دانلود فیلم Passengers 2016 (مسافران) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مسافران 2016 بدون سانسور

فیلم مسافران در ژانر(های) درام, عاشقانه, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفته است. Passengers به کارگردانی Morten Tyldum, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Andy García, Aurora Perrineau, Kristin Brock, Julee Cerda, Fred Melamed, Matt Corboy, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 41/100 می باشد. برای دانلود فیلم Passengers 2016 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام عاشقانه علمی تخیلی
امتیاز :
7.0/10 30% 41/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

 فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند…

A spacecraft traveling to a distant colony planet and transporting thousands of people has a malfunction in its sleep chambers. As a result, two passengers are awakened 90 years early.

IMDb
7.0/10
30%
m
41/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Passengers 2016

 فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند…
یک سفینه فضایی برای حمل و نقل هزاران نفر از مردمان قصد سفر به یک سیاره دور را دارد، ولی یکی از محفظه‌های خوابش مشکل پیدا می کند و در نتیجه یکی از مسافران ۹۰ سال زودتر از موعد مقرر از خواب بیدار می شود و زمانی که میبیند به تنهایی در حال پیر شدن و مُردن است تصمیم می‌گیرد مسافر دیگری را نیز بیدار کند و ...

جهت دانلود فیلم Passengers 2016 (مسافران) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مسافران سفر 120 ساله فضاپیمای آوالون به یک مستعمره خارج از جهان را دنبال می کنند ، با حمل بیش از پنج هزار مسافر که به دنبال شروع زندگی جدید هستند. متأسفانه در این مسیر مشکلی پیش آمد و جیم زودتر از خواب زمستانی - نود سال زود از خواب بیدار شد. او خود را تنها در یک رزمناو لوکس می بیند که در آن دستبند مسافرتی فقط امکانات اولیه را برای او فراهم می کند ، فقط یک بارمن اندرویدی برای شرکت. کمی خراب کننده است ، اما من در طولانی مدت در مورد آن بحث خواهم کرد: جیم پس از یک سال تنهایی دردناک ، غلاف شفق قطبی را کشف می کند ، شیفته زیبایی او می شود ، سیاهههای مربوط به سوار شدن به او را تماشا می کند و کتابهایش را می خواند و شیفته وسواسی می شود که او را از استیصال خارج می کند ، تصمیم بگیرد او را بیدار کند و او را محکوم کند که بقیه عمر خود را در Avalon بگذراند ، دقیقاً مانند او.

این معضل اخلاقی و اخلاقی است که جالب ترین پیش فرض فیلم را پیش می برد و بحث برانگیزترین قسمت فیلم که افراد و منتقدان را در آغوش می کشد. از نظر من ، این جایی است که بزرگترین نقطه قوت فیلم نهفته است. جیم را از یک قسمت جذاب و دوست داشتنی به چیزی کمی خاکستری و کدر تبدیل می کند. مسافران مخاطب خود را نشان می دهد. در شرایط او چه می کنید؟ نمی توان انکار کرد که انتخابی وحشتناک برای محکوم کردن شخصی به سرنوشت شما است. به مراتب نجیب تر است که به جای اینکه شخصی را با خود به پایین بکشید ، خودتان دچار نقص عملکرد شوید. اما اگر در چنین شرایطی بودید و تا پایان عمر بدون هیچ گونه تماس انسانی با تنهایی کامل روبرو شدید؟ همه وسوسه می شوند ، و من با کمال میل می خواهم همان نتیجه جیم را بگیرم.

