دانلود فیلم Prospect 2018 (معدن‌کاوی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم معدن‌کاوی 2018 بدون سانسور

فیلم معدن‌کاوی در ژانر(های) علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفت. Prospect به کارگردانی Christopher Caldwell, Zeek Earl, در کشور(های) ایالات متحده آمریکاکانادا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sophie Thatcher, Pedro Pascal, Jay Duplass, Andre Royo, Sheila Vand, Anwan Glover, Luke Pitzrick, Arthur Deranleau, Alex McCauley, Doug Dawson, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 68/100 می باشد. برای دانلود فیلم Prospect 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی
امتیاز :
6.3/10 88% 68/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا کانادا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
R
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دختری نوجوان و پدرش به ماه سفر می‌کنند. آن‌ها قراردادی را برای استخراج مقدار زیادی الماس در عمق زیاد آن امضا می‌کنند.

A teenage girl and her father travel to a remote alien moon, aiming to strike it rich. They've secured a contract to harvest a large deposit of the elusive gems hidden in the depths of the moon's toxic forest. But there are others roving the wilderness and the job quickly devolves into a fight to survive.

IMDb
6.3/10
88%
m
68/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Prospect 2018

دختری نوجوان و پدرش به ماه سفر می‌کنند. آن‌ها قراردادی را برای استخراج مقدار زیادی الماس در عمق زیاد آن امضا می‌کنند.
 دختری به نام سی و پدرش به سیاره‌ای دورافتاده سفر کرده و به دنبال جواهراتی ارزشمند هستند. اما آنها غریبه‌های دیگری را در جنگل‌های سمی این سیاره می‌یابند و ماموریت آنها به سرعت به نبردی بسیار سخت تبدیل می‌شود که باید….

جهت دانلود فیلم Prospect 2018 (معدن‌کاوی) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


لکه ملکه. این یک تئوری است.

چه SF خارق العاده ای! نه به دلیل وجود مناظر فضایی نفس گیر. یا چون نبردهای چشمگیر و کهکشانی در حال انجام است. و مجموعه ای از بیگانگان عجیب و غریب را مشاهده نمی کنید. صادقانه بگویم ، همه چیز بسیار ارزان به نظر می رسد. گویی کسی فقط برای جمع آوری بقایای فیلم های داستانی قدیمی در اتاق وسایل شرکت های بزرگ فیلم سازی جستجو کرده است. فضاپیما ، یک غلاف ، که با آن Cee (سوفی تاچر) و پدرش دیمون (جی دوپلاس) در یک سیاره ناشناخته ، سبز و باتلاقی فرود می آیند ، به نظر می رسد یک سطل آشغال قدیمی و پلاستیکی پر از دکمه های فشار مکانیکی و اهرم های دارای دستورالعمل های زیر آن به یک زبان خارجی. بلافاصله به فکر لوازم قدیمی آشپزخانه مولینکس افتادم که مادرم از آنها استفاده می کرد. و من آن را به طور خلاصه با اولین فیلم جنگ ستارگان دهه 70 مقایسه کردم. و همچنین آن کتاب های قدیمی SF از کتابخانه که من به عنوان یک پسر جوان بلعیدم. حتی پوستر فیلم نیز شبیه جلد چنین کتابی بود.

شاید به این دلیل نیز باشد که من بسیار شیفته این جهان خیالی سازندگان شده ام. بودجه محدود به این معنی بود که آنها باید مبتکر باشند و دنیای علمی تخیلی را با منابع محدود توسعه دهند. محیطی که به نظر زمینی نمی رسد و در آن از تکنیک های ناشناخته استفاده می شود. صادقانه بگویم ، من واقعاً نمی فهمیدم که این در مورد چیست. س و پدرش چه چیزی را باید در این کره خاکی برداشت کنند؟ آیا گلوله های مرمر ، به نام اورلاک ، منبع انرژی بودند؟ یا اینها سنگ های قیمتی گرانبهایی بودند؟ نظری ندارم. اما واضح بود که ارزش پول زیادی دارند. و این نیز علتی است که چهره های سرگردان (ظاهراً تعداد زیادی غلاف فرود وجود دارد) سعی می کنند محصولات یکدیگر را بدزدند. Cee و Damon در بعضی از مواقع وقتی با عزرا (پدرو پاسکال) و همراهش روبرو می شوند ، این مسئله را تجربه می کنند. و از آن به بعد این یک مبارزه برای بقا است.

