دانلود فیلم Prey 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Prey 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Prey در ژانر(های) علمی تخیلی, اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Prey به کارگردانی Dan Trachtenberg, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Amber Midthunder, Dakota Beavers, Dane DiLiegro, Stormee Kipp, Michelle Thrush, Julian Black Antelope, Stefany Mathias, Nelson Leis, Bennett Taylor, Mike Paterson, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Prey 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان منشأ پیدایش "شکارچی" در ملت کومانچ در حدود 300 سال پیش. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان بسیار تکامل یافته که روی زمین فرود آمد، می جنگد.

In the Comanche Nation in 1717, a fierce and highly skilled warrior named Naru learns the prey she is stalking is a highly evolved alien with a technologically advanced arsenal.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Prey 2022

داستان منشأ پیدایش "شکارچی" در ملت کومانچ در حدود 300 سال پیش. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان بسیار تکامل یافته که روی زمین فرود آمد، می جنگد.
طعمه ، فیلمی اکشن و ترسناک محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دن تراختنبرگ می‌باشد. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان بسیار تکامل یافته که روی زمین فرود آمد، می جنگد.

جهت دانلود فیلم Prey 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آیا تا به حال سعی کرده اید یک بازی را در حالت سخت انجام دهید، فقط متوجه شده اید که بازی به لب شما ضربه می زند، و سپس آن را متوقف کرده اید، تصمیم گرفته اید که سختی را به آسان تغییر دهید، و ناگهان در حال تسلط بر بازی هستید، هزاران XP دریافت می کنید و آیا یک ماشین کشتار غیرقابل توقف هستند؟ خب، این چیزی است که در Prey اتفاق می‌افتد.

در ابتدا ما با قهرمان نفرت‌انگیز آشنا می‌شویم که مانند یک پسر نوجوان لوس رفتار می‌کند که می‌خواهد کاری انجام دهد فقط به این دلیل که مردم به او می‌گویند که می‌تواند. آنها را انجام نده." وای، این یک طرز فکر بسیار پخته است. البته قرار است ما او را ریشه‌یابی کنیم، زیرا او قهرمان داستان است، به‌علاوه، مردان سمی زن‌ستیز قبیله‌اش با او بدرفتاری می‌کنند. متأسفانه، واقعاً هیچ دلیلی برای دوست داشتن او وجود ندارد - او نه تنها طوری رفتار می کند که به اختلال نافرمانی مقابله ای مبتلا است، بلکه در انجام کاری که فکر می کند در آن عالی است (شکار) نیز بسیار وحشتناک است. او در هر شکاری که تلاش می کند شکست می خورد - گوزن، شیر، خرس، حتی خرگوش. اما بعد، او بهترین ایده را دارد - ظاهراً بازی (زندگی) را متوقف می کند، دشواری را به آسان تغییر می دهد و ناگهان غیرقابل توقف است. او کمی طناب به تاماهاوک خود می بندد، که نه تنها به این معنی است که اکنون می تواند آن را پس از پرتاب به سمت خود بکشد، بلکه تبر نیز اکنون هرگز نمی تواند از دست بدهد، برد تقریباً نامحدودی دارد و گرهی که روی طناب بسته می شود. می تواند نه تنها وزن قهرمان داستان را تحمل کند، بلکه همانطور که بعداً خواهیم دید، وزن یک شکارچی کاملاً رشد یافته را هنگامی که قهرمان داستان او را به اطراف می کشد، بدون اینکه از زمین خارج شود، تحمل کند.

بنابراین، اکنون الهه جنگ چند خرگوش را می کشد، که با تنظیم آسان، یک تن XP به او می دهد که ظاهراً از آن برای باز کردن همه چیز در درخت مهارت خود استفاده می کند. او اکنون یک مبارز دست به دست استاد است، پرش دوبل، بارهای HP و استقامت دارد. او به راحتی یک مرد جنگجو از قبیله خود را مورد ضرب و شتم قرار می دهد، سپس یک دسته از شکارچیان فرانسوی را که همگی دوبرابر اندازه او بودند، کتک می زند، و سپس این مزخرفات را از خود شکارچی بیرون می کشد، دوباره دست به مبارزه می شود. همچنین عاقلانه بود که او سلامت و انعطاف پذیری خود را بالا ببرد، زیرا وقتی شکارچی با سپر خود به سر او ضربه می زند، هیچ آسیبی نمی بیند - همان سپری که او برای قطع کردن یک درخت از وسط استفاده کرد، و حتی می تواند قطع کند. از طریق سنگ اما وقتی به قهرمان زن قوی برخورد می کند، فقط سرش را کمی تکان می دهد. همچنین، تمام آن امتیازات مهارتی که عاقلانه به خرج داده، او را در برابر خفه شدن و کوبیدن به زمین توسط Predator مصون می‌سازد.

اما اگرچه او احتمالاً در این مرحله می‌توانست شکارچیان را از بین ببرد، نویسندگان به یاد داشتند که او قرار است فوق العاده باهوش باشد، بنابراین او را با فریب دادن او می کشد تا جلوی وسیله هدف گیری روی کلاه خود قدم بگذارد. مهم نیست که او فوراً متوجه شد که یک تکه فناوری بیگانه چگونه کار می کند، در اوایل فیلم به وضوح دیدیم که Predator به صورت دستی انتخاب می کند که هدف لیزری خود را به کجا نشان دهد (صحنه ای که در آن سه نقطه قرمز را در قسمت های مختلف یک دستگاه قرار می دهد. بدن مخالفان). اما اکنون، هنگامی که Predator تفنگ تیر خود را شلیک می کند، همان وسیله هدف گیری به طور خودکار فعال می شود، حتی اگر کلاه ایمنی با دستگاه هدف گیری فقط روی یک سنگ نشسته باشد.