سومین اقدام فیلم باعث می شود که این اصول اخلاقی به حاشیه برود تا اوج بمب گذاری تر ، به عنوان جیم و شفق قطبی کشف کردند که مشکلات کشتی فراتر از برخی از غلاف های خواب زمستانی نامناسب است و زندگی پنج هزار خدمه و مسافر دیگر در معرض خطر است. از دیدگاه روایت ، اقدام سوم کاری کمی بیشتر از ایجاد هیجان بیشتر برای بینندگان کم توجه تر ، و متحد کردن جیم و شفق قطبی است تا به یک نتیجه تلخ و شیرین منجر شود. اگر من مسافران را کارگردانی می کردم ، احتمالاً چند راه مختلف وجود داشت که دوست داشتم تلاش کنم تا لحن فیلم را کمی بیشتر تغییر دهد. این یک پیش فرض برای یک رمز و راز بود. بگویید ، اگر با بیدار شدن شفق قطبی و استقبال از طرف این آقا خوش تیپ که آهسته آهسته از آن استقبال می شود ، باز می شد ، در مورد محیط بیدار شدن او کمی رمز و راز داشتید ، و می توانست برای ایجاد سو to ظن مورد استفاده قرار گیرد روی جیم و او را در یک نور کمتر از قهرمانانه نقاشی کنید. یا برای اینکه پایان کار کمی بیشتر از یک احساس عاطفی یا احساس میراث برخوردار باشد (من در این زمینه توضیح نمی دهم ، اما شما می توانید منظورتان را حدس بزنید که یک بار آن را ببینید).

سایر مسافران قدرت بزرگ با بازیگری است. شما امروز بی دلیل دو ستاره آینده دار جوان را انتخاب نمی کنید و هر دو ارزش دستمزد سرسام آور خود را دارند. کریس پرات مثل همیشه جیم بی دردسر جذاب است. اولین سال حضور وی در کشتی ، کاملاً تنها ، دلخراش است و درگیری در درون او با معضل اخلاقی ، دردی است که در چهره و زبان بدن او دیده می شود. او مطمئناً از آن چشم سگهای توله سگ استفاده می کند که خیلی خوب از پس آنها برمی آید. جنیفر لارنس بار دیگر ثابت کرد که چرا او یکی از با استعدادترین بازیگران زن امروز است. علاوه بر شیمی کاملاً خارق العاده ای که او با پرات به اشتراک می گذارد ، استعدادی که به نظر می رسد هر دو به زحمت به اشتراک می گذارند ، عملکردهای شخصی او از عشق ، ناامیدی ، عصبانیت و شوک در سطح دیگری است. لحظه ای که متوجه شد جیم از خواب بیدار شده است ، می توانید شکسته شدن معده خود را در درک خردکننده آنچه اتفاق افتاده است ، مشاهده کنید. مایکل شین به سادگی به عنوان آرتور ، بارمن اندروید نیز عالی است ، کلمات خردمندانه و بیان ضربتی را ارائه می دهد ، در حالی که لورنس فیشبرن و اندی گارسیا هرگز به اندازه کافی برای فرو رفتن دندان های خود کافی نیستند (به ویژه مورد دوم ، که به نظر می رسد برای ثانیه و هیچ خطی ندارد).

تصاویر نیز بسیار چشمگیر هستند. کشتی فضایی Avalon خود یک طراحی خیالی چشمگیر است که برخی از تروپ های برجسته و کلیشه های طراحی کشتی علمی تخیلی را می چرخاند که برای خود چیز جدیدی طراحی می کند. حلقه های چرخشی را که توسط گرانش به هم چسبیده اند ، می گیرد ، اما آنها را به شکلی می پیچاند که بیشتر شبیه رشته های DNA است. نمی توانم بگویم این یک فیلم کاملاً واقع گرایانه است در برخورد با فضا (مثلاً خورشیدی که می خورند خیلی تاریک است) ، اما به هر حال این علمی-تخیلی است و بازخوانی مریخ نیست. جایی که مسافران واقعاً در استعداد بصری خود عالی عمل می کنند ، اشیا اصلی هستند. هر اتاق فضایی فیزیکی با معماری صاف و تمیز است. تنوع در طراحی و رنگ آمیزی از بار تا رستوران مکزیکی ، به عنوان مثال ، زندگی را در یک محیط بالینی غیر از این مرده و بالینی به ارمغان می آورد.

مسافران علمی تخیلی هستند که سوالات متفاوتی را نسبت به بسیاری از علوم دیگر ارائه می دهند. فیلم های فی تمایل به سمت گرایش دارند. هنوز مانند بیشتر با س questionsالات اخلاقی و فلسفی بازی می کند ، اما مسافران در درمان خود بسیار بحث برانگیز هستند و این برای من یک نقطه قوت است تا یک نقطه ضعف. جیم یک پسر جذاب و دوست داشتنی است که توسط ناامیدی و اندوه ناب به چیزی وحشتناک رانده می شود و این انسانیت او را نشان می دهد. این نشان می دهد که همه ما در یک منطقه اخلاقی خاکستری زندگی می کنیم و همه در شرایط شدید می توانیم تسلیم اقدامات وحشتناک شویم. حتی افراد کاملاً بنیادین نیز قادر به انجام کارهای وحشتناک هستند. من به مسافران 8/10 و محکم انتقاد می کنم.

