دانلود فیلم Parasite 2019 (انگل) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم انگل 2019 بدون سانسور

فیلم انگل در ژانر(های) کمدی, هیجان انگیز, درام, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. Parasite به کارگردانی Bong Joon-ho, در کشور(های) کره (جمهوری) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Cho Yeo-jeong, Choi Woo-shik, Park So-dam, Lee Jung-eun, Chang Hyae-jin, Park Myung-hoon, Jung Ji-so, Jung Hyeon-jun, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, آلمانی, کره ای, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 96/100 می باشد. برای دانلود فیلم Parasite 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی هیجان انگیز درام
امتیاز :
8.6/10 98% 96/100
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
انگلیسی آلمانی کره ای
سال :
2019
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم در مورد اعضای بیکار خانواده‌ی بی‌پولی است که به یک خانواده‌ی ثروتمند تعدی می‌کنند اما در مخمصه می‌افتند.

All unemployed, Ki-taek's family takes peculiar interest in the wealthy and glamorous Parks for their livelihood until they get entangled in an unexpected incident.

IMDb
8.6/10
98%
m
96/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Parasite 2019

داستان فیلم در مورد اعضای بیکار خانواده‌ی بی‌پولی است که به یک خانواده‌ی ثروتمند تعدی می‌کنند اما در مخمصه می‌افتند.

جهت دانلود فیلم Parasite 2019 (انگل) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این در واقع یک مرور نیست اما سعی من در توضیح چگونگی تفسیر فیلم به کسانی است که از بزرگ بودن فیلم شکایت می کنند ، خصوصاً اگر دلیل این امر این است که نیمه دوم آن را دوست ندارند.

درک پیام یک فیلم بسیار راحت تر است که در پایان "افراد خوب" برنده می شوند یا "افراد بد" مجازات می شوند. نمی گویم همه فیلم های هالیوود در نمایش ارزشهای اخلاقی بسیار ساده لوحانه هستند. اما هنوز هم ، من معتقدم Parasite بسیار ظریفتر از بیشتر فیلمهای دیگری است كه مردم به دیدن آنها عادت كرده اند و در آنها شخصیتی با "مركز اخلاقی" روشن تری وجود دارد كه مخاطبان به راحتی می توانند با آنها ارتباط برقرار كنند. بنابراین ، فکر می کنم تعجب آور نیست اگر پیام انگل برای برخی از مخاطبان ثبت نشده باشد.

برخی شکایت داشتند که انگیزه کی تاک را برای کشتن آقای پارک نمی فهمند. اما برای درک کامل این ، شما باید معنای تکرار تکرار شده در گفتگو را بفهمید ، "عبور از خط".

این یک عبارت عمدا مبهم است که می تواند به عنوان احترام دیگری را بخواند حریم خصوصی افراد یا به جای این که شخص به جای دخالت در امور افرادی که موقعیت دیگری دارند ، از موقعیت شخصی (اجتماعی) خود مراقبت کند. اگر به معنای دوم تعبیر شود ، می تواند به عنوان تصویر دیگری باشد که موضوع موضوعی روایت را تأکید می کند ، همراه با درک ساده تر استعاره از خانه های مربوطه دو خانواده.

احتمالاً چنین است این مخاطبان را راضی می کرد که اگر فیلم متمرکز بر یک خانواده مستضعف ، اما دوست داشتنی تر باشد که از یک خانواده دلباخته خونسرد و خونسرد به شیوه ای خنده دار بهره می برد ، درام دلچسب تری داشته باشند. اما اگر بونگ جون هو چنین راهی را انتخاب می کرد ، انگل تمام جذابیت های واقعی خود را از دست می داد و او خیلی کارگردان است که نمی تواند چنین خطری را ببیند.

در عوض ، او تصمیم گرفت آقای را بسازد. با وجود اشارات گاه به گاه که ماهیت واقعی او را نشان می دهد ، یک شخصیت کاملاً معقول و منطقی پارک کنید. به نظر می رسد او در ابتدا با كی تاك رفتار كاملاً عادلانه ای دارد ، اما همچنین به دومی هشدار می دهد كه اگر كی تاك تلاش كند در زندگی خصوصی خود كنجكاوی كند ، "از مرز عبور نكند." که برای کی تاک و دیگر اعضای خانواده اش بسیار آسان است که در نقش های مختلف به خانه آقای پارک وارد شوند و با آنها درگیر شوند. کی تاک حتی تعارف می کند که چقدر خانواده آقای پارک خوب هستند ، اما تحسین زودرس او خیلی زود به چالش کشیده می شود ، وقتی شنید ، وقتی زیر میز مخفی شده بود ، آنچه آقای پارک واقعاً درباره او فکر می کند - تقریباً گونه ای متفاوت از انسان که حتی احساس بویی از او نمی شود.

