دانلود فیلم Pan 2015 (پن) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم پن 2015 با زیرنویس فارسی

فیلم پن در ژانر(های) ماجراجویانه, خانوادگی, فانتزی, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفته است. Pan به کارگردانی Joe Wright, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Levi Miller, Garrett Hedlund, Hugh Jackman, Amanda Seyfried, Rooney Mara, Nonso Anozie, Kathy Burke, Adeel Akhtar, Cara Delevingne, Paul Kaye, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 36/100 می باشد. برای دانلود فیلم Pan 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه خانوادگی فانتزی
امتیاز :
5.7/10 27% 36/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2015
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

پسربچه ی یتیمی به نام پیتر وارد دنیای معجزه آسایی می گردد که در آن خطرات و لحظاتی سرشار از شادی به سراغش می آیند. پیتر در این سرزمین اتفاقات مختلفی را تجربه می کند که منجر به…

Living a bleak existence at a London orphanage, 12-year-old Peter finds himself whisked away to the fantastical world of Neverland. Adventure awaits as he meets new friend James Hook and the warrior Tiger Lily. They must band together to save Neverland from the ruthless pirate Blackbeard. Along the way, the rebellious and mischievous boy discovers his true destiny, becoming the hero forever known as Peter Pan.

IMDb
5.7/10
27%
m
36/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Pan 2015

پسربچه ی یتیمی به نام پیتر وارد دنیای معجزه آسایی می گردد که در آن خطرات و لحظاتی سرشار از شادی به سراغش می آیند. پیتر در این سرزمین اتفاقات مختلفی را تجربه می کند که منجر به…

جهت دانلود فیلم Pan 2015 (پن) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


برای دستیابی به یک چیز ، هیچ لذتی در تحریک پن حاصل نمی شود. کسی بودن که از کارهای قبلی جو رایت (به ویژه "غرور و تعصب" ، "کفاره" و "هانا") خوشش آمده است ، هوگ جکمن را دوست دارد و منبع اصلی را که "پان از او الهام می گیرد" می پرستد.

اگرچه پن بدون بازخرید شایستگی نیست ، اما "پان" بسیار ناامید کننده بود. امیدوار کننده شروع می شود اما پس از رسیدن به نورلند ، سراشیبی می افتد و جدا از نقطه روشن عجیب دوباره به عقب نمی رسد. به عنوان یک داستان مبدأ با الهام از داستان باشکوه J.M. Barrie با مضامین پیچیده و شخصیت های غنی ، گفتن اینکه به مطالب اصلی بی احترامی می کند ، لطف به کلمه بی احترامی است. اما از نظر شایستگی های خود نیز بسیار ناخوشایند است ، در حالی که "آنا کارنینا" کار زیادی برای من انجام نداد "پان" یک بار است که جو رایت به ضربه سنگینی نزدیک شده است.

' Pan 'واقعاً امیدوار کننده شروع می شود ، با احساس تهدید واقعی و امنیت کاذب. تلاش زیادی برای تولید مقادیر تولید انجام شده است ، و نكات مكرمی وجود دارد كه نشان می دهد ، به ویژه در صحنه خیره كننده بصری كه بچه ها را به سرقت می برند ، از كلی فیلم فوق العاده عکسبرداری می شود ، طراحی صحنه بسیار رنگارنگ و چشم نواز است با پوششی شگفت انگیز از نورلند و لباسهای مجلل ، جدا از لباسهای مضحک و فریبنده هندی ها. امتیاز تصادفی دارای مقدار مناسبی از انرژی هوس باز و هوس انگیز است. یک اجرای خوب وجود دارد ، اجرای هیو جکمن که به وضوح از لذت خود به عنوان ریش سیاه ، سرحال ، پرانرژی اما شوم لذت می برد.