جهت دانلود فیلم Passengers 2016 (مسافران) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ابتدا باید بگویم که من واقعاً از مسافران لذت بردم. یک درام عاشقانه در فضا برای فیلم یک موضوع معمول نیست. با باز شدن فیلم ، من بیشتر و بیشتر در مورد چگونگی پایان این فکر می کردم ، زیرا هیچ مسیر مشخصی وجود ندارد ، همه چیز ممکن است. من پایان را دوست داشتم ، این تنها پایان بود که هر نوع حس را به وجود می آورد ، اما در کل راه یک رمز و راز بود.

بازیگران عالی ، البته جلوه های عالی و غیره به سادگی برای چشم ها یک لذت است . یک افسانه عالی در فضا ، کاملاً ارزش دیدن.

سپس همه اشتباهات فیزیک. من به اندازه کافی فیلم ، علمی تخیلی و سایر فیلم ها دیده ام تا اجازه ندهم خطاهای فیزیک لذت را از بین ببرند. من آنها را به عنوان بخشی از سرگرمی در نظر می گیرم. هنوز نمی توانم تعجب کنم که چرا این چند میلیون پروژه نمی توانند یک نفر را با مدرک کارشناسی ارشد فیزیک / مهندسی استخدام کنند تا حداقل موارد کاملاً واضح را فیلتر کند.

1 این کشتی با 50٪ سرعت نور در حرکت است. سپس آنها در منظره ای دیدنی و جذاب برای مسافران به دور ستاره ای تیراندازی کردند. با این سرعت چیزی برای مشاهده وجود نخواهد داشت. همه چیز در یک میکرو ثانیه تمام خواهد شد. ثانیا ، این دیدگاه به دلیل اثرات نسبیت تحریف می شود. ثالثاً ، هیچ مسافری برای مشاهده آن وجود نداشته باشد ، با این حال کشتی آن را از بلندگوها اعلام می کند !! چرا آنها در وهله اول نیاز به تیر انداختن دارند ، همچنین با توجه به نیروی وحشی ناشناخته کشتی (50٪ سرعت نور و شخم زدن از طریق سیارک ها) یک معما است.

2. نیروی جاذبه کشتی توسط نیروی چرخشی و سانتریفیوژ كشتی كامل ایجاد می شود. سپس یک صحنه وجود دارد که چرخش فقط متوقف می شود و جلوه های چشمگیری را در استخر ایجاد می کند. چرا ابتدا باید چرخش متوقف شود؟ اما ، با عبور از این س questionال ، متوقف کردن چرخش در یک نمونه باعث شتاب در جهت مماسی چندین گرم می شود (در واقع بی نهایت). کشتی متلاشی می شود. بیایید بگوییم چرخش به تدریج متوقف می شود ، در این مدت زمان شتاب مماس وجود دارد و باعث می شود آب استخر ابتدا به سمت دیوار جریان یابد. چرخش نیز در یک نمونه شروع می شود. خوب ، همه چیز در فیلم Passengers بسیار بسیار اشتباه است.

3. موتورهای "هسته ای" با سرعت کامل کار می کنند. کشتی فضایی دائماً شتاب می گیرد. این امر همچنین باعث ایجاد شتاب در اثر جاذبه روی کشتی می شود. با این وجود موتور بدون هیچگونه تأثیر مشخصی روشن و متوقف می شود.

4. موتورها تمام سرعت دارند و جیم و شفق قطبی پیاده روی فضایی را انجام می دهند. این به سادگی امکان پذیر نیست ، زیرا سرعت کشتی از آنها دور می شود.

5. کشتی دارای "سپر نیرویی" است که صخره های موجود در مسیر را پاک می کند. مهم نیست که چطور به این موضوع نگاه کنید ، پاک کردن سنگها و سیارکهای جلویی باعث می شود که کشتی در صورت برخورد 100٪ مستقیم به کشتی ، کند شود و از یک طرف به طرف دیگر حرکت کند. باز هم ، تأثیرات شتاب (جاذبه) بر روی کشتی دیوانه کننده است. جرم آن کشتی در مقایسه با سیارک هایی که از آن عبور می کند چیزی نیست.