من می دانم که برخی از مردم می گویند معدن‌کاوی کند است و آنها از عدم بازیگری شکایت می کنند. نه ، این فیلمی با نبردهای قهرمانانه لیزر (حتی اگر گاه به گاه آتش سوزی وجود دارد) و تعقیب های بین کهکشانی نیست. اما اگر توفیق همدلی با این دنیای عجیب و غریب را پیدا کنی ، همانطور که من انجام دادم ، همه چیز ناگهان جذابتر می شود. در لحظات خاصی گفتگوهای Cee و Ezra را تحت تأثیر قرار دادم. و حتی اگر آنها از نظر قطری مخالف یکدیگر باشند ، این درک و پذیرش ناگهانی وجود دارد که باعث می شود برای فرار از این کره خاکی هدفمند کار کنند.

محیطی که در آن اتفاق می افتد واقعاً غیرزمینی نیست. جنگلی باتلاقی ، پر از درختان عجیب پوشیده از خزه ها و سرخس های غول پیکر. با چشم اندازهایی مانند نی که در هر لحظه انتظار پرواز یک اردک وحشی را دارید ، عجین شده است. اما این دو شخصیت ، با کت و شلوار فضایی به سبک قدیمی و کلاه فضایی غول پیکر و یک شلنگ انعطاف پذیر که آنها را به هم متصل می کند ، قدم می زنند و این باعث می شود احساس علمی تخیلی داشته باشد. و همچنین جزئیات جزئی دیگری نیز وجود دارد که این را تضمین می کند. مانند هدفون های steampunk که Cee متعلق به آن است یا زبان عجیبی که در دفترچه اش خط می زند. و هنگامی که آنها با یک گروه مذهبی روبرو می شوند که در یک چادر کمپینگ معمولی در این کره خاکی زندگی می کنند ، مطمئناً این احساس را خواهید داشت که در منظومه شمسی دیگری قرار دارید.

با احترام به سوفی تاچر ، با معدن‌کاوی برای اولین بار در صفحه بزرگ ظاهر شد. او آنقدر طبیعی و آرام بازی کرد که به نظر بازیگری نمی رسید. نوجوانی مرموز و گذشته ای مرموز. دختری که از گذشته خود چیز زیادی نمی داند و ظاهراً در زندگی اش هرگز خانه واقعی نداشته است. شگفت آورترین چیز این بود که شما چگونه با پیشرفت فیلم بزرگ شدن او را می بینید. یک اجرای فوق العاده بازیگری. خوش رنگ ترین چهره پدرو پاسکال است. نوعی نوع جنایتکار که بی ادب به نظر می رسد اما او همیشه از چنین زبانی غلوآمیز کلامی (گاهی فهم دشوار) استفاده می کند. به این ترتیب به نظر می رسد هر آنچه او می پرسد یا می گوید فوق العاده مهم است. شیمی بین دو شخصیت همان چیزی است که معدن‌کاوی را به فینال می کشاند.

"Prospect" فیلمی جذاب است که در آن استفاده از مواد جالب و مبتکر یک کوکتل مهیج ایجاد می کند که منجر به یک فیلم عجیب و یکپارچه می شود SF تنها چیزی که دو شخصیت اصلی (به معنای واقعی و واقعی) به هم متصل شده اند می خواهند به آن برسند ، بازگشت مطمئن به کشتی مادر است. و زمان مهم است ، زیرا آنها باید آنرا در لحظه خاصی از چرخه انجام دهند. شاید داستان کاملاً ساده باشد. اما به نظر من ، این خط داستانی کاملاً منطبق بر دید مینیمالیستی معدن‌کاوی فوق العاده موفق SF است. این قطعاً به علاقه مندان به SF توصیه می شود!

جهت دانلود فیلم Prospect 2018 (معدن‌کاوی) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Prospect هرگز سعی در انکار ریشه های خود ندارد. فضایی وسترن با یک فیلم Scifi تلاقی می کند که به نظر می رسد به نوعی از اوج دهه 70 فرار کرده است. دادن یک داستان فریبنده از یک دختر آینده نگر و رابطه ای که به آرامی در حال رشد است و بین او و قاتل پدرش رشد می کند. اولین سفارش تجارت ، برای زنده ماندن!