همه تصاویر کار نمی کنند. جلوه های ویژه بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود احساس شما بیش از حد شود و باعث شود تماشاخانه داستان را تسخیر کند. به غیر از کشتی ها ، صحنه سرقت کودکان و تا حدی پری دریایی نیمه شفاف ، جلوه های آن کمتر از ویژه است ، دوتایی دیجیتال با ظاهری بسیار آماتوری ، پرندگان اسکلتی که از یک بازی ویدیویی کم هزینه از 15-20 بدتر به نظر می رسند سال ها پیش و تمساح های بسیار بزرگ که باعث می شود آنها بیش از تهدید به سخره گرفته شوند. به همین اندازه ، تماشای بسیاری وجود دارد ، اما هنگام اجرای حکم اعدام آنها بسیار متفاوت است. گاهی اوقات عینک خیره می شود ، اما در بعضی مواقع چیزی بیش از کیتچ تهوع آور نیست. به نظر می رسد که تمام تلاش های رایت به سمت تجسم و نمایش بوده است اما او کاملاً قصه گفتن و جالب ساختن شخصیت ها را فراموش می کند ، زیرا این برای رایت بسیار نادرست است.

به غیر از جکمن ، بقیه بازیگران تقلا. در واقع Nonso Anoozie بسیار خوب است ، فقط زمان نمایش او برای درخشش کافی نیست. آماندا سیفرید دلسوزانه است ، اما باز هم کار خیلی کمی است. لوی میلر تمام تلاش خود را به عنوان پیتر انجام می دهد ، او کاملاً سرحال است ، دارای جذابیت است و مانند یک دکمه زیبا است ، اما شخصیت او واقعاً به جایی نمی رسد و به همان اندازه جذابیت و احساسات را ندارد ، پیتر علامت تجاری طرف شیطنت آمیز تر و ناامید کننده است. گرت هدلوند به عنوان یک قهرمان بزرگ هوک از ایندیانا جونز / هان سولو و برندان فریزر-قهرمان اصلی هوک بیش از حد زیاد کار می کند ، دائماً به گونه ای صحبت می کند که به نظر می رسد جیمز استوارت و جان هاستون را جعل می کند و بسیار ضعیف است ، که بدون هیچ پیش بینی ای بسیار آزار دهنده می شود از شخصیت تاریک و پیچیده هوک همانطور که می دانیم او تبدیل خواهد شد. در یک قطعه انتخاباتی بحث برانگیز ، رونی مارا کاملا خسته و بدبخت به نظر می رسد. Cara Delevigne حضوری کاملاً کمرنگ است ، اما به دلیل پرتاب کردن متن ضعیف است ، و Adeel Akhtar عملکردی چنان کلیشه ای ارائه می دهد که ممکن است باعث جرم شود. هیچ یک از شخصیت ها به اندازه کافی جالب و رنگارنگ نیستند ، اگرچه جکمن به او همه چیز می دهد ، حتی نمی تواند انگیزه Blackbeard و موارد دیگر را از روی کاغذ نازک کند.