6. جیم از "گازهای خروجی" یک راکتور هسته ای جان سالم به در برد. این ممکن است در واقع خیلی دور نباشد ، زیرا این گازها فقط به عنوان مکانیزم تهویه وجود داشتند تا بخار بخار خارج شوند. دقیقاً مشخص نیست که راکتور چیست. با این حال ، راکتور باید نوعی راکتور همجوشی باشد و از داخل کشتی بسیار داغ دیده شود.

7. مهندسی سیستم های کشتی. چه می توانم بگویم. چیزی به نام سیستم ایمن خرابی وجود ندارد. همه چیز در واقع بسیار کثیف به نظر می رسد ، که توسط یک کودک 10 ساله طراحی شده است.

8. مشکل غذایی دو نفر به مدت 90 سال به مقدار زیادی غذا نیاز دارند. این کشتی به گونه ای طراحی شده است که تمام افرادی که در خواب زمستانی به حالت تعلیق درآمده اند ، بنابراین نیازی به تأمین بیشتر غذا یا نیازی به مکانیزم های بازیافت یا این موارد نیست. این در فیلم Passengers جمع نمی شود.

جهت دانلود فیلم Passengers 2016 (مسافران) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگرچه «مسافران» یکی از منحصربه‌فردترین مفاهیم را در بین فیلم‌های سال‌های اخیر داشت، بازیگران با استعدادی در آن حضور داشتند و ارزش‌های تولید از تبلیغات و استقبال منتقدان (نه فقط از سوی منتقدان، بلکه از سوی کسانی که از کریس پرت و کریس پرت خوششان نمی‌آید، فوق‌العاده به نظر می‌رسید. جنیفر لارنس و بلافاصله گفتن مسافران وحشتناک خواهد بود، بدون نادیده گرفتن این اتفاق واقعاً رخ داده است.

دیدن آن با همشهری دیشبم، که قبلاً فیلم را دیده بود، واقعاً از آن خوشم آمد و آن را به من توصیه کرده بود، «مسافران» فیلمی بسیار بهتر از آن چیزی بود که انتظار می رفت. مسافران کامل نیست و می توان متوجه شد که برخی از انتقادات از کجا می آید، اما برای من فیلمی زیبا و قابل تامل بود که سوالات و افکار جالبی را ایجاد کرد. برخلاف بسیاری از افراد در اینترنت و به ویژه در IMDb، منتقدان از من احترام زیادی می گیرند و اغلب ما در یک صفحه هستیم. مواردی وجود داشته است که نظرات ما متفاوت بوده است، زمانی که یک فیلم تحسین شده برای من کار چندانی نکرد و یک فیلم پانچ شده مرا به طرز خوبی شگفت زده کرد. «مسافران» یکی از نمونه‌های اخیر است و بسیاری از مشکلات مربوط به پاسخ انتقادی نه چندان مشتاقانه آن مربوط به تبلیغاتی است که نشان نمی‌دهد آن‌قدر که قبلاً غیرمتعارف است.

برای یک چیز، "مسافران" فوق العاده به نظر می رسد، تبلیغات در این زمینه دروغ نمی گوید. این عکس به زیبایی گرفته شده است و به وضوح ویرایش شده است در حالی که نورپردازی و دکورها دارای حال و هوای زیادی هستند و در محدوده خود تخیلی هستند و زیبایی، شگفتی و اسرارآمیز بودن فضای بیرون را نشان می دهند. به راحتی می توان فهمید که چرا طراحی تولید نامزدی اسکار را به خود اختصاص داده است. جلوه های ویژه در بهترین حالت باعث می شود فک پایین بیاید.

فکر نکنید که موسیقی توماس نیومن علیرغم نامزدی در یک جایزه به اندازه کافی درباره موسیقی صحبت شده است. اسکار (باخت به «لا لا لند»)، در یک نیومن متمایز، کم بیان و بسیار زیباست. «لا لا لند» مستحق برد بود، اما سایر نامزدهای بهترین موسیقی متن اصلی (که شامل «جکی» بود، که هرگز نباید نامزد می شد) «مسافران» برای من یکی از بهترین ها بود.