سرخوردگی نهایی کی تائک هنگامی رخ داد که آقای پارک از بوی مرده زیرزمین زیر زمین لرزیده و نگرانی بیشتری نسبت به شوک پسرش نشان می دهد در حالی که عملاً از تحرک کی تاک چشم پوشی می کند وضعیت دختری که در حال مرگ بر روی زمین است و از زخم چاقو خون بیرون می زند.

در آن لحظه ، کی تاک متوجه می شود که چگونه آقای پارک او و همه خانواده اش را به عنوان یک انسان برابر نمی داند ، بلکه چیزی بسیار ناچیزتر.

و او همچنین متوجه می شود که "خط" ای که دو خانواده را از هم جدا می کند فقط رفتار ادب یا رفتار مناسب اجتماعی نیست. در عوض ، این یک خط است که حتی می تواند زندگی آن افراد "کمتر" را از اهمیت کمتری نسبت به احساسات ناخوشایند گذراننده یا شوک ذهنی آن انسانهای "مناسب" تعیین کند.

هرچقدر آسان باشد برای خانواده کی تائک بود که به خانه آقای پارک سرقت کنند ، یا اگرچه آنها سعی می کنند با خانواده آقای پارک معاشرت و معاشرت کنند ، وجود آنها بهتر از "انگلی" نیست ، که با حضور از اتاق زیرزمین مخفی داخل خانه.

با چنین سرخوردگی و عصبانیت ، کی تائک ترجیح داد آقای پارک را بکشد ، به عنوان یک انگل برای میزبان خود ، و مانند یک انگلی ، خود را در اعماق مخفی نگه دارد در داخل بدن میزبان مرده تا زمانی که او بتواند کل لاشه را ادعا کند و از آن به عنوان تغذیه برای فرزندان خود استفاده کند.

این فاجعه چیزی نبود که به دلیل نقص یا معاونتی استثنایی آقای پارک یا کی باشد. -تاک شخصیت ها. در عوض ، این یک "خط" است که توسط یک دست نامرئی کشیده شده است ، و طبقات را با توجه به شرایط اجتماعی متمایز آنها جدا می کند ، که می تواند چنان وحشیانه باشد که بتواند انسانیت خود را در یک رفتار متضاد از دو خانواده محروم کند. و این همان چیزی است که من فکر می کنم پیامی است که انگل سعی در انتقال آن دارد.

مطمئناً همه فیلم ها نباید به جای ارائه یک سرگرمی بدون مراقبت که همه بتوانند آن را درک کنند ، در مورد جامعه توضیحی ارائه دهند.

اما اگر فیلم در نیمه دوم چرخش خود را تغییر نمی داد تا یک مشکل جدی ذاتی جامعه ما را روشن کند ، این یک کمدی نوع اشتباه دیگر است ، به جای یک سزاوار. نامزد بهترین فیلم سال لقب گرفته است.

جهت دانلود فیلم Parasite 2019 (انگل) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در یک شایسته سالاری ، موفقیت و ثروت مختص کسانی است که لیاقت آن را دارند - کسانی که با توجه به استعدادها و توانایی های خود برنامه های محکمی را تدوین می کنند و آنها با سخت کوشی و عزم راسخ این برنامه ها را اجرا می کنند. هر کسی می تواند به اوج برسد ، و برای برخی از سیندرلا خوش شانس ، که از سیلرها کنده می شود و با لباسهای مجلسی درگیر می شود ، شایسته سالاری نشان دهنده اوج جامعه برابری طلبانه است: "من با هیچ چیز شروع نکردم و به هر آنچه که می خواستم پایان دادم ؛ شما هم ، اگر فقط سعی کنید ، می تواند به رویاهایتان برسد. "

وعده آفتاب بدون مانع در بالای کوه توجیهی برای رقابت تلخ ، عقب کشی ، فریب و بی عاطفه می شود. از نردبان کج بالا می روید تا جایی که به یک صاف برسید و بعد ، شاید ، در آخر وقتی که احساس امنیت می کنید ، بتوانید مهربان و مطمئن و سخاوتمند باشید. مادر انگل (جانگ هی جین) در یک نقطه مشاهده می کند: "خوب است وقتی پولدار باشی".

اما این یک نردبان بسیار طولانی و بسیار کج است و گاهی اوقات پله ها زیر چسب شما بیرون می آیند ، و گاهی اوقات توسط کسانی که قبل از شما صعود کرده اند به طور خطرناکی چرب شده اند ، و گاهی اوقات نردبان به سادگی لگد می شود - یا توسط افراد بالای سر شما ، یا ، به همین ترتیب ، توسط کسانی که از بالا خیره می شوند زیر زمین افراد زیادی تلاش می کنند که از یک نردبان بالا بروند.