در بالای نمایش ، "Pan" همچنین شامل موسیقی است شماره. این اعداد موسیقی موفق می شوند حتی از نمره تصادفی به یادماندنی شوند و این چیز خوبی نیست. اگرچه روحیه اجرا می شود ، آنها نه تنها از نظر ناهنجاری سبک آناکرونیک هستند ، بلکه از جای خود خارج شده اند ، به طور تصادفی به داخل پرتاب می شوند و تقریباً مثل اینکه رایت سعی در بازیابی لورمان داشت ، که به هیچ وجه مناسب رایت نیست (درست گرفته شد هنگامی که شخصیت ها آواز نیروانا را شروع کردند ، از فیلم خارج شدند). پن همچنین مستعد تجزیه و تحلیل است و اغلب به نظر کاملاً احمقانه و بیش از حد سنگین در فاکتور پنیر و اسمالتز است. در واقع داستان زیادی وجود ندارد و آنچه در آن وجود دارد ضعیف اجرا می شود و چیزهای بسیار کمی برای گفتن وجود دارد ، بیشتر آنها حتی سعی در ایجاد معنی ندارند تا جایی که قابل درک نیستند. برخی از ایده های خوب در اینجا وجود دارد اما آنها به سختی از بین می روند ، ایده کل کودکان به عنوان برده همان رشته ای بود که به درستی شرح داده شد و از نوعی تأثیرات احساسی داشت. در نتیجه ، کل ماجرا در ترجمه کاملاً از بین رفته است ، و نه تنها کل پیتر و هوک به عنوان دوستان رشد ضعیفی داشتند ، به علاوه آنها به نظر نمی رسید که آنها به عنوان یک دوست باورپذیر باشند (به نظر می رسید پیتر به اندازه کسانی که از هیچ پیش بینی وجود آنها به عنوان دشمن وجود ندارد که باعث جذابیت بیشتر هوک شود. بیشتر داستان اساساً بهانه ای برای درج هرچه بیشتر قطعات سازگار و شماره های موسیقی است ، صرف نظر از مهم بودن و کیفیت خوب یا نبودن آنها.

به طور کلی ، یک ناامیدی بزرگ. چند اتفاق خوب اینجا و آنجا ، اما این داستان "ناگفته" باید ناگفته می ماند. 3/10 بتانی کاکس

جهت دانلود فیلم Pan 2015 (پن) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بیچاره پیتر! چنین کودک بدبختی! اما او قرار است فدیه شود ، و ماجراجویی او آغاز می شود ...

پرواز ، شناور ، و سقوط ، Faaalling ، Faaaaalling !! موارد بسیار زیادی در PAN وجود داشت. شاید خیلی زیاد بسیاری از جنگ و آزار و اذیت: دزدان دریایی در مقابل کودکان ، دزدان دریایی در برابر بومیان ، دزدان دریایی در برابر جن ها. در ابتدا فیلم احساس کندی می کرد. ما در یک پرورشگاه ، با محیط جنگ جهانی دوم و راهبه های وحشتناک ، پیتر را ملاقات می کنیم.

من فیلم های جو رایت را دوست دارم ، (غرور و تعصب ، آنا کارنینا ، کفاره) پر از درام و شگفتی است. شاید دقیقاً این هدف جو رایت از PAN بود: نشان دادن ریشه های کابوس و تاریک پیتر PAN به جای همه خوشبختی های آفتابی و رنگارنگ که در نسخه های دیگر پیتر پن به تصویر کشیده شده است.

من به آن 7 می دهم زیرا پن طرفداران ژانر فانتزی / درام را راضی خواهد کرد ، اما به عنوان یک فیلم همه مخاطبان ، از تمام پتانسیل خود برخوردار نبود. در بیشتر موارد برای بزرگسالان سرگرم کننده است. ممکن است برای کودکان ترسناک باشد.

یکی از مشکلات پن این است که مانند یک صحنه تئاتر احساس می کند ، انگار که یک تئاتر را تماشا می کنید. این به ویژه در قسمت دوم فیلم - با قلمرو قبیله ای قابل توجه است.

اگرچه فیلمی بسیار پرانرژی است ، اما با وحشیگری ، برده داری کودکان ، قتل کودکان گودال بی پایان) ، نقش شایع یک دزد دریایی بی رحم (البته با درخشش عالی توسط هیو جکمن) ، و موضوع استخراج معدن مخرب (که گوهرهای گرد و غبار پریا را خسته کرد). آیا واقعاً همه اینها لازم بود؟ حدس می زنم نویسندگان می خواستند بر زشتی ای که پیتر قبل از کشف خوشبختی مجبور به زندگی بود تأکید کنند.

با این حال ، من فقط آرزو می کردم که افسون و قلب بیشتری داشته باشم. به عنوان مثال ، چرا جن ها ، که دارای اهمیت بالایی از خیال و جادو هستند ، فقط به درخشش تبدیل می شوند؟ این بسیار متفاوت از نگاه کلاسیک ما در مورد جن در پویانمایی انیمیشن دیزنی است.