لحظات زیادی وجود دارد که "مسافران" افکار زیادی را برمی انگیزد و جذاب است و سوالات و ایده های بسیار جالبی را مطرح می کند. داستان در بیشتر موارد من را از دست نداد، در حالی که مسافران علمی-تخیلی هیجان‌انگیز معمولی شما با جلوه‌های ویژه و اکشن زیاد نیست، اما سهم نسبتاً تلخ و جذاب خود را دارد. خصومت آتشین اولیه که به یک داستان عاشقانه زیبا تبدیل شد به لطف شیمی بین پرت و لارنس قانع کننده بود. کارگردانی حیرت‌انگیز نیست، اما قبل از اینکه نداند در سه‌ماهه پایانی با خودش چه کند، شایسته است.

پرت در یک بازیگر در مقابل نقش دراماتیک برای یک نقش، بیش از حد معمول دست کم گرفته است. بازیگری که بیشتر برای کمدی شناخته می شود. خیلی خوب از پس آن برمی آید و به صفحه فرمان می دهد. لارنس در اینجا نفرت زیادی پیدا می کند، اما برای من او یکی از بهترین بازیگران زن امروز زیر 30 سال است (بازیگری او در واقع حسی فراتر از سال های زندگی اش دارد). در اینجا او درخشان و لمس کننده است. این دو را به عنوان عاشق باور کردم و به دلیل موفقیت آنها در زنده نگه داشتن آن، متوجه شدم که از داستان عشق آنها مراقبت می کنم. با این حال، فقط آنها نیستند، مایکل شین در نقش آرتور سرگرم کننده است و در حالی که زمان نمایش او کوتاه است (خیلی کوتاه است)، لارنس فیشبرن به شخصیت هایش رقت و وقار می بخشد.

از سوی دیگر، «مسافران» این کار را نمی کند. با پتانسیل کامل زندگی کنید بزرگ‌ترین عیب آن 30 دقیقه آخر است، بهتر بود به‌عنوان چیزی معلق‌تر یا اکشن‌محور عمل کند، اما درعوض شبیه یک ضد اوج بدون منطق است که در آن چیزهای زیادی حل نشده و بیش از حد غیرعادی بود. و مضحک.

در حالی که این نوشته فتنه انگیز بود و افکار زیادی را برانگیخت، اما همیشه کار نمی کرد. برخی از آن‌ها به‌طور گیج‌کننده‌ای بیش از حد پیچیده شدند، و چیزها باید واضح‌تر و مبهم‌تر شوند، و بخش‌های دیگر مجبور شدند. سرعت حرکت نیز می‌توانست در جاهایی سخت‌تر شود، آغاز گرچه در مورد آنچه که کاوش شده جالب است، کمی طول می‌کشد، اما فیلم واقعاً به محض بیدار شدن شخصیت لارنس به درستی پیش می‌رود.

در نتیجه، مطمئن نبودم. چه چیزی را باید انتظار داشت اما به خوبی بالاتر از حد متوسط ​​بود، برای من با وجود چند مشکل خوب بود. 7/10 بتانی کاکس

جهت دانلود فیلم Passengers 2016 (مسافران) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هشدار منصفانه، این نقد حاوی اسپویل است، اگر می خواهید مسافران سطل زباله را ببینید، اصلا آن را نخوانید.

خدای من. این آزاردهنده ترین فیلمی است که در این مدت دیده ام، شاید تا به حال. اما اول، نظرات کلی خارج از بخش ناراحت کننده. مسافران درباره مردی (کریس پرت) در سفری بین کهکشانی در کشتی با 5000 مسافر و تقریباً 300 خدمه است که به دلیل نقص در غلاف خواب زمستانی خود 90 سال قبل از مقصد خود به تنهایی از خواب بیدار می شود. این در مورد مشکلاتی است که او با آن روبرو می شود و چگونه آنها را حل می کند.