همچنین لازم به ذکر است که Predator در Prey بی کفایت ترین فیلم در کل فرنچایز است. او به چپ و راست ضربه می خورد و همه جا خونریزی شدیدی دارد. با این حال، تمام آسیب هایی که او متحمل می شود هیچ تأثیری روی او ندارد - البته تا زمانی که با زن اصلی قوی مبارزه نکند.

موارد دیگری که باید به آن توجه کرد CGI وحشتناک است، این واقعیت که در Prey شما را به خود اختصاص داده است. قطع پا فقط یک ناراحتی جزئی است و نادرستی های تاریخی و جغرافیایی متعدد.

Prey یک ساعت و نیم است، اما حداقل سه ساعت به نظر می رسد. متاسفانه هنوز فیلم Predator خوب بعد از 1 و 2 وجود ندارد.

جهت دانلود فیلم Prey 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نارو (امبر میدتاندر) در سال 1719 در دشت‌های بزرگ شمالی اتفاق می‌افتد، یک زن کومانچی جوان است که در حالی که به عنوان یک درمانگر آموزش دیده، آرزو دارد مانند برادرش تابه (داکوتا بیورز) یک شکارچی باشد. وقتی نارو آنچه را که فکر می‌کند "پرنده رعد و برق" در آسمان می‌بیند، این را نشانه‌ای می‌داند که آماده است خود را شکارچی ثابت کند. هنگامی که او به گروهی به رهبری برادرش می‌پیوندد که قصد دارند یک شیر کوهی را پایین بیاورند، به زودی با موجودی خطرناک‌تر از آنچه قبلاً با آن مواجه شده‌اند مواجه می‌شوند.

Prey اولین فیلم Predator است که از آن زمان ساخته و اکران شده است. دیزنی فاکس و اولین محصول این مجموعه را پس از عملکرد ضعیف The Predator در سال 2018 خریداری کرد. زمانی که کارگردان دن تراختنبرگ و پاتریک آیسون، فیلمنامه نویس، جان دیویس، با ایده اولیه که تبدیل به طعمه می شود، به سراغ تهیه کننده سریال رفتند، فیلم با عنوان کاری جمجمه ها توسعه یافت. تراختنبرگ فیلم بلندی را کارگردانی نکرده است که موفق شد در 10 لین کلاورفیلد در سال 2016 با تعدادی از پروژه‌هایی که به آن‌ها پیوسته است یا بدون او ادامه می‌دهد یا با حضور تراختنبرگ عمدتاً در تلویزیون لغو شده است. Prey هم برای Trachtenberg و هم برای فرانچایز Predator یک بازگشت خوش‌آمد را نشان می‌دهد، زیرا احتمالاً بهترین اثری است که از زمان اولین فیلم داشته‌ایم.

مثل فیلم‌های قبلی Predator و Predator 2 که فیلم‌های اصلی را به خود اختصاص دادند. مانند فیلم‌های کماندویی و پلیسی و آنها را با گنجاندن یک شکارچی غنائم بیگانه برگرداند، Prey مجموعه‌ای از شخصیت‌ها را در بومیان کومانچی خود می‌گیرد که می‌توانستند به راحتی فیلم خود را مستقل از The Predator حفظ کنند و یک ترکیب جذاب ایجاد کنند. با هیولای تثبیت شده همان طور که با شخصیت های فیلم اول و دوم انجام دادند. امبر میدتاندر نقش اصلی ما نارو است و او در فیلم Prey واقعاً خوب است زیرا در صحنه‌های مبارزه توانایی دارد، اما همچنین بسیار سبز است که به فروش لبه‌های خشن‌تر به صحنه‌های مبارزه کمک می‌کند که شامل برخی از ناشیانه‌ای است که از چنین درگیری‌هایی انتظار دارید. سایر بازیگران بازیگران خوبی هستند و خود را به سکانس‌های سرگرم‌کننده و بسیار بی‌رحمانه در فیلم Prey وام می‌دهند، از جمله سکانسی در پرده سوم که به پایان فیلم Predator 2 اشاره خوبی داشت. کلاه ایمنی که بیشتر شبیه جمجمه است تا آن چیزی که ما به آن عادت کرده ایم و در زمینه کار می کند. ما همچنین یک شخصیت سگ محکم در Sarii داریم که تقریباً در فیلم Prey نقش اصلی را ایفا می‌کند و هر ذره شخصیتی هستند که از یک بازیگر انسانی انتظار دارید.

Prey یک ژانر خوب در فیلم Prey است. حق خودش است، اما همچنین سری Predator را پس از خارج شدن از ریل به دلیل آشفتگی The Predator در سال 2018 به مسیر اصلی بازگرداند. امبر میدتاندر در نقش نارو و اکشن و تماشایی نقش اول را دارد. عمل سوم کمی طولانی است و شاید بتوان آن را ساده کرد، اما جدا از آن، این یک سرگرمی عالی است.