چیزهای بیشتری که از آنها تعجب کردم ... انگیزه ریش سیاه چه بود؟ سرانجام نقطه میانی فیلم ، در یک صحنه ظریف ، آن را رقم می زنیم. عملکرد جکمن خوب است ، اما شخصیت او برای یک فیلم کودکانه بیش از حد شرور به نظر می رسد.

خنده دار نیست ، فقط خارق العاده است! هوک تنها کسی است که شوخ طبعی نشان می دهد. واضح است که پن برای ایجاد خنده تصور نشده است. این تصور برای همدلی برای بدبختی کودکان و پیتر بود. اما می توانست سرگرم کننده تر باشد. اما این کار مرا در لبه صندلی من نگه داشت: با همه خطرات و مشکلات در تعقیب پیتر.

من فقط در جستجوی آن ارتباط عاطفی بین شخصیت ها بودم. با این وجود ، یک موضوع احساسی وجود دارد که فیلم را کنار هم نگه می دارد: اشتیاق کودک برای یافتن مادرش. "شما مرا در این دنیا پیدا خواهید کرد ، یا دیگری ..." پیام کتبی مادرش بود. این انگیزه پیتر است. سرانجام پیتر عنوان "برگزیده" ، ناجی جن ها را به خود اختصاص می دهد. آیا در آخر مادرش را پیدا خواهد کرد؟ من اینجا آن را فاش نمی کنم اما صحنه های پایانی مورد علاقه من بودند: این صحنه ها از قلب و جذابیت و جادو برخوردار بودند ...

عنصر خیالی حیرت انگیز غیرقابل انکار است - آن کشتی های در حال پرواز و دنیاهای مختلفی که به آنها می روند جشن مناسبی برای تماشای آنهاست. اما گاهی اوقات خیلی تکراری احساس می شد. مطمئناً اقدامات زیادی وجود دارد. هر ثانیه فیلم مملو از ماجراجویی است ، من می گویم ماجراجویی تصادفی. پیتر همیشه توسط شخصی یا شخصی تعقیب می شود. پرندگان غول پیکر ، کروک ها ، دزدان دریایی و ... آنجا هستند تا زندگی پیتر را در معرض خطر دائمی قرار دهند. یک صحنه نجات پری دریایی وجود دارد که کاملا جادویی است.

درباره موسیقی ، شعار "ارواح نوجوان" نیروانا وحشتناک بود! شاید این هدف دقیقاً همین بوده است ... شما از کودکان بردگی که در یک معدن برای یک دزد دریایی شرور کار می کنند چه انتظاری دارید؟

به طور کلی ، بازیگران تمام تلاش خود را با فیلمنامه ای که داشتند انجام دادند. آنها قلب خود را در اجراهای خود قرار می دهند. ریش سیاه کینه توزی پیتر است. پیتر پسر مصممی است که با کمک یک فرار معدن ، هوک و پرنسس بومیان (مارا) ، برای زنده ماندن و یافتن مادرش تلاش می کند. این شاهزاده خانم بومی مرا گیج کرد - فکر کردم او مادر پیتر است! او در میان بومیان مانند یک خارجی بود. اما این یک انتخاب انتخابی عمدی بود ، آنها می خواستند یک قبیله بومی چند فرهنگی را به تصویر بکشند.

در پایان ، با فکر "این اشکالی نداشت" از تئاتر بیرون رفتم. اما هیچ احساس هیجان یا تعجب و شادی نداشتم. این یک تجربه فیلم تاریک متوسط ​​بود. ارزش یکبار تماشای آن را دارد. اگرچه والدین را احتیاط می کنم - فکر می کنم بعضی از صحنه ها برای کودکان خیلی کوچک مناسب نباشد ...