اما در یک شایسته سالاری ، نمی توانید نردبان یا افراد دیگری را که قصد بالا رفتن از آن را دارند سرزنش کنید. همچنین نمی توانید این واقعیت را سرزنش کنید که همه چیزهای خوب به جای اینکه در زمینی که همه به راحتی می توانند به آن برسند ، داستانهای زیادی را بالا نگه داشته اند. نه ، شما باید خودتان را سرزنش کنید. شما باید با احتیاط بیشتری پا به پا کنید. باید سریعتر کوهنوردی می کردی شما باید از محکم تر و دقیق تر ، بلایای پیش بینی شده و دقیقاً زمان جهش استفاده می کردید. اگر در شایسته سالاری شکست بخورید ، همه تقصیر شماست. باید بیشتر تلاش می کردی دفعه بعد شانس بهتری داشته باشید.

کیم کی وو (چوی ووسیک) ، مرد جوانی که شخصیت اصلی PARASITE است ، چندین بار به "استعاره ها" اشاره می کند ، و خود فیلم از البته ، استعاره. در سطح سطح ، بینندگان با یک داستان جنایی بسیار هیجان انگیز ، جذاب ، خوش قدم و خوب طراحی می شوند. در همه زمان ها ، از زیر سطح نرم انگل ژانر بلند ، واقعیت هایی کاملاً شخصی و معنادار وجود دارد که باید تقریباً در بین هر بیننده ای طنین انداز شود. این بینش بندرت پیش زمینه می شود. در حقیقت آنها آنقدر ظریف در هم آمیخته اند که اگر مثل من باشید ، ممکن است وقتی عکس های آخر فیلم رول می شود کاملاً متعجب شوید و متوجه شوید که به دلیل داستان صمیمی و انسان گرایانه ای که به تازگی شاهد آن بوده اید ، از بین رفته اید. فیلم سازی بونگ جون هو در اینجا به قدری خارق العاده است که شما را وادار می کند کاملاً در زندگی شخصیت های او سرمایه گذاری کنید بدون اینکه حتی خودتان متوجه شوید این کار را کرده است.

من می خواهم در اینجا از اسپویلرها جلوگیری کنم ، اما به این بسنده می کنم بگویید PARASITE یک شاهکار است - دارای لنزهای زیبا ، ویرایش جذاب ، فوق العاده عمل کرده و از نزدیک درگیر است.

کره جنوبی دارای جمعیتی است که یک ششم از ایالات متحده است و این جمعیت انباشته شده است به آسمان خراشهایی در منطقه کمی کوچکتر از ایالت کنتاکی تبدیل شده است. تحصیلات عالی گسترده است ، بنابراین والدین با استخدام معلمان و ثبت نام در برنامه های فوق برنامه و دوره های بعد از مدرسه سعی می کنند فرزندان خود را در بالای بسته قرار دهند. من یک بار در کره زندگی کردم ، و کودکانی که در آنجا تدریس می کردم بعضی اوقات درگیر شش روز در روز ده تا دوازده ساعت در روز بودند - مدرسه دولتی ، مدرسه خصوصی انگلیسی ، کلاس پیانو ، تیم فوتبال ، تکواندو ، اردوی ریاضی ، باشگاه شطرنج و غیره من به طور معمول شصت تا هفتاد ساعت در هفته با حقوق کار می کردم ، اما در بارها با مردان جوان همسن و سال من که انتظار می رفت بیش از این کار کنند ، ملاقات می کردم که پشت میزهای خود می خوابیدند تا نیازی به تردید در کار خود نداشته باشند طولانی همانطور که پدر (سونگ کانگ هو) در انگل در یک برهه از زمان می گوید ، این کشوری است که پنجاه مرد جوان با مدرک دانشگاهی فقط برای یک کار امنیتی محافظت می کنند. نمی توان از عهده مبارزه برنیاید.

مضامین این داستان فقط در کره قرار ندارد. آنها داستان سرمایه داری جهانی هستند و شبح ماتریالیسم آمریکایی (و امپریالیسم ؛ توجه داشته باشید "هندی ها") به شدت بر روی فیلم ظاهر می شود. شایسته سالاری ، همه آدم خوارها را می سازد. خواب دیدن خوب است ، و گاهی اوقات رویاپردازانی که به اندازه کافی برنامه ریزی و تلاش می کنند می توانند از زیرزمین بیرون بیایند و به آفتاب بروند و چه خوب است که این کار پایان می یابد. اما انگل همچنین نشان می دهد که گاهی اوقات همه برنامه ریزی ها و رویاهای ممکن است فقط هوی و هوس و خیالی باشد. بیشتر اوقات ، به نظر می رسد ، رویاهای لوله های ما راضی هستند که چیزی بیش از بوی فاضلاب پخش شده برای ما باقی نگذارند.