این فرض می تواند یک فیلم جالب را در دستان دیگری ایجاد کند، اما در نسخه نویسنده جان اسپایتز، مسافران یکی پس از دیگری دیوس ماشینی بسیار بزرگ است. رویدادهای غیرممکن و غیرقابل توضیح، از پزشکی گرفته تا گرانش/علم و حتی صنعت مهمان‌نوازی. ممکن است انتظار چند مورد از آن‌ها را داشته باشید، و اگر داستان به‌طور کلی ادامه پیدا کند، می‌توان آن‌ها را نادیده گرفت، اما، داستان به‌طور کلی پایدار نیست و باور کردنی نیست. در واقع، علم آنقدر ضعیف است که می‌توانم بگویم این یک فیلم در فضا است تا یک فیلم علمی تخیلی - هیچ تلاشی برای ایجاد هیچ نوع محیط یا محیط علمی منسجمی وجود نداشته است.

حالا برای اسپویلر بزرگ. مشکل اصلی من با مسافران این است که یک عمل بسیار غیراخلاقی و تجاوز آمیز انجام می دهد و آن را مبنای یک داستان عاشقانه قرار می دهد. همچنین، تبعیض جنسی عمومی در حال افزایش است.

خبرنگار آرورا (دریافت؟ آیا مرجع زیبای خفته به اندازه کافی سر شما را می زند؟--اگر نه، نام خانوادگی او لین است، مانند لوئیس لین. ) مسافر دیگری است که در غلاف خواب زمستانی خودش خوابیده است و جیم او را در حالی که به تنهایی در حال حیرت است، کشف می کند. در یک مقطع زمانی، درست بعد از یک سال، او تصمیم می گیرد که او را از خواب بیدار کند تا بتواند با او همراه شود، حتی اگر او را محکوم به زندگی فقط با خودش و هیچ کس دیگری می کند و هر رویاهایی را که از زندگی جدیدش در سر داشت خراب می کند. در مستعمره جدید این انگیزه لحظه ای نیست از قبل برنامه ریزی شده است. او را بیدار نمی کند زیرا مهارت های خاصی دارد که می تواند به او و سایر مسافران کمک کند تا زنده بمانند، او را بیدار می کند زیرا او گرم است و کمی با او در هوس افتاده است. او به او نمی گوید که او را از خواب بیدار کرده است، و به او اجازه می دهد فکر کند که غلاف او نیز دچار مشکل شده است.

در واقع، زمانی که شفق قطبی متوجه می شود، بعد از اینکه آنها رابطه جنسی داغ و مکرر داشته اند و او دچار مشکل شده است. می خواهد به او حلقه بدهد، او به او می گوید که او را به قتل رسانده است.

داستان مشکلات شبه علم بزرگی که آنها حل می‌کنند و نحوه گردآوری مجدد آنها با سلب زندگی، سرنوشت و انتخاب‌های او، ناپسند می‌شود. جیم یک قهرمان نیست در واقع، انتخاب بازیگر پسر خوشگل پرت به جای هرکسی که معادل کریسپین گلاور امروزی است، اوضاع را بدتر می‌کند.

حتی فیلم‌های لوسیت تک‌رنگ و تک رنگ، تولید مشکی براق، می‌گویند افراد مجرد.

و شفق قطبی؟ رویای آرورا، که جیم برای همیشه از بین برد، ذکر می شود و سپس کشته می شود. رویای او این بود که میلیون ها سال نوری دورتر سفر کند، یک سال در سیاره جدید Homestead II بماند، سپس در حدود 450 سال آینده به خانه خود در نیویورک برگردد و در مورد سال خود در این سیاره بنویسد، زیرا "نه کسی قبلاً به مستعمرات رفته و قبلاً برمی‌گشت.»

به نظر می‌رسد که فردی با چنین روحیه‌ای می‌تواند به اندازه کافی به او کمک کند، اما نه، ظاهراً نه. در قسمتی از فیلم، ما او را در حال تماشای ویدیویی از مهمانی رفتن خود می بینیم، جایی که بهترین دوستش به او می گوید: "امیدوارم کسی را پیدا کنی که قلبت را پر کند و امیدوارم به او اجازه ورود بدهی." فیلم با صدای بیمارگونه ای به پایان می رسد که اعلام می کند "من و جیم در خوشبختی تصادفی خود زندگی می کنیم. ما همه مسافر هستیم - ما به جایی می رویم که زندگی ما را می برد".

متأسفم که مسافران را دیدم. چه انبوه زباله ای