cunning, Nicholas Duvernay, Scott Deckert, Kendall Chappell, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-14 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 30/100 می باشد. برای دانلود فیلم Purple Hearts 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
عاشقانه درام
امتیاز :
30/100 6.7/10 38%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
TV-14
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

علی‌رغم تفاوت‌های فراوان، کیسی، خواننده و ترانه‌سرا و لوک، تفنگدار دریایی ، صرفاً برای منافع نظامی ازدواج می‌کنند.

An aspiring musician agrees to a marriage of convenience with a soon-to-deploy Marine, but a tragedy soon turns their fake relationship all too real.

m
30/100
IMDb
6.7/10
38%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Purple Hearts 2022

علی‌رغم تفاوت‌های فراوان، کیسی، خواننده و ترانه‌سرا و لوک، تفنگدار دریایی ، صرفاً برای منافع نظامی ازدواج می‌کنند.
قلب های ارغوانی ، نام فیلمی موزیکال و اجتماعی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی الیزابت آلن روزینبام می‌باشد. علی‌رغم تفاوت‌های فراوان، کیسی، یک خواننده و ترانه‌سرا و لوک، یک تفنگدار دریایی مشکل‌ساز، صرفاً برای منافع نظامی ازدواج می‌کنند.

جهت دانلود فیلم Purple Hearts 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تماشای Purple Hearts بسیار لذت بخش بود اما ایراداتی داشت. چیزهای خوب: 1. آهنگ های Purple Hearts خوب بود. من با خواننده و بازیگر سوفیا کارسون که نقش کیسی را بازی می کند آشنا نیستم. او صدای دوست داشتنی دارد. 2. دو بازیگر اصلی شیمی خوبی داشتند. 3. فیلم جریان خوبی داشت. چیزهای بد: 1. چرا کاسی نمی توانست کمی بیشتر تلاش کند تا این ازدواج ساختگی را واقعی جلوه دهد؟ در عرض چند ساعت پس از ازدواج با لوک، او در مقابل دوستان و همکارانش با او بحث می کند. 2. چرا کسی به یک فروشنده مواد مخدر که ظاهراً خشن به نظر می رسد را باور می کند که می گوید لوک و کیسی در یک ازدواج جعلی هستند؟ مدرکش کجا بود؟ تنها چیزی که لوک باید می گفت این بود که دروغ می گفت و هیچ مدرکی نداشت. 3. کیسی می توانست با لوک کمی مهربان تر باشد. آن مرد به او کمک کرد و حرفه، آزادی و شهرت خود را به خطر انداخت. او از اینکه او مجبور شد در آپارتمانش بماند احساس رنجش می کرد و او را با جراحت شدید روی کاناپه می خواباند. 4. چرا دوستشان فرانکی را بکشند؟ او پسر شیرینی بود و من دوست داشتم بعداً در فیلم Purple Hearts او را ببینم که با دوست دخترش ازدواج می کند. 5. این یک فیلم کاملاً قابل پیش بینی بود، مخصوصاً پایانی که در آن دو رهبر در نهایت اعتراف کردند که نسبت به یکدیگر احساسات دارند. دوست داشتم اشتیاق و احساسات بیشتری از آنها ببینم.

جهت دانلود فیلم Purple Hearts 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نفرت بیش از حد در جهان وجود دارد و به Purple Hearts رمانتیک استراحت بدهید. اول اینکه چرا باید نسبت به یک فیلم عاشقانه اینقدر انتقاد کرد؟ من متوجه نشدم. فیلم مانند یک نفس است مخصوصاً وقتی که فیلم یا سریال های جدی زیادی دیده باشید. قدر سادگی را بدانید و خود را در چیزی غرق کنید که به نوعی به شما اجازه می دهد از واقعیت فرار کنید. چه کسی دوست ندارد داستان عشقی مانند داستان آنها داشته باشد؟ Purple Hearts به ما می‌گوید چقدر عالی است که کسی را داریم که واقعاً ما را دوست دارد و من حدس می‌زنم نقدهای ضعیف همه آنقدر تلخ هستند که زیبایی عاشق شدن را نمی‌بینند یا در زندگی‌شان خیلی جدی هستند و برای بعضی‌ها وقت ندارند. عشق.

و بازیگران اینجا واقعاً کار فوق العاده ای انجام دادند! آنها واقعیت های افراد واقعی را منعکس می کنند - اینکه در زندگی همیشه روز شادی نیست. واقعاً می توانی در بازی آنها صدمه ببینی. مثل یک ترن هوایی با آنها است.

ای کاش می توانست طولانی تر باشد. مانند آنچه ما در فیلیپین می گوییم، "بیتین" است. ولی بازم فیلم خوبیه این را نگاه کن!