همه چیز خیلی ساده نیست ، زیرا کریستوفر کالدول و Zeke Earl کارگردانان / نویسندگان تصمیم می گیرند ناظر را مستقیماً به درون این جهان کار بیندازند ، با نمایشگاه کوچک برای توضیح آنچه که در جریان است. Prospector Damon در حال حاضر مواد مخدر را به خواب می برد و به اندازه کافی برای جلوگیری از ناامیدی از زندگی خود استفاده می کند ، زیرا به نظر می رسد دخترش Cee گیر کرده است. او بدون هیچ دوست و خاطره ای ، به شدت سعی می کند در زمانهای آرامتر بنویسد.

محققان به "سبز" می روند تا سنگهای قیمتی مانند مرواریدهای صدف خورشید را در موجودات دفن شده پنهان کنند و این سنگها راه آنها هستند از فقر. به نظر می رسد آینده نگری یک تخصص و یکی از پدرانش در مهارت است ، شما را تصور می کند که فقر آنها درگیر است. مانند جوزف هلرز کچ 22. با این حال ، یک برخورد ضعیف با عزرا و شماره دو او منجر به این می شود که پدرش سعی کند دزد شود و در این حین تیرباران شود. Cee در حال فرار از امنیت غلاف خود برای پیدا کردن آن شکست خورده است و او به دام افتاده است. زمان بازگشت برای بازگشت به مدار به موقع برای عزیمت با حمل و نقل آنها.

به نظر می رسد سبزها بسیاری را بلعیده اند ، زیرا عزرا نیز توسط اراده خود گیر افتاده است و قبل از بلعیدن او در حال فرار است. توسط چشم انداز کارگردانانی که با وجود درختان و زندگی ، این دنیای سرسبز را مانند هر دنیای پسا آخرالزمانی تهدیدآمیز ساخته اند. به نظر می رسد که سایر افراد ورودی با شور و حرارت نیمه مذهبی باقی مانده اند و در عین حال مزدوران بیشتری به دنبال افراد مناسب برای استخراج سنگهای قیمتی هستند که به نظر می رسد آنها برای بازیابی نیز مأیوس هستند. در کل یادآور پسر کلاسیک و سگ او و همچنین The Cormack McCarthy's The Road است ، زیرا ما می بینیم Cee از یک دختر به زن دیگر رشد می کند.

با توجه به اینکه فیلم قادر است بسیاری از عناصر را مبهم نگه دارد ، با گفت وگوهایی که گاهی اوقات به دلیل ضعف سیستم های Comm و زمان ضعف Cee نگاه می کند ، اما این برای بیننده قابل خواندن نیست ، به عنوان نمونه های برجسته: همچنین سوالاتی در مورد دلیل عدم استخراج این منابع توسط شرکت های ثروتمندتر. کاری که پروسپکت هوشمندانه انجام می دهد این است که هرگز فاش نمی کند چه مدت زمان گذشته است. همانطور که رابطه Cee و Ezra به طور ارگانیک رشد می کند ، اما Cee خودش بزرگتر و عاقل تر به نظر می رسد از واقعه ای به واقعه ، حتی به لبخند هنگام ترک آنها. آیا واقعاً فقط واقعیتی است که آنها از دست آنها فرار کرده اند؟

سوفی هچر و پدرو پاسکال در نقش های اصلی به سادگی بی نظیر هستند ، در حالی که بخش قطع عضو به طور ناخوشایندی ناخوشایند است و در عین حال با شکوه سیاه است. اما بازیگران پشتیبانی نیز به خوبی ساخته شده و جذاب هستند ، اما هرگز در مورد وضعیت خود و اینکه چرا در این مکان وحشتناک گیر کرده اند آشکار نمی شود. موسیقی و SFX احساس فیلم را کاملاً برانگیخته می کنند.

Prospect هرگز نوع فیلم همه نخواهد بود. حرکت کند ، شخصیت محور و غالباً عمداً از ارائه واقعیت به شما اجتناب می کند. برای کسانی که ژانرهای ذکر شده را دوست دارند ، این یک یافته واقعی است و شایسته وقت